Автор Тема: Львів знелюднюється  (Прочитано 729 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Львів знелюднюється
« : Серпня 16, 2017, 10:24:57 22:24 »

АТП-1 бракує водіїв для нормального перевезення пасажирів. Всі втікають у Польщу

    Субота, 12 серпня 2017, 11:20

Львівське комунальне підприємство АТП-1 щодня випускає на маршрути лише 60% автопарку - автобуси простоюють через брак водіїв.

Про це під час засідання громадської ради при управління транспорту та зв’язку ЛМР повідомив представник підприємства, інформує IA ZIK.

За його словами, нині АТП-1 має 165 автобусів, з них 55 – нові Електрони, які надійшли на початку літа. Втім, щодня на маршрути виїжджає лише сотня машин. 10 – потребують ремонту, а 55 нікому водити. Через це підприємство використовує ще 100 найманих автобусів.

«Ми зі старих автобусів пересадили людей на нові, але є проблема з водіями. Зараз стоїть 5 нових автобусів на яких ми не можемо навіть по одному водію посадити. Зараз нехватка водіїв колосальна, виїзд водіїв за кордон масовий. Кожен водій, який комфортно влаштувався в Польщі, забирає з собою 2-3 особи – поїхав один і тут же кличе напарника. Ми живемо за рахунок того резерву, що колись створився. Це водії, які працюють 5-10 років», – зазначив він.

Нагадаємо, ЛМР зобов’язала АТП №1 забезпечити перевезення до закінчення конкурсу для перевізників.


http://forpost.lviv.ua/novyny/5829-atp-1-brakuie-vodiiv-dlia-normalnoho-perevezennia-pasazhyriv-vsi-vtikaiut-u-polshchu


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46600
  • Never give in!
Re: Львів знелюднюється
« Reply #1 : Серпня 16, 2017, 10:32:44 22:32 »
Це абсолютно природній процес.
Як у Мексиці. Всі намагаються податися в США на заробітки.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33314
  • Стать: Чоловіча
Re: Львів знелюднюється
« Reply #2 : Серпня 16, 2017, 10:39:33 22:39 »

АТП-1 бракує водіїв для нормального перевезення пасажирів. Всі втікають у Польщу

    Субота, 12 серпня 2017, 11:20

...
За його словами, нині АТП-1 має 165 автобусів, з них 55 – нові Електрони, які надійшли на початку літа. Втім, щодня на маршрути виїжджає лише сотня машин. 10 – потребують ремонту, а 55 нікому водити. Через це підприємство використовує ще 100 найманих автобусів.

...

Думаю, собачка тут порився. Я навіть з одного разу можу вгадати, що за цими 'найманими автобусами' стоїть рильце панамера Андрійця  :smilie5:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Львів знелюднюється
« Reply #3 : Серпня 16, 2017, 10:41:36 22:41 »
Але Мексика велика, по боках - океани, з півдня - майже нічого, з півночі США ( без натяків на територіальні претензії) і поблизу - немає жодної країни, яка б була загрозою для суверенітету Мексики.

Президентом Мексики може бути хто завгодно (навіть Ляшко чи Вадим Рабинович), прем"єром - теж хто завгодно, - навіть Гройсман, Яценюк чи Азаров і при цьому ні життя в Мексиці кардинально не зміниться і такій громадсько-політичній формації як "Країна Мексика" нічого реально не загрожує.

Геополітичне й геостратегічне становище України в десятки разів вразливіше ніж в Мексики.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46600
  • Never give in!
Re: Львів знелюднюється
« Reply #4 : Серпня 16, 2017, 10:48:03 22:48 »
Політичній і бізнес “еліті“ в Україні подібні стратегічні питання до сраки.
Гроші, гламур, гарний відпочинок, бляді, смачна їжа і дороге бухло - це їхня стратегічна мета. :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Львів знелюднюється
« Reply #5 : Серпня 16, 2017, 10:53:52 22:53 »

АТП-1 бракує водіїв для нормального перевезення пасажирів. Всі втікають у Польщу

    Субота, 12 серпня 2017, 11:20

...
За його словами, нині АТП-1 має 165 автобусів, з них 55 – нові Електрони, які надійшли на початку літа. Втім, щодня на маршрути виїжджає лише сотня машин. 10 – потребують ремонту, а 55 нікому водити. Через це підприємство використовує ще 100 найманих автобусів.

...

Думаю, собачка тут порився. Я навіть з одного разу можу вгадати, що за цими 'найманими автобусами' стоїть рильце панамера Андрійця  :smilie5:

Само - собою.
той Андрійцьо людина натільки боягузлива й безпринципна, хоча при цьому надзвичайно грошолюбива, він міг би бути мером при будь-якому Президентові чи Прем"єрові, отакий от чоловік  "для всіх зручний і комфортний".

Щоправда, коли він почав був потроху "нюх втрачати", коли раптом почав мріяти про наступний щабель своєї життєвої кар"єри, то його акуратненько "поставили на місце". :gigi:

Тепер вже не мріє. :laugh:

...Пам"ятаю, як він колись давно, на Шустерці, в часи правління Януковича. почав розхвалювати Добкіна, мовляв. який же той хороший керівник і градоначальник, почав зразу ж обмінюватись телефонами, пропонувати тіснішу співпрацю  :laugh:

Добкін тоді був здивований * морда цеглиною", це ж треба якийсь дивний адміністративний холуй, сам без мила в сраку залазить  :laugh:

І недивно, що в лютому 2014 року, зразу після втечі Януковича, Андрійцьо опинився серед тих, хто ініціював відому маразматичну акцію "Пусть Львов гаваріт па-рускі"
« Останнє редагування: Серпня 16, 2017, 11:00:04 23:00 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Львів знелюднюється
« Reply #6 : Серпня 16, 2017, 10:58:46 22:58 »
Політичній і бізнес “еліті“ в Україні подібні стратегічні питання до сраки.
Гроші, гламур, гарний відпочинок, бляді, смачна їжа і дороге бухло - це їхня стратегічна мета. :gigi:

Все це точно, правильно, кожне слово.

Але таке урядування й керування Україною закінчиться чим ?  :smilie11:

Втратою суверенітету і окупацією Хуйлом і Хуйлостаном.

І тоді всі бойві звитяги на Східному фронті будуть втрачені , як і до цього.
.................
Хронічний народ-довбойоб, хронічна країна -довбойоб.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33314
  • Стать: Чоловіча
Re: Львів знелюднюється
« Reply #7 : Серпня 16, 2017, 11:00:34 23:00 »
Шустрий Андрійця, можна сказати, в люди вивів  :smilie5:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33314
  • Стать: Чоловіча
Re: Львів знелюднюється
« Reply #8 : Серпня 16, 2017, 11:07:54 23:07 »
Політичній і бізнес “еліті“ в Україні подібні стратегічні питання до сраки.
Гроші, гламур, гарний відпочинок, бляді, смачна їжа і дороге бухло - це їхня стратегічна мета. :gigi:

Все це точно, правильно, кожне слово.

Але таке урядування й керування Україною закінчиться чим ?  :smilie11:

Втратою суверенітету і окупацією Хуйлом і Хуйлостаном.

І тоді всі бойві звитяги на Східному фронті будуть втрачені , як і до цього.
.................
Хронічний народ-довбойоб, хронічна країна -довбойоб.

Херня повна, поїхав поїзд Хуйла.

Хоча, звичайно, активніше пересадити хуйловську агентуру на чолі з Жулькою було би дуже непогано  :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Львів знелюднюється
« Reply #9 : Серпня 16, 2017, 11:13:04 23:13 »
Поїхав поїзд Хуйла ? точно?

Я цього не бачу.
Я бачу, що він мчить до України на всіх парах, кочегари щодня в топку вугіння кидають.

Нікуди той поїзд не поїхав. Зараз він розгортається (військово!) по всій території Білорусії.

МОБІЛІЗАЦІЯ - ЦЕ ВІЙНА.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33314
  • Стать: Чоловіча
Re: Львів знелюднюється
« Reply #10 : Серпня 16, 2017, 11:29:05 23:29 »
Поїхав поїзд Хуйла ? точно?

Я цього не бачу.
Я бачу, що він мчить до України на всіх парах, кочегари щодня в топку вугіння кидають.

Нікуди той поїзд не поїхав. Зараз він розгортається (військово!) по всій території Білорусії.

МОБІЛІЗАЦІЯ - ЦЕ ВІЙНА.

Такий поїзд ?  :smilie7:


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Львів знелюднюється
« Reply #11 : Серпня 16, 2017, 11:29:18 23:29 »
Росія оточує Україну, – Ігор Романенко про російські навчання в Білорусі

« Останнє редагування: Серпня 17, 2017, 12:25:02 00:25 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Львів знелюднюється
« Reply #12 : Серпня 16, 2017, 11:34:22 23:34 »
Ось такий поїзд :




Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4295
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Львів знелюднюється
« Reply #13 : Серпня 17, 2017, 11:32:34 11:32 »
Думаю, кадровий голод в середній перспективі тільки наростатиме  :weep:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Львів знелюднюється
« Reply #14 : Серпня 17, 2017, 01:51:05 13:51 »

АТП-1 бракує водіїв для нормального перевезення пасажирів. Всі втікають у Польщу

    Субота, 12 серпня 2017, 11:20

...
За його словами, нині АТП-1 має 165 автобусів, з них 55 – нові Електрони, які надійшли на початку літа. Втім, щодня на маршрути виїжджає лише сотня машин. 10 – потребують ремонту, а 55 нікому водити. Через це підприємство використовує ще 100 найманих автобусів.

...

Думаю, собачка тут порився. Я навіть з одного разу можу вгадати, що за цими 'найманими автобусами' стоїть рильце панамера Андрійця  :smilie5:

Наймані автобуси - це зовсім інша тема. Це пережиток минулих часів, коли власник маршрутки сам собі хазяїн, юридично оформлений як ПП. Для АТП це своєрідна податкова оптимізація - заплатив згідно договору і не маєш головняку з бухгалтерію, сплатою соцвнесків та ін. Також на водія який ПП, не буде поширюватись норма про 8-годинний робочий день. А от коли водій - найманий працівник, то за додаткові години він цілком законно вимагатиме доплати.

Щодо трудової міграції водіїв у Польщу, то там дійсно зарплата вища, але треба орендувати житло, платити податки. В кінцевому результаті грошей може лишитись не так багато, як очікувалось.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Львів знелюднюється
« Reply #15 : Серпня 17, 2017, 02:38:11 14:38 »
Роботодавцям пора роздуплятися,або самим уйобувати в Польщу :weep:
Mocsia delenda est

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Львів знелюднюється
« Reply #16 : Серпня 17, 2017, 03:55:36 15:55 »
Роботодавцям пора роздуплятися,або самим уйобувати в Польщу :weep:

Роздуплятись = платити більшу зарплату, а ці витрати закладуть у вартість проїзду. Не впевнений чи громадськість адекватно сприйме це.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26972
Re: Львів знелюднюється
« Reply #17 : Серпня 17, 2017, 04:05:25 16:05 »
Роботодавцям пора роздуплятися,або самим уйобувати в Польщу :weep:

Роздуплятись = платити більшу зарплату, а ці витрати закладуть у вартість проїзду. Не впевнений чи громадськість адекватно сприйме це.

Пусть маржу режут