Сторінок:
Actions
  • #1 від kievlyanin 28 Mar 2019
  • Юрий Романенко: Я впервые за 20 лет пойду на выборы, чтобы не допустить Порошенко во второй тур




    помня этого дегенерата по фупу для меня это лучшая реклама за порошенко


  • #2 від Бувалий 28 Mar 2019
  • Пусть идет...
     :smilie1:
  • #3 від ксeня 28 Mar 2019
  • Сурок з Чаплигою- дуже органічна пара.
  • #4 від ЮАР 28 Mar 2019
  • Сурок з Чаплигою- дуже органічна пара.

    То нехай одружуються!
  • #5 від ксeня 28 Mar 2019
  • То нехай одружуються!

    Я ж якраз про це і кажу)
  • #6 від Capitain Cubs 28 Mar 2019
  • Я ж якраз про це і кажу)

    Перше в світі подружжя підарасів у поганому сенсі цього слова :Tyapnycia:
  • #7 від WestNik 28 Mar 2019
  • він в спортзалі інтерв'ю давав ?
  • #8 від irpin 28 Mar 2019
  • помня этого дегенерата по фупу для меня это лучшая реклама за порошенко
    а він шо, - фупівець?
  • #9 від kievlyanin 28 Mar 2019
  • а він шо, - фупівець?

    был


    запомнился перманентным копанием бункера .. ..
  • #10 від ксeня 28 Mar 2019
  • Перше в світі подружжя підарасів у поганому сенсі цього слова :Tyapnycia:

    Але ж яка сімейна ідилія, яке взаєморозуміння. Хоча, якщо Сурок не бухає, то може бути конфліктною тема алкоголю.
  • #11 від arrow 28 Mar 2019
  •  Сурок = Антошка = Рюкзакян

    "інстітут будущіва"
  • #12 від Geo 28 Mar 2019
  • Сурок з Чаплигою- дуже органічна пара.

     :smiley24:
  • #13 від Geo 28 Mar 2019
  • а він шо, - фупівець?

    Сурок (Романєнко) і Інтрудер (Чаплига). Упячку на вуха ставили в 2005-2006 році. Льолік і Болєк. Така клоунада була, капець.
  • #14 від Geo 28 Mar 2019
  • был


    запомнился перманентным копанием бункера .. ..

    Би-биииииии-ппппп!

    А давайте все дружно побибикаем!
  • #15 від Листок 28 Mar 2019
  • ...чтобы не допустить Порошенко во второй тур...     у сусліка манія величі?
  • #16 від Geo 28 Mar 2019
  • ...чтобы не допустить Порошенко во второй тур...     у сусліка манія величі?

    Всю жизнь, сколько его по упячке знаю. И оппонент его Интрудер. Два сапога пара. Оба с серьезными лицами включали микрофоны, залазили с ногами на трибуну и несли ТААКУУУЮ ПУРРГУ! Умные люди (тогда еще ФУПа) вначале ржали, как кони, а потом, когда переставал болеть живот...реально крутили у виска. Это были чистые форумные КЛОУНЫ. Что один, что второй. Но у них были и почитатели талантов. Это сейчас "подписчики" сайта "Хвиля" (Сурок), и естественно...штаб "Мамкивщины" (Интрудер).

     :fp
  • #17 від Sebastian Brant 28 Mar 2019
  • Юрий Романенко: Я впервые за 20 лет пойду на выборы, чтобы не допустить Порошенко во второй тур



    помня этого дегенерата по фупу для меня это лучшая реклама за порошенко




    Мені одне до кінця незрозуміло- це тупін відкриває останні консерви, чи він і справді так думає?
    Наскільки я дивився опитування в неті, більшість ІТ-шників за Пороха. Епізод з дитиною ІТ-шника, яку можуть назвати ворогом народу за російську мову,- взагалі смішний. Хто назве? Більшість дітей зараз стали російськомовними, в тому числі й відверто дебільні- ті не тільки українською не можуть розмовляти, але й англійською теж, на відміну, варто припустити , від дитини ІТ-шника...

    Загалом за ці понад 25 років роботи системи освіти в незалежній України варто судити більшість вчителів української в школах за те, що по факту вони русифікували молодь, замість того , щоб її українізувати
  • #18 від Sturmer44 28 Mar 2019
  • Треба оголосити конкурс по Києву:

    "Побачите Сурка-Раманєнка, єбаніть в табло ногою, зніміть процес на відео і пришліть на СУП"

    Переможець конкурсу отримає звання Командор Української Імперії та погруддя в лавровому вінку


  • #19 від Sebastian Brant 28 Mar 2019
  • Треба оголосити конкурс по Києву:

    "Побачите Сурка-Раманєнка, єбаніть в табло ногою, зніміть процес на відео і пришліть на СУП"

    Переможець конкурсу отримає звання Командор Української Імперії та погруддя в лавровому вінку



    я не кровожерний. Але чому не підтримати добру ініціативу?. Дістало, коли кацап за духом розписується за всіх українців, нав'язуючи їм своє архаїчне, безграмотне бачення з такими понтами, що це начебто українці мають архаїчне бачення
Сторінок:
Actions