Автор Тема: Екс-заступник міністра ЛНР влаштувався працювати у Києві  (Прочитано 1134 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Люстрація? Ні, не чув ....
 
Павло Малиш, який займав посаду першого заступника міністра охорони здоров'я ЛНР, тепер влаштувався працювати в Києві в структурі, яка буде займатися відновленням зруйнованої бойовиками ЛНР інфраструктури Донбасу.
 
Про це повідомляє citynews.net.ua.
 
Ця структура має відповідну назву -"Фонд відновлення Донбасу " П.Порошенко. Організація буде функціонувати не лише за рахунок благодійних внесків, але й за підтримки іноземних держав.
 
"Я почав роботу зі створення спеціального фонду з відновлення інфраструктури Донбасу. Це будуть не тільки гроші українського бюджету, не тільки благодійні внески, які ми пробуємо зараз організувати, а й більшість європейський країн, США, Великобританія, Японія погодилися зробити внески, які будуть складати десятки мільйонів доларів, євро і фунтів, які допоможуть нам зменшити навантаження на економіку ", - заявив П.Порошенко.
 
Гроші благодійників, які підуть на відновлення Донбасу, тепер в надійних ЛНР-их руках...

http://uainfo.org/blognews/391502-eks-zastupnik-mnstra-lnr-vlashtuvavsya-pracyuvati-u-kiyev.html

Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
прєлєсно, прєлєсно
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
какая отвратительная рожа (с)
ігнор Квант

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Нє, ну а що?.. :shuffle:
Старий, досвідчений кадр, який має практику управлінця.
А що ті молоді, зелені вміють?..
Ну, трохи погрався в міністра, тож українці - толернатні, закон про амністію намалюють.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
я не понимаю, как фонд Порошенко может возглавлять сепаратист? :Sho_za:

ущипните меня. я сплю  :weep:

кто-то дико и жирно подставляет Пороха или это все происходит в какой-то кинокомедии :weep:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Все правильно, это такой фонд. Этих балбесов тупо перекупают. См. случай с кадыровым.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Все правильно, это такой фонд. Этих балбесов тупо перекупают. См. случай с кадыровым.
то есть перекупают вместо того чтобы садить на зону? :Sho_za:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Все правильно, это такой фонд. Этих балбесов тупо перекупают. См. случай с кадыровым.
Марення. Який сенс перекупати якогось хмиря зампома? Перекупати так вже того, що має якусь вагу. Тут треба явно саджати, а не перекупати.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46539
  • Never give in!
Кадри ДНР переселяються до Києва. Нахєра тоді було овоча проганяти?  :eyes:
If you are going through hell, keep going.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Кадри ДНР переселяються до Києва. Нахєра тоді було овоча проганяти?  :eyes:
вангую возвращение блудного попугая  :weep:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Все правильно, это такой фонд. Этих балбесов тупо перекупают. См. случай с кадыровым.

та нахуй він кому впав, щоб його перекупати, він хто такий, хуйло місцеве, чинуша звичайний
які вже тільки виправдання не придумають для обгрунтування блядства
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Супер!  :smiley24:Главное, чтобы Семенченко никуда не прошёл, а то он может быть из бютовских! А это всё нормальные проверенные кадры, не из этих непонятных добровольческих батальйонов. Кушаем, не обляпуемся :smiley24:

+1
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26928
Ахиреть

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
я не понимаю, как фонд Порошенко может возглавлять сепаратист? :Sho_za:

ущипните меня. я сплю  :weep:

кто-то дико и жирно подставляет Пороха или это все происходит в какой-то кинокомедии :weep:
Киса а если так - наполняющие фонд попросили человечка пристроить :smilie3:.
Батя, мы стараемся ...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Киса а если так - наполняющие фонд попросили человечка пристроить :smilie3:.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
Он точно на террористов работал? А то по инету запрос по его фамилии выдает в основном гневные сообщения на конкретно вот эту тему последних дней, да новости, когда он в Луганской ОГА числился. Плюс скан какого то приказа "министра здравоохранения", в котором на этого мужика вроде как возлагаются какие то обязанности - притом непонятно, сам этот мужик про этот приказ в курсе или нет.

 

Offline так

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 53
Он точно на террористов работал? А то по инету запрос по его фамилии выдает в основном гневные сообщения на конкретно вот эту тему последних дней, да новости, когда он в Луганской ОГА числился. Плюс скан какого то приказа "министра здравоохранения", в котором на этого мужика вроде как возлагаются какие то обязанности - притом непонятно, сам этот мужик про этот приказ в курсе или нет.


в курсе

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
в курсе
ОК, но он таки реально сепар/коллаборант или нет? Что Веригина говорит - это ж по идее ее прямой подчиненный?
Есть какие нибудь приказы, которые он как ЛНРовский "чиновник" подписывал?
А то может человек просто выполнял свою работу и все - мало ли кем его заочно назначали? Если у нас в Донецке сейчас электрик дядя Вася восстанавливает поврежденную подстанцию (в соответствии с указаниями законного мера из Киева), а ему потом в ДНРовской газете за это благодарность вынесут - это же не значит, что дядя Вася террорист.

Я его не пытаюсь оправдывать, просто хочу точно разобраться - думаю, если есть реальные доказательства его антиукраинской деятельности, в Киеве найдутся люди, готовые ему пару ласковых сказать.


Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Якщо поставити в гуглі фільтр ДО 1.09.2014, то ніяких жахів в новинах нема.
Лікар, доктор медичних наук, начальник департаменту охорони здоров'я ЛОДА.