Сторінок:
Actions
  • #1 від Feral Cat 14 Sep 2023
  • ..
  • #2 від majesty 16 Sep 2023
  • налеюсь розовых окуляров больше на нашем форуме не будет
  • #3 від Адам Жоржович 17 Sep 2023
  • Що це за один, котрий вирішив, що йому можна озвучувати цифри втрат?  У Генштаба правило втрат не озвучувати, а цей хуй вирішив, що він головніший і розумніший за Залужного? Не здивуюсь, якщо до нього завітає СБУ. Точніше здивуюсь, якщо не завітає.
  • #4 від Sturmer44 17 Sep 2023
  • Жодний військовий на місці Не Знає Загальні цифри втрат
    Ці цифри знають лічені люди на верху Армії
  • #5 від Адам Жоржович 17 Sep 2023
  • Жодний військовий на місці Не Знає Загальні цифри втрат
    Ці цифри знають лічені люди на верху Армії


    А отой чувачок удає, що знає.  :Sho_za: І задно підживлює ворожу пропаганду.
  • #6 від RG 17 Sep 2023


  • А отой чувачок удає, що знає.  :Sho_za: І задно підживлює ворожу пропаганду.

    Це мабуть, з ікспєрдів пацанчік. Типу цього

  • #7 від majesty 17 Sep 2023


  • А отой чувачок удає, що знає.  :Sho_za: І задно підживлює ворожу пропаганду.


    надо беречь людей
    тебе совок этого не понять
  • #8 від majesty 17 Sep 2023
  • Жодний військовий на місці Не Знає Загальні цифри втрат
    Ці цифри знають лічені люди на верху Армії

    штурмуя минные поля потери под Кабами кацапской авиации не могут быть меньшими чем у кацапоа

    почитайте статичюстику которую выдал полтавский военком
  • #9 від div 17 Sep 2023
  • Що це за один, котрий вирішив, що йому можна озвучувати цифри втрат?  У Генштаба правило втрат не озвучувати, а цей хуй вирішив, що він головніший і розумніший за Залужного? Не здивуюсь, якщо до нього завітає СБУ. Точніше здивуюсь, якщо не завітає.

    Это поц с ЕС корторго я перестал слушать еще весной прошлого года. У него уже тогда было "все пиздец как хуево и будет еще хуже"
  • #10 від Адам Жоржович 17 Sep 2023

  • надо беречь людей


    А ще Дніпро впадає у Чорне море, а корови їдять траву. У нас тут вечір банальних тверджень і порожніх гасел?  :Sho_za:



    тебе совок этого не понять

    Розповсюджувачи ворожих наративів ідуть за рсукім карабльом.  :smiley14:



  • #11 від Адам Жоржович 17 Sep 2023
  • Это поц с ЕС корторго я перестал слушать еще весной прошлого года. У него уже тогда было "все пиздец как хуево и будет еще хуже"

    А коли його СБУ за сраку візьме за порушення правил військової цензури буде виск про "влада насекомить патріотів"?  :smilie8:
  • #12 від majesty 17 Sep 2023
  • А ще Дніпро впадає у Чорне море, а корови їдять траву. У нас тут вечір банальних тверджень і порожніх гасел?  :Sho_za:


    Розповсюджувачи ворожих наративів ідуть за рсукім карабльом.  :smiley14:





    хватит дурочку валять кацап
    тцюут форум взрослых людкюей
    свои ужиски оставь своему партнеру
  • #13 від majesty 17 Sep 2023
  • Это поц с ЕС корторго я перестал слушать еще весной прошлого года. У него уже тогда было "все пиздец как хуево и будет еще хуже"

    почитай тогда Шарпа
  • #14 від majesty 17 Sep 2023
  • вы вообще отдаете себе отчет что с таким шапито у власти нас ждут тяжелые времена
    в армии сииуация лучше толтко благодаря патриотам
    но сколько их осталось на втром году войны среди живых?

    как сказал кабс мы держимся благоларя тому что кацапы еще хуже

    ну и благодаря Деду
  • #15 від majesty 17 Sep 2023
  • 🍁 Відповідь на новий пост Віктора Трегубова у ФБ (він його прислав мені особисто).

    Вітаю, Вікторе! Ваші аргументи зрозумілі.

    Що стосується моїх джерел інформації. Безпосередньо перед цим дописом мав розмову з американським colonel, який щойно повернувся з України (рік працював у нас інструктором) - наразі він допомагає бійцям ЗСУ, які знаходяться на лікуванні у США (як свого часу Юра Гудименко).

    Так от... За його думкою, якщо до влади прийде Трамп, то Білий дім абсолютно точно буде наполягати на такому варіанті, який я виклав - це от просто мільйон процентів. А тому нам треба за півтора роки намагатись взяти максимум.

     А росіянам кров з носу треба заморозити конфлікт ДО передачі нам авіації та систем на кшталт ATACAMS - тобто, у найближчі місяці.

    Щодо мобілізаційного ресурсу. Наприкінці наступного року ті, хто пішов на війну у лютому 22-го вже воюватимуть ТРИ роки! Це капець, як багато - їм треба буде шукати повноцінну заміну. Знайдемо, коли зараз вже на вулицях відловлюють людей? І не забувайте, що на кожні 50 000 мобілізованих українців путін може виставити 250 000 своїх бурятів, таджиків та інших ваньків. І ніяких бунтів там не буде з цього приводу - вони просто стануть біднішими, але їм не звикати.

    Так що така думка тут витає в повітрі і обговорюється цілком серйозно - треба брати максимум у найближчі півтора роки, а потім у глуху оборону, приєднуватись до НАТО і дотискати ворога економічно. Ні на що не претендую, але й носити рожеві окуляри, які, як правило, б`ються склом всередину, теж не хочу.

    Бажав би зосередитись на спільній боротьбі з ворогом (я вже пенсіонер, але мій рідний брат на передовій), а не накидах один на одного у соціальних мережах. У всіх можуть бути різні думки, але ціль одна.
  • #16 від Feral Cat 17 Sep 2023
  • Щодо Трампа, то я не був би таким категоричним. Більшість впливових республіканців у сенаті на нашому боці. І ще не гарантія, що Трамп стане президентом.
    Проблема в тому що Єблан хоче залишити вирішення питання наступному президентові.
  • #17 від majesty 17 Sep 2023
  • Щодо Трампа, то я не був би таким категоричним. Більшість впливових республіканців у сенаті на нашому боці. І ще не гарантія, що Трамп стане президентом.
    Проблема в тому що Єблан хоче залишити вирішення питання наступному пре зидентові.

    президент в штатах играет большую роль
    а трамп хочет посмотреть в глаза хуйлу :fp2
  • #18 від Feral Cat 18 Sep 2023
  • #19 від Feral Cat 18 Sep 2023
  • Мейсер Ґіффорд про факти вбивств іноземних волонтерів