Сторінок:
Actions
  • #1 від хозяин 30 Mar 2014
  • Хочется конечно ошибиться, но вряд ли, я не верю что олигарх может работать в интересах народа, а особенно если учитывать богатое политическое прошлое Пети, однако это наверное не худший из вариантов на сегодняшний день.
  • #2 від Южанин 30 Mar 2014
  • А, я могу назвать это позитивом. Порох лучше всех политиков освоил уроки двух Майданов.
  • #3 від svit 30 Mar 2014
  • Олігархи бувають різні. Буває Ахметов. Буває Порошенко. Що вкрав Пєтя?

    Він робить цукерки, найкращі в Україні, в Росії та може у світі. А що виробляє Ахметов? Краде у народу марганець та залізо?
  • #4 від svit 30 Mar 2014
  • Ще є Коломойський. Він - матёрый такой евреище, але він створив найпотужніший банк. Я користуюся ним вже хз скільки років.

    А Ахмєтка що? Спіздив Азовсталь, та ще купу державної власності.
  • #5 від хозяин 30 Mar 2014
  • Нам друзья нужен средний класс, без него успешной Украины не будет, стало быть в этот сложный период нужно трусить олигархов и содействовать малому и среднему бизнесу, а разве Петя будет такое делать?
  • #6 від kievlyanin 30 Mar 2014
  • нет настроения долго разглогольствоавать но вкратце - петя относится к тому типу олигархов про которых в америке гооворили:

    что хорошо генри форду то хорошо америке.

    причина банальна - данный тип олигархов зарабатывает деньги на конкурентном рынке вторичных потребностей манюпасов.

    соответсвенно для того чтобы быть богаче пете надо чтобы манюпас зарабатывал больше тогда тратить на его конфеты и машины будет больше

    в этом принципиальное различие с ахметом которому заработок манюпаса нужен как можно ниже бо для его экспортного металолома это не прибыль а статья затрат
  • #7 від lab 30 Mar 2014
  • вихід пєті на трон не є катастрофою саме по собі.
    думаю до нього дійшло, що значать золоті унітази і батони, коли народ змітає все на своєму шляху.
    віктор пьодирч ледве ноги встиг винести
  • #8 від qwest 30 Mar 2014
  • нет настроения долго разглогольствоавать но вкратце - петя относится к тому типу олигархов про которых в америке гооворили:

    что хорошо генри форду то хорошо америке.

    причина банальна - данный тип олигархов зарабатывает деньги на конкурентном рынке вторичных потребностей манюпасов.

    соответсвенно для того чтобы быть богаче пете надо чтобы манюпас зарабатывал больше тогда тратить на его конфеты и машины будет больше

    в этом принципиальное различие с ахметом которому заработок манюпаса нужен как можно ниже бо для его экспортного металолома это не прибыль а статья затрат

     :smiley24:
  • #9 від Бумеранг 30 Mar 2014
  • вихід пєті на трон не є катастрофою саме по собі.
    думаю до нього дійшло, що значать золоті унітази і батони, коли народ змітає все на своєму шляху.
    віктор пьодирч ледве ноги встиг винести

    Військовий успіх - штука непостійна. наступний після Пороха буде такий, який здасть Україну без жодного пострілу. При Порохові буде тиха русифікація, толерастія і наступне покоління вже не вийде на барикади.

    Хто голосуватиме за Пороха - в дупу його цілуйте.
  • #10 від bugaga 30 Mar 2014
  • Хочется конечно ошибиться, но вряд ли, я не верю что олигарх может работать в интересах народа, а особенно если учитывать богатое политическое прошлое Пети, однако это наверное не худший из вариантов на сегодняшний день.

    Что лучше кот или кот в мешке?

    Порошенко олигарх, а за не-олигархом стоит олигарх. Кто именно хз.
  • #11 від lab 30 Mar 2014
  • якраз молодь є найбільшактивною зара, нічого пєтя їм не навішає
  • #12 від ToiSamiy 30 Mar 2014
  • А, я могу назвать это позитивом. Порох лучше всех политиков освоил уроки двух Майданов.

    Це він вам сказав?
  • #13 від Who is John Galt? 30 Mar 2014
  • Та це гарно, що ніхто не довіряє Пеці. Будуть може його пинати. От Кицюндеру довіряють - і це дуже погано.
    Насправді Сеня кулювлоб заслуговує на набагато більшу увагу, ніж Пеця, бо прем'єр зара рулить скоріше.
  • #14 від lab 30 Mar 2014
  • петро без фракції у парламентів нічого не намутить, от бабця в цьому плані набагато небезпечніша
  • #15 від Gloria 30 Mar 2014
  • я, як вінничанка, вважаю, що якщо Пєца стане президентом, це буде погано...особливо я укріпилась в цій думці. після його приїзду до Вінниці минулої п'ятниці. Звісно, багато людей волали "По-ро-шен-ко", але й було багато критично налаштованих людей...Боюся, щоб віничани в пориві містечкового патріотизму не дали йому більшість голосів, по Він. області, звісно...скоріш за все, так і буде, на жаль... :smilie2:
  • #16 від Gloria 30 Mar 2014
  • петро без фракції у парламентів нічого не намутить, от бабця в цьому плані набагато небезпечніша

    Петро зараз буде рулити ударом...це небезпечна тенденція - підтримка Порошенка "Ударом". Петя дуже хитра, розумна людина і великий майстер підкилимних угод...
  • #17 від Шарик72 30 Mar 2014
  • Хочется конечно ошибиться, но вряд ли, я не верю что олигарх может работать в интересах народа, а особенно если учитывать богатое политическое прошлое Пети

    ага, піймався, юльок клятий!
  • #18 від Татьяна 30 Mar 2014
  • я тоже не в восторге от Пети,
    но если во второй тур выйдут Петя и Юлька,
    то буду по совету юльков выбирать меньшее из зол,
    придется голосовать за Петю...
  • #19 від qwest 30 Mar 2014
  • я, як вінничанка, вважаю, що якщо Пєца стане президентом, це буде погано...особливо я укріпилась в цій думці. після його приїзду до Вінниці минулої п'ятниці. Звісно, багато людей волали "По-ро-шен-ко", але й було багато критично налаштованих людей...Боюся, щоб віничани в пориві містечкового патріотизму не дали йому більшість голосів, по Він. області, звісно...скоріш за все, так і буде, на жаль... :smilie2:

    простите, но я так и не понял из Вашего текста, что именно дало Вам повод понимать, что порох-през - это будет плохо...
  • #20 від qwest 30 Mar 2014
  • Хочется конечно ошибиться, но вряд ли, я не верю что олигарх может работать в интересах народа, а особенно если учитывать богатое политическое прошлое Пети

    ага, піймався, юльок клятий!

     :gigi:
  • #21 від хозяин 30 Mar 2014
  • я тоже не в восторге от Пети,
    но если во второй тур выйдут Петя и Юлька,
    то буду по совету юльков выбирать меньшее из зол,
    придется голосовать за Петю...


    тут соглашусь и на выборы в этот раз пойду..
  • #22 від Єгорій 30 Mar 2014
  • порошенко - це краще з гіршого. був би садовий - я б голосував за садового. і ще десь 1.5% населення проголосували б :(
  • #23 від andronchik 30 Mar 2014
  • Как компромисная фигура Порошенко очень хорош (по-моему). Сильной антипатии на юге и востоке к нему не наблюдается.
  • #24 від Ігор зі Львова 30 Mar 2014
  • порошенко - це краще з гіршого. був би садовий - я б голосував за садового. і ще десь 1.5% населення проголосували б :(

    Як завжди люди зза меж Львова вважають Садового ідеальним мером Львова.
  • #25 від Задармапродавши 30 Mar 2014
  • Ще є Коломойський. Він - матёрый такой евреище, але він створив найпотужніший банк. Я користуюся ним вже хз скільки років.

    А Ахмєтка що? Спіздив Азовсталь, та ще купу державної власності.

    А я б ще додала: є олігархи патріоти своєї країни, а є - ні.
    Так от Ахмєтов для мене вже пропутінська шістка. :smiley23:
     
    А от Коломойський та Тарута виявилися патріотами. Не кажучи вже за Порошенка. :Prapor2:
  • #26 від lompa 30 Mar 2014
  • Ще є Коломойський. Він - матёрый такой евреище, але він створив найпотужніший банк. Я користуюся ним вже хз скільки років.

    А Ахмєтка що? Спіздив Азовсталь, та ще купу державної власності.
    Теж хотів сказати про Коломойського. Він зумів взяти під контроль ситуацію в Дніпрі, чим мене приємно вразив. :Prapor2:
    Ахметов теж міг би, але...
  • #27 від qwest 30 Mar 2014
  • Ще є Коломойський. Він - матёрый такой евреище, але він створив найпотужніший банк. Я користуюся ним вже хз скільки років.

    А Ахмєтка що? Спіздив Азовсталь, та ще купу державної власності.

    А я б ще додала: є олігархи патріоти своєї країни, а є - ні.
    Так от Ахмєтов для мене вже пропутінська шістка. :smiley23:
     
    А от Коломойський та Тарута виявилися патріотами. Не кажучи вже за Порошенка. :Prapor2:

     :smiley24:
  • #28 від Стиви Джи 30 Mar 2014
  • опять борьба бобра с козлом
    опять выбор между двух говн
    ничо не меняется
  • #29 від Татьяна 30 Mar 2014
  • Стиви,

     :smiley15:
  • #30 від Єгорій 30 Mar 2014
  • а откуда взяться достойному кандидату? кто он?
Сторінок:
Actions