Автор Тема: Державний статус російській мові можливий за умови ...  (Прочитано 20104 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон

при всій повазі...бачу лише політичну доцільність

А можно РАЗВЕРНУТО? Яка політична доцільність в моєму випадку, наприклад? Я просто русскоязычный с детства. И что?

Можна.Як мені бачиться ситуація...
Ви не заперечуєте існування української мови хоча б з міркувань  гарантії того, що поки існують ці дивні няшки- україномовні, Україна не перетвориться на "русскій агресивний рай" у імперському виконанні.Це такий тактичний хід з Вашого боку.Номінальна мова.А з рештою, та мова Вам не дуже потрібна у повсякденному житті.Хай буде тіпа державною.

Здається менi, що Ви зараз образили людину.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча

Можна.Як мені бачиться ситуація...
Ви не заперечуєте існування української мови хоча б з міркувань  гарантії того, що поки існують ці дивні няшки- україномовні, Україна не перетвориться на "русскій агресивний рай" у імперському виконанні.Це такий тактичний хід з Вашого боку.Номінальна мова.А з рештою, та мова Вам не дуже потрібна у повсякденному житті.Хай буде тіпа державною.

Добре. Що б до Вас дійшло, про що мова, скажу так:

Джордж! Україна - це взагалі не країна! Нема такої країни, як Україна! Є Малоросія. І недомову цю вигадали в австрійському Генштабі, що б бидло "мовкало" на радість західних окупантів! Є Велика Російська Мова і Велика Росія. Хохли - це сміття, Джордж!

Вам приємно? Але я ж....українською!

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Перш ніж казати про вказівки та плюсувати, краще згадати, що ніде і ніколи тут такого не було.
І краще ніж боротись з химерами, боролись би з ворогами країні, де живете.

Что именно я должен делать, чтобы вам угодить? Я говорю свободно на обоих языках, плачу налоги, и немалые, в Украине, воспитываю ребенка в духе любви к Украине и ее истории. Вы все ближе к разделу людей по языковому признаку, это вызывает отторжение.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Послушайте, любители игр с огнем, сейчас самое хреновое это играть с языковыми вопросами. Вспомните, каким было одно из первых действий нынешней власти.

Послухати ж вас - ніколи не настане слушного часу для свого. Бо коє-кто может абідється. Нах!

Вы меня не поняли, иначе не затевался бы этот разговор.
Не нужно ждать никакого "часа". Нужно делать качественный контент, максимально переводить все на украинский. Но при этом БОЖЕ УПАСИ трогать вопрос бытового разговора и принимать решения о резких маневрах в языковой плоскости.
« Останнє редагування: Квітня 23, 2014, 01:44:07 13:44 від Бацилла »

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =

Перш ніж казати про вказівки та плюсувати, краще згадати, що ніде і ніколи тут такого не було.
І краще ніж боротись з химерами, боролись би з ворогами країні, де живете.

Что именно я должен делать, чтобы вам угодить? Я говорю свободно на обоих языках, плачу налоги, и немалые, в Украине, воспитываю ребенка в духе любви к Украине и ее истории.

хм.. а чому тоді ви не пишете тут українською? :smilie11:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

при всій повазі...бачу лише політичну доцільність

А можно РАЗВЕРНУТО? Яка політична доцільність в моєму випадку, наприклад? Я просто русскоязычный с детства. И что?

Можна.Як мені бачиться ситуація...
Ви не заперечуєте існування української мови хоча б з міркувань  гарантії того, що поки існують ці дивні няшки- україномовні, Україна не перетвориться на "русскій агресивний рай" у імперському виконанні.Це такий тактичний хід з Вашого боку.Номінальна мова.А з рештою, та мова Вам не дуже потрібна у повсякденному житті.Хай буде тіпа державною.

Здається менi, що Ви зараз образили людину.


Вибачайте...Язик без кісток.

Offline Георгиу

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
Цитувати
По любому получается,что за 2 гос русский выступает значительно БОЛЬШЕ этнических украинцев,чем ВСЕХ русских Украины.Хотя далеко не все мы за 2 госруский язык!!!
 Так кого надо укринизировать? Кому надо возвращать их родовой украинский  язык?

То наслідки русифікації. Які треба виправити.
А українізація повинна стосуватись всіх. Бо це не тільки мова, а і освіта, історія, виховання, звичаї і т.ін.
Тамк преодолевайте последствия русификаци этнических украинцев! Но только не запретами.преследованем,запрещением и униженим всех русскоязычных! Займетсь украинизацией 25% хохлов Украины,возврщайте их в украинцы!Русские Украины в большинсве своём не против.
Мы против,когда нас хотят ЗАСТАВИТЬ,ПРИНУДИТЬ,УНИЗИТЬ,ИЗГНАТЬ из Украины.
 Хотя с сам кацапам Украины советую-Чемодан,вокзал Россия! Но это КАЦАПАМ,а не руским,тоесть самому себе!
Мы такие же упрямые славяне,как и украинцы!
Мы также ,как и они хотим сохранить свою славянскую русскую идентичность.
Мы также,как и они сопротивлялись русификации ( лишения украинского языка),будем сопротивляться украинизациии (лишения нас русского языка). Хотя мы в целом совершенно не против как минимум понимать украинский язык,а как максимум,им владеть.
 Причём необходим законодательный императив-для занятия должности чиновника любого уровня необходимо владеть устным и письменным украинским языком.И применять его в обязательном порядке,если вопрос к нему или общение начато на украинском языке.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Вы меня не поняли, иначе не затевался бы этот разговор.
Не нужно ждать никакого "часа". Нужно делать качественный контент, максимально переводить все на украинский. Но при этом БОЖЕ УПАСИ трогать вопрос бытового разговора и принимать решения о резких маневрах в языковой плоскости.

Тут не тема якісного контенту. Це зовсім інша тема. Бо якість - питання суб'єктивне. Наприклад, я не бачу жодного якісного російського контенту. ЖОДНОГО. Українського - багато. Музика, зокрема.
Я нікому і ніколи не вказував якою мовою кому спілкуватись. Хоч на мові племені мумбу-юмбу. Не треба пересмикувати.
А програмі українізації слід відбутись.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

хм.. а чому тоді ви не пишете тут українською? :smilie11:

потому что в быту я общаюсь на русском. Общение на украинском, смотрю, скоро станет единственным критерием отношения к человеку? Тогда не удивительна такая любовь некоторых слоев населения к ющенко. Ой, правда и тимошенко с януковичем тоже на украинском говорят. Даже не знаю теперь, как жить дальше.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8659
  • Стать: Чоловіча
русскій ізик має державний статус в державі россія, українська мова має державний статус в державі Україна. які ще можуть бути питання.топікстартєр - мудак
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =

хм.. а чому тоді ви не пишете тут українською? :smilie11:

потому что в быту я общаюсь на русском.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров підтвердив, що Росія направила на російсько-український кордон додаткові війська і дав зрозуміти, що Росія готова до військових дій.

"Якщо інтереси російських громадян буде прямо порушено, я не бачу іншого виходу, окрім як відповісти відповідно до норм міжнародного законодавства", - зазначив Лавров.


нагадую, керівництво ерефії неодноразово ставило знак рівності між "російськомовні" та "російські". общайтєсь далі...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Мій низькій поклін євреям, які зберігають мову hebrew, а також людям Малюлі за арамійський.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча


Глава МЗС РФ Сергій Лавров підтвердив, що Росія направила на російсько-український кордон додаткові війська і дав зрозуміти, що Росія готова до військових дій.

"Якщо інтереси російських громадян буде прямо порушено, я не бачу іншого виходу, окрім як відповісти відповідно до норм міжнародного законодавства", - зазначив Лавров.


нагадую, керівництво ерефії неодноразово ставило знак рівності між "російськомовні" та "російські". общайтєсь далі...

російських громадян? ? Бассет не офигел окончательно?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =


Глава МЗС РФ Сергій Лавров підтвердив, що Росія направила на російсько-український кордон додаткові війська і дав зрозуміти, що Росія готова до військових дій.

"Якщо інтереси російських громадян буде прямо порушено, я не бачу іншого виходу, окрім як відповісти відповідно до норм міжнародного законодавства", - зазначив Лавров.


нагадую, керівництво ерефії неодноразово ставило знак рівності між "російськомовні" та "російські". общайтєсь далі...

російських громадян? ? Бассет не офигел окончательно?

...керівництво ерефії неодноразово ставило знак рівності між "російськомовні" та "російські". і тут мова не про життя, а про "інтєрєси"... общайтєсь далі...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline doktor21

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 32
На рахунок скарг на "притиснение языка" на справді означає що ці люди хочуть мати право не знати української. Тому можна піти на такий компроміс,формально розширити права російської,але при прийомі на роботу на всі державні та адміністративні посади обов"язково проводити здачу іспиту з української мови. Хто не знає мови може працювати на посаді не вище прибиральниці.

Offline Георгиу

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148

1) Наприклад, я не бачу жодного якісного російського контенту. ЖОДНОГО. Українського - багато. Музика, зокрема.

2) А програмі українізації слід відбутись.
1 ) Вполне согласен. Когда мы с женой выбираем фильм для посмотреть  по инету,то автоматически пропускаем российские.Несколько раз посмотрели это однотипное серое штампованное убожество  и так решили...Хотя серости и у других полно.
2) Непременно! Для украинзации хохлов- русифицированных этнических украинцев.ДЛля этого есть много методов,методик и разнообразных средств.Котоые должны быть направлены преждле всего и преимущественно на молодых украинцев. От соревнования  молодых родителей,как в украинском языке,так и разговоре их дитятка на украинском языке,различные фестивали украинского языка и всего,что сопутствует и есть суть украинской культуры для школьников,молодых людей,литературых премий, даже введение в повседневную одежду украинских мотивов.Чтобы это было таким же атрибутом одежды,как например галстук у мужчин.
Мне,русскому гражданину Украины, несколько странно ,что эти методы и средства украинизации русскоязычных хохлов,предлагаю я,не столь ярые страдатели по украинскому языкуи украинизации.
 А русских украинцев оставьте в покое.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
А русских украинцев оставьте в покое.

а то шо? лаврова з шойгу покличеш?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча

нагадую, керівництво ерефії неодноразово ставило знак рівності між "російськомовні" та "російські". общайтєсь далі...

А то, что ОНИ ЖЕ утверждают, что русскоязычные не могут быть патриотами Украины АПРИОРИ...то МНЕ ЭТО НАДО ПОДТВЕРДИТЬ?

Cпілкуйтесь далі...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ

1) Наприклад, я не бачу жодного якісного російського контенту. ЖОДНОГО. Українського - багато. Музика, зокрема.

2) А програмі українізації слід відбутись.
1 ) Вполне согласен. Когда мы с женой выбираем фильм для посмотреть  по инету,то автоматически пропускаем российские.Несколько раз посмотрели это однотипное серое штампованное убожество  и так решили...Хотя серости и у других полно.
2) Непременно! Для украинзации хохлов- русифицированных этнических украинцев.ДЛля этого есть много методов,методик и разнообразных средств.Котоые должны быть направлены преждле всего и преимущественно на молодых украинцев. От соревнования  молодых родителей,как в украинском языке,так и разговоре их дитятка на украинском языке,различные фестивали украинского языка и всего,что сопутствует и есть суть украинской культуры для школьников,молодых людей,литературых премий, даже введение в повседневную одежду украинских мотивов.Чтобы это было таким же атрибутом одежды,как например галстук у мужчин.
Мне,русскому гражданину Украины, несколько странно ,что эти методы и средства украинизации русскоязычных хохлов,предлагаю я,не столь ярые страдатели по украинскому языкуи украинизации.
 А русских украинцев оставьте в покое.

Чому ж ви проти участі всіх в такій красивій і гарній програмі? Дискримінація. Рівність повинна бути всеохоплюючою.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =

нагадую, керівництво ерефії неодноразово ставило знак рівності між "російськомовні" та "російські". общайтєсь далі...

А то, что ОНИ ЖЕ утверждают, что русскоязычные не могут быть патриотами Украины АПРИОРИ...то МНЕ ЭТО НАДО ПОДТВЕРДИТЬ?

Cпілкуйтесь далі...

до чого це тут. я навів ПРИВІД лаврова для оголошення повноційної війни. хто і як йому дає цей привід - то ви між собою розберіться
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Георгиу

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
На рахунок скарг на "притиснение языка" на справді означає що ці люди хочуть мати право не знати української. Тому можна піти на такий компроміс,формально розширити права російської,але при прийомі на роботу на всі державні та адміністративні посади обов"язково проводити здачу іспиту з української мови. Хто не знає мови може працювати на посаді не вище прибиральниці.
Ни каких формальных компромиссов!
 Потому что сложится ситуация,когда все  чиновники вполне успешно сдадут экзамен по украинскому языку ,но не будут им пользоваться в служебном кабинете с посетителем.А также между собой.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
На рахунок скарг на "притиснение языка" на справді означає що ці люди хочуть мати право не знати української. Тому можна піти на такий компроміс,формально розширити права російської,але при прийомі на роботу на всі державні та адміністративні посади обов"язково проводити здачу іспиту з української мови. Хто не знає мови може працювати на посаді не вище прибиральниці.


тобто розширити сферу впливу сусідньої держави?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча

до чого це тут. я навів ПРИВІД лаврова для оголошення повноційної війни. хто і як йому дає цей привід - то ви між собою розберіться

МИ ЦЕ ХТО?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
русскоязичниє
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
русскоязичниє

Давно ты после ФУПа стал украиноязычным?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
русскоязичниє

Давно ты после ФУПа стал украиноязычным?

давно, а що? коли побачив, що далі вже не можна - так і став. і не сую всім в морду що я укрнаціоналіст, але "русскоязичний". спочатку було важко, зараз нормально спілкуюся українською скрізь, де є нагода.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча

давно, а що? коли побачив, що далі вже не можна - так і став. і не сую всім в морду що я укрнаціоналіст, але "русскоязичний". спочатку було важко, зараз нормально спілкуюся українською скрізь, де є нагода.

А раніше весь ФУП ти розмовляв па-русскі. НЕ БАЧИВ, що далі так не можна? І з якого часу тебе "пробило" на такий героїзм? А, укронаціоналіст?  :smilie7:

Offline Георгиу

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148

Чому ж ви проти участі всіх в такій красивій і гарній програмі? Дискримінація. Рівність повинна бути всеохоплюючою.
А потому,что как украинцы не хотели русифицироваться,лишаться языка своих предков- украинцев,так и я не хочу украинизироваться,лишаться языка своих предков- русских.
 Причём я с одобрением отношусь к этому украинскому упрямству,почему вы  порицаете меня за тоже самое,что делали и делают сейчас украинцы- не желают русифицироваться?
А насчёт равенства- почитайте в украинской Конституции насчёт равенства!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =

давно, а що? коли побачив, що далі вже не можна - так і став. і не сую всім в морду що я укрнаціоналіст, але "русскоязичний". спочатку було важко, зараз нормально спілкуюся українською скрізь, де є нагода.

А раніше весь ФУП ти розмовляв па-русскі. НЕ БАЧИВ, що далі так не можна? І з якого часу тебе "пробило" на такий героїзм? А, укронаціоналіст?  :smilie7:

на фупі мене вже немає роки 4. а ти й досі гаваріш на русском язикє. до речі, якою мовою писав vostok-zapad?  :smilie7:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча

на фупі мене вже немає роки 4. а ти й досі гаваріш на русском язикє.

І що? Ти мені будеш забороняти?  :smilie7: