Автор Тема: Якби Семенченко не підняв істерики, то хлопці були б живі і їх би не катували...  (Прочитано 6030 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
а що тут обговорювати? припушення кванта щодо того, кого б випустили, а кого б катували? та ще й з заснованим на цих припущеннях прямим і безапеляційним звинуваченням в усіх гріхах Семенченка?  :Sho_za:

Після Іловайська від Семенченка пішло більше 20 бійців, які будуть воювати в інших підрозділах. Причина - некомпетентність Семенченка. Дати зноску на інтерв'ю? Це ж не я придумав.
Так само було і після Карлівки, коли від Семенчека майже всі, хто залишився пішли в Дніпро-1.

ну пішли - це їхнє право. вони ж добровольці, а не солдати ЗСУ, які навіть пискнути не можуть. а скільки залишилося під началом Семенченка, можеш лінк дати?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Якби Семенченко не підняв
« Reply #31 : Вересня 07, 2014, 11:54:08 23:54 »
припускаю  :smiley14:



Цілком може бути і таке.
Але таки було би дуже добре що би ви навели хочь якісь аргументи чи факти які навели вас на цю думку.
Але в любому випадку поки ви обговорюєте політиків, а не форумчан, це ваше право робити подібні припущення.
Ну крім випадків якщо ви явно займаєтесь пропагандою.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Батальйон просрав безумовно Семенченко, як командир. Інакше просто хай назве призвище "жирного генерала" який його підставив.

Мені оці постійні кліше про "жирних генералів" взагалі якось піднабридли. Дуже вже тхне від них портянками

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Якби Семенченко не підняв
« Reply #33 : Вересня 07, 2014, 11:57:45 23:57 »
припускаю  :smiley14:



Цілком може бути і таке.
Але таки було би дуже добре що би ви навели хочь якісь аргументи чи факти які навели вас на цю думку.
Але в любому випадку поки ви обговорюєте політиків, а не форумчан, це ваше право робити подібні припущення.
Ну крім випадків якщо ви явно займаєтесь пропагандою.

тут за вільнодумство банять, тому я буду просто припускати :smiley14:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
а що тут обговорювати? припушення кванта щодо того, кого б випустили, а кого б катували? та ще й з заснованим на цих припущеннях прямим і безапеляційним звинуваченням в усіх гріхах Семенченка?  :Sho_za:

Після Іловайська від Семенченка пішло більше 20 бійців, які будуть воювати в інших підрозділах. Причина - некомпетентність Семенченка. Дати зноску на інтерв'ю? Це ж не я придумав.
Так само було і після Карлівки, коли від Семенчека майже всі, хто залишився пішли в Дніпро-1.

ну пішли - це їхнє право. вони ж добровольці, а не солдати ЗСУ, які навіть пискнути не можуть. а скільки залишилося під началом Семенченка, можеш лінк дати?

Це називається бардак і партизанщина.
Нічого поганого в партизнащині немає, особливо коли дії узгоджені з війсковими, чи ніяк не заважають і не шкодять.
Але тоді ви мусите нарешті визнати, що успіх війни залежить виключно від Армії, а добровольчі батальйони це так на підхваті. Роль так само дуже потрібна і почесна, але саме як допомога тим хто несе на собі основну тяжесть війни.
Звичайно це не стосується тих доброільчих загонів які повністю входять в ЗСУ і діють в її складі і повністю підпорядковані, командуванню.  Бо такі інтегровані в структуру армії добровльчі баталйони, і є частиною армії.
« Останнє редагування: Вересня 07, 2014, 11:59:59 23:59 від Askold »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Якби Семенченко не підняв
« Reply #35 : Вересня 08, 2014, 12:01:58 00:01 »
припускаю  :smiley14:



Цілком може бути і таке.
Але таки було би дуже добре що би ви навели хочь якісь аргументи чи факти які навели вас на цю думку.
Але в любому випадку поки ви обговорюєте політиків, а не форумчан, це ваше право робити подібні припущення.
Ну крім випадків якщо ви явно займаєтесь пропагандою.

тут за вільнодумство банять, тому я буду просто припускати :smiley14:

Не пишіть хуйні, ніхто нікого за вольнодумство не банить.
І не плутайте висери штабних пропагандонів з "вольнодумством" там немає ні волі ні думки, ні навіть натяку на них. Шпарять читко по темниками, причому деколи прямо протилжне тому що писали ще вчора.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
І раз поясню чому саме Семенченко. В статуті бойової служби чітко розписаний порядок бою в оточенні. Так ось - там нема ні слова про "гуманітарний коридор".

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
а що тут обговорювати? припушення кванта щодо того, кого б випустили, а кого б катували? та ще й з заснованим на цих припущеннях прямим і безапеляційним звинуваченням в усіх гріхах Семенченка?  :Sho_za:

Після Іловайська від Семенченка пішло більше 20 бійців, які будуть воювати в інших підрозділах. Причина - некомпетентність Семенченка. Дати зноску на інтерв'ю? Це ж не я придумав.
Так само було і після Карлівки, коли від Семенчека майже всі, хто залишився пішли в Дніпро-1.

ну пішли - це їхнє право. вони ж добровольці, а не солдати ЗСУ, які навіть пискнути не можуть. а скільки залишилося під началом Семенченка, можеш лінк дати?

Це називається бардак і партизанщина.
Нічого поганого в партизнащині немає, особливо коли дії узгоджені з війсковими, чи ніяк не заважають і не шкодять.
Але тоді ви мусите нарешті визнати, що успіх війни залежить виключно від Армії, а добровольчі батальйони це так на підхваті. Роль так само дуже потрібна і почесна, але саме як допомога тим хто несе на собі основну тяжесть війни.
Звичайно це не стосується тих доброільчих загонів які повністю входять в ЗСУ і діють в її складі і повністю підпорядковані, командуванню.  Бо такі інтегровані в структуру армії добровльчі баталйони, і є частиною армії.


я цілком згоден з тим, що "разброд і шатаніє" - це не наш союзник у війні. і роль Армії України я ніскілечки не хочу применьшити чи принизити. мене зачіпає безапеляційність у розмовах про ДБ, мовляв, вони ніхто і звати їх ніяк, а ще вони - придурки і чийсь політпроект.

кров, яку вони проливають, і життя, які вони віддають, цілком очевидно реальні. і лише за це їх варто поважати.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
І раз поясню чому саме Семенченко. В статуті бойової служби чітко розписаний порядок бою в оточенні. Так ось - там нема ні слова про "гуманітарний коридор".

А з яких буїв Семенченку здався устав , він що війсковий ?  ? Його можна максимум вважати " замполітом "
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Так ніхто і не критикує ДБ.
Більше того всі сподіваюсть що після перемоги саме вони зіграють важливу роль в давно назрвшому і перезрвшому рефрмуванні нашої наскрізь прогнилої влади.
Але чумємо ми нажаль не про них а про Семенченка, якого піарить БЮТ який руками ногами і зубами буде впиратись і недопускати реформ.
От в чому біда і проблема.
БЮТ як завжди запхав своє брудне рило що би розвалити обісрати і знищити.
І саме Семенченко бере участь в цій нездоровій і шкідливій фігні.
А чи свідомо, чи юзають його в темну, це наспрвді на результат не впливає.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Якби Семенченко
« Reply #40 : Вересня 08, 2014, 12:17:19 00:17 »
Так ніхто і не критикує ДБ.
Більше того всі сподіваюсть що після перемоги саме вони зіграють важливу роль в давно назрвшому і перезрвшому рефрмуванні нашої наскрізь прогнилої влади.
Але чумємо ми нажаль не про них а про Семенченка, якого піарить БЮТ який руками ногами і зубами буде впиратись і недопускати реформ.
От в чому біда і проблема.
БЮТ як завжди запхав своє брудне рило що би розвалити обісрати і знищити.
І саме Семенченко бере участь в цій нездоровій і шкідливій фігні.
А чи свідомо, чи юзають його в темну, це наспрвді на результат не впливає.

а якщо він таки піде  вполітику, і піде до Пороха ? а не до косатої, шо ж ви з квантом тоді писати будете ?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
І раз поясню чому саме Семенченко. В статуті бойової служби чітко розписаний порядок бою в оточенні. Так ось - там нема ні слова про "гуманітарний коридор".

А з яких буїв Семенченку здався устав , він що війсковий ?  ? Його можна максимум вважати " замполітом "

Чогось пригадалось що раніше замполіти назвивались комісарами, і їх накази мали ту саму силу що і накази командира.
Під час другої світової, в Червоній Армії від цієї порочної і дуже шкідливої практики відмовились.
Надто вже недолуга і шкідлива була ця система двовладдя, коли команди давав комісар а за результат відповідав командир. Ну і солдати совїм життям розплачувались відповідно так само.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
А чи свідомо, чи юзають його в темну, це наспрвді на результат не впливає.

Ну, на ідіота він не схожий, отже мусить розуміти, що відбувається.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Якби Семенченко
« Reply #43 : Вересня 08, 2014, 12:20:09 00:20 »
Так ніхто і не критикує ДБ.
Більше того всі сподіваюсть що після перемоги саме вони зіграють важливу роль в давно назрвшому і перезрвшому рефрмуванні нашої наскрізь прогнилої влади.
Але чумємо ми нажаль не про них а про Семенченка, якого піарить БЮТ який руками ногами і зубами буде впиратись і недопускати реформ.
От в чому біда і проблема.
БЮТ як завжди запхав своє брудне рило що би розвалити обісрати і знищити.
І саме Семенченко бере участь в цій нездоровій і шкідливій фігні.
А чи свідомо, чи юзають його в темну, це наспрвді на результат не впливає.

а якщо він таки піде  вполітику, і піде до Пороха ? а не до косатої, шо ж ви з квантом тоді писати будете ?

Буду.
Якщо він полишить командування і займеться чисто політикою, то і тоді можливо буду щось писати. Але принаймі не буду казати що він має обрати щось одне.
А взагалі то практика коли в перевиборчі списки набирали відомих артистів та спорстменів, завжди мені видавалась огидною. Весільні генерали добрі на весіллях, а не в політиці.
Але дурні за подібне знущання над собою голосують, і нема на те ради.
« Останнє редагування: Вересня 08, 2014, 12:22:22 00:22 від Askold »

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
І раз поясню чому саме Семенченко. В статуті бойової служби чітко розписаний порядок бою в оточенні. Так ось - там нема ні слова про "гуманітарний коридор".

А з яких буїв Семенченку здався устав , він що війсковий ?  ? Його можна максимум вважати " замполітом "

А батальйоном, на Вашу думку, хто командував?

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
звідки взялися ці мантри, що Семенченко і косата бабця якось пов"язані?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Якби Семенченко
« Reply #46 : Вересня 08, 2014, 12:23:21 00:23 »
Так ніхто і не критикує ДБ.
Більше того всі сподіваюсть що після перемоги саме вони зіграють важливу роль в давно назрвшому і перезрвшому рефрмуванні нашої наскрізь прогнилої влади.
Але чумємо ми нажаль не про них а про Семенченка, якого піарить БЮТ який руками ногами і зубами буде впиратись і недопускати реформ.
От в чому біда і проблема.
БЮТ як завжди запхав своє брудне рило що би розвалити обісрати і знищити.
І саме Семенченко бере участь в цій нездоровій і шкідливій фігні.
А чи свідомо, чи юзають його в темну, це наспрвді на результат не впливає.

а якщо він таки піде  вполітику, і піде до Пороха ? а не до косатої, шо ж ви з квантом тоді писати будете ?

Буду.
Якщо він полишить командування і займеться чисто політикою, то і тоді можливо буду щось писати. Але принаймі не буду казати що він має обрати щось одне.

то він тоді буде юлькіним Шпигуном в лавах Пороха чи як ? я шось просто зрозуміти не можу

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
звідки взялися ці мантри, що Семенченко і косата бабця якось пов"язані?

З того мітингу зрадників та корисних ідіотів, де штурмували будівлю МО і вимагали поставити Семенченка на міністра оборони.
Дуже брудний був мітинг.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Якби Семенченко не
« Reply #48 : Вересня 08, 2014, 12:25:13 00:25 »
звідки взялися ці мантри, що Семенченко і косата бабця якось пов"язані?

як звідки, то глибокі та проаналізовані висновки від Тса :smiley14: та підхоплені модераторами. всі хто пиздить на владу - юлькі. раз семен відкрив пащеку на владу та закликав людей до АП чи то до Штабу - то він автоматично стає купленим юльком або проектом косатої :Vedy_sebe:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


Чогось пригадалось що раніше замполіти назвивались комісарами, і їх накази мали ту саму силу що і накази командира.
Під час другої світової, в Червоній Армії від цієї порочної і дуже шкідливої практики відмовились.
Надто вже недолуга і шкідлива була ця система двовладдя, коли команди давав комісар а за результат відповідав командир. Ну і солдати совїм життям розплачувались відповідно так само.

Так і ніхто не каже , що всі ці комісари і замполіти це правильно . На той час коли наші військові моряки ламали комедію " врагу нє здайотся наш гордий варяг " , а десантники віддавали якимсь підорасам затвори , от тоді і виникли такі " замполіти " як Семенченко . Те що практика показала , що військові з них ніякі , так це зрозуміло і коню . " Донбас " доукомплектують і він буде вже без Семенченка ( без тої ролі , яку він вже відіграв ). Що тут ще з пустого в порожнє переливати щоденно ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Якби Семенченко
« Reply #50 : Вересня 08, 2014, 12:27:38 00:27 »
Так ніхто і не критикує ДБ.
Більше того всі сподіваюсть що після перемоги саме вони зіграють важливу роль в давно назрвшому і перезрвшому рефрмуванні нашої наскрізь прогнилої влади.
Але чумємо ми нажаль не про них а про Семенченка, якого піарить БЮТ який руками ногами і зубами буде впиратись і недопускати реформ.
От в чому біда і проблема.
БЮТ як завжди запхав своє брудне рило що би розвалити обісрати і знищити.
І саме Семенченко бере участь в цій нездоровій і шкідливій фігні.
А чи свідомо, чи юзають його в темну, це наспрвді на результат не впливає.

а якщо він таки піде  вполітику, і піде до Пороха ? а не до косатої, шо ж ви з квантом тоді писати будете ?

Буду.
Якщо він полишить командування і займеться чисто політикою, то і тоді можливо буду щось писати. Але принаймі не буду казати що він має обрати щось одне.

то він тоді буде юлькіним Шпигуном в лавах Пороха чи як ? я шось просто зрозуміти не можу

А він будь де буде Весільним Генералом.
Є таке явище.
Зараз попит на попзірок та спортсменів значоно менший ніж на героїв війни.
Тому якраз Семенченко а не Кіркоров чи футболіст Шевченко.
Хоча треба визнати що Руслана дуже вчасно встигла вскочити в останній вагон.
Хоча далеко не факт, що Пороху в його партії будуть потрібні подібні особи для піара.
Хоча ще не вечер поживемо побачимо.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Якби Семенченко
« Reply #51 : Вересня 08, 2014, 12:30:11 00:30 »
Так ніхто і не критикує ДБ.
Більше того всі сподіваюсть що після перемоги саме вони зіграють важливу роль в давно назрвшому і перезрвшому рефрмуванні нашої наскрізь прогнилої влади.
Але чумємо ми нажаль не про них а про Семенченка, якого піарить БЮТ який руками ногами і зубами буде впиратись і недопускати реформ.
От в чому біда і проблема.
БЮТ як завжди запхав своє брудне рило що би розвалити обісрати і знищити.
І саме Семенченко бере участь в цій нездоровій і шкідливій фігні.
А чи свідомо, чи юзають його в темну, це наспрвді на результат не впливає.

а якщо він таки піде  вполітику, і піде до Пороха ? а не до косатої, шо ж ви з квантом тоді писати будете ?

Буду.
Якщо він полишить командування і займеться чисто політикою, то і тоді можливо буду щось писати. Але принаймі не буду казати що він має обрати щось одне.

то він тоді буде юлькіним Шпигуном в лавах Пороха чи як ? я шось просто зрозуміти не можу

А він будь де буде Весільним Генералом.
Є таке явище.
Зараз попит на попзірок та спортсменів значоно менший ніж на героїв війни.
Тому якраз Семенченко а не Кіркоров чи футболіст Шевченко.
Хоча треба визнати що Руслана дуже вчасно встигла вскочити в останній вагон.
Хоча далеко не факт, що Пороху в його партії будуть потрібні подібні особи для піара.
Хоча ще не вечер поживемо побачимо.

так де внятна відповідь ? ким стане семен коли опиниться в лавах Пороха, адже на даний момент він НІГДЕ не є - а з ваших слів він уже Юльок

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


А батальйоном, на Вашу думку, хто командував?

Комісар Семенченко командував і що з того ?
Ви б хотіли , щоб з вчорашніх таксистів , студентів і аптекарів " по щуччєму вєлєнію " в три дні зформувався VI Легіон Віктрікс і командував би ним Октавіан ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
звідки взялися ці мантри, що Семенченко і косата бабця якось пов"язані?

З того мітингу зрадників та корисних ідіотів, де штурмували будівлю МО і вимагали поставити Семенченка на міністра оборони.
Дуже брудний був мітинг.

ті мудаки таки крякали і плавали як мудаки. але чи це не занадто - одразу притягувати за вуха зв"язок з Юлькою?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Якби Семенченко
« Reply #54 : Вересня 08, 2014, 12:36:07 00:36 »


так де внятна відповідь ? ким стане семен коли опиниться в лавах Пороха, адже на даний момент він НІГДЕ не є - а з ваших слів він уже Юльок

Відповідь цілком внятна.
А вже чи ви розводите демагогію, чи дійсно просто не в змозі розуміти друкований текст, цього я не знаю.
Зрештою це і не дуже важливо, якщо бажаєте можете продовжувати валяти дурня.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
звідки взялися ці мантри, що Семенченко і косата бабця якось пов"язані?

З того мітингу зрадників та корисних ідіотів, де штурмували будівлю МО і вимагали поставити Семенченка на міністра оборони.
Дуже брудний був мітинг.

ті мудаки таки крякали і плавали як мудаки. але чи це не занадто - одразу притягувати за вуха зв"язок з Юлькою?

А що думаєте Сурков з Медведчуком вже списали вашу юльку, і мутять повністю новий політпроект?
А що бабця на це каже?
Вирішила здатись, чи ще побарахтається?

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Якби Семенченко
« Reply #56 : Вересня 08, 2014, 12:40:49 00:40 »


так де внятна відповідь ? ким стане семен коли опиниться в лавах Пороха, адже на даний момент він НІГДЕ не є - а з ваших слів він уже Юльок

Відповідь цілком внятна.
А вже чи ви розводите демагогію, чи дійсно просто не в змозі розуміти друкований текст, цього я не знаю.
Зрештою це і не дуже важливо, якщо бажаєте можете продовжувати валяти дурня.
скоріше ви не можете викласти свої думки чітко, а ніж я не можу зрозуміти друкований текст.

якого дурня ? я чітко спитав - КИМ буде Семен, якщо він таки піде у політику і опинитьсяв лавах Пороха, а не косатої. Адже ви його приписуєте саме туди, про проекту юлькі.

ось хотілося б почути відповідь, Шпигуном ? тушкою ?

поняття Весільний генерал, який потрібен завжди на відповідь в цьоми випадку не підходить уже. Він по вашим словам УЖЕ на боці юлькі.

а ось нещодавно була гілка, так Парасюк виявляється тоже того, юльківській буде, бо він відкрив рота на владу, ай-яй-яй, ніхера не патріот раз таке робить в такий час, або він таки юльок!
« Останнє редагування: Вересня 08, 2014, 12:44:47 00:44 від DFMB »

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
А що думаєте Сурков з Медведчуком вже списали вашу юльку, і мутять повністю новий політпроект?
А що бабця на це каже?
Вирішила здатись, чи ще побарахтається?

це не відповідь на питання, яким чином тут приплетений Семенченко. як на мене, проект по заміщенню Багіні - це Ляшко.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
А откуда тот коридор взялся? Квант, можешь пояснить?
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Якби Семенченко
« Reply #59 : Вересня 08, 2014, 12:45:38 00:45 »
А откуда тот коридор взялся? Квант, можешь пояснить?

семен наплакав в мордокнизі (с)

Народ взбунтовався - генерали очканули - хтось позвонив хуйлу - аннонсуваликоридор :Vedy_sebe: :weep: