Автор Тема: Якби Семенченко не підняв істерики, то хлопці були б живі і їх би не катували...  (Прочитано 6013 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
я ж кажу: цілеспрямована атака на добровольчий рух. квант, слабо ще гілок десять про Семенченка відкрити?

От!
А що потрібно зробити, щоб загубити якийсь рух?
Правильно, потрібно цей рух очолити! Що "Семенченко" і зробив. І доволі успішно справлявся із поставленим перед ним завданням.  Скільки загинуло донбасівців під його орудою?

А Квант про якусь некомпетентність говорить.
Думаю, Грішин не менш компетентний, ніж Безлєр (а в них біографії навіть перегукуються). Просто їм доручені різні ділянки роботи. У Грішина вона, до речі, складніша.

А ще ж, пригадуєте, був такий собі Скоропадський, речник Правого сектора, стрижений під Гітлера? Теж, кажуть, за півроку до того, як стати запеклим рускоязичним укрАінскім националістом, у Севастополі був відомий як не менш запеклий українофоб. Щез, як канув в Лєту...
І от підозрюю, що їх всіх готували в одному центрі. А в час "Ч" кожному дісталась роль за здібностями його.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
А що думаєте Сурков з Медведчуком вже списали вашу юльку, і мутять повністю новий політпроект?
А що бабця на це каже?
Вирішила здатись, чи ще побарахтається?

це не відповідь на питання, яким чином тут приплетений Семенченко. як на мене, проект по заміщенню Багіні - це Ляшко.

Ну який з Семенченка замінник Вагіньї? :smilie10:
Надто дрібного він наразі масштабу фігура.
Може колись і виросте в справжнього політика, але зараз на зміну юльці чи будь кому подібному він зовсім не годиться. І невідомо коли доросте до цього, якщо взагалі доросте.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040


А батальйоном, на Вашу думку, хто командував?

Комісар Семенченко командував і що з того ?
Ви б хотіли , щоб з вчорашніх таксистів , студентів і аптекарів " по щуччєму вєлєнію " в три дні зформувався VI Легіон Віктрікс і командував би ним Октавіан ?

А то, що згаданий Аутсайдером бойовий статут Ваш "комісар Семенченко" мусив, сцуко, завчити як "отченаш" до того як віддав свій перший наказ. Бо в тому статуті чимало сторінок кров'ю написано. А воно, блядь, тільки й знало, що балаклавою в ящику світити та в фейсбук строчити!
« Останнє редагування: Вересня 08, 2014, 12:53:08 00:53 від Roland Deschain »

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Якби Семенченко не
« Reply #63 : Вересня 08, 2014, 12:54:32 00:54 »


А батальйоном, на Вашу думку, хто командував?

Комісар Семенченко командував і що з того ?
Ви б хотіли , щоб з вчорашніх таксистів , студентів і аптекарів " по щуччєму вєлєнію " в три дні зформувався VI Легіон Віктрікс і командував би ним Октавіан ?

А то, що згаданий Аутсайдером бойовий статут Ваш "комісар Семенченко" мусив, сцуко, завчити як "отченаш" до того як віддав свій перший наказ. Бо в тому статуті чимало сторінок кров'ю написано. А воно, блядь, тільки й знало, що балаклавою в ящику світити та в фейсбук строчити!

а той взагалі фарбою намастив голову   :smiley14: так ? шей ска посмів рота на владу відкрити по версії Тса

З'явилось фото по приїзду в лікарню. Як бачимо, рана не на макушці, але "потьоків" немає.



Уже у лікарні з'явилися "потьоки крові". Думаю для фото, щоб визвати у людей жалість



Бо навряд чи такі перев'язки роблять в лікарні.
І не соромно йому лицемірити, якщо є реально бійці, які залишилися без рук, без ніг, без очей, з страшними опіками? От гидота....
Вчора на Шустера ця "гидота" назвала нинішню проукраїнську владу "Хунтою". Прямо як це робить вата. Грає на руку Хуйлу, маски знято.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Якби Семенченко
« Reply #64 : Вересня 08, 2014, 12:55:56 00:55 »


так де внятна відповідь ? ким стане семен коли опиниться в лавах Пороха, адже на даний момент він НІГДЕ не є - а з ваших слів він уже Юльок

Відповідь цілком внятна.
А вже чи ви розводите демагогію, чи дійсно просто не в змозі розуміти друкований текст, цього я не знаю.
Зрештою це і не дуже важливо, якщо бажаєте можете продовжувати валяти дурня.
скоріше ви не можете викласти свої думки чітко, а ніж я не можу зрозуміти друкований текст.

якого дурня ? я чітко спитав - КИМ буде Семен, якщо він таки піде у політику і опинитьсяв лавах Пороха, а не косатої. Адже ви його приписуєте саме туди, про проекту юлькі.

ось хотілося б почути відповідь, Шпигуном ? тушкою ?

поняття Весільний генерал, який потрібен завжди на відповідь в цьоми випадку не підходить уже. Він по вашим словам УЖЕ на боці юлькі.

а ось нещодавно була гілка, так Парасюк виявляється тоже того, юльківській буде, бо він відкрив рота на владу, ай-яй-яй, ніхера не патріот раз таке робить в такий час, або він таки юльок!

Думаєте він напряму на кремль працює без усілякої юльки з медведчуком?
Думаю що це дуже сумнівно, бо якийсь політичний дах йому таки потрібен.
Сам на роль лідера партії і власного політпроєкту він дрібнуватий.
Та і не факт що комусь в подібній ролі потрібний.
Як так само не факт що він як ви наякаєте працює на напряму на кремль а не на місцевих наших політиків.
І по всьому його дії виглядають так як завжди діяли юльки.
Хоча звичайно це може бути і людина Медеведчука.
Але як би там не було, він вирішив грати у вищій політичній лізі, і я дуже і дуже сильно сумніваюсь що він самостійна фігура.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
я ж кажу: цілеспрямована атака на добровольчий рух. квант, слабо ще гілок десять про Семенченка відкрити?

От!
А що потрібно зробити, щоб загубити якийсь рух?
Правильно, потрібно цей рух очолити! Що "Семенченко" і зробив. І доволі успішно справлявся із поставленим перед ним завданням.

Найбілш правдоподібний та логічний варіант.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Якби Семенченко не
« Reply #66 : Вересня 08, 2014, 01:01:49 01:01 »
а той взагалі фарбою намастив голову   :smiley14: так ? шей ска посмів рота на владу відкрити по версії Тса

А до чого тут Парасюк? :smilie11:  Я ніяких його дій не коментував і не збирався.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Ну який з Семенченка замінник Вагіньї? :smilie10:
Надто дрібного він наразі масштабу фігура.
Може колись і виросте в справжнього політика, але зараз на зміну юльці чи будь кому подібному він зовсім не годиться. І невідомо коли доросте до цього, якщо взагалі доросте.

все це дуже схоже на полювання на відьом. ледь що не так - вони всі працюють на юлькусуку. це вже підсмердує сектантством, але трохи іншого штибу.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
І Семенченко, і Парасюк - шістки Коломойського.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Ну який з Семенченка замінник Вагіньї? :smilie10:
Надто дрібного він наразі масштабу фігура.
Може колись і виросте в справжнього політика, але зараз на зміну юльці чи будь кому подібному він зовсім не годиться. І невідомо коли доросте до цього, якщо взагалі доросте.

все це дуже схоже на полювання на відьом. ледь що не так - вони всі працюють на юлькусуку. це вже підсмердує сектантством, але трохи іншого штибу.

Кажуть найбільшим успіхом диявола, було те, що він змусив багатьох повірити, в те що його не існує.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961

Кажуть найбільшим успіхом диявола, було те, що він змусив багатьох повірити, в те що його не існує.

я в це не вірю. бо з іменем Бога на вустах люди завжди робили найбільш жахливі речі. що, доречі, зараз відбувається і на Донбасі.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
І Семенченко, і Парасюк - шістки Коломойського.

Звідки така інфа?
Самі придумали?
І до чого тут Парасюк?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

Кажуть найбільшим успіхом диявола, було те, що він змусив багатьох повірити, в те що його не існує.

я в це не вірю. бо з іменем Бога на вустах люди завжди робили найбільш жахливі речі. що, доречі, зараз відбувається і на Донбасі.

І хто ж по вашому їх намовив на подібні речі?

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961

Кажуть найбільшим успіхом диявола, було те, що він змусив багатьох повірити, в те що його не існує.

я в це не вірю. бо з іменем Бога на вустах люди завжди робили найбільш жахливі речі. що, доречі, зараз відбувається і на Донбасі.

І хто ж по вашому їх намовив на подібні речі?

логічно. твоя правда.

але саме в тому й річ. зараз якраз і починається пошук невірних зі "спаленням" на вогнищах ось таких топіків. і нібито все правильно, і "бог" (Порох) непоганий. але на це вогнище вже тягнуть людей, які проливали кров за нашу свободу.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Цитувати
Вчора на Шустера ця "гидота" назвала нинішню проукраїнську владу "Хунтою". Прямо як це робить вата. Грає на руку Хуйлу, маски знято.

І Семенченко, і Парасюк - шістки Коломойського.

Хуй вас всіх зрозумієш. То блять герой майдану, то тепер на хуйла грає. Що один що другий. Так кого хочеш можна зацькувати і піди розбери чи він патріот чи з Хуйлом. Завтра будуть на Пороха гнати, що в нього були таємні домовленності з Хуйлостаном.
Хоч хтось щось робить без зради????

Да ну нах цю політику. Заїбали всі.  :bu

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Цитувати
Вчора на Шустера ця "гидота" назвала нинішню проукраїнську владу "Хунтою". Прямо як це робить вата. Грає на руку Хуйлу, маски знято.

І Семенченко, і Парасюк - шістки Коломойського.

Хуй вас всіх зрозумієш. То блять герой майдану, то тепер на хуйла грає. Що один що другий. Так кого хочеш можна зацькувати і піди розбери чи він патріот чи з Хуйлом. Завтра будуть на Пороха гнати, що в нього були таємні домовленності з Хуйлостаном.
Хоч хтось щось робить без зради????

Да ну нах цю політику. Заїбали всі.  :bu

 :smiley24:
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119


А батальйоном, на Вашу думку, хто командував?

Комісар Семенченко командував і що з того ?
Ви б хотіли , щоб з вчорашніх таксистів , студентів і аптекарів " по щуччєму вєлєнію " в три дні зформувався VI Легіон Віктрікс і командував би ним Октавіан ?

А для цього і написані статути. Зайди в частину та почитай перед тим як своїх людей в бій вести. Не знайшов в статуті слів про "гуманітарний коридор" від Путіна і питання само собою закрите.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Якби Семенченко
« Reply #77 : Вересня 08, 2014, 02:10:55 02:10 »

Думаєте він напряму на кремль працює без усілякої юльки з медведчуком?


Я не вважаю його путінським запроданцем. Просто людиною як не впоралася з комадуванням такою великою частиною як батальйон. Але я вважаю його зрадником, бо замість того що б визнати свою некомпетентність він кинувся вигороджувати себе з словесними атаками на Верховного, Генштаб і Міністра Оборони.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46537
  • Never give in!
 У всіх цих випадках маємо некомпетентність, самозакохвність, амбітність, та цілковиту безвідповільність. Не більше і не менше. :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
У всіх цих випадках маємо некомпетентність, самозакохвність, амбітність, та цілковиту безвідповільність. Не більше і не менше. :smilie2:

Ну, тепер можна і у Верховну Раду! :smilie5:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Панове, перш ніж ви всіх остаточно "разоблачите" (блін, не можу згадати укр. слова), почитайте оцей текст. Попустить.


александр ройтбурд
8 hrs ·
навстречу выборам.
в общем я все понял. семенченко - говно. и аваков - говно. и коломойский - говно. и яценюк - говно. и батальоны - говно. и правый сектор - говно. и ляшко - говно. и кличко - говно. и луценко - говно. и гриценко - говно. и порошенко - говно. и тимошенко - говно. и мир - говно. и война - говно. и ато не так. и аэто кое-как.
а как сделать шоб было кому верить? а очень просто. надо вернуть януковского с чадами и домочадцами. и все кого мы раскусили опять окажутся приличными людьми.
витя, вернись.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Квант , ти задрав  вже своїм Семенченком .

Він вас тролить, а ви ведетесь, як дєті... :gigi:

Троляку на гілляку!

 :laugh:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Re: Якби Семенченко
« Reply #82 : Вересня 08, 2014, 09:18:25 09:18 »
Я не вважаю його путінським запроданцем. Просто людиною як не впоралася з комадуванням такою великою частиною як батальйон. Але я вважаю його зрадником, бо замість того що б визнати свою некомпетентність він кинувся вигороджувати себе з словесними атаками на Верховного, Генштаб і Міністра Оборони.


До сраки йому і усьому світу те, ким ви кого вважаєте:окрім ваших домислів є об'єктивна реальність,  і у цій реальності все має взаємозв'язок. Що б не відбувалося, як би ви що не оцінювали - усе неважливо: є потужне прагнення українців до зміни навколишнього світу. І ця зміна відбудеться. Це є актуальна, наразі, Українська Національна Ідея. І ця зміна відбудеться разом з розпадом Росії. І тільки з Розпадом Росії, оскільки саме Росія є тим "жорном на шії", що тягне Україну у пекло.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


А то, що згаданий Аутсайдером бойовий статут Ваш "комісар Семенченко" мусив, сцуко, завчити як "отченаш" до того як віддав свій перший наказ. Бо в тому статуті чимало сторінок кров'ю написано. А воно, блядь, тільки й знало, що балаклавою в ящику світити та в фейсбук строчити!

" О , я іпу ! "
" Як нада " , заднім числом ми всі розумні .
Ну то як зі всих ВМС України дії за бойовим розкладом виконав тільки один матрос з БДК ( забув назву " безимянний " , " безпризорний " ) зіпсувши цементом двигун , а решта виявилась ганебними щурами включно з крутими морпехами і читателями уставів на кшталт Мамчура , який злив всю зброю , всі літаки , а потім ходив з прапорами і піснями .
То тепер ми тикаємо пальцями в Семенченка , що він там щось не читав .
Питання досить просте і вирішується просто - Семенченко повинен піти з посади комбата і якщо бажає залишитись в " Донбасі " , то тільки як " політичний радник " ( такі теж потрібні ) .
Ми тут зараз можемо розказувати , що завгодно про Семенченка : морда в нього не така , бізнес не такий , пиздить в твітері як Аваков в ФБ і тд . Це зараз , а на той час , пригадайте , не було ніяких батальонів і солдати ЗСУ хльостали борщ з клофеліном і вата ригочучи відбирала в них зброю .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


Він вас тролить, а ви ведетесь, як дєті... :gigi:

Троляку на гілляку!

 :laugh:

Я не ведусь , мені пох Семенченко в сенсі " ідол націі"
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
І Семенченко, і Парасюк - шістки Коломойського.

Звідки така інфа?
Самі придумали?
І до чого тут Парасюк?

Ну, про Семенченка ще люди більш поінформовані місяців два тому заявили.
Як і про те, що всі ху₴ві акаунти в соцмережах - це бєніні тролі.

Хоча, хто приватовські шістки, легко ж здогадатись за дописами Філатова (тепер буде шифруватись :gigi:)... Чи Бутусова.
Як і легко здогадатись, хто вони на цьому форумі. :shuffle:
Бо непідконтрольним в Дніпропетровській ОДА одягають мішок на голову і катують у підвалі, там навіть у спецслужбістів відбирають посвідчення.
А підконтрольних там нагороджують.
Зауважте, хто нагороджує від імені президента, - ненависна вам бютошобла.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Цитувати
Вчора на Шустера ця "гидота" назвала нинішню проукраїнську владу "Хунтою". Прямо як це робить вата. Грає на руку Хуйлу, маски знято.

І Семенченко, і Парасюк - шістки Коломойського.

Хуй вас всіх зрозумієш. То блять герой майдану, то тепер на хуйла грає. Що один що другий. Так кого хочеш можна зацькувати і піди розбери чи він патріот чи з Хуйлом. Завтра будуть на Пороха гнати, що в нього були таємні домовленності з Хуйлостаном.

Чому завтра? Вчора!

Цитувати
Сегодня в Киеве состоялась встреча Президента Украины Петра Порошенко с неофициальным спецпредставителем российского президента в Украине Владиславом Сурковым. Об этом УНН сообщил информированный источник.

 По словам собеседника агентства, о встрече известно небольшому кругу людей. Неизвестно также, о чем могли говорить Президент Украины П.Порошенко с помощником В.Путина.
 Агентство пыталось получить официальный комментарий от пресс-службы Президента Украины. Однако ни подтвердить, ни опровергнуть УНН эту информацию на Банковой не смогли.
 Как писали ранее СМИ, Владислав Сурков негласно выполняет функции спецпредставителя российского президента в Украине.
 За ним якобы закреплены полномочия по ведению переговоров с украинскими политиками. Если верить СМИ, в этом году чиновник был в Киеве минимум дважды - в конце января и в феврале. Оба раза он встречался с тогдашним Президентом Украины Виктором Януковичем.
 Именно В.Суркову эксперты приписывают кураторство В.Януковича в 2004 году. Он якобы руководил группой политтехнологов, причастных к обострению электорального раскола в Украине.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=679454562150884

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Бо непідконтрольним в Дніпропетровській ОДА одягають мішок на голову і катують у підвалі, там навіть у спецслужбістів відбирають посвідчення.
первый по срочным новостям :gigi:

Welcome to the Dark Side of the Force

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Якби Семенченко не
« Reply #88 : Вересня 08, 2014, 09:44:59 09:44 »
Бо непідконтрольним в Дніпропетровській ОДА одягають мішок на голову і катують у підвалі, там навіть у спецслужбістів відбирають посвідчення.
первый по срочным новостям :gigi:



 :weep: :lol: :weep: убив

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524


Він вас тролить, а ви ведетесь, як дєті... :gigi:

Троляку на гілляку!

 :laugh:

Я не ведусь , мені пох Семенченко в сенсі " ідол націі"

То забудьте про Семенченка та зробіть щось путнє...
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...