Автор Тема: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує  (Прочитано 18896 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #90 : Вересня 05, 2014, 11:24:52 23:24 »
Говорить жінка, яку в Донецьку прив`язували до стовба і били.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #91 : Вересня 05, 2014, 11:27:27 23:27 »
Говорить жінка, яку в Донецьку прив`язували до стовба і били.
Это сейчас никому не интересно - сейчас главное повязка на голове парасюка,
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Аксельбант

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2690
  • Стать: Чоловіча
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #92 : Вересня 05, 2014, 11:27:41 23:27 »
Хочу такую маникюршу как у Парасюка. В каком блиндаже такие работают?

Это шоу, а не конкурс "у кого руки грязнее и жопа вонючее". Подозреваю, что все участники согласовывают с ведущим свой внешний вид. Вымыться, сделать прическу и маникюр, а также одеться в добротную одежку - условие обязательное.

Ну и да - обувь тоже надо почистить. Или обувь Парасюка должна быть с пороховой гарью и чтобы из трех дырок торчали грязные портянки? Иначе не фронтовик?
Come out yee Black and Tan

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #93 : Вересня 05, 2014, 11:29:36 23:29 »
Єврокраїна ‏@euroukraine  4 год.
Важливо! Борис Колесников спробує пролізти до нової Ради за округом в #Краматорськ. Будьте пильні! #Краматорск #АТО
Kremlin delenda est.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #94 : Вересня 05, 2014, 11:31:34 23:31 »
Єврокраїна ‏@euroukraine  4 год.
Важливо! Борис Колесников спробує пролізти до нової Ради за округом в #Краматорськ. Будьте пильні! #Краматорск #АТО
Ага, а Ківалов іде по мажоритаркі в Одесі...
П.С. Хоча і не по темі.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #95 : Вересня 05, 2014, 11:33:07 23:33 »
Єврокраїна ‏@euroukraine  4 год.
Важливо! Борис Колесников спробує пролізти до нової Ради за округом в #Краматорськ. Будьте пильні! #Краматорск #АТО
Ага, а Ківалов іде по мажоритаркі в Одесі...
П.С. Хоча і не по темі.
Идет - не факт, что придет
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #96 : Вересня 05, 2014, 11:34:18 23:34 »
Как Ирина шуфрича опустила
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #97 : Вересня 05, 2014, 11:36:27 23:36 »
Как Ирина шуфрича опустила
Ага
"Я не хочу с вами дышать одним воздухом"... :smiley24:

Offline Leo_need

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3403
  • Стать: Чоловіча
  • Киев, Украина
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #98 : Вересня 05, 2014, 11:46:59 23:46 »
Ща самое время какую то гадость и про Ирину сказать. Повязки у нее нет, труднее придолбаться, но ольгинцы придумают.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #99 : Вересня 06, 2014, 12:01:52 00:01 »
Человек вырвался с плена с ранением головы, лежит в больнице, но повязка наложена явно не медиком.

Якщо вірити пейсателю Філатову, то Парасюк з цим пораненням ще й здійснив навколоматерикову подорож за 3 дні по найстрашніших катівнях ЛНР-ДНР-РФ.

Offline Аксельбант

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2690
  • Стать: Чоловіча
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #100 : Вересня 06, 2014, 12:25:38 00:25 »
Якщо вірити пейсателю Філатову, то Парасюк з цим пораненням ще й здійснив навколоматерикову подорож за 3 дні по найстрашніших катівнях ЛНР-ДНР-РФ.

Ну дык ясное дело - диван там не проедет, потому Филатов - вруль, Парасюк - дезертир и на форумах надо плеснуть ведерко дерьма. Ну такое небольшое. На 150 литров.

Come out yee Black and Tan

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #101 : Вересня 06, 2014, 09:01:43 09:01 »
Я так и не понял, почему этот Парасюк назвал политическое руководство страны хунтой. Причем не уточняя должностей, кого он имел ввиду. А теперь на минуточку представим, что каждый из нас так будет называть действующую власть. Ничего не напоминает, чей рупор? И не нужно говорить, что он вкладывал другой смысл в это слово, сейчас это не имеет значения. Главное, что было озвучено
« Останнє редагування: Вересня 06, 2014, 09:03:37 09:03 від Palermo »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #102 : Вересня 06, 2014, 09:06:11 09:06 »
Я так и не понял, почему этот Парасюк назвал политическое руководство страны хунтой. Причем не уточняя должностей, кого он имел ввиду. А теперь на минуточку представим, что каждый из нас так будет называть действующую власть. Ничего не напоминает, чей рупор? И не нужно говорить, что он вкладывал другой смысл в это слово, сейчас это не имеет значения. Главное, что было озвучено

 :smilie11: коли?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #103 : Вересня 06, 2014, 09:18:04 09:18 »
Лень пересматривать передачу. Это было в его диалоге с Геращенко, когда он начал говорить о том, что власть сливает АТО, выдает ржавые боеприпасы итд итп.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #104 : Вересня 06, 2014, 09:20:08 09:20 »
З'явилось фото по приїзду в лікарню. Як бачимо, рана не на макушці, але "потьоків" немає.



Уже у лікарні з'явилися "потьоки крові". Думаю для фото, щоб визвати у людей жалість



Бо навряд чи такі перев'язки роблять в лікарні.
І не соромно йому лицемірити, якщо є реально бійці, які залишилися без рук, без ніг, без очей, з страшними опіками? От гидота....
Вчора на Шустера ця "гидота" назвала нинішню проукраїнську владу "Хунтою". Прямо як це робить вата. Грає на руку Хуйлу, маски знято.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #105 : Вересня 06, 2014, 09:31:33 09:31 »
З'явилось фото по приїзду в лікарню. Як бачимо, рана не на макушці, але "потьоків" немає.



Уже у лікарні з'явилися "потьоки крові". Думаю для фото, щоб визвати у людей жалість



Бо навряд чи такі перев'язки роблять в лікарні.
І не соромно йому лицемірити, якщо є реально бійці, які залишилися без рук, без ніг, без очей, з страшними опіками? От гидота....
Вчора на Шустера ця "гидота" назвала нинішню проукраїнську владу "Хунтою". Прямо як це робить вата. Грає на руку Хуйлу, маски знято.
Гнидо. Це фотка по приїзду до ЛЬвова, знята 3.09., через кілька днів після фотки з потьоками крові, яку знято відразу по первененню з полону у Дніпровській лікарні. А якщо ти такий ідіот, який не розуміє що таке сарказм, і що він лишень висміював кацапську пропаганду щодо нашої влади - то йди убийся об стінку.
« Останнє редагування: Вересня 06, 2014, 09:33:12 09:33 від PamTam »

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #106 : Вересня 06, 2014, 09:35:38 09:35 »
У человека есть талант, сказать нужные слова, в нужном месте, в нужное время... Причем не просто поговорить, а произвести действие.
Возможно там работает не один институт... Но если удариться в конспирологию... Уж очень все во время.

Що ж дивного - школа КВН. Можливо, й сценаристи звідти. А Парасюк із Шуфричем хороші актори, гарно слова запам'ятовують. Публіці подобається.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #107 : Вересня 06, 2014, 09:35:51 09:35 »
Гнидо. Це фотка по приїзду до ЛЬвова, знята 3.09., через кілька днів після фотки з потьоками крові, яку знято відразу по первененню з полону у Дніпровській лікарні.

1. Я Вас не обзивав. Мені цю фото дали на іншому форумі, аргументуючи це тим, що він такий приїхав. І автомобіль, яким він приїхав до Львова з полосами, тобто застосовується на АТО. Замість того, щоб його застосовувати за призначенням - Парасюк його собі забрав, щоб кататися по всій Україні?  :Sho_za:
2. Якщо вона зі Львова, то чітко видно, що рана не на макушці.

Нам показують "героїв", "воїнів": Ляшка, Грішина, тепер Парасюка. Вони не злазять з екранів ТВ. І коштують такі "вилазки" десятки мільйонів доларів. Справжні герої (а вони є) залишаються забуті, а нам певні особи через ЗМІ нав'язують "пустишки".
Я це фото розмістив для того, щоб люди бачили, що через ЗМІ сунуть ще одного "лицеміра". На Заході, навіть за факт, здавалося би такої безобідної брехні, як частково передертий диплом, призводить до "утлизіації" будь якої медійної фігури, навіть відставки гоолови уряду. І це вже є навіть в країнах пост-совка. Ми же ніколи не побудуємо державу на фальші, брехні, лицемірстві. Само суспільно має боротися з такими випадками.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #108 : Вересня 06, 2014, 09:39:01 09:39 »
На іншому форумі відписав лікар:

на бошке у него не кровь, а чё то типа йода, может, смешали с фукорцином, хз.
Если человеку делают нейрохирургическую операцию, он нетранспортабелен 72 часа, а дальше- по состоянию. Но даже если там наложили пару швов только, без серьёзного вмешательства, то голова была бы , как бубан, а не циганская шевелюра. имхо.
п.с. и что это у него за вид повязки на бошке, такого в десмургии не помню.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #109 : Вересня 06, 2014, 09:39:38 09:39 »
Гнидо. Це фотка по приїзду до ЛЬвова, знята 3.09., через кілька днів після фотки з потьоками крові, яку знято відразу по первененню з полону у Дніпровській лікарні.

