Сторінок:
Actions
  • #91 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • откуда у него доступ к данным парлера который забанили и снесли с амазона сразу после событий 6 января.
  • #92 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • далі чувак користувався матеріаоами пепеданими йому антіфою - на що він явно вказує. велика вірогідність того що 90% роботи там було зроблено антіфою.

    виходить це розборки крайньо лівої організації з крайньо правою.

    та ж антіфа вважається террористичною группою, тобто виходить пан модератор постить тут від імені антіфи, яка привела до багатьох смертей в США, до руйнувань, підпалів та заколотів.

    як це не пропаганда?
  • #93 від ЮАР 25 Feb 2021
  • Яке ж воно вперте!
  • #94 від Uki 25 Feb 2021
  • далі чувак користувався матеріаоами пепеданими йому антіфою - на що він явно вказує. велика вірогідність того що 90% роботи там було зроблено антіфою.

    виходить це розборки крайньо лівої організації з крайньо правою.

    та ж антіфа вважається террористичною группою, тобто виходить пан модератор постить тут від імені антіфи, яка привела до багатьох смертей в США, до руйнувань, підпалів та заколотів.

    як це не пропаганда?

    Ти ще скажи що розслідування стосовно MH17 то пропаганда........  :fp2
    Шо то іспанський диспетчер допоміг українському мігу збити його
  • #95 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • Ти ще скажи що розслідування стосовно MH17 то пропаганда........  :fp2
    Шо то іспанський диспетчер допоміг українському мігу збити його
    МН17 тут ні до чого. журналіст просто бере чиюсь роботу і публікує. в даному випадку він опублікував розслідування антіфи.
  • #96 від Uki 25 Feb 2021
  • МН17 тут ні до чого. журналіст просто бере чиюсь роботу і публікує. в даному випадку він опублікував розслідування антіфи.

    Ні, то розслідування Белінгкет......
  • #97 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • Ні, то розслідування Белінгкет......
    антіфа актівісти працюють на белінгкет?
  • #98 від Uki 25 Feb 2021
  • антіфа актівісти працюють на белінгкет?

    Я не думаю, але яке це має значення? Ти стверджуєш шо вони повністю сфабрикували своє розслідування?
  • #99 від ЮАР 25 Feb 2021
  • МН17 тут ні до чого. журналіст просто бере чиюсь роботу і публікує. в даному випадку він опублікував розслідування антіфи.

     :fp2 Це якийсь лютий пиздець!

    Усі, навіть державні установи визнають Белінгкет як поважну організацію, а оказується...  :smilie10:
    Оказується то все гопніки і антифа!!!

    Ти той, у Нідерланди листа напиши, бо вони досі ті матеріали використовують, не знаючи всієї правди!
  • #100 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • Я не думаю, але яке це має значення? Ти стверджуєш шо вони повністю сфабрикували своє розслідування?
    це має значення що журналіст публікує під своїм ім'ям. саме роботу террористичної організації антіфа. якщо б нарратив був інший і вони опублікували розслідування від прауд бойз що б ти сказав? чи розслідування від Енді Нго?
  • #101 від RG 25 Feb 2021
  • Белінгкат насправді використовує дані спецслужб. А їх агентура є всюди.

    На антіфу могли просто по приколу послатись, щоб не палити. Ну і заодно пукани побахкали в декого.  А джерело могло насправді бути якраз і з праудбойзів там всіляких   :smilie5:
  • #102 від Uki 25 Feb 2021
  • це має значення що журналіст публікує під своїм ім'ям. саме роботу террористичної організації антіфа. якщо б нарратив був інший і вони опублікували розслідування від прауд бойз що б ти сказав? чи розслідування від Енді Нго?

    Короче Алі як завжи тупо включив фільтр і повністю припинив сприйняття інформації шо надходить на його рецептори......

    Роблю чергову спробу достукатись та повторюю втретє...... ТО РОЗСЛІДУВАННЯ БЕЛІНГКЕТ, А НЕ АНТИФА..........  :fp2 :weep:
  • #103 від Uki 25 Feb 2021
  • Белінгкат насправді використовує дані спецслужб. А їх агентура є всюди.

    Насправді вони використовують дані з відкритих джерел.......
  • #104 від RG 25 Feb 2021
  • Насправді вони використовують дані з відкритих джерел.......

    Там трохи інакше. Не знаючи, що шукати, вони би замахались ті відкриті джерела лопатити. А маючи наводку, що саме треба шукати, то це вже зовсім інший розклад. 
  • #105 від majesty 25 Feb 2021
  • Насправді вони використовують дані з відкритих джерел.......
    там комплесное решение
    но за ними ми6
  • #106 від majesty 25 Feb 2021
  • я думаю биллинг звонков АНБ контролирует
    хотя при додике все пошло прахом
    а штаты и так не блистали в разведке, топовая разведка это Ми6
  • #107 від Ali(UA) 25 Feb 2021

  • Оказується то все гопніки і антифа!!!


    вони то пишуть прямим текстом.
  • #108 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • Короче Алі як завжи тупо включив фільтр і повністю припинив сприйняття інформації шо надходить на його рецептори......

    Роблю чергову спробу достукатись та повторюю втретє...... ТО РОЗСЛІДУВАННЯ БЕЛІНГКЕТ, А НЕ АНТИФА..........  :fp2 :weep:
    у них прямі посилання на антіфу активістів, ти читав? я впевнений що 90% там надано матеріалів антіфою

    ти так і не відповів звідки у них записи парлеру що зпбанили зразу після подій 6го січня.
  • #109 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • an antifascist activist reached out to Bellingcat with a video they believed showed her pledging allegiance to Adolf Hitler

    там взагалі ще нбс ньюз було в "розслідуванні"  :fp2
  • #110 від majesty 25 Feb 2021
  • давно пора понять что антифа и кьюанон две руки одной организации
    но эти  руки как раз и вертят непонятливых лохов
  • #111 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • давно пора понять что антифа и кьюанон две руки одной организации
    но эти  руки как раз и вертят непонятливых лохов
    я бы мог тут запостить расследование о педофилии Епштейна и связанных с ним Обамой и остальной когортой демократов. Я просто хочу пожалеть форумчан.
  • #112 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • потом было еще расследование о Хантере Байдене... я ни слова не постил о нем так как считаю чухней которая ни на что не влияет.
  • #113 від Uki 25 Feb 2021
  • потом было еще расследование о Хантере Байдене... я ни слова не постил о нем так как считаю чухней которая ни на что не влияет.

    Все що "накопали з лептопа" в майстерні і так запостили, і обговорили це десятки разів......
    Я погодився що Хантер - поц.....
  • #114 від Uki 25 Feb 2021
  • у них прямі посилання на антіфу активістів, ти читав? я впевнений що 90% там надано матеріалів антіфою

    ти так і не відповів звідки у них записи парлеру що зпбанили зразу після подій 6го січня.

    Яка проблема використати активіста Антифа як джерело інформації, перевіривши цю інформацію на достовірність
  • #115 від RG 25 Feb 2021
  • я бы мог тут запостить расследование о педофилии Епштейна и связанных с ним Обамой и остальной когортой демократов. Я просто хочу пожалеть форумчан.

    Цього Епштейна ?



    Тю, та пости все, що душа забажає  :smilie7:
  • #116 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • Цього Епштейна ?



    Тю, та пости все, що душа забажає  :smilie7:
    цього, ти ще можеш граб бай зе пусі притягнуть. але респи ніколи не були пуританами, на відміну від біла гейтся клінтона та бабами
  • #117 від Ali(UA) 25 Feb 2021
  • Яка проблема використати активіста Антифа як джерело інформації, перевіривши цю інформацію на достовірність
    анонімні істочніки? видалені твітер акаунти? телеграм канали? активісти неназвані антіфа?

    якась охота на відьом. а при цьому БЛМ отримало 90 ляміа офіційно і розбудовує свою організацію.

    ти вроді позіціонувався як більш меньш поміркований а зараз сповз у лігво ліво радикалів. ви всі пагано кінчите...
  • #118 від Uki 25 Feb 2021
  • анонімні істочніки? видалені твітер акаунти? телеграм канали? активісти неназвані антіфа?

    якась охота на відьом. а при цьому БЛМ отримало 90 ляміа офіційно і розбудовує свою організацію.


    яка нах охота на відьом  :fp2 Дівчину взяли на гарячому...... Белінгкет просто розслідував її бекграунд та все описав в своєму звіті ....... Чи ти таки стверджуєш що вони все нафантазували та сфабрикували?

    ти вроді позіціонувався як більш меньш поміркований а зараз сповз у лігво ліво радикалів. ви всі пагано кінчите...

    Останній аргумент ......  :fp2 Якщо тобі цікава інформація про заколотників - то ти марксист-комуніст-ліворадикал  :laugh:
  • #119 від RG 25 Feb 2021
  • цього, ти ще можеш граб бай зе пусі притягнуть. але респи ніколи не були пуританами, на відміну від біла гейтся клінтона та бабами

    Які ще нахер пуритани  ?   :fp2

    Цього жида за педофілію взяли за сраку.

    Чи ти хочеш сказати, що респи теж не проти малолєток попользувати ?   :smilie11:
  • #120 від majesty 25 Feb 2021
  • Цього Епштейна ?



    Тю, та пости все, що душа забажає  :smilie7:


    4 года штатами рулил педофил?  али шо это ха куйн?  фейк?
Сторінок:
Actions