Автор Тема: Ну як Вам, ці, як то пом'якше сказати... ці, хто буде з нами...  (Прочитано 5821 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
... стільки скільки потрібно??? :fp2

Ну так, заради справедливості , щоб розуміть

Срані чи не срані? :fp2

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Я НАПИЗДЕЛ (с) анєкдот

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33175
  • Стать: Чоловіча
Гоплявий, кагдєла ?

Што то случілось ?  :smilie8:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17256
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Гопік ----------------------------->
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Підтримка американцями надання Україні зброї падає – опитування :smilie9:

У США продовжує знижуватись підтримка надання зброї Україні, і це є тривожним сигналом для останньої.

Джерело: Reuters з посиланням на опитування, проведене Reuters/Ipsos, пише "Європейська правда"

Деталі: Дводенне опитування, яке завершилося в середу, показало, що лише 41% респондентів погодилися з твердженням, що Вашингтон "повинен надати зброю Україні", в той час як 35% не погодилися, а решта не визначилися з відповіддю.

Згідно з травневим опитуванням Reuters/Ipsos, 46% американців підтримували відправку зброї, тоді як 29% були проти, а решта не були впевнені.

Опитування було проведене в той час, коли лідери Конгресу США обговорюють запит президента-демократа Джо Байдена на додаткове фінансування України в розмірі 24 мільярдів доларів, з яких близько 17 мільярдів доларів – це оборонна допомога.

Вашингтон виділив 44 мільярди доларів на постачання Києву десятків танків, тисяч ракет і мільйонів боєприпасів, які Україна використовувала для захисту після вторгнення Росії в лютому 2022 року. Українські війська відвоювали низку сіл і населених пунктів у ході контрнаступу, який розпочався в червні, але їхнім солдатам заважають величезні російські мінні поля і траншеї.

"Зменшення підтримки (населенням надання зброї Україні – ЄП) негативно впливає на підтримку з боку Конгресу і, зрештою, на перспективи отримання додаткових пакетів допомоги", – сказала Елізабет Хоффман, директорка з питань Конгресу та уряду в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень.

За її словами, краща комунікація допоможе, зокрема, дати зрозуміти американцям, що значна частина грошей, виділених Україні, залишається в США, в тому числі у вигляді робочих місць на американських підприємствах, що виробляють зброю.

Байден заявив у середу, що незабаром виступить з великою промовою про те, чому необхідно продовжувати допомагати Україні.

Нагадаємо:

Минулого тижня Палата представників США вирішила не включати подальше фінансування на підтримку України до тимчасового законопроєкту про державне фінансування, а у вівторок – проголосувала за усунення Кевіна Маккарті з посади спікера палати.
У Білому домі перед голосуванням висловили впевненість, що попри ситуацію зі зняттям Маккарті з посади Конгрес зможе підтримати додаткове фінансування для оборонних потреб України.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17256
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Гопік ------------------------------->
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Гопік ------------------------------->

Не переймайся. Не дочекаєшся від мене більше отої "зради" по твоєму, яку я говорив раніше. Нема в цьому жодного сенсу.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17256
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Гопік ------------------------------->
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Головне, не нервуй! :Prapor2:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Ну шо там?


Як справи? Все буде Ок? :Prapor2:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6301
Ну шо там?


Як справи? Все буде Ок? :Prapor2:
Ви не пробували з цим на не форуми бігати, а до спеціалістів з психологічної підтримки?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17256
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ґеть, жЬІвотноє! ------------------------->
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19141
Ну шо там?


Як справи? Все буде Ок? :Prapor2:

А що абдристович каже?

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
АТАКАМС-ів дали  :super:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17256
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Дурник зажигає на двох форумах одночасно.
Але і дурником його вважають на обох форумах.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Дурник зажигає на двох форумах одночасно.
Але і дурником його вважають на обох форумах.

У Байдена кажуть, що США надсилатиме Україні менші пакети допомоги через рішення Конгресу

Речниця Білого дому Карін Жан-П’єр, коментуючи чергове оголошення військової допомоги для України, заявила, що США будуть виділяти менші пакети такої допомоги через відсутність рішення Конгресу щодо додаткового фінансування.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17256
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Тебе ж не забанили на ХВУПі, якого дідька ти сюди приперся?

Цитую Гопіка з ФУПу:

Цитувати
Потрібно готувати "аргументи" останньої надії вже зараз. Терміново.
Отямтеся. Вже неозброєним оком видно до чого все йде :(

Цитувати
1. Підвіз ядерних відходів на лінію зіткнення і їх мінування та підрив при відступі, в тому числі і забруднення річки Дніпро в окупованій частині ядерними відходами.
2. Термінове мінування атомних реакторів (всіх станцій діючих і не діючих)
3. Попередження світу, що вразі відмови нам на існування - все буде підірвано і зруйновано з максимальнол можливим забруденям територій. ВСЕ.

Цитувати
Якщо ви ще розраховуєте на якесь "чудо", то згадайте, коли останній раз "чудо" траплялося.
      

Це лише те, що я сьогодні побачив.





:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Тебе ж не забанили на ХВУПі, якого дідька ти сюди приперся?

Цитую Гопіка з ФУПу:

Це лише те, що я сьогодні побачив.



https://www.svoboda.org/a/nbc-ssha-i-es-nachali-obsuzhdatj-s-ukrainoy-mirnye-peregovory-s-rf/32670734.html


Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
ЮАР - малозрозуміло, звідки в тебе тяга до постійних образ до оточуючих, в кого хоч трішки думка відрізняється від твоєї.  :Vedy_sebe:




Я тобі вже задавав питання, на яке ти не відповів, після чергових образ. продублюю тут:


1. Що робити Україні, коли нам відмовлять в допомозі (що вже прямо ЗАРАЗ відбувається) - і якщо кацапи зупинятися не будуть?


ПС: Від своїх слів я відмовлятися не збираюся, навіть тут хочу підтвердити їх. Що Україна має готувати останній аргумент. Я його привів в тій гілці на ФУПі.


От цікаво твій погляд на це - що робити?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17256
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Я бачив що ти тварюка писав захищаючи Опариша!
І ображаю я виключно їрмаківців і зедовбнів, бо вони ідіоти і роблять шкоду країні.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Я бачив що ти тварюка писав захищаючи Опариша!
І ображаю я виключно їрмаківців і зедовбнів, бо вони ідіоти і роблять шкоду країні.

Обговорення почалися на тлі занепокоєння американських і європейських посадовців тим, що війна зайшла в глухий кут, а також можливістю продовжувати надавати допомогу Україні, заявили посадовці.

Вони кажуть, що в уряді США занепокоєні тим, наскільки менше уваги громадськості привертає війна в Україні з моменту початку конфлікту між Ізраїлем і ХАМАС. Посадовці побоюються, що така зміна може ускладнити отримання додаткової допомоги для України.

Посадовці також заявляли, що Україна, ймовірно, матиме час до кінця року або трохи більше, перш ніж розпочнуться більш термінові дискусії про мирні переговори. Американські посадовці поділилися своїми думками щодо таких термінів з європейськими союзниками, зазначає телеканал.

Водночас, як сказали двоє американських посадовці, адміністрація Байдена не має жодних ознак того, що президент Росії Володимир хуйло готовий до переговорів з Україною.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33175
  • Стать: Чоловіча
Що робити, що робити ...

Гоплю на розмінування вислати, хо якась користь буде  :smilie7:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Але-ж не просто срані, як виявилося
Клейма на підарасах нема де ставить

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33175
  • Стать: Чоловіча
хрюкання...

Давай вали нахуй звідси, гандон обісцяний   :at 

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6301
Але-ж не просто срані, як виявилося
Клейма на підарасах нема де ставить
Ну інших нема, й не буде тим не менш :)
Взагалі таке враження, ніби в мудрого наріда є дві полярні стратегії сприйняття заходу: це або добрі батьки, яких треба слухатися-дякувати, або це погані батьки, на котрих треба ображатися-лаяти.
Сприймати їх як звичайні країни з усіма витікаючими, чомусь, не хоче майже ніхто  :gigi:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17256
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ну інших нема, й не буде тим не менш :)
Взагалі таке враження, ніби в мудрого наріда є дві полярні стратегії сприйняття заходу: це або добрі батьки, яких треба слухатися-дякувати, або це погані батьки, на котрих треба ображатися-лаяти.
Сприймати їх як звичайні країни з усіма витікаючими, чомусь, не хоче майже ніхто  :gigi:

Про ніхто, це ти даремно.
Саме це я усім опонентам кажу - дають, і дають багато, де хто навіть на шкоду собі.
Данія наприклад віддала всю свою артилерію.

Інша справа, що ворог просить ще більше!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17256
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Давай вали нахуй звідси, гандон обісцяний   :at

Підтримую!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10160
Я от думаю, це так ждуни прикриваються щоб і не палитись і злість свою зганяти?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6301
Про ніхто, це ти даремно.
Саме це я усім опонентам кажу - дають, і дають багато, де хто навіть на шкоду собі.
Данія наприклад віддала всю свою артилерію.

Інша справа, що ворог просить ще більше!
Ну, по-перше "майже ніхто", по-друге я щось не бачу на форумі якихось питань до Данії, чи скажімо Естонії або Норвегії.
Питання є до грошовитих пацанів, особливо до наддержав, особливо до тих, хто підписував будапешт та при цьому належить до гомосапієнсів, й особливо до тих хто з трусєльов вистрибував аби той будапешт влаштувати, й не тільки.
Й про тих пацанів ви, звісно, можете скільки завгодно казати про "багато", але всі включно з вами знають, що це не так.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6301
А, до речі, про "дають багато".
https://twitter.com/GLandsbergis/status/1768374497193627994
міністр закордонних справ Литви тримає в курсі, що взагалі-то ніт, взагалі-то план був в пацанів, надійний як швейцарський годинник - давати Україні не все, й головне потрошку. Шоб, значіццо, нє проізошло говнішка каково, а ще таким чином кацапів совєсть замучаєт, й вони перестануть воювати.
Врешті решт, воно ж нічого не коштує, окрім українських життів - то чом би й не спробувати, а там да-да, ніт-ніт.
На диво, не спрацювало  :smilie10: про що відразу попереджав власне цей міністр, і я так гадаю ще принаймі кілька адекватів. Але пацани манали їх слухати, допоки русєнька біба не почала лоскотати внутрішній бік французьких шчочок