Автор Тема: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі  (Прочитано 4689 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« : Грудня 16, 2015, 03:33:59 03:33 »
Саакашвілі каже що крадуть. І боротьбу з корупцією виносить на свій прапор.
Окей. Припустимо на хвилинку що він правий.
Чи буду я підтримувати? Ні, не буду.

Є речі, які мені не подобаються і я буду виступати за тих людей які будуть на них акцентувати увагу.
Корупція - мене особисто вона не турбує. Конкретно зараз 2015 року.

Що мене турбує, і що гіпотетичний альтернативний лідер повинен був би артикулювати.

1) Заборона безкоштовної газети Вєсті. (там навіть антимонопольний закон можна використати)

2) Заборона 112 телеканала.

3) Визнання Русского Міра як нацистської ідеології, та заборона її пропаганди в Україні.

4) Розгортання денацифікації:
  а) Масована антинацистська пропаганда в зоні А. Донецька, ЛуганськА області.
  б) Масована антинацистська  пропаганда в зоні Б. Запоріжська, Харківська, Дніпропетровська.

Це газети, радіо ФМ, ТБ, примусовий перегляд відео в трудових колективах, як то робили в 1945 в Німеччині союзники для денацифікації. Глушеніє телерадіовєщанія з Донецька.

5) Ініціація тимчасового позбавлення виборчих прав в Зоні А.

6) Організація повстанського руху на територіях ДНР, ЛНР марксиської ідеології.  Мета - соціялістична революція в Росії.

Але вибачте мене не турбує, що хтось вкраде одеський припортовий. Мені насрати :smilie2:
« Останнє редагування: Грудня 16, 2015, 04:00:59 04:00 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46539
  • Never give in!
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #1 : Грудня 16, 2015, 04:11:28 04:11 »
Плюсую.
If you are going through hell, keep going.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #2 : Грудня 16, 2015, 08:38:26 08:38 »
Саакашвілі каже що крадуть. І боротьбу з корупцією виносить на свій прапор.
Окей. Припустимо на хвилинку що він правий.
Чи буду я підтримувати? Ні, не буду.

Є речі, які мені не подобаються і я буду виступати за тих людей які будуть на них акцентувати увагу.
Корупція - мене особисто вона не турбує. Конкретно зараз 2015 року.

Що мене турбує, і що гіпотетичний альтернативний лідер повинен був би артикулювати.

1) Заборона безкоштовної газети Вєсті. (там навіть антимонопольний закон можна використати)

2) Заборона 112 телеканала.

3) Визнання Русского Міра як нацистської ідеології, та заборона її пропаганди в Україні.

4) Розгортання денацифікації:
  а) Масована антинацистська пропаганда в зоні А. Донецька, ЛуганськА області.
  б) Масована антинацистська  пропаганда в зоні Б. Запоріжська, Харківська, Дніпропетровська.

Це газети, радіо ФМ, ТБ, примусовий перегляд відео в трудових колективах, як то робили в 1945 в Німеччині союзники для денацифікації. Глушеніє телерадіовєщанія з Донецька.

5) Ініціація тимчасового позбавлення виборчих прав в Зоні А.

6) Організація повстанського руху на територіях ДНР, ЛНР марксиської ідеології.  Мета - соціялістична революція в Росії.

Але вибачте мене не турбує, що хтось вкраде одеський припортовий. Мені насрати :smilie2:
Українське ольгіно відмазує пороха як може. Бугага, тобі хоч платять нормально за таку пургу? "Ми не будемо боротися з корупцією, бо ПУТІННАПАДЕ" :laugh: :laugh:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #3 : Грудня 16, 2015, 08:49:28 08:49 »
...
Але вибачте мене не турбує, що хтось вкраде одеський припортовий. Мені насрати :smilie2:
А "вкраде" це про приватизацію?  :smilie8:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #4 : Грудня 16, 2015, 08:58:38 08:58 »
Цитувати
Губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі анонсує проведення антикорупційного форуму в Києві 25 грудня.
...
"Я не відчеплюся від них , ми в Києві зберемо великий антикорупційний форум. Ми привеземо людей з усієї України, активістів громадських організацій, індивідуальних активістів. Це буде непартійний форум, але політичні партії можуть брати участь, це їхнє право", - сказав Саакашвілі.

Він уточнив, що захід відбуватиметься в Національному спорткомплексі "Олімпійський".

Саакашвілі також повідомив, що планує поїздки в різні міста України для обговорення проблеми корупції.

"До  цього форуму я хочу об'їхати декілька міст України, зустрітися з громадськістю, щоб поговорити про речі, які я вчора згадував на Нацраді і про які завжди говорю по телевізору", - сказав Саакашвілі.
:gigi:

От я не знаю, у чому саме підтримувати Саакашвілі? І хто це "ми"? Треба якось зазначитися, хто "ми"?
Як на мене, треба стукати у барабани, говорити про корупцію, залякувати корупціонерів. Але обзиватися не можна, не можна людину без доказів обзивати корупціонером тільки за те, що вона діє не так, як тобі хочеться. От грошей на дорогу не дає, то корупціонер. Це наприклад.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #5 : Грудня 16, 2015, 09:20:41 09:20 »
Цитувати
Губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі анонсує проведення антикорупційного форуму в Києві 25 грудня.
...
"Я не відчеплюся від них , ми в Києві зберемо великий антикорупційний форум. Ми привеземо людей з усієї України, активістів громадських організацій, індивідуальних активістів. Це буде непартійний форум, але політичні партії можуть брати участь, це їхнє право", - сказав Саакашвілі.

Він уточнив, що захід відбуватиметься в Національному спорткомплексі "Олімпійський".

Саакашвілі також повідомив, що планує поїздки в різні міста України для обговорення проблеми корупції.

"До  цього форуму я хочу об'їхати декілька міст України, зустрітися з громадськістю, щоб поговорити про речі, які я вчора згадував на Нацраді і про які завжди говорю по телевізору", - сказав Саакашвілі.
:gigi:

От я не знаю, у чому саме підтримувати Саакашвілі? І хто це "ми"? Треба якось зазначитися, хто "ми"?
Як на мене, треба стукати у барабани, говорити про корупцію, залякувати корупціонерів. Але обзиватися не можна, не можна людину без доказів обзивати корупціонером тільки за те, що вона діє не так, як тобі хочеться. От грошей на дорогу не дає, то корупціонер. Це наприклад.

Во всем мире так, сначала обзовут, раскрутят скандал, а потом тот должен доказать что он невиновен. Но как правило оказывается что все-таки виновен, вспомните скандалы с Берлускони  :gigi:
И вправду, доказать было очень сложно, хотя все о нем прекрасно знали.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #6 : Грудня 16, 2015, 09:25:21 09:25 »
Цитувати
Як на мене, треба стукати у барабани, говорити про корупцію, залякувати корупціонерів. Але обзиватися не можна, не можна людину без доказів обзивати корупціонером тільки за те, що вона діє не так, як тобі хочеться. От грошей на дорогу не дає, то корупціонер. Це наприклад.

Деньги на дороги должны от поступлений с налогов в бюджет. А кто скрывает прибыль, выводит зарубеж по мутным схемам, не платит налоги, тот коррупционер и вор - да, т.к. ворует у собственного народа.
Prosperity is based on people and ideas

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #7 : Грудня 16, 2015, 09:30:10 09:30 »
Хіба мовна, медійна політика, Запорізька, Дніпропетровська обл. входять у компетенцію Одеського губернатора?

Це паралельні процеси. Міхо дбає за свій регіон, але для того щоб усі проекти ефективно фінансувались, потрібно позбавлятись корупції. Не тільки в регіоні, але і в цілому.
А мовами, пропагандою, має займатись центральна влада.


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #8 : Грудня 16, 2015, 09:34:44 09:34 »
1) Заборона безкоштовної газети Вєсті. (там навіть антимонопольний закон можна використати)
2) Заборона 112 телеканала.
3) Визнання Русского Міра як нацистської ідеології, та заборона її пропаганди в Україні.
4) Розгортання денацифікації:
  а) Масована антинацистська пропаганда в зоні А. Донецька, ЛуганськА області.
  б) Масована антинацистська  пропаганда в зоні Б. Запоріжська, Харківська, Дніпропетровська.
6) Організація повстанського руху на територіях ДНР, ЛНР марксиської ідеології.  Мета - соціялістична революція в Росії.

Але вибачте мене не турбує, що хтось вкраде одеський припортовий. Мені насрати :smilie2:

А мені якраз байдуже і на вєсті, і на 112 канал, і на рузьге мір - воно вже десь там, х.й зна де, поза межами українського світу.

Що то таке одеський припортовий - для мене загадка, шо вони там виробляють, може воду для моря, хз. Але Шокіна таки треба зняти та все ретельно почистити і корупції таки покласти край, бо якщо ні, то америкоси нам дулю покажуть та займуться іншими справами.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #9 : Грудня 16, 2015, 09:39:58 09:39 »
Саакашвілі каже що крадуть. І боротьбу з корупцією виносить на свій прапор.
Окей. Припустимо на хвилинку що він правий.
Чи буду я підтримувати? Ні, не буду.

Є речі, які мені не подобаються і я буду виступати за тих людей які будуть на них акцентувати увагу.
Корупція - мене особисто вона не турбує. Конкретно зараз 2015 року.

Що мене турбує, і що гіпотетичний альтернативний лідер повинен був би артикулювати.

1) Заборона безкоштовної газети Вєсті. (там навіть антимонопольний закон можна використати)

2) Заборона 112 телеканала.

А как же "свобода слова"? Запад заклюет за такое. Кто их читает ? В основном пожилые люди , которым и так недолго осталось. Ватная молодежь в интернете смотрит ролики Шария, вот с ним и надо бороться, запретить интернет? :smilie11:  Победить можно интеллектом, аргументами, раскрытием лжи российских СМИ,  а не насильственными запретами.
Но прежде всего - повышением уровня жизни в целом по стране, развитием экономики, т.е. доведением до ума реформ (не на словах, а на деле).

Цитувати
3) Визнання Русского Міра як нацистської ідеології, та заборона її пропаганди в Україні.

4) Розгортання денацифікації:
  а) Масована антинацистська пропаганда в зоні А. Донецька, ЛуганськА області.
  б) Масована антинацистська  пропаганда в зоні Б. Запоріжська, Харківська, Дніпропетровська.

Це газети, радіо ФМ, ТБ, примусовий перегляд відео в трудових колективах, як то робили в 1945 в Німеччині союзники для денацифікації. Глушеніє телерадіовєщанія з Донецька.

Пропаганда в том извращенном понятии в котором она есть сейчас (кисилевщина), уже давно не действует. У всех есть свободный доступ к информации, и свободный выбор предпочтений.
Если бы украинские телеканалы не рассказывали с утра до вечера про Зраду зрадную, а было бы больше серьезных аналитических программ, было бы больше толку, и доверия к ним, а пропаганда - это позавчерашний день.

Цитувати
5) Ініціація тимчасового позбавлення виборчих прав в Зоні А.

6) Організація повстанського руху на територіях ДНР, ЛНР марксиської ідеології.  Мета - соціялістична революція в Росії.
Так Захарченко и так вроде марксист, "олигархов выгнали", пионеры, портреты Сталина, куда уж еще больше?   :smilie10: :lol:

« Останнє редагування: Грудня 16, 2015, 09:58:42 09:58 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #10 : Грудня 16, 2015, 09:50:04 09:50 »
Хіба мовна, медійна політика, Запорізька, Дніпропетровська обл. входять у компетенцію Одеського губернатора?

Це паралельні процеси. Міхо дбає за свій регіон, але для того щоб усі проекти ефективно фінансувались, потрібно позбавлятись корупції. Не тільки в регіоні, але і в цілому.
А мовами, пропагандою, має займатись центральна влада.

Кроме того что Саакашвили губернатор Одееской области, он еще и председатель общественного совета "Реформы государственных предприятий".
Его деятельность распространяется на госпредприятия в целом, а не только на ОПЗ.
А информационная политика страны - действительно не Мишино дело. Кто его больше всего травит, это канал 1+1, их он открыто троллит, а на остальных ему в данный момент наплевать.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #11 : Грудня 16, 2015, 10:05:22 10:05 »
...
Але вибачте мене не турбує, що хтось вкраде одеський припортовий. Мені насрати :smilie2:

Воровство порождает систему через корпоративную солидарность круговую поруку.
В результате во власти оказываются люди, которым плевать на все и на всех. Перечисленные выше приоритеты они декларируют, но это только имитация. Т.е. страной правит мелкий чиновник, вороватый, лживый, наглый и циничный. Который говорит то, что хотят слышать но на деле занят своими мелкими интересами.
Хуже всего то, что это затрагивает и армию. В результате имеем прямую связь между тем кто что-то украл и тем что люди гибнут на этой войне.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #12 : Грудня 16, 2015, 11:25:19 11:25 »
Саакашвілі каже що крадуть. І боротьбу з корупцією виносить на свій прапор.
Окей. Припустимо на хвилинку що він правий.
Чи буду я підтримувати? Ні, не буду.