1. Я Вас не обзивав. Мені цю фото дали на іншому форумі, аргументуючи це тим, що він такий приїхав. І автомобіль, яким він приїхав до Львова з полосами, тобто застосовується на АТО. Замість того, щоб його застосовувати за призначенням - Парасюк його собі забрав, щоб кататися по всій Україні?  :Sho_za:
2. Якщо вона зі Львова, то чітко видно, що рана не на макушці.

Нам показують "героїв", "воїнів": Ляшка, Грішина, тепер Парасюка. Вони не злазять з екранів ТВ. І коштують такі "вилазки" десятки мільйонів доларів. Справжні герої (а вони є) залишаються забуті, а нам певні особи через ЗМІ нав'язують "пустишки".
Я це фото розмістив для того, щоб люди бачили, що через ЗМІ сунуть ще одного "лицеміра". На Заході, навіть за факт, здавалося би такої безобідної брехні, як частково передертий диплом, призводить до "утлизіації" будь якої медійної фігури, навіть відставки гоолови уряду. І це вже є навіть в країнах пост-совка. Ми же ніколи не побудуємо державу на фальші, брехні, лицемірстві. Само суспільно має боротися з такими випадками.

перевіряти треба, що розповсюджуєте. Який ви такий наївний і довірливий, що починаєте нести всяку пургу, лишень тому що вам про це на іншому форумі сказали. Може і ваша ненависть до ДБ усіх скопом і їх бійців теж скопом - теж тому що вам десь щось сказали?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #110 : Вересня 06, 2014, 09:43:20 09:43 »
На іншому форумі відписав лікар:

на бошке у него не кровь, а чё то типа йода, может, смешали с фукорцином, хз.
Если человеку делают нейрохирургическую операцию, он нетранспортабелен 72 часа, а дальше- по состоянию. Но даже если там наложили пару швов только, без серьёзного вмешательства, то голова была бы , как бубан, а не циганская шевелюра. имхо.
п.с. и что это у него за вид повязки на бошке, такого в десмургии не помню.

та не робили йому ніяких нейрохірургічних операцій. Ніхто такого не говорив. Самі на форумах видумують байки, самі кажуть, що це брехня, в результаті висновок - Парасюк брехун. Щось мені це нагадує якусь бригадну роботу, а  ви або належите до тієї ж бригади, або такий наївний, що в це вірите. І ця бригада, що вносить розкол і розбрат у ряди тих, хто на фронті, працює явно не на Україну. І ви, разом з ними - не на Україну.


Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #111 : Вересня 06, 2014, 09:43:46 09:43 »
перевіряти треба, що розповсюджуєте. Який ви такий наївний і довірливий, що починаєте нести всяку пургу, лишень тому що вам про це на іншому форумі сказали. Може і ваша ненависть до ДБ усіх скопом і їх бійців теж скопом - теж тому що вам десь щось сказали?

Я навіть і не думав, що треба перевіряти, бо на авто видно білі полоски. Білі полоси наносять лише на ті авто, які застосовуються на АТО. А те, що у нього така низька моральна планка і він забере машину з АТО, щоб їхати через всю Україну в Львів, а потім в Київ я і подумати не міг.
Чекаю на вибачення.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #112 : Вересня 06, 2014, 09:45:38 09:45 »

та не робили йому ніяких нейрохірургічних операцій. Ніхто такого не говорив. Самі на форумах видумують байки, самі кажуть, що це брехня, в результаті висновок - Парасюк брехун. Щось мені це нагадує якусь бригадну роботу, а  ви або належите до тієї ж бригади, або такий наївний, що в це вірите. І ця бригада, що вносить розкол і розбрат у ряди тих, хто на фронті, працює явно не на Україну. І ви, разом з ними - не на Україну.

Якщо людині не робили операцій на голові і навіть не шили шкіру, то навіщо ця бутафорія з "перемотаною головою" на камеру? Ще раз питаю, йому не соромно за такі дії перед хлопцями, які залишилися без рук, ніг, сліпі і т.д.?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #113 : Вересня 06, 2014, 09:45:59 09:45 »
перевіряти треба, що розповсюджуєте. Який ви такий наївний і довірливий, що починаєте нести всяку пургу, лишень тому що вам про це на іншому форумі сказали. Може і ваша ненависть до ДБ усіх скопом і їх бійців теж скопом - теж тому що вам десь щось сказали?

Я навіть і не думав, що треба перевіряти, бо на авто видно білі полоски. Білі полоси наносять лише на ті авто, які застосовуються на АТО. А те, що у нього така низька моральна планка і він забере машину з АТО, щоб їхати через всю Україну в Львів, а потім в Київ я і подумати не міг.
Чекаю на вибачення.
за що вибачення? За те, що ви не в стані двома кліками мишки знайти оригінал фотки в інеті і не поширювати ворожу дезинформацію? Навчіться, менше будете працювати на ворогів.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #114 : Вересня 06, 2014, 09:48:07 09:48 »
перевіряти треба, що розповсюджуєте. Який ви такий наївний і довірливий, що починаєте нести всяку пургу, лишень тому що вам про це на іншому форумі сказали. Може і ваша ненависть до ДБ усіх скопом і їх бійців теж скопом - теж тому що вам десь щось сказали?

Я навіть і не думав, що треба перевіряти, бо на авто видно білі полоски. Білі полоси наносять лише на ті авто, які застосовуються на АТО. А те, що у нього така низька моральна планка і він забере машину з АТО, щоб їхати через всю Україну в Львів, а потім в Київ я і подумати не міг.
Чекаю на вибачення.
за що вибачення? За те, що ви не в стані двома кліками мишки знайти оригінал фотки в інеті і не поширювати ворожу дезинформацію? Навчіться, менше будете працювати на ворогів.

Чому ворожа інформація? Мені "шанувальник піар-проектів типу Парасюка" давав цю фото аргументуючи тим, що рана не макушці, а Парасюк "герой". А виявилося, що він хлопців на АТО залишив без автомобіля (можливо купленого за народні гроші), бо йому треба їздити піаритися. Добре хоч танк не забрав...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #115 : Вересня 06, 2014, 09:49:27 09:49 »

та не робили йому ніяких нейрохірургічних операцій. Ніхто такого не говорив. Самі на форумах видумують байки, самі кажуть, що це брехня, в результаті висновок - Парасюк брехун. Щось мені це нагадує якусь бригадну роботу, а  ви або належите до тієї ж бригади, або такий наївний, що в це вірите. І ця бригада, що вносить розкол і розбрат у ряди тих, хто на фронті, працює явно не на Україну. І ви, разом з ними - не на Україну.

Якщо людині не робили операцій на голові і навіть не шили шкіру, то навіщо ця бутафорія з "перемотаною головою" на камеру? Ще раз питаю, йому не соромно за такі дії перед хлопцями, які залишилися без рук, ніг, сліпі і т.д.?
хто сказав, що йому не шили шкіру? Йому явно було розсічено шкіру, зачепило легенько осколком, чи здерто кусок шкіри, та й усе. Кровіщі море, вигляд відповідний, небезпеки жодної, кілька швів в лікарні, повязка, можна йти додому. Звідки байки про тяжке поранення, я не розумію. Хоча розумію, це видумують ті, яким треба сказати, що Парасюк брехун.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #116 : Вересня 06, 2014, 09:51:29 09:51 »
все мы понимаем, кто тут гонит на Парасюка - тот (все возможные и невозможные матерные слова)  :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #117 : Вересня 06, 2014, 10:01:39 10:01 »
Kvant, ну справедливости ради, машина вполне и волонтерская может быть.  Но это лажу с повязкой ни кто не отменя равно и как то что Парасюк  ещё один раскручиваемый проект. Парня тупо юзают в своих целях, а он и рад стараться т.к. "звезду словить" уже успел.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #118 : Вересня 06, 2014, 10:03:31 10:03 »
все мы понимаем, кто тут гонит на Парасюка - тот (все возможные и невозможные матерные слова)  :gigi:

И абсолютно понятно кто всеми силами пытается доказать что Парасюк и Семенченко не  фигуры юзаные политиками в своих целях.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: На Шустері Парасюк Шуфрича з гімном змішує
« Reply #119 : Вересня 06, 2014, 10:11:25 10:11 »
все мы понимаем, кто тут гонит на Парасюка - тот (все возможные и невозможные матерные слова)  :gigi:

И абсолютно понятно кто всеми силами пытается доказать что Парасюк и Семенченко не  фигуры юзаные политиками в своих целях.
ну и кто же?

к вашему сведению. я не запятнал свою честь ни одним партбилетом и ни одним голосованием на выборах.

я за свои 34 года ни разу не голосовал и не вступал ни в одну партию. потому что все - п......сы и п......ски :smiley16:

и не буду, пока всех эти п...сов и п...сок не смоют в унитаз истории. ВСЕХ!
Welcome to the Dark Side of the Force