Автор Тема: Тупик мажоритарки  (Прочитано 763 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4238
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Тупик мажоритарки
« : Жовтня 11, 2014, 08:30:09 08:30 »
Ostap Drozdov
15 год ·

На моїй пам’яті це перші вибори, на яких узагалі нема за кого голосувати.

Партійні списки – це ще півбіди. Вибираючи між ними, принаймні можна компромісити між тими, хто подобається, і тими, хто перемішався з тими, хто подобається.

А от мажоритарка – це повний аут. Рівень – нижче середнього. Як не фріки, то вискочки. На кожному окрузі. Або хворобливо-амбітні, або ніякі. Висуванці партій не витримують жодної критики. Це або люди, в яких горить маніякальне бажання нарешті омандатитись, або молодняк 23-27 років, який є відверто слабенький і тягне на рівень селищної ради. Про старих мастадонтів-важковаговиків я взагалі мовчу. А от особливо лякає молодняк. Його апетит до ймовірного збагачення просто зашкалює. Я ще такого не зустрічав - щоб учорашні учасники Майдану так панічно вимріювали свою персональну розкіш та статусність. Це в них на рівні підсвідомої екзальтації. У цьому є щось глибоко перверзійне. Воно лізе з усіх дір.

Мені здається, що все це – тупик мажоритарки. Вона просто не має сенсу. Через неї партії добирають своїх кнопкодавів для майбутньої провладної більшості. Тому я не здивуюся, що 26 жовтня в нас буде рекордна кількість зіпсутих бюлетенів, розмальованих поганими словами. Реально нема за кого голосувати. Нема за кого - і все.

Політика змаліла остаточно. Це буде парламент змалілих, дрібних політиків. Яких обрали ті, що вважають себе великими. Люди щодня роблять великі вчинки - але проголосують за явний відстій. На кожному окрузі. Немає прямого зв'язку між громадянською свідомістю і голосуванням. Узагалі немає цього зв'язку. І тому я сприймаю ці вибори як ще одну фазу неминучої деградації політики. І виборці беруть участь у цьому - в ролі каталізатора. Обираючи мізерію, пересічних і непримітних кандидатів, невиразних чи навпаки самовпевнених, - насправді занижується планка. Обираючи гірших, виборці позбавляють депутатів особливого блиску й культу.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1747
Re: Тупик мажоритарки
« Reply #1 : Жовтня 11, 2014, 08:53:38 08:53 »
Щодо мажоритарки десь так і є. На моєму окрузі (дніпро) не бачу достойних кандидатів, або хоча б наближених до таких. Рука не піднімається голоснути ні за кого. І що робити?

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4238
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Тупик мажоритарки
« Reply #2 : Жовтня 11, 2014, 09:02:06 09:02 »
Щодо мажоритарки десь так і є. На моєму окрузі (дніпро) не бачу достойних кандидатів, або хоча б наближених до таких. Рука не піднімається голоснути ні за кого. І що робити?

В мене те саме - буду мабуть діяти як Фантоцци у відомому фільмі (в унітаз всіх)  :shuffle:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Тупик мажоритарки
« Reply #3 : Жовтня 11, 2014, 09:10:32 09:10 »
Щодо мажоритарки десь так і є. На моєму окрузі (дніпро) не бачу достойних кандидатів, або хоча б наближених до таких. Рука не піднімається голоснути ні за кого. І що робити?

В мене те саме - буду мабуть діяти як Фантоцци у відомому фільмі (в унітаз всіх)  :shuffle:
Поменяй ник на Страус.Выбор всегда есть.В любых ситуациях.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: Тупик мажоритарки
« Reply #4 : Жовтня 11, 2014, 09:14:55 09:14 »
Щодо мажоритарки десь так і є. На моєму окрузі (дніпро) не бачу достойних кандидатів, або хоча б наближених до таких. Рука не піднімається голоснути ні за кого. І що робити?
Ну, наверное, проголосовать за "Опозиционный Блок".
Чего уж там, раз всё пропало? Сгорел сарай, гори и хата, не?

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4238
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Тупик мажоритарки
« Reply #5 : Жовтня 11, 2014, 09:21:21 09:21 »

Поменяй ник на Страус.

а ти поміняй нік на "да пашьол ти!"
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Тупик мажоритарки
« Reply #6 : Жовтня 11, 2014, 09:51:06 09:51 »

Поменяй ник на Страус.

а ти поміняй нік на "да пашьол ти!"
Ты будешь удивлен но мой ник именно так и звучит :smiley14:Так что попал прямо в лузу.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Тупик мажоритарки
« Reply #7 : Жовтня 11, 2014, 09:58:11 09:58 »
Тупик і в ставленні людей. Коли йде "стара гвардія", яка вже нагріла собі місця в парламенті і підгодувалась біля кормушки - всі кричать (і справедливо), що потрібні нові обличчя в парламенті і "професійних депутатів" пора вже міняти та кликати молодь. Йде молодь - починають кричати, що у них нема досвіду і нема чого їм йти в парламент. Ніби теж справедливо. Але кому тоді йти в парламент? Може хтось назвати список з людей, яких би бачили ідеальними депутатами і вони були б згодні йти на цю роботу? Я не впевнена. що зможу назвати. І сама в депутати не хочу. Що ж тоді - доведеться вибирати з того, що є.

Ти більше що це явно остання мажоритарка. 

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1747
Re: Тупик мажоритарки
« Reply #8 : Жовтня 11, 2014, 10:10:42 10:10 »
Ну, наверное, проголосовать за "Опозиционный Блок".
Чего уж там, раз всё пропало? Сгорел сарай, гори и хата, не?
Ну так ті що ідуть і є "Опозиционный Блок" тільки завуальований.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Тупик мажоритарки
« Reply #9 : Жовтня 11, 2014, 10:14:55 10:14 »
лично мне пофиг. все равно этот парламент на год-два
Welcome to the Dark Side of the Force