Є речі, які мені не подобаються і я буду виступати за тих людей які будуть на них акцентувати увагу.
Корупція - мене особисто вона не турбує. Конкретно зараз 2015 року.

Що мене турбує, і що гіпотетичний альтернативний лідер повинен був би артикулювати.

1) Заборона безкоштовної газети Вєсті. (там навіть антимонопольний закон можна використати)

2) Заборона 112 телеканала.

3) Визнання Русского Міра як нацистської ідеології, та заборона її пропаганди в Україні.

4) Розгортання денацифікації:
  а) Масована антинацистська пропаганда в зоні А. Донецька, ЛуганськА області.
  б) Масована антинацистська  пропаганда в зоні Б. Запоріжська, Харківська, Дніпропетровська.

Це газети, радіо ФМ, ТБ, примусовий перегляд відео в трудових колективах, як то робили в 1945 в Німеччині союзники для денацифікації. Глушеніє телерадіовєщанія з Донецька.

5) Ініціація тимчасового позбавлення виборчих прав в Зоні А.

6) Організація повстанського руху на територіях ДНР, ЛНР марксиської ідеології.  Мета - соціялістична революція в Росії.

Але вибачте мене не турбує, що хтось вкраде одеський припортовий. Мені насрати :smilie2:

 Такие люди нам нужны.  :smiley24:(что бы дальше красть)  :gigi:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #13 : Грудня 16, 2015, 11:26:36 11:26 »
Во всем мире так, сначала обзовут, раскрутят скандал, а потом тот должен доказать что он невиновен. Но как правило оказывается что все-таки виновен, вспомните скандалы с Берлускони  :gigi:
И вправду, доказать было очень сложно, хотя все о нем прекрасно знали.
Пам'ятаю скандали з Берлусконі  :smilie3: Але він не виправдовувався, а вимагав доказів у суді.
От і Яценюк вимагає доказів. То вперед. А Яценюк зачекає на прем'єрстві доказів. От як Берлусконі  :smilie5:
Може дочекається, а може і ні. Час покаже. Час завжди все показує  :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #14 : Грудня 16, 2015, 11:29:25 11:29 »
Цитувати
Як на мене, треба стукати у барабани, говорити про корупцію, залякувати корупціонерів. Але обзиватися не можна, не можна людину без доказів обзивати корупціонером тільки за те, що вона діє не так, як тобі хочеться. От грошей на дорогу не дає, то корупціонер. Це наприклад.

Деньги на дороги должны от поступлений с налогов в бюджет. А кто скрывает прибыль, выводит зарубеж по мутным схемам, не платит налоги, тот коррупционер и вор - да, т.к. ворует у собственного народа.
І хто це? Прізвища можна?
Ну і, якщо дороги у бюджеті немає, то і податки їй не допоможуть. Бюджет - це закон  :smilie7:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #15 : Грудня 16, 2015, 12:18:21 12:18 »
Я не люблю Саакашвілі, але порівнюючи його з вбивцею абасраковим і пулею в лоба порівняння не на користь останніх.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #16 : Грудня 16, 2015, 12:25:56 12:25 »
Мене турбує пропаганда русскаго міра бо це працює.
Пропаганда працює.
112 канал спрацьовує.

Боротьба з корупцієй нам не допоможе протистояти Росіі конкретно зараз.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #17 : Грудня 16, 2015, 12:30:21 12:30 »
Мене турбує пропаганда русскаго міра бо це працює.
Пропаганда працює.
112 канал спрацьовує.

Боротьба з корупцієй нам не допоможе протистояти Росіі конкретно зараз.

 Эмигрировать не думал?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #18 : Грудня 16, 2015, 12:53:15 12:53 »
Мене турбує пропаганда русскаго міра бо це працює.
Пропаганда працює.
112 канал спрацьовує.

Боротьба з корупцієй нам не допоможе протистояти Росіі конкретно зараз.

Коррупционер и саботажник - первейший союзник России.
Наверняка в Кремле это прекрасно понимают. Им выгодны наши неудачи даже больше чем потери от войны.
Просто понаблюдайте за поведением России в этом аспекте. Им настолько важно сохранить образ отсталой рабской по самой своей сути Украины, что они цепляются за каждую незначительную деталь, за каждое слово или картинку. Например даже победы в спорте либо замалчиваются либо с удивительной настойчивостью подвергаются постоянной инфоатаке. Казалось бы - при чем здесь спорт? Да что спорт - даже переводчик на ТВ когда переводит украинскую речь начинает кривляться и искажать голос. Обычный рядовой переводчик. Такая дотошность в таких мелочах очень о многом говорит.
Наш неуспех в экономике и социальной сфере для России важнее даже военного конфликта. Им важно доказать, что без "высшей нации" все бывшие вассалы не способны что-либо создать в принципе.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #19 : Грудня 16, 2015, 01:03:10 13:03 »

Просто понаблюдайте за поведением России в этом аспекте. Им настолько важно сохранить образ отсталой рабской по самой своей сути Украины, что они цепляются за каждую незначительную деталь, за каждое слово или картинку. Например даже победы в спорте либо замалчиваются либо с удивительной настойчивостью подвергаются постоянной инфоатаке. Казалось бы - при чем здесь спорт? Да что спорт - даже переводчик на ТВ когда переводит украинскую речь начинает кривляться и искажать голос. Обычный рядовой переводчик. Такая дотошность в таких мелочах очень о многом говорит.


 Как же мы понаблюдаем, когда рос каналы отключили?  :smilie11:
Спасибо, что ты смотришь, теперь знать будем, что даже "победы в спорте" замалчивают.  :smilie2:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #20 : Грудня 16, 2015, 01:07:12 13:07 »
Наверняка в Кремле это прекрасно понимают. Им выгодны наши неудачи даже больше чем потери от войны.
Просто понаблюдайте за поведением России в этом аспекте. Им настолько важно сохранить образ отсталой рабской по самой своей сути Украины, что они цепляются за каждую незначительную деталь, за каждое слово или картинку.

Вони не ціпляються давно вже, вони створюють віртуальну реальність.
Якравий приклад підвищення на 25% зарплати Яценюку.

Про який успіх може йти мова, коли в Луганську виходили з плакатами "долой нахлєбніков з ЄС". Завтра вийдуть в Кривому Розі.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #21 : Грудня 16, 2015, 01:13:36 13:13 »

Вони не ціпляються давно вже, вони створюють віртуальну реальність.
Якравий приклад підвищення на 25% зарплати Яценюку.


  :smilie11: Введи в поиск - "підвищення на 25% зарплати Яценюку" и смотри , как все реально.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #22 : Грудня 16, 2015, 01:17:43 13:17 »
Наверняка в Кремле это прекрасно понимают. Им выгодны наши неудачи даже больше чем потери от войны.
Просто понаблюдайте за поведением России в этом аспекте. Им настолько важно сохранить образ отсталой рабской по самой своей сути Украины, что они цепляются за каждую незначительную деталь, за каждое слово или картинку.

Вони не ціпляються давно вже, вони створюють віртуальну реальність.
Якравий приклад підвищення на 25% зарплати Яценюку.

Про який успіх може йти мова, коли в Луганську виходили з плакатами "долой нахлєбніков з ЄС". Завтра вийдуть в Кривому Розі.

Не только виртуальную.
Есть масса примеров даже в бизнесе, когда первой целью оказывался не сам бизнес как это ожидалось участвующими, а желание развалить или хотя бы унизить украинскую сторону (даже в ущерб общей финансовой выгоде). Т.е. даже бизнес как инструмент идеологической войны, направленной на то, чтобы доказать второсортность украинцев. Это говорит о том, насколько для них это важно! Важнее даже шкурной выгоды.

Вот к примеру Голодомор.
Почему Москва не провела военную операцию по окончательному захвату украинских территорий, а предпочла "гибридный метод"? Первое что приходит в голову - им не нужны убитые побежденные, им нужны были живые побежденные.
Для того чтобы представитель "высшей расы" видел страх в глазах у нации "второсортной". Чтобы этот страх его покупал и заставлял становиться добровольным адептом веры "русского мира".
« Останнє редагування: Грудня 16, 2015, 01:26:18 13:26 від Декодер »

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #23 : Грудня 16, 2015, 01:32:58 13:32 »

Вот к примеру Голодомор.
Почему Москва не провела военную операцию по окончательному захвату украинских территорий, а предпочла "гибридный метод"? Первое что приходит в голову - им не нужны убитые побежденные, им нужны были живые побежденные.
Для того чтобы представитель "высшей расы" видел страх в глазах у нации "второсортной". Чтобы этот страх его покупал и заставлял становиться добровольным адептом веры "русского мира".

 А они не оканчательно захвачены были разве? Там не советская власть была? А в насаждении этой советской власти , раскуркуливании (просто в грабеже) и пр . не местное население учавствовало? А когда ты кулаков а потом и середняков ограбил - убил, то кто ж хлеб выращивать будет? Бездельник который их грабил и пропил потом?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #24 : Грудня 16, 2015, 01:36:18 13:36 »

Вот к примеру Голодомор.
Почему Москва не провела военную операцию по окончательному захвату украинских территорий, а предпочла "гибридный метод"? Первое что приходит в голову - им не нужны убитые побежденные, им нужны были живые побежденные.
Для того чтобы представитель "высшей расы" видел страх в глазах у нации "второсортной". Чтобы этот страх его покупал и заставлял становиться добровольным адептом веры "русского мира".

 А они не оканчательно захвачены были разве? Там не советская власть была? А в насаждении этой советской власти , раскуркуливании (просто в грабеже) и пр . не местное население учавствовало? А когда ты кулаков а потом и середняков ограбил - убил, то кто ж хлеб выращивать будет? Бездельник который их грабил и пропил потом?

Нет, не были. Формальный захват был, а окончательный ментальный захват длился несколько столетий.
Видимо недостаточно успешно, поэтому им и понадобился Голодомор.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #25 : Грудня 16, 2015, 01:40:59 13:40 »

Нет, не были. Формальный захват был, а окончательный ментальный захват длился несколько столетий.
Видимо недостаточно успешно, поэтому им и понадобился Голодомор.

 Какой ментальный? Тех кто ментально мог бы не принимать или убили или в Сибирь отправили и не руками "бурятов" , а руками завистливых соседей.

 Вот так - https://vk.com/video200324370_165966933?hash=165b16200305683b
« Останнє редагування: Грудня 16, 2015, 01:45:52 13:45 від roma »
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #26 : Грудня 16, 2015, 01:44:24 13:44 »
Мене турбує пропаганда русскаго міра бо це працює.
Пропаганда працює.
112 канал спрацьовує.

Боротьба з корупцієй нам не допоможе протистояти Росіі конкретно зараз.

Не сама "борьба" как процесс, а результат. Этого боится Путин больше всего, что Украина сможет выбраться из дерьма, и построить нормальное государство с работающей рыночной экономикой.
Михо повернут на конкретных результатах, отсюда его радикальность.
Prosperity is based on people and ideas

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #27 : Грудня 16, 2015, 01:44:43 13:44 »
  :smilie11: Введи в поиск - "підвищення на 25% зарплати Яценюку" и смотри , как все реально.
Реально це підвищення бюджетникам на 25%, а підвищення на 25% зарплати Яценюку це віртуальна реальність
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #28 : Грудня 16, 2015, 01:46:45 13:46 »

Нет, не были. Формальный захват был, а окончательный ментальный захват длился несколько столетий.
Видимо недостаточно успешно, поэтому им и понадобился Голодомор.

 Какой ментальный? Тех кто ментально мог бы не принимать или убили или в Сибирь отправили и не руками "бурятов" , а руками завистливых соседей.

Почитайте что пишут почти все исследователи военных конфликтов.
"Победитель" часто оказывается ассимилирован "побежденным" и принимает его традиции и веру.
Формальная военная победа часто превращается в ментальное поражение, хотя обычно и растянутое во времени.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Чому я не буду підтримувати Саакашвілі
« Reply #29 : Грудня 16, 2015, 01:48:02 13:48 »
Цитувати
Не сама "борьба" как процесс, а результат. Этого боится Путин больше всего, что Украина сможет выбраться из дерьма, и построить нормальное государство с работающей рыночной экономикой.
Михо повернут на результате, отсюда его радикальность.

А чого ж він не боїться нормальну державу Польщу чи Німеччину?
Більше схоже, що Путін не хоче програвати, ось і все. Або мріє про відродження СРСР
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч