Сторінок:
Actions
  • #1 від Дрейк 06 Jun 2018
  • Для того щоби надалі уникнути мовосрачу хочу доповнити правила пунктом про те що дописувати на цьому форумі дозволяється любою мовою зрозумілою більшості присутніх. 
    Формулювання на ваш россуд.
  • #2 від Aelit 07 Jun 2018
  • ну. навряд чи тееб цікавть моя думка. як злісного незрячого звершень Петра Олексійовича. але я за українську мову. з багатьох причин
  • #3 від Южанин 07 Jun 2018
  • ну. навряд чи тееб цікавть моя думка. як злісного незрячого звершень Петра Олексійовича. але я за українську мову. з багатьох причин

    Ты как сюда пролезло , убогое? Модеры! это может сделать себе еще один ник,поменяв буквы "А" или "е" на кирилицу.
  • #4 від Дрейк 07 Jun 2018
  • ну. навряд чи тееб цікавть моя думка. як злісного незрячого звершень Петра Олексійовича. але я за українську мову. з багатьох причин

    Ты как сюда пролезло , убогое? Модеры! это может сделать себе еще один ник,поменяв буквы "А" или "е" на кирилицу.

    Ну так у моющего средства бан закончился. А на довічне пока не тянет. Пусть пока живет в качестве тренажера :)
  • #5 від Южанин 07 Jun 2018

  • Ну так у моющего средства бан закончился. А на довічне пока не тянет. Пусть пока живет в качестве тренажера :)

    Вот эти убогие , именно они,  превратили соседний форум в помойку . Тоже ожиидает и этот . Эту категорию умственно отсталых нужно отстреливать решительно и бесповоротно.
  • #6 від Aelit 07 Jun 2018
  • ну. навряд чи тееб цікавть моя думка. як злісного незрячого звершень Петра Олексійовича. але я за українську мову. з багатьох причин

    Ты как сюда пролезло , убогое? Модеры! это может сделать себе еще один ник,поменяв буквы "А" или "е" на кирилицу.

    розслабся. не нервуй. щира порада. ти ж чув про реформування нашої медицини.
    і мене прикрилитільки на три дні - я своє відсидів)) то ж ти давай . поліруй кнопочку доповідь :smilie3:

    Читаем правила
    4. Постійний надокучливий флуд та троллінг. Перехід на особу опонента в дискуссії, з метою образити чи заболтати тему.
    Думаю на недельку это потянет


  • #7 від Aelit 07 Jun 2018

  • Ну так у моющего средства бан закончился. А на довічне пока не тянет. Пусть пока живет в качестве тренажера :)

    Вот эти убогие , именно они,  превратили соседний форум в помойку . Тоже ожиидает и этот . Эту категорию умственно отсталых нужно отстреливать решительно и бесповоротно.

    тому що немає чим контраргументувати)))).  дай пять :smiley24:


  • #8 від Южанин 07 Jun 2018
  • Модеры! Люди от туда уходили сюда для того что-бы не видеть этого тупого кремлядского быдла. Пускай сидят там в серпентарии. 
  • #9 від Geo 07 Jun 2018
  • Модеры! Люди от туда уходили сюда для того что-бы не видеть этого тупого кремлядского быдла. Пускай сидят там в серпентарии.
    Стопудово
  • #10 від Aelit 07 Jun 2018
  • Модеры! Люди от туда уходили сюда для того что-бы не видеть этого тупого кремлядского быдла. Пускай сидят там в серпентарии.
    Стопудово

    гео. ти там грозив порвать мене - за 30 сек вроді. "порвать за 30 секунд")) чи як завжди - в небо?
  • #11 від Aelit 07 Jun 2018
  • Модеры! Люди от туда уходили сюда для того что-бы не видеть этого тупого кремлядского быдла. Пускай сидят там в серпентарии.

    какіє ваші доказатєльства що я кремлядь? такі ж як і у юги і васі ?))
  • #12 від Lina 07 Jun 2018
  • Для того щоби надалі уникнути мовосрачу хочу доповнити правила пунктом про те що дописувати на цьому форумі дозволяється любою мовою зрозумілою більшості присутніх. 
    Формулювання на ваш россуд.

    Мовне питання таки вирішувати потрібно, то й теми будуть виникати.Все одно будуть сваритися. А спілкуватися різними мовами ніхто ж не забороняє.
  • #13 від Южанин 07 Jun 2018


  • какіє ваші доказатєльства що я кремлядь? такі ж як і у юги і васі ?))

    Модеры! Забейте это животное в санитарных целях.
  • #14 від Aelit 07 Jun 2018


  • какіє ваші доказатєльства що я кремлядь? такі ж як і у юги і васі ?))

    Модеры! Забейте это животное в санитарных целях.

    Южаніне, питання про мову)  тема петра Олексійовича тут навіть не піднімалась. охолонь.
    тож я за українську мову скрізь в Україні. як другу мову пропоную англійську. як третю - французьку або німецьку. російську мови вчити лиш у військових вузах щоб допитувати полонених
  • #15 від Sturmer44 07 Jun 2018
  • Українська. Тільки.
  • #16 від Geo 07 Jun 2018
  • Модеры! Люди от туда уходили сюда для того что-бы не видеть этого тупого кремлядского быдла. Пускай сидят там в серпентарии.
    Стопудово

    гео. ти там грозив порвать мене - за 30 сек вроді. "порвать за 30 секунд")) чи як завжди - в небо?


    Ты же, чучело двое суток так на вопрос и не ответил. http://ukrpravda.net/index.php?topic=46306.150


    Чего ты пузыришься, ссыкля малолетняя? :)
  • #17 від Южанин 07 Jun 2018


  • Южаніне, питання про мову) 

    Нет . Вопрос встал о тупом саакодрочерном быдле , которое засерает все пространство вокруг. Саакодрочер - это клеймо  дегенеративного кремлядского животного, которого нужно отстреливать сразу с момента обнаружения, как паразита. 
  • #18 від Geo 07 Jun 2018
  •  :smilie5: куда оно опять пропало? ну, нормально?
  • #19 від Geo 07 Jun 2018
  • Аэлит, пока не ответишь на мой вопрос, дальше не пойдем. Уже пошли третьи сутки... :smilie5:
  • #20 від мабуть 07 Jun 2018
  • #21 від Южанин 07 Jun 2018
  • Українська. Тільки.

    +1

    Словарь купите лапти , раз мозгов не хватает , за одно еще крымско-татарский, на всякий случай , бо они тоже граждане Украины,  калированные вы наши.
  • #22 від Feral Cat 07 Jun 2018
  • Українська і будь-яка інша крім мови хуйла і кацапських нелюдів.
  • #23 від Capitain Cubs 07 Jun 2018
  • Вранішній туалет кота :weep:
  • #24 від WestNik 07 Jun 2018
  • зміст переважає над формою
  • #25 від RG 07 Jun 2018
  • Аеліту назовсім забанити, ібо підарас  :smilie7:
  • #26 від WestNik 07 Jun 2018
  • Аеліту назовсім забанити, ібо підарас  :smilie7:

    аеліт - одноклітинний флудер
  • #27 від Бумеранг 07 Jun 2018
  • Моя думка.

    Вихуярити з нашого форума російськомовних європідарів
    Тих, які позбігалися сюди з ХВУпу.

    Якщо ні - то тоді просто перейменувати наш форум.
    Обов"язково видалити з назви слово "український".

    Бо це слово вже не відповідає змісту форума.
    ..................................................

    ЄВРОПЕЙСЬКОЇ РОСІЙСЬКОМОВНОЇ УКРАЇНИ НЕ БУДЕ!

    Або Україна буде україномовна, або Хуйло на Камазі приїде в кожний обласний центр південно - східних областей України.
  • #28 від WestNik 07 Jun 2018
  • Моя думка.

    Вихуярити з нашого форума російськомовних європідарів
    Тих, які позбігалися сюди з ХВУпу.

    Якщо ні - то тоді просто перейменувати наш форум.
    Обов"язково видалити з назви слово "український".

    Бо це слово вже не відповідає змісту форума.
    ..................................................

    ЄВРОПЕЙСЬКОЇ РОСІЙСЬКОМОВНОЇ УКРАЇНИ НЕ БУДЕ!

    Або Україна буде україномовна, або Хуйло на Камазі приїде в кожний обласний центр південно - східних областей України.

    першим твоїм кроком на цьому тернистому шляху має бути заміна російськомовного воїна на фронті

    як пройдеш цей крок, відпишись, будь- ласка
  • #29 від massii 07 Jun 2018
  • Для того щоби надалі уникнути мовосрачу хочу доповнити правила пунктом про те що дописувати на цьому форумі дозволяється любою мовою зрозумілою більшості присутніх. 
    Формулювання на ваш россуд.

    Ніхто не забороняє писати різними мовами, зрозумілими більшості, або, якщо говорити прямо, ніхто не забороняє писати російською, але хочеться закріпити статус російської мови "законодавчо" хоча б на цьому форумі? 
  • #30 від Sudar 07 Jun 2018
  • Українська
Сторінок:
Actions