Сторінок:
Actions
  • #1 від Lina 13 Jan 2022
  • Сьогодні старий Новий рік, або як його ще називають - Щедрий вечір. Що цікаво - християни західного обряду співать нашу Щедрівку як колядку, а ми як щедрівку. :smilie1: Тобто весь час тижня зо три над планетою лунає одна й та ж мелодія. :smilie1:
    На Щедрий вечір зазвичай бажають всім багатого життя і всіх благ. Тож вітаю всіх зі святом, будьте здорові і багаті. :smilie1:

  • #2 від Feral Cat 13 Jan 2022
  •  :smilie1: :smilie1: :smilie1:

  • #3 від medved 13 Jan 2022
  • було. 31 грудня
  • #4 від Lina 14 Jan 2022
  • було. 31 грудня

    Це традиція. І чим більше гарних побажань, тим краще. :smilie1:
  • #5 від Ali(UA) 14 Jan 2022
  • мої вже нарізають  Олів'є. а я лежу з температурою 38
  • #6 від Мазепа Київ 14 Jan 2022
  • мої вже нарізають  Олів'є. а я лежу з температурою 38

    Здоров"я Вам  :smiley15:

  • #7 від Ali(UA) 14 Jan 2022
  • дякую. давно не пив при температурі
  • #8 від medved 14 Jan 2022
  • Це традиція. І чим більше гарних побажань, тим краще. :smilie1:

    це ґуSSкій мір
  • #9 від Feral Cat 14 Jan 2022
  • #10 від svit 14 Jan 2022
  • Сьогодні старий Новий рік, або як його ще називають - Щедрий вечір. Що цікаво - християни західного обряду співать нашу Щедрівку як колядку, а ми як щедрівку. :smilie1: Тобто весь час тижня зо три над планетою лунає одна й та ж мелодія. :smilie1:
    На Щедрий вечір зазвичай бажають всім багатого життя і всіх благ. Тож вітаю всіх зі святом, будьте здорові і багаті. :smilie1:

    А чому саме на старий новий рік ці щедрівки?
  • #11 від Lina 15 Jan 2022
  • А чому саме на старий новий рік ці щедрівки?

    Звісно, різдв"яний піст закінчився, наступає Новий рік, й люди щедро пригощають одне одного й колядників всілякими смаколиками. :smilie1:
  • #12 від Lina 15 Jan 2022
  • це ґуSSкій мір

    Ой, "я вас вмоляю." Традиції святкування якраз збереглись в Україні. З усіми колядками, щедрівками, вертепом, й водінням кози. Люди на це дивляться нині більше як на розвагу. Чом би й не посвяткувати? :smilie1:
  • #13 від medved 15 Jan 2022
  • Ой, "я вас вмоляю." Традиції святкування якраз збереглись в Україні. З усіми колядками, щедрівками, вертепом, й водінням кози. Люди на це дивляться нині більше як на розвагу. Чом би й не посвяткувати? :smilie1:

    одкуда ви блять лєзєтє?(с) :russian:


    в найправославнішій країні світу - Греції,  Різдво 25 грудня
  • #14 від Lina 15 Jan 2022
  • одкуда ви блять лєзєтє?(с) :russian:


    в найправославнішій країні світу - Греції,  Різдво 25 грудня

    Ще раз матюкнешся - підеш в бан.
    Де тут мова йшла про православних? Мова йшла про традиції. Католики в Україні до речі  теж полюбляють погуляти на ці свята. Справа не в датах і в християнських течіях, а в прославлянні Бога й розвагах звісно.
    Принаймі подібним чином відреагував Ватікан, коли йому дорікнули за те, що книга Дена Брауна 'Код да Вінчі' де в чому дискредитує католицьку церкву. Тоді вони сказали, що головне те, що книга нагадує людям про Бога й пробуджує інтерес до віри.
  • #15 від Бувалий 16 Jan 2022
  • Ще раз матюкнешся - підеш в бан.
    Де тут мова йшла про православних?
    Мова йшла про традиції. Католики в Україні до речі  теж полюбляють погуляти на ці свята.
    Справа не в датах і в християнських течіях, а в прославлянні Бога й розвагах звісно.
    Принаймі подібним чином відреагував Ватікан, коли йому дорікнули за те, що книга Дена Брауна 'Код да Вінчі' де в чому дискредитує католицьку церкву.
    Тоді вони сказали, що головне те, що книга нагадує людям про Бога й пробуджує інтерес до віри.
    :smiley24:
  • #16 від Capitain Cubs 16 Jan 2022
  • маланка :smilie5:
  • #17 від Бувалий 16 Jan 2022
  • Парубкiв фарбували та перевдягали в дiвок - Маланка, а ii чоловiк - Маланець...
     :smilie7:
Сторінок:
Actions