Сторінок:
Actions
  • #181 від Lina 20 Oct 2019
  • Говорять, що й крупні металургійні підриємства працюють не на повну потужність. Ото зебіли наповнять бюджет...мабуть побіжать до Х...ла позичати 2 мільярди зелених.

    Схоже, що вони вирішили діяти за старою схемою - спочатку довести підприємство до банкрутства, а потім чи перекупити, чи приватизувати його за безцінь. Але від цього бюджет не наповниться.
  • #182 від RG 20 Oct 2019
  • А ви вважаєте, що логічніше закривати фабрики, які працювали в "білу"?
     Не кришувати, а працювати. Чомусь, коли припікає, винного знаходять, а якщо не знаходять, отже, всіх все влаштовує.

    При чому тут я ?

    А для теперішньої підорні найважливіше - щоб вони могли косити бабло, все решта їм похер. 
  • #183 від div 20 Oct 2019

  • Для мене пазл склався, розумію, що були ті, хто бачив це раніше.
    У мене до певної міри був спотворений погляд, що до влади дірвалися просто ідіоти, зациклені на самолюбстві.
    Але все значно простіше - це реальне рейдерське захоплення всієї України.

    Идиоты власти не могут иметь по определению.
    Идиотов привели к власти те кто сейчас их и дергает за ниточки. Вот они и имеют сейчас реальную власть в стране
  • #184 від RG 20 Oct 2019
  •  :weep:

  • #185 від RG 20 Oct 2019
  • Дуже дякую  :weep:

  • #186 від Адам Жоржович 23 Oct 2019
  • #187 від Yuras Yuras 23 Oct 2019
  • Дві печі з трьох зупинено. Упродовж минулої доби звільнилося 280 осіб", - робочі ПАТ "ДМК" звернулися до Зеленського з проханням націоналізувати підприємство. ВIДЕО
    Робочі Дніпровського меткомбінату звернулися до Президента України Володимира Зеленського з проханням націоналізувати підприємство, щоб уникнути його зупинки і скорочення робочих місць.
    Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис звернення було розміщено на відеохостингу youtube.

    "Керівництвом робиться все, щоб зупинити наш комбінат: по суті, відбувається саботаж і умертвіння металургійного гіганта - з трьох доменних печей зупинено дві, не працює в повну потужність конвертерний цех. Все це робиться під приводом неконкурентоспроможності та зниження обсягів виробництва, що є абсолютною нісенітницею. Наша продукція затребувана ... Упродовж минулої доби, до прикладу, звільнилося 280 осіб ... Особисто наша пропозиція, як робітників-металургів - це націоналізація ПАТ "ДМК" та інших подібних комбінатів країни з повною і безумовною деолігархізацією галузей виробництва", - йдеться в зверненні.
  • #188 від Feral Cat 23 Oct 2019
  • #189 від Надин 23 Oct 2019
  • этот водитель самоката намекает что Геничевск опять будет в тренде?
  • #190 від Адам Жоржович 23 Oct 2019
  • #191 від Адам Жоржович 23 Oct 2019
  • #192 від div 23 Oct 2019


  • Де они обнаружили сыр за 133 грн?
    Он с уценкой не меньше 150 стоит
  • #193 від Адам Жоржович 23 Oct 2019
  • #194 від Адам Жоржович 23 Oct 2019
  • Де они обнаружили сыр за 133 грн?
    Он с уценкой не меньше 150 стоит

    "Праклятиє парахаботи, я вас всєх нінавіжу, я би вас всєх расстрєляла!" :bg
  • #195 від div 23 Oct 2019
  • "Праклятиє парахаботи, я вас всєх нінавіжу, я би вас всєх расстрєляла!" :bg

    Та что там сыр
    Я от на днях в Сильпо охерел - соленые огурцы за 89 грн/кг  :weep:
  • #196 від Бувалий 23 Oct 2019
  • Та что там сыр
    Я от на днях в Сильпо охерел - соленые огурцы за 89 грн/кг  :weep:
    Солёное - вредно - могут образоваться камни в почках...
    Я бы ради такого дела и 100 гр./кило сделал...
     :gb:
  • #197 від div 23 Oct 2019
  • Солёное - вредно - могут образоваться камни в почках...
    Я бы ради такого дела и 100 гр./кило сделал...
     :gb:

    Де ты этой глупости набрался?
  • #198 від Бувалий 23 Oct 2019
  • Де ты этой глупости набрался?
    Интернет, ити его мать...
     :bayan
  • #199 від div 23 Oct 2019
  • Интернет, ити его мать...
     :bayan

    Я сейчас уже точно не смогу объяснить , но в общем

    Камни в почках это следствие нарушения общего обмена веществ или локальной почечной патологии и являются отложениями солей щавелевой, фосфорной и мочевины. Я вроде еще вспоминаю что там могут быть белковые отложения, но это не точно, возможно путаю. В любом случае к поваренной соли эти камни не имеют ни малейшего отношения
  • #200 від Feral Cat 23 Oct 2019
  • Буряк, м“ясо (яловичина), ковбаси (особливо не домашні), Кола, шпинат. Одним словом, їжа в якій є оксалати. Але це не означає, що її не можна їсти. Можна їсти все, але не зловживати.
    Одна із найбільш важливих причин розвитку формування каменів у нирках - препарати, які знижують кислотність шлунку - омепразоли, ранатодіни та ін. Тобто, лікуючи печію, ви формуєте камені в нирках.
  • #201 від Бувалий 23 Oct 2019
  • Я сейчас уже точно не смогу объяснить , но в общем
    Камни в почках это следствие нарушения общего обмена веществ или локальной почечной патологии и являются отложениями солей щавелевой, фосфорной и мочевины.
    Я вроде еще вспоминаю что там могут быть белковые отложения, но это не точно, возможно путаю.
    В любом случае к поваренной соли эти камни не имеют ни малейшего отношения
    :smiley24:
  • #202 від Надин 23 Oct 2019
  • Де они обнаружили сыр за 133 грн?с
    Он с уценкой не меньше 150 стоит
    да, не там смотрят, где там гидрант про 58(или скокатам) рассказывал, в каком супермаркете? Социологи все проплачены рошеном  :to_keep_order:
  • #203 від div 23 Oct 2019
  • да, не там смотрят, где там гидрант про 58(или скокатам) рассказывал, в каком супермаркете? Социологи все проплачены рошеном  :to_keep_order:

    Я подозреваю что он просто озвучил цену с ценника, а там за сто грамм обычно пишут  :gigi:
  • #204 від Надин 23 Oct 2019
  • Я подозреваю что он просто озвучил цену с ценника, а там за сто грамм обычно пишут  :gigi:
    я подозреваю, что он озвучил с ценника. 2х-3х летней давности как минимум
  • #205 від Адам Жоржович 24 Oct 2019
  • #206 від Надин 24 Oct 2019
  • #207 від majesty 25 Oct 2019
  • #208 від злата 25 Oct 2019
  • #209 від злата 25 Oct 2019
  • Всю глубину украинской коррупционной политики можно увидеть на примере таможни.За контроль над которой борются Павлюк и Коломойский,а также Хорошковский. И все вместе воюют против нынешнего руководителя таможни Нефедова, которые представляет "грантовую"группу". Каждая группа пытается протолкнуть свои лоббистские законы. Но они блокируются враждебными группами. Кроме того, часть депутатов начали брать деньги вообще от "левых" людей. Отсюда и постоянные скандалы. Говорят, что деньги за провал того злополучного законопроекта все-таки заносили. Причем делал это один из нардепов, очень близкий к Коломойскому, который находится в тесных отношениях с Антоном Яценко, который был заинтересован в срыве голосования".  Сейчас среди "слуг" можно выделить 4 основные группы:
    "Квартал" (или "юзики") - 60-80 чел (ориентированы на Зелю), "Коломойский"-25-30 нардепов (во главе с Дубинским),  "Павлюк" контрабандисты) - 26 штыков, "соросята" (и Пинчук ) - примерно столько же...
    остальные - болото.
    (кот баюн ).
    http://ukrpravda.net/index.php?topic=55628.0
  • #210 від Cheerful Sniper 25 Oct 2019
  • "Пласт" відмовився від державного фінансування і оголосив кампанію збору коштів.
    https://zbruc.eu/node/93062
Сторінок:
Actions