Автор Тема: Війна - ну то йщо?  (Прочитано 1884 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Війна - ну то йщо?
« : Вересня 07, 2014, 12:41:20 00:41 »
Друзі, ніхто і не думав, що хуйло взяло і умиротворилося. Це війна. Ніхто нам не допоможе, бо всім похуй, що ми захищаємо саме тих, кому зараз похуй. Значить треба НАМ валити росію як країну. І ми це зробимо. В цьому нам допоможуть. Економічно.

А військово увесь тягар лягає на мене. І на тебе, читачу цих рядків. Така наша доля. Перемогти. Доля хуйла і росії - згинути у темряві віків. Він не захотів по хорошому. Так тому і бути.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #1 : Вересня 07, 2014, 12:45:40 00:45 »
Друзі, ніхто і не думав, що хуйло взяло і умиротворилося. Це війна. Ніхто нам не допоможе, бо всім похуй, що ми захищаємо саме тих, кому зараз похуй. Значить треба НАМ валити росію як країну. І ми це зробимо. В цьому нам допоможуть. Економічно.

А військово увесь тягар лягає на мене. І на тебе, читачу цих рядків. Така наша доля. Перемогти. Доля хуйла і росії - згинути у темряві віків. Він не захотів по хорошому. Так тому і бути.

Я вот все жду - кто первым рискнет эту мысль высказать публично на нашем ТВ?

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #2 : Вересня 07, 2014, 12:51:20 00:51 »
Путлера та рашистів можуть зупинити лише власні втраті. Нам потрібно зконцентруватися на насенні якомога більших втрат серед живої сили рашистів та їхніх терористичних посіпак, захоплення території не так важливо, головне - це нанесення максимальної шкоди!

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #3 : Вересня 07, 2014, 12:56:29 00:56 »
Путлера та рашистів можуть зупинити лише власні втраті. Нам потрібно зконцентруватися на насенні якомога більших втрат серед живої сили рашистів та їхніх терористичних посіпак, захоплення території не так важливо, головне - це нанесення максимальної шкоди!

помилкова думка. хуйла не зупинять втрати. хуйла зупинить, коли ми почнемо брати особисто його за сраку. і це можна зробити кількома способами. один ми вже продемонстрували на Майдані. і воно всралося.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #4 : Вересня 07, 2014, 01:01:43 01:01 »
як показує практика, цей недорослий викидиш наполеона з гітлером сцить лише однієї речі - НАРОДУ УКРАЇНИ.

досі він намагався і намагається зробити наше життя жахіттям. Наша задача - втілити в життя ЙОГО найстрашніші кошмари. ми це можемо.

Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #5 : Вересня 07, 2014, 06:03:22 06:03 »
як показує практика, цей недорослий викидиш наполеона з гітлером сцить лише однієї речі - НАРОДУ УКРАЇНИ.

досі він намагався і намагається зробити наше життя жахіттям. Наша задача - втілити в життя ЙОГО найстрашніші кошмари. ми це можемо.
====================================

 І хай  йому всюди ввижаєцця ПС  та  візитки  Яроша, навіть в сортирі! :smiley14:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 673
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #6 : Вересня 07, 2014, 06:36:04 06:36 »
Чого саме більше хуйло боїться?

Набір страхів: за своє життя, життя родини, ітд + за свою собаку Конні з якою закривається у ванній - може ту собаку взяти у заручники і висунути хуйлові умови ГА?
« Останнє редагування: Вересня 07, 2014, 06:38:13 06:38 від Ser »
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #7 : Вересня 07, 2014, 02:57:02 14:57 »
Чого саме більше хуйло боїться?

Набір страхів: за своє життя, життя родини, ітд + за свою собаку Конні з якою закривається у ванній - може ту собаку взяти у заручники і висунути хуйлові умови ГА?

Після того як путя спустив свою Конні на Ангелу,
та стала ручною.
 :smilie1:

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #8 : Вересня 07, 2014, 03:10:52 15:10 »
А військово увесь тягар лягає на мене. І на тебе, читачу цих рядків. Така наша доля. Перемогти. Доля хуйла і росії - згинути у темряві віків. Він не захотів по хорошому. Так тому і бути.

А може цього разу ви без нас смело в бой пойдете,
                                                 а мы за вами.
                                                 И, как один, умрете,
                                                 но сами.

 :gigi:

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #9 : Вересня 07, 2014, 03:58:23 15:58 »
А може цього разу ви без нас смело в бой пойдете,
                                                 а мы за вами.
                                                 И, как один, умрете,
                                                 но сами.

 :gigi:

Тебе не правильный ник дали... Даун тебе больше подойдет, а Dust - это то что останется от хуйла и его империи...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #10 : Вересня 07, 2014, 07:44:33 19:44 »
Войны всегда священны для тех, кому приходится их вести. Если бы те, кто разжигает войны, не объявляли их священными, какой дурак пошел бы воевать? Но какие бы лозунги ни выкрикивали ораторы, сгоняя дураков на бойню, какие бы благородные не ставили перед ними цели, причина войн всегда одна. Деньги. Все войны, в сущности,-драка из-за денег. Только мало кто это понимает. Все слишком оглушены фанфарами, барабанами и речами отсиживающихся в тылу трибунов.

                                                                                                                                 Маргарет Мітчелл "Віднесені вітром"

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #11 : Вересня 07, 2014, 09:06:21 21:06 »
Войны всегда священны для тех, кому приходится их вести. Если бы те, кто разжигает войны, не объявляли их священными, какой дурак пошел бы воевать? Но какие бы лозунги ни выкрикивали ораторы, сгоняя дураков на бойню, какие бы благородные не ставили перед ними цели, причина войн всегда одна. Деньги. Все войны, в сущности,-драка из-за денег. Только мало кто это понимает. Все слишком оглушены фанфарами, барабанами и речами отсиживающихся в тылу трибунов.

                                                                                                                                 Маргарет Мітчелл "Віднесені вітром"

Это письмо хуйлу?
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #12 : Вересня 07, 2014, 09:09:56 21:09 »
А військово увесь тягар лягає на мене. І на тебе, читачу цих рядків. Така наша доля. Перемогти. Доля хуйла і росії - згинути у темряві віків. Він не захотів по хорошому. Так тому і бути.

А може цього разу ви без нас смело в бой пойдете,
                                                 а мы за вами.
                                                 И, как один, умрете,
                                                 но сами.

 :gigi:

Дуст, поки що не знаю, що ти за один, тому тебе точно на розвідку не запрошу.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #13 : Вересня 07, 2014, 09:11:38 21:11 »
То что миром правят деньги - одно из самых распространенных заблуждений.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #14 : Вересня 07, 2014, 09:14:45 21:14 »
насправді, світом може й правлять гроші, але ще більше ним правлять символи.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #15 : Вересня 07, 2014, 09:16:28 21:16 »
Войны всегда священны для тех, кому приходится их вести. Если бы те, кто разжигает войны, не объявляли их священными, какой дурак пошел бы воевать? Но какие бы лозунги ни выкрикивали ораторы, сгоняя дураков на бойню, какие бы благородные не ставили перед ними цели, причина войн всегда одна. Деньги. Все войны, в сущности,-драка из-за денег. Только мало кто это понимает. Все слишком оглушены фанфарами, барабанами и речами отсиживающихся в тылу трибунов.

                                                                                                                                 Маргарет Мітчелл "Віднесені вітром"

Ну и чего вы сюда полезли, рашисты. Это для вас священная война, что ли? Нет, конечно.

Уже не надо никого охмурять - срубить бабла по легкому - попретесь дохнуть на край света - допились
Contra Spem Spero

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #16 : Вересня 07, 2014, 09:20:47 21:20 »
насправді, світом може й правлять гроші, але ще більше ним правлять символи.

Для того, чтобы символы работали, нужно чтобы люди на них реагировали. Т.е. дело в самих людях, в том во что они верят, даже если они эту веру не осознают до конца.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #17 : Вересня 07, 2014, 09:24:04 21:24 »
Декодер, а люди досить добре реагують на нав"язувані їм симовли.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #18 : Вересня 07, 2014, 09:30:42 21:30 »
Чого саме більше хуйло боїться?


Після того як путя спустив свою Конні


смерти конни? :smilie8:
ігнор Квант

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #19 : Вересня 07, 2014, 09:34:31 21:34 »
Декодер, а люди досить добре реагують на нав"язувані їм симовли.

У кого сильный иммунитет, тому никакие символы не навяжешь.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #20 : Вересня 07, 2014, 09:36:34 21:36 »
Декодер, а люди досить добре реагують на нав"язувані їм симовли.

У кого сильный иммунитет, тому никакие символы не навяжешь.

немає таких людей. в природі не існує.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #21 : Вересня 07, 2014, 09:41:20 21:41 »
У нас масса людей, которые считают себя атеистами, но таковыми не являются.
Масса тех, кто считает себя христианами, но их поступки выдают совершенно другое.
И т.д. Очень много людей, которые не понимают кто они есть. Поэтому ими легко управлять. И идет постоянная борьба (иногда переходящая в горячую фазу) - кто кого сильнее может контролировать.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #22 : Вересня 07, 2014, 09:46:47 21:46 »
У нас масса людей, которые считают себя атеистами, но таковыми не являются.
Масса тех, кто считает себя христианами, но их поступки выдают совершенно другое.
И т.д. Очень много людей, которые не понимают кто они есть. Поэтому ими легко управлять. И идет постоянная борьба (иногда переходящая в горячую фазу) - кто кого сильнее может контролировать.

але ж вони теж піддаються символам, якщо вважають себе або атеістами, або християнами. ти також стопудово знаходишся в полоні яких-небудь символів. як і я.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #23 : Вересня 07, 2014, 09:51:13 21:51 »
...
але ж вони теж піддаються символам, якщо вважають себе або атеістами, або християнами. ти також стопудово знаходишся в полоні яких-небудь символів. як і я.

Ваша правда, абсолютно защищенных нет.
Кстати поэтому опасно слишком внимательно изучать врага, можно недооценить его влияние и переоценить свой иммунитет. Я например в этом слишком самоуверен, возможно я не прав.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #24 : Вересня 07, 2014, 10:04:41 22:04 »

Ваша правда, абсолютно защищенных нет.
Кстати поэтому опасно слишком внимательно изучать врага, можно недооценить его влияние и переоценить свой иммунитет. Я например в этом слишком самоуверен, возможно я не прав.

1000%. я сам неодноразово ловив себе на думці, що наші вороги, можливо, не такі вже й неправі. і тільки ціною довгих роздумів і ретельного самопошуку контраргументів мені таки вдавалося встановити душевну рівновагу. в підсумку я для себе встановив основоположний стержень, об який розбиваються всі сумніви. і тепер мене важко зломити.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #25 : Вересня 07, 2014, 10:14:22 22:14 »
...
1000%. я сам неодноразово ловив себе на думці, що наші вороги, можливо, не такі вже й неправі. і тільки ціною довгих роздумів і ретельного самопошуку контраргументів мені таки вдавалося встановити душевну рівновагу. в підсумку я для себе встановив основоположний стержень, об який розбиваються всі сумніви. і тепер мене важко зломити.

Здесь есть еще один интересный момент.
Наш враг тоже попадает под наше влияние и наши символы. Вспомните историю появления "георгиевской ленточки" и многое другое. Даже если мы умрем или проиграем, то наши символы в конечном выиграют эту войну уже без нас - внутри их самих.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Війна - ну то йщо?
« Reply #26 : Вересня 07, 2014, 10:23:45 22:23 »
я навіть більше скажу: наші символи вже виграли цю війну. просто це ще не так помітно, але паростки ідеї вже пустили свої коріння в душах навіть найбільш заскорузлих ватніків. і наша перемога дійсно неминуча, бо за нами, як не крути, правда, а на дворі - 21 століття з усіма витікаючими наслідками.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан