Автор Тема: Не будьте хохлами.  (Прочитано 1207 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Не будьте хохлами.
« : Березня 22, 2018, 08:08:04 20:08 »
Будьте украинцами!

Сорри. Я всосал 2,5 литра пива за здоровье СБУ. Может будет что коряво...

Итак...ЩЕЛКАЯ КАНАЛЫ!

112-й....ГОРДОН. Савченко - ПАССИОНАРИЙ! Но слишком "резкий". Понятно, да? Т.е. она в принципе ПРАВА, но методы не те.

СУКА.

Далее...."КОСОЙ" канал. Микола Вересень:

- ее надо проверить на "дурку" однозначно! У нее с башкой не лады!


Теперь я:


НА*УЯ я 10 месяцев отхерачил с бойцами на НУЛЯЧЕМ НУЛЕ!!!  >:(....КАЖДЫЙ, СУКА ДЕНЬ, БОЙ!!!!

что бы ТАКОЕ я слышал по телеку????

Пафосно? Нет. Мне по*уй. Я себе "нимбов" на голову не надеваю.

НО!

Я бы не ЗАИКАЛСЯ НЕРВНО, вручая этой ТВАРИ підозру в скоєнні злочину!   Как заикался и тупил глаза "силовик" сегодня в Раде.

Мне бы лично было ЧТО СКАЗАТЬ ЭТОЙ СУКЕ В ГЛАЗА! Я - командир БОЕВОГО ВОПа на нулячем нуле.

Украинцы! Дорогие! Не жалейте этих СУК. Иначе вы нассыте на могилы наших погибших солдат.

точка.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #1 : Березня 22, 2018, 08:18:19 20:18 »
 :smiley24:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #2 : Березня 22, 2018, 08:30:27 20:30 »
Будьте украинцами!

Ще не читав
Але такий заклик без мови - некошерний

Хоча б в подібні моменти, можна для заклику наролу перейти на мову?

ЗІ. Прочитав. Алкопост.
Попрробуй доносити ЄМОЦІЇ на мові... в даний момент це сильніше ніж вечірній бій на нулі

Я можу й мовою. Але, запитання...Я воював російською мовою. Я - двомовний. Можу писати й українською. Нема питань. Хоча я 1967 року народження з "російськомовної" школи і сімейного оточення. Моя мати - сєпарка з Донбасу 1934 року народження.

Ви - україномовний. Що ще відбулося в Вашому житті, окрім цього?

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #3 : Березня 22, 2018, 08:36:28 20:36 »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #4 : Березня 22, 2018, 08:40:08 20:40 »
Де Ви там поділися?

Старший за мене?

Може болячки україномовному патріоту не дали змоги воювати?

Так у мене до військомату була хвороба Лайма і повний розрив на клаптики сечового міхура разом з остеохондрозом в 47 років. Російськомовному. Є таки гріх.

Запам'ятай... jia...якщо ти не старший за мене, або не жінка....заткни пельку. Я чітко висловив думку без гугл-перекладача?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #5 : Березня 22, 2018, 08:44:03 20:44 »
Я можу й мовою. Але, запитання...Я воював російською мовою. Я - двомовний. Можу писати й українською. Нема питань. Хоча я 1967 року народження з "російськомовної" школи і сімейного оточення. Моя мати - сєпарка з Донбасу 1934 року народження.

Ви - україномовний. Що ще відбулося в Вашому житті, окрім цього?

Дякую
Я гірше - я суржикомовний.
І вроді якшо начну писати на язику, на якому говорю - то буде пісец
Тому, як мінімум тут, стараюсь писати мовою, а не суржиком чи кацапською

А що сталось?
Я відрізав Крим від засобів звязку до того, як через Сімфові комутатори каци почали лізти в наші мережі звязку
Я оперативно виявив втручання каців в українські засоби звязку в Новоазовську і відрізав їх він нас
А ще оперативно діагностував, передавав та відновлював сотні диверсійних пошкоджень каналів звязку... але да, на передку не був


Дядьку...не чіпай мене. Добре? Може станемо друзями. Я не люблю тупі  мовні "наєзди". Ок?

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2742
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #6 : Березня 22, 2018, 08:49:52 20:49 »
Дядьку...не чіпай мене. Добре? Може станемо друзями. Я не люблю тупі  мовні "наєзди". Ок?

Ок

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #7 : Березня 22, 2018, 08:51:58 20:51 »
 :smiley15:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33239
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #8 : Березня 22, 2018, 08:55:21 20:55 »
Що тут ?

Горндон, звичайно, падло рідкісне. Цього маланського підора давно треба на парашу засадити  :smilie9:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #9 : Березня 22, 2018, 08:56:18 20:56 »
jia

Все нормально. Не турбуйся.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #10 : Березня 22, 2018, 08:57:07 20:57 »
Що тут ?

Горндон, звичайно, падло рідкісне. Цього маланського підора давно треба на парашу засадити  :smilie9:

Це хитрюче і рідкісне ватне гівно.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #11 : Березня 22, 2018, 08:59:11 20:59 »
Як вони всі дружньо хочуть "пом'якшити" цей злочин?

В таку падлючу форму...."демократичну"...Вона несповна розуму...або вона - пасіонарій...але трохи дикувата...

Вона - ТЕРОРИСТ.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #12 : Березня 22, 2018, 09:21:51 21:21 »
Несподівано розчарував Антоша Геращенко.... :smilie2:

Він НАПОЛЕГЛИВО просить медичної експертизи. Хоча Надя - психічно здорова, як кінь. Звичайна СОВКОВА тварюка.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #13 : Березня 22, 2018, 09:24:41 21:24 »
У мене на день "учіліща"...окрім ТРЬОХ-ЧОТИРЬОХ....всі такі офіцери - савченки. Совок пре зі всіх шпарин. Тому я більше не ходжу на ці зустрічі. Тому я стверджую - вона психічно здо-ро-ва. Я таких знаю десятками.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #14 : Березня 22, 2018, 09:25:03 21:25 »
Несподівано розчарував Антоша Геращенко.... :smilie2:

Він НАПОЛЕГЛИВО просить медичної експертизи. Хоча Надя - психічно здорова, як кінь. Звичайна СОВКОВА тварюка.

Ну может она таки не помешает, онаж не обязательно отрицательное заключение даст

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #15 : Березня 22, 2018, 09:30:06 21:30 »
Несподівано розчарував Антоша Геращенко.... :smilie2:

Він НАПОЛЕГЛИВО просить медичної експертизи. Хоча Надя - психічно здорова, як кінь. Звичайна СОВКОВА тварюка.

Ну может она таки не помешает, онаж не обязательно отрицательное заключение даст

Конечно!

Теперь мы каждого "Берию" или "Юлиуса Штрайхера" будем брать под сомнение. А вдруг он чокнутый?

А? Красиво, как?...Весь УПК летит к черту.

Людоньки...пожалійтеся...та воно ж...хворе!

Цуко! Удобнєнько! Лагідно! "Ніночкоматвієночко"!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19167
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #16 : Березня 22, 2018, 09:32:21 21:32 »
У мене на день "учіліща"...окрім ТРЬОХ-ЧОТИРЬОХ....всі такі офіцери - савченки. Совок пре зі всіх шпарин. Тому я більше не ходжу на ці зустрічі. Тому я стверджую - вона психічно здо-ро-ва. Я таких знаю десятками.

Навіть якщо хвора - це не означає автоматичне звільнення від відповідальності. Там дохуя ньюансів а не просто "чорне-біле".  :al

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #17 : Березня 22, 2018, 09:37:57 21:37 »
У мене на день "учіліща"...окрім ТРЬОХ-ЧОТИРЬОХ....всі такі офіцери - савченки. Совок пре зі всіх шпарин. Тому я більше не ходжу на ці зустрічі. Тому я стверджую - вона психічно здо-ро-ва. Я таких знаю десятками.

Навіть якщо хвора - це не означає автоматичне звільнення від відповідальності. Там дохуя ньюансів а не просто "чорне-біле".  :al

Воно не хворе. Так. Вона "гопніца" за своїм психологічним малюнком. Алкашка и "оторва". Есть такие. Называются "беспредельщики". Это не заболевание. В ином случае мы все больные на голову. Каждый по-своему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #18 : Березня 22, 2018, 09:54:09 21:54 »
Гео -  :smiley24:


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #19 : Березня 22, 2018, 09:59:51 21:59 »
КСТАТИ!

Помните, как она требовала 15 минут у трибуны "тупо постоять"....а потом потребовала идти пешком?????

Так вот...что-то НЕ ПРОИЗОШЛО.

И что не произошло, и почему не произошло в этот час...ответит доблестное СБУ, которое СОРВАЛО эту ПОСЛЕДНЮЮ операцию. Время настанет.  :Prapor2:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #20 : Березня 22, 2018, 10:23:30 22:23 »
Як вони всі дружньо хочуть "пом'якшити" цей злочин?

В таку падлючу форму...."демократичну"...Вона несповна розуму...або вона - пасіонарій...але трохи дикувата...

Вона - ТЕРОРИСТ.

якби савченко була психічно здорова, то фсб відпрацювало б нею значно сильнішу гру

Гео, і це абсолютно не пом'якшення злочину, бо савченко виконавець, а замовник ми знаємо хто- і виправдання йому не буде

я більше скажу- використання психічно нездорової людини як вбивці- це напевно надзвичайно важкий гріх, зрештою один з безлічі інших , які зробив хуйло

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #21 : Березня 22, 2018, 10:27:39 22:27 »
Як вони всі дружньо хочуть "пом'якшити" цей злочин?

В таку падлючу форму...."демократичну"...Вона несповна розуму...або вона - пасіонарій...але трохи дикувата...

Вона - ТЕРОРИСТ.

якби савченко була психічно здорова, то фсб відпрацювало б нею значно сильнішу гру

Гео, і це абсолютно не пом'якшення злочину, бо савченко виконавець, а замовник ми знаємо хто- і виправдання йому не буде

я більше скажу- використання психічно нездорової людини як вбивці- це напевно надзвичайно важкий гріх, зрештою один з безлічі інших , які зробив хуйло

Вона - психічно здорова. "О*уєвша сучка" - це не психоневрологічний діагноз - перше. Друге. Ай-Кью - 60% це не привід лікуватись в дурці. У Буша-молодшого-президента був такий АйКью. У Януковича - теж.

Все. Баста. Я чути цього не хочу. Нормальна, середньостатистична "тьолка-босячка" - "бєспрєдєльшіца". В мєру - тупувата, в мєру - хитрожопа.
« Останнє редагування: Березня 22, 2018, 10:32:14 22:32 від Geo »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #22 : Березня 22, 2018, 10:49:29 22:49 »
Як вони всі дружньо хочуть "пом'якшити" цей злочин?

В таку падлючу форму...."демократичну"...Вона несповна розуму...або вона - пасіонарій...але трохи дикувата...

Вона - ТЕРОРИСТ.

якби савченко була психічно здорова, то фсб відпрацювало б нею значно сильнішу гру

Гео, і це абсолютно не пом'якшення злочину, бо савченко виконавець, а замовник ми знаємо хто- і виправдання йому не буде

я більше скажу- використання психічно нездорової людини як вбивці- це напевно надзвичайно важкий гріх, зрештою один з безлічі інших , які зробив хуйло

Вона - психічно здорова. "О*уєвша сучка" - це не психоневрологічний діагноз - перше. Друге. Ай-Кью - 60% це не привід лікуватись в дурці. У Буша-молодшого-президента був такий АйКью. У Януковича - теж.

Все. Баста. Я чути цього не хочу. Нормальна, середньостатистична "тьолка-босячка" - "бєспрєдєльшіца". В мєру - тупувата, в мєру - хитрожопа.

ця справді охуївша сучка могла б реально зробити дуже погані речі- наприклад , здійснити реальний замах на Першого

чи повноцінно перетягнути голоси з патріотичного табору

але вона вела, судячи хоча б із цих записів , підривну діяльність, яка її характеризує, повторюсь, як на мене, як психічно нездорову особу

повторюся, я не знімаю ЖОДНОЇ відповідальності з організаторів підривної діяльності в Україні- савченко тут тільки одна із багатьох маріонеток.

її особливість лише в тому, що вона , як на мене, працювала не за гроші, як абсолютна більшість "борців із баригою", а в силу своєї маніакальної психіки

сподіваюся, що я помиляюся, і савченко виявиться осудною

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #23 : Березня 22, 2018, 10:54:39 22:54 »
Як вони всі дружньо хочуть "пом'якшити" цей злочин?

В таку падлючу форму...."демократичну"...Вона несповна розуму...або вона - пасіонарій...але трохи дикувата...

Вона - ТЕРОРИСТ.

якби савченко була психічно здорова, то фсб відпрацювало б нею значно сильнішу гру

Гео, і це абсолютно не пом'якшення злочину, бо савченко виконавець, а замовник ми знаємо хто- і виправдання йому не буде

я більше скажу- використання психічно нездорової людини як вбивці- це напевно надзвичайно важкий гріх, зрештою один з безлічі інших , які зробив хуйло

Вона - психічно здорова. "О*уєвша сучка" - це не психоневрологічний діагноз - перше. Друге. Ай-Кью - 60% це не привід лікуватись в дурці. У Буша-молодшого-президента був такий АйКью. У Януковича - теж.

Все. Баста. Я чути цього не хочу. Нормальна, середньостатистична "тьолка-босячка" - "бєспрєдєльшіца". В мєру - тупувата, в мєру - хитрожопа.

ця справді охуївша сучка могла б реально зробити дуже погані речі- наприклад , здійснити реальний замах на Першого

чи повноцінно перетягнути голоси з патріотичного табору

але вона вела, судячи хоча б із цих записів , підривну діяльність, яка її характеризує, повторюсь, як на мене, як психічно нездорову особу

повторюся, я не знімаю ЖОДНОЇ відповідальності з організаторів підривної діяльності в Україні- савченко тут тільки одна із багатьох маріонеток.

її особливість лише в тому, що вона , як на мене, працювала не за гроші, як абсолютна більшість "борців із баригою", а в силу своєї маніакальної психіки

сподіваюся, що я помиляюся, і савченко виявиться осудною


Госсссссподииии....Да у путіна просто ЧАСУ НЕМА!

Розумієш?

Доводиться ПОСПІШАТИ!!!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #24 : Березня 22, 2018, 10:57:14 22:57 »
Кремль бросил ВСЕ, что у него было. От Суркова, Медведчука.... до Савченко.

*уйло прет ва-банк. НА АВОСЬ. Времени у него нет. Совсем нет. Все будет решаться в год-два.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #25 : Березня 22, 2018, 10:58:32 22:58 »
Плешивое падло знает, либо хохлам капец в эти год-два...либо ему и его сраной "империи" без унитазов.

Народ...ведь не шутки шутятся...поймите!  :smilie9:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #26 : Березня 22, 2018, 10:59:56 22:59 »
Несподівано розчарував Антоша Геращенко.... :smilie2:

Він НАПОЛЕГЛИВО просить медичної експертизи. Хоча Надя - психічно здорова, як кінь. Звичайна СОВКОВА тварюка.
''Народный фронт'' - юльки.( верхушка).
Юлька лично селекцией занималась.
Скользкие они, хитросделанные .
Всё время жду от них ''заподлянки'' в адрес Петра, ...но держатся ПОКА.

Сейчас, у Портникова ,народофронтовец Высоцкий чихвостит  власть, как-будто он опозиционер.

Але ,що робити ?
Мусить Петро працювати з тим, що є....
 :smilie1:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #27 : Березня 22, 2018, 11:00:28 23:00 »
Без Украины эта плешивая блядь со своей рашкой-бензоколонкой - НОЛЬ!

Ребята....- НОООООЛЬ! Это скопище 47-хромосомных алкашей не способны жопу лопухом подтереть. Не говоря уже про украинские ракеты и системы наведения.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #28 : Березня 22, 2018, 11:01:46 23:01 »
КСТАТИ!

Помните, как она требовала 15 минут у трибуны "тупо постоять"....а потом потребовала идти пешком?????

Так вот...что-то НЕ ПРОИЗОШЛО.

И что не произошло, и почему не произошло в этот час...ответит доблестное СБУ, которое СОРВАЛО эту ПОСЛЕДНЮЮ операцию. Время настанет.  :Prapor2:
Да.
Я в ФБ читала от фотокорреспондента из Рады:"" Савченко все время смотрит на часы''.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Не будьте хохлами.
« Reply #29 : Березня 22, 2018, 11:02:59 23:02 »
Сифилитик Петр Первый - больной на голову царь - алкаш....И ТОТ ПОНИМАЛ. Украину трогать нельзя. Без нее Россия - стадо обезьян.

*уйло пытается СРОЧНО исправить свою стратегически-имперскую ошибку тупого и самонадеянного москаля.

Нам будет очень тяжело в ближайшее время. Надо выстоять!  :Prapor2: