Автор Тема: Коровище на упячці видало  (Прочитано 2524 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Коровище на упячці видало
« Reply #30 : Січня 15, 2019, 10:41:46 22:41 »
Не забувайте просту річ- інформованість Пороха просто на порядки вища від нас з вами

Але навіть «сина Бога» мусило вистачити, щоб цього гівнюка не включати в список

Я не хочу огульно критикувати, просто справді сподіваюся, що після переобрання Порох буде діяти в цьому напрямку значно зрозуміліше, бо в ВР його «п’ята»

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33337
  • Стать: Чоловіча
Re: Коровище на упячці видало
« Reply #31 : Січня 16, 2019, 04:01:18 04:01 »
Я не думаю что Порошенко сам составляет списки, только самый верх, а остальное дело рук местных "активистов"
Вообще это беда всех провластных партий

Ні , ну чесно, саака, лєщь, наєм, богомолець- це надто

Ми говоримо в основному про депутатів ВР- там не може бути стільки помилок

Об'єктивно кажучи, при виборах в ВР тільки Муся і Сірожа були вже чітко засвічені, як підараси. Корова тоді ходила в великих майданівських діячах, про медичну банду широкий загал був не в курсі ( як зрештою і зараз).

Гірський козел тоді тільки приїхав в Україну. Те, що він йобнутий цілковито + підкацапне лайно, теж вилізло пізніше.     

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Коровище на упячці видало
« Reply #32 : Січня 16, 2019, 01:04:50 13:04 »
Я не думаю что Порошенко сам составляет списки, только самый верх, а остальное дело рук местных "активистов"
Вообще это беда всех провластных партий

Ні , ну чесно, саака, лєщь, наєм, богомолець- це надто

Ми говоримо в основному про депутатів ВР- там не може бути стільки помилок

Об'єктивно кажучи, при виборах в ВР тільки Муся і Сірожа були вже чітко засвічені, як підараси. Корова тоді ходила в великих майданівських діячах, про медичну банду широкий загал був не в курсі ( як зрештою і зараз).

Гірський козел тоді тільки приїхав в Україну. Те, що він йобнутий цілковито + підкацапне лайно, теж вилізло пізніше.   
Та навіть в Мусі і Сірожі репутація тоді ще не була остаточно смаженою. Сірожа ще не купував квартиру на гроші зі Сбербанку Росії, Муся був трибуном студентського майдану. Обоє вважались прозахідними діячами з тісною дружбою з американською адміністрацією в особі Вікторії Нуланд.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Коровище на упячці видало
« Reply #33 : Січня 16, 2019, 02:29:36 14:29 »
Я не думаю что Порошенко сам составляет списки, только самый верх, а остальное дело рук местных "активистов"
Вообще это беда всех провластных партий

Ні , ну чесно, саака, лєщь, наєм, богомолець- це надто

Ми говоримо в основному про депутатів ВР- там не може бути стільки помилок

Об'єктивно кажучи, при виборах в ВР тільки Муся і Сірожа були вже чітко засвічені, як підараси. Корова тоді ходила в великих майданівських діячах, про медичну банду широкий загал був не в курсі ( як зрештою і зараз).

Гірський козел тоді тільки приїхав в Україну. Те, що він йобнутий цілковито + підкацапне лайно, теж вилізло пізніше.   
Та навіть в Мусі і Сірожі репутація тоді ще не була остаточно смаженою. Сірожа ще не купував квартиру на гроші зі Сбербанку Росії, Муся був трибуном студентського майдану. Обоє вважались прозахідними діячами з тісною дружбою з американською адміністрацією в особі Вікторії Нуланд.

я виключаю, що для людей рівня Порошенка наєм або лєщєнко були "таємницею"

тут швидше за все був вибраний тактичний хід- включаємо кількох "публічних" гандонів, за рахунок яких партія здобуває , умовно, в два рази більше місць для "прогнозованих" депутатів

але, за любих обставин, як прихильник Порошенка, я б не хотів в списках БПП такого лайна , як богомолець, лєЩєнко і т.п.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33337
  • Стать: Чоловіча
Re: Коровище на упячці видало
« Reply #34 : Січня 16, 2019, 02:38:30 14:38 »
Я не думаю что Порошенко сам составляет списки, только самый верх, а остальное дело рук местных "активистов"
Вообще это беда всех провластных партий

Ні , ну чесно, саака, лєщь, наєм, богомолець- це надто

Ми говоримо в основному про депутатів ВР- там не може бути стільки помилок

Об'єктивно кажучи, при виборах в ВР тільки Муся і Сірожа були вже чітко засвічені, як підараси. Корова тоді ходила в великих майданівських діячах, про медичну банду широкий загал був не в курсі ( як зрештою і зараз).

Гірський козел тоді тільки приїхав в Україну. Те, що він йобнутий цілковито + підкацапне лайно, теж вилізло пізніше.   
Та навіть в Мусі і Сірожі репутація тоді ще не була остаточно смаженою. Сірожа ще не купував квартиру на гроші зі Сбербанку Росії, Муся був трибуном студентського майдану. Обоє вважались прозахідними діячами з тісною дружбою з американською адміністрацією в особі Вікторії Нуланд.

я виключаю, що для людей рівня Порошенка наєм або лєщєнко були "таємницею"

тут швидше за все був вибраний тактичний хід- включаємо кількох "публічних" гандонів, за рахунок яких партія здобуває , умовно, в два рази більше місць для "прогнозованих" депутатів

але, за любих обставин, як прихильник Порошенка, я б не хотів в списках БПП такого лайна , як богомолець, лєЩєнко і т.п.

Тоді ніби всіх відомих  хто до Майдану був так чи інакше примазаний.

Ширнармаси б не зрозуміли, якщо б ще тоді заявили, що це сміття, знову є таки передвиборчі рейтинги.

Зараз, звичайно, треба фільтрувати жорсткіше. Але підараси якісь так чи інакше будуть, це така категорія вічно існуюча  :smilie2:

   

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Коровище на упячці видало
« Reply #35 : Січня 16, 2019, 02:46:19 14:46 »
RG, так, підараси будуть

але хоча б не такі очевидні, і не такі "впізнавані"

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33337
  • Стать: Чоловіча
Re: Коровище на упячці видало
« Reply #36 : Січня 16, 2019, 11:01:12 23:01 »
RG, так, підараси будуть

але хоча б не такі очевидні, і не такі "впізнавані"

Тут питання якраз досить неоднозначне   :smilie11:

Та й впізнаваність, як правило, суттєво посилюється вже ПІСЛЯ того, як виліз під об'єктиви. А зараз про якого-небудь сірожу чи мусю можна без надриву сказати - так, на жаль, це наш пиздюк. Проліз, пітарас такий, на революційній хвилі  :smilie5:

 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33337
  • Стать: Чоловіча
Re: Коровище на упячці видало
« Reply #37 : Січня 27, 2019, 02:20:04 14:20 »
Ще одна 'дайот всєм бесплатно'  :weep:


Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Коровище на упячці видало
« Reply #38 : Січня 27, 2019, 05:15:06 17:15 »
Бесплатное страхование - это как? :smilie11:
sine ira et studio

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Коровище на упячці видало
« Reply #39 : Січня 27, 2019, 05:25:01 17:25 »
Бесплатное страхование - это как? :smilie11:

Приблизно так:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коровище на упячці видало
« Reply #40 : Січня 27, 2019, 09:31:11 21:31 »
Бесплатное страхование - это как? :smilie11:
Как в Берегись автомобиля... - когда Деточкин пришел к Диме Семицветову и уставился на Волгу...
.. - Страхуем от несчастных случаев...
 :smilie1:

Offline DA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 623
  • Стать: Чоловіча
Re: Коровище на упячці видало
« Reply #41 : Січня 28, 2019, 12:16:17 00:16 »

Оці теж свого часу застрахувалися...   :smilie7: