Автор Тема: Якби Семенченко не підняв істерики, то хлопці були б живі і їх би не катували...  (Прочитано 6012 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я про події в Іловайську.
6 вересня було перемир'я, думаю, що наших хлопців би випустили. Навіщо було без команди хлопцям виходити з оточення?
До речі, сьогодні вийшло ще 32 десантника. У них видно не було "патріотичних істерик" і вони не повелися на крики Грішина. Зберегли життя і їх не катували у полоні.

З оточення під Іловайськом вдалося вийти 32 десантникам та винести на собі поранених
http://www.unian.ua/politics/960095-z-otochennya-pid-ilovayskom-vdalosya-viyti-32-desantnikam-ta-vinesti-na-sobi-poranenih-zmi.html

Offline Евгений

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 541
Неспиться? Снотворное не пробовали, говорят - помогает.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Если бы ВСУ не "проваливалось" между крупных городов а брало б их под контроль, не искало легких побед, то не было бы не каких котлов. А так получается стратеги навоевали а Семенченко расхлебывай. Нехорошо получается.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Ні, я просто думаю, що хлопці могли цей тиждень протриматися. Особового складу 700+ чоловік, 77 одиниць техніки. Місто маленьке. Але Семенченко довів людей до "паніки" своїми "істериками". Якщо він істерить у ЗМІ, то родичі бійців їм телефонують і ще більше більше нагнітають "паніку". Закінчилось це плачевно...
А були хлопці, які залишилися в обороні Іловайська і зараз живі і потроху виходять з оточення.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Як називається хвороба  - коли людина путає причини і наслідки ???
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Як називається хвороба  - коли людина путає причини і наслідки ???

Юлькізм ця хвороба називається.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33173
  • Стать: Чоловіча
Та хай вже йде той Сємьон в раду депутаном і там лапшу народу з трибуни вішає. Хоч життя людей тоді під загрозу перестане ставити.   

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Припиняйте срач і перехід особистості.
Обговорювати потрібно події і факти а не особу співрозмовника.
Або пишіть по суті, або йдійть в баню.

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Командир батальона "Днепр-1" Юрий Береза в прямом эфире "ТСН.Тыждень" задал вопросы
 министру обороны Украины Валерию Гелетею, начальнику Генштаба Виктору Муженко и
 руководителю сектора Д Петру Литвину о ситуации с иловайским котлом, где погибло
 множество украинских военных. Также Береза сообщил, что эти руководители скрыли

 "У меня остались вопросы к министру обороны, начальника Генерального штаба и
 руководителю сектора Д - генералу Литвину. Есть несколько вопросов - почему генерал Литвин,
 когда его войска побежали, не доложил руководителю - начальнику Генштаба? Вопрос к
 начальнику Генерального штаба - где ваше главное разведывательное управление? Где и как
 они работали под Иловайском? Как они работали под Амвросиевкой? И кто все же подал в
 отставку из офицеров данного управления?" - спросил Береза.

 "И вообще тотальное к министру обороны - отдает он себе отчет о том, что когда воинские
 части оставили от Саур-Могилы практически до Новоазовска, оставив боевые посты, почему
 министр обороны не доложил об этом Президенту? Я так понял во время встречи с
 Президентом, что данные должностные лица - министр обороны, начальник Генштаба и
 руководитель сектора Д - не просто скрыли, они эту информацию не предоставили нашему
 Президенту", - добавил он.
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Припиняйте срач і перехід особистості.
Обговорювати потрібно події і факти а не особу співрозмовника.
Або пишіть по суті, або йдійть в баню.

та   цікавий співрозмовник  виявився - таке враження що співрозмовник є жінкою  і вона мстить  за  щось  ....

і листів  з цією помстою співрозмовник вже написав не одну сотню ....

:) 
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
або йдійть в баню.
А пыво и деуки прилагаются? :shuffle:
sine ira et studio

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Як називається хвороба  - коли людина путає причини і наслідки ???

Юлькізм ця хвороба називається.

Я так і думав що юля зараза :)
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Я про Грішина писати не хочу, але таки що сталося в той період в зоні АТО мене дуже цікавить. Я думаю, що бажано
необхідно, до виборів роз'яснити народу хто там винен.

Бо я, наприклад, спілкувався з людьми з батальону "Прикарпаття", то вони сказали, що їх залишили самих перед кацапами,
а всі регулярні війська відвели. Я їх не виправдовую, але вважаю, що один батальон не міг стримати кацапське вторгнення ? Тому мене цікавить чому відкрили границю і забрали звідти війська ?

Бо Іловайськ знаходиться на відстані 50 км від границі і якщо наші границю прикривали, то крім "Прикарпаття" там мали бути ще війська. Де вони ділися ? І Хто дав команду на відхід ?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Ситуація була така:
1. Семенченко дав команду свому батальйону на самостійний вихід з оточення, бо типу "не прийшла підмога".

2. Іншими словами - це називається дезертирвство і за це є стаття Кримінального кодексу.
3. Трохи пізніше Семенченко змінив пост, написав типу по команді і не тільки Донбас.
Але по факту, не всі почали виходити по команді. Навіть з Донбасу частина людей залишилася в Іловайську. І до сих пір люди виходять, а кацапи не ризикують штурмувати.
4. Звичайно, що владі не вигідно називати дезертирами кілька сотень людей та казати реальну правду. Ту правду, що люди загинули "по тупості Семенченка", який посіяв у них паніку.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Припиняйте срач і перехід особистості.
Обговорювати потрібно події і факти а не особу співрозмовника.
Або пишіть по суті, або йдійть в баню.

та   цікавий співрозмовник  виявився - таке враження що співрозмовник є жінкою  і вона мстить  за  щось  ....

і листів  з цією помстою співрозмовник вже написав не одну сотню ....

:)

Та хочь гермафродітом і чи "негром преклонных годов", юльком чи навпаки патріотом.
Це абсолютно не має значення, чи це чарвіна в своїй недалекості блондинка, чи це сивочолий пузатий профессор.
Прехід на особистості і тим біьше образа співрозмовника явно заборонена правилами.
Або ви дотримуєтесь правил або йдете в баню.
Я що нянька що би довго і терпляче пояснювати вам очевидні речі, і вислуховувати ваші дитячі хитрщі?
Ви достатньо розумна людина і насправді чудово все розумієте.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
або йдійть в баню.
А пыво и деуки прилагаются? :shuffle:

По бажанню.
Бо звільнившись від писання на форумі, кожен сам може обрати чим приємним і корисним зайняти  свій звільнений час.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Квант , ти задрав  вже своїм Семенченком .
ПС . Модери , а тут " ігнор " є чи немає ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я про Грішина писати не хочу, але таки що сталося в той період в зоні АТО мене дуже цікавить. Я думаю, що бажано
необхідно, до виборів роз'яснити народу хто там винен.

Бо я, наприклад, спілкувався з людьми з батальону "Прикарпаття", то вони сказали, що їх залишили самих перед кацапами,
а всі регулярні війська відвели. Я їх не виправдовую, але вважаю, що один батальон не міг стримати кацапське вторгнення ? Тому мене цікавить чому відкрили границю і забрали звідти війська ?

Бо Іловайськ знаходиться на відстані 50 км від границі і якщо наші границю прикривали, то крім "Прикарпаття" там мали бути ще війська. Де вони ділися ? І Хто дав команду на відхід ?

Відступати треба лише по команді. Бійці батальйону не знають реальної ситуації на фронті. Особливо те, куди і навіщо передислоковуються частини. Це не їх рівень. Цю тему обговорювали на мілпорталі - вина дезертирів є, бо вони не дали можливості вивести людей з Іловайська. Їх задача була втримати наступ. А кацапи би не замкнули кільце, поки там був 5-тий батальйон. І відступити разом з хлопцями з Іловайська, але вони просто втекли, позорно втекли.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Квант , ти задрав  вже своїм Семенченком .
ПС . Модери , а тут " ігнор " є чи немає ?
 

Є, хочь сто порций.
Можете навіть і пів форума заігнорити чи навпаки занести в друзі.
Пошукайте в нлаштуваннях свого профіля.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


Є, хочь сто порций.
Можете навіть і пів форума заігнорити чи навпаки занести в друзі.
Пошукайте в нлаштуваннях свого профіля.

Дякую .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Квант , ти задрав  вже своїм Семенченком .
ПС . Модери , а тут " ігнор " є чи немає ?

Чому задрав? Я тільки сьогодні (після новини на Уніані) зрозумів усю картину в Іловайську. Тому і відкрив тему.
А те, що керівники добровольчих батальйонів звинувачують Генштаб - це їх намагання вибілити себе. Але навіть якби Генштаб протупив, навіщо було дезертувати? Вони самі себе загнали в глухий кут. Той хто витримав емоційний тиск істерик Семенчека - той мав значно більший шанс вижити.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
я ж кажу: цілеспрямована атака на добровольчий рух. квант, слабо ще гілок десять про Семенченка відкрити?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
думаю, що наших хлопців би випустили.
А може не випустили б, а змололи усіх.
Керівництво АТО не має претензій, а вони краще знають ту сітуацію. З дивана не видніше.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
я ж кажу: цілеспрямована атака на добровольчий рух. квант, слабо ще гілок десять про Семенченка відкрити?

Семенченко це далко не весь добровільчий рух.
Навіть не якась його значна чи важливо частина.
Просто дуже і дуже розпіарений чувак.
Можна подумати що крім нього біьльше ніхто і не воюює, хоча це насправді далеко не так.
Більше того, саме поведінка  Семенченко, компроментує добровільчий рух, а не зовсім не ті хто цю поведіну критикує, .

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Припиняйте срач і перехід особистості.
Обговорювати потрібно події і факти а не особу співрозмовника.
Або пишіть по суті, або йдійть в баню.


а що тут обговорювати? припушення кванта щодо того, кого б випустили, а кого б катували? та ще й з заснованим на цих припущеннях прямим і безапеляційним звинуваченням в усіх гріхах Семенченка?  :Sho_za:
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
думаю, що наших хлопців би випустили.
А може не випустили б, а змололи усіх.
Керівництво АТО не має претензій, а вони краще знають ту сітуацію. З дивана не видніше.

Але ж вони були в оточенні по суті з 19 числа і за тиждень їх ніхто не перемолов. Навіть штурмувати не пробували. Так, посипали градами і артилерією, але у місті є де сховатися від них. Навіть в погрібах людей.
Наші ж війська не проявляли бажання штурмувати наприклад Горлівку чи Луганськ чи Донецьк? Знаєте які жертви будуть? От і кацапи знають. Тим більше досвід Грозного у них був. І помирати вони явно не хочуть.
Керівництво АТО не давало команди "виходити з оточення".

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
а що тут обговорювати? припушення кванта щодо того, кого б випустили, а кого б катували? та ще й з заснованим на цих припущеннях прямим і безапеляційним звинуваченням в усіх гріхах Семенченка?  :Sho_za:

Після Іловайська від Семенченка пішло більше 20 бійців, які будуть воювати в інших підрозділах. Причина - некомпетентність Семенченка. Дати зноску на інтерв'ю? Це ж не я придумав.
Так само було і після Карлівки, коли від Семенчека майже всі, хто залишився пішли в Дніпро-1.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Припиняйте срач і перехід особистості.
Обговорювати потрібно події і факти а не особу співрозмовника.
Або пишіть по суті, або йдійть в баню.


а що тут обговорювати? припушення кванта щодо того, кого б випустили, а кого б катували? та ще й з заснованим на цих припущеннях прямим і безапеляційним звинуваченням в усіх гріхах Семенченка?  :Sho_za:

Саме так, прпущеня аргументи, факти.
Саме це і треба обговорювати, чи не обоговорювати.
Але ніразу не самого Кванта чи будь кого іншого з юзерів.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Але ж вони були в оточенні по суті з 19 числа і за тиждень їх ніхто не перемолов. Навіть штурмувати не пробували. Так, посипали градами і артилерією, але у місті є де сховатися від них. Навіть в погрібах людей.
Наші ж війська не проявляли бажання штурмувати наприклад Горлівку чи Луганськ чи Донецьк? Знаєте які жертви будуть? От і кацапи знають. Тим більше досвід Грозного у них був. І помирати вони явно не хочуть.
Керівництво АТО не давало команди "виходити з оточення".
Тобто таки з дивана краще видно та керівництво АТО дурні?
Вони сиділи не у Горлівці чи Донецьку. А саме у тому місті, яке вони мали бажання штурмувати =))) Тільки коли вони штурмували, то противник мав постачання і їм було не пофіг на населення.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Якби Семенченко не підняв
« Reply #29 : Вересня 07, 2014, 11:48:43 23:48 »
припускаю  :smiley14: