Автор Тема: Чергове нагадування для забудькуватих довбо...обів.  (Прочитано 1661 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Якраз заслуга Порошенко що він обіцяв одне, а робить інше.
чи ти на сонці перегрівся чи що з тобою?  Відколи це заслугою почали називати розкрадання бюджету замість обіцяної боротьби з корупцією? Ну, я розумію що є методички в яких порохоботам наказують на чорне говорити біле, але ж голова на плечах є? Чи вона тільки щоб "рошени" їсти?

Я не знаю що там хто розкрадає, але зміни в країні я бачу неозброєним оком. І зміни дивовижні. Якби так розкрадали всі 25 років жили б зараз на рівні Чехії
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
чи ти на сонці перегрівся чи що з тобою?  Відколи це заслугою почали називати розкрадання бюджету замість обіцяної боротьби з корупцією?

Зовсім кремлівські бідолашні йопнулися  :fp2
вже три роки парять одне й теж, ні щоб методички змінити  :weep:
так звідки креатив, он найбільше що могли видати - "злачінна влада зламала мій фейсбучик"  :bj

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Якраз заслуга Порошенко що він обіцяв одне, а робить інше.
чи ти на сонці перегрівся чи що з тобою?  Відколи це заслугою почали називати розкрадання бюджету замість обіцяної боротьби з корупцією? Ну, я розумію що є методички в яких порохоботам наказують на чорне говорити біле, але ж голова на плечах є? Чи вона тільки щоб "рошени" їсти?
Я не знаю що там хто розкрадає, але зміни в країні я бачу неозброєним оком.
І зміни дивовижні. Якби так розкрадали всі 25 років жили б зараз на рівні Чехії

:smiley24:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
 Та пішов ти нахуй, бума, разом із своєю консервованою бабцею.  :smiley14: Все з вами, незабудькуватими довбойобами ясно: що б не відбувалося, а висратися на Україну і смоктанути у хуйла ви не забудете ніколи.  :fuck:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8663
  • Стать: Чоловіча
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Та пішов ти нахуй, бума, разом із своєю консервованою бабцею.  :smiley14: Все з вами, незабудькуватими довбойобами ясно: що б не відбувалося, а висратися на Україну і смоктанути у хуйла ви не забудете ніколи.  :fuck:

Адаме Жоржовичу, нахуй тільки твоя дупа годиться, бажано було б, щоб ти про це не забував.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Та пішов ти нахуй, бума, разом із своєю консервованою бабцею.  :smiley14: Все з вами, незабудькуватими довбойобами ясно: що б не відбувалося, а висратися на Україну і смоктанути у хуйла ви не забудете ніколи.  :fuck:

Адаме Жоржовичу, нахуй тільки твоя дупа годиться, бажано було б, щоб ти про це не забував.
Скотинка бюторасна Бумеранг не хоче прокоментувати зашквар саоєї косатої Макаки з її брехнею про те, що Україна Північній Кореї ракети поставляла?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Та пішов ти нахуй, бума, разом із своєю консервованою бабцею.  :smiley14: Все з вами, незабудькуватими довбойобами ясно: що б не відбувалося, а висратися на Україну і смоктанути у хуйла ви не забудете ніколи.  :fuck:

Адаме Жоржовичу, нахуй тільки твоя дупа годиться, бажано було б, щоб ти про це не забував.
Скотинка бюторасна Бумеранг не хоче прокоментувати зашквар саоєї косатої Макаки з її брехнею про те, що Україна Північній Кореї ракети поставляла?

bоrderlander, заспокой трішки свої нерви.

І добирай нормальні висловлювання.

Я не щодня буваю на форумі і я не політолог і не журналіст, щоб ретельно відслідковувати політичні події і давати коментарарі, щодо всього, що раптом влізло в кожну нездорову противсіхнуту голову.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33314
  • Стать: Чоловіча
Та пішов ти нахуй, бума, разом із своєю консервованою бабцею.  :smiley14: Все з вами, незабудькуватими довбойобами ясно: що б не відбувалося, а висратися на Україну і смоктанути у хуйла ви не забудете ніколи.  :fuck:

Адаме Жоржовичу, нахуй тільки твоя дупа годиться, бажано було б, щоб ти про це не забував.
Скотинка бюторасна Бумеранг не хоче прокоментувати зашквар саоєї косатої Макаки з її брехнею про те, що Україна Північній Кореї ракети поставляла?

bоrderlander, заспокой трішки свої нерви.

І добирай нормальні висловлювання.

Я не щодня буваю на форумі і я не політолог і не журналіст, щоб ретельно відслідковувати політичні події і давати коментарарі, щодо всього, що раптом влізло в кожну нездорову противсіхнуту голову.

По суті макакіного бздіжу про ракети давай щось скажи  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
Та пішов ти нахуй, бума, разом із своєю консервованою бабцею.  :smiley14: Все з вами, незабудькуватими довбойобами ясно: що б не відбувалося, а висратися на Україну і смоктанути у хуйла ви не забудете ніколи.  :fuck:

Адаме Жоржовичу, нахуй тільки твоя дупа годиться, бажано було б, щоб ти про це не забував.

Не годиться - це твоя і мамки твоєї спеціалізація, підар ти гнойний.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Та пішов ти нахуй, бума, разом із своєю консервованою бабцею.  :smiley14: Все з вами, незабудькуватими довбойобами ясно: що б не відбувалося, а висратися на Україну і смоктанути у хуйла ви не забудете ніколи.  :fuck:

Адаме Жоржовичу, нахуй тільки твоя дупа годиться, бажано було б, щоб ти про це не забував.


Не годиться - це твоя і мамки твоєї спеціалізація, підар ти гнойний.

Що з тобою ??? Ти нюх втратив ? :smilie11:
 :Vedy_sebe:

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Я не знаю що там хто розкрадає, але зміни в країні я бачу неозброєним оком. І зміни дивовижні. Якби так розкрадали всі 25 років жили б зараз на рівні Чехії
Замість банди Януковича тепер розкрадає банда Порошенка - дивовижна зміна!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
По суті макакіного бздіжу про ракети давай щось скажи  :smilie7:
Я не щодня буваю на форумі і я не політолог і не журналіст, щоб ретельно відслідковувати політичні події і давати коментарарі, щодо всього, що раптом влізло в кожну нездорову противсіхнуту голову.
Полiтбюро уважно стежить за погодою, та коли спеки не буде, можливо, тодi Партiя... щось таке видасть на гора.
Поки що... не варто чиплятися до Вождя, оскiльки вони не розiбралися з тим,  хто на ком стояв, та хто кого трахав.
Взагалi-то дивно, що Юляша не може збагнути, що робити з себе Адвоката Дiявола (Ина) не варто.
Па-Раша... намагаеться провокувати будь яке питання, а нашi довбойоби швиденько прогинають спину "Чего iзволiте?".
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
По суті макакіного бздіжу про ракети давай щось скажи  :smilie7:
Я не щодня буваю на форумі і я не політолог і не журналіст, щоб ретельно відслідковувати політичні події і давати коментарарі, щодо всього, що раптом влізло в кожну нездорову противсіхнуту голову.
Полiтбюро уважно стежить за погодою, та коли спеки не буде, можливо, тодi Партiя... щось таке видасть на гора.
Поки що... не варто чиплятися до Вождя, оскiльки вони не розiбралися з тим,  хто на ком стояв, та хто кого трахав.
Взагалi-то дивно, що Юляша не може збагнути, що робити з себе Адвоката Дiявола (Ина) не варто.
Па-Раша... намагаеться провокувати будь яке питання, а нашi довбойоби швиденько прогинають спину "Чего iзволiте?".
 :smilie7:
Макака не настільки дурна, щоб не розуміти, що вона робить, коли звинувачує Україну в наданні Пхеньяну ракетної зброї.
Просто вона виконує завдання, яке дав Їй Ху№ло. А форумні скотинки rZ0, Конвекс та Бумеранг виконують те саме завдання.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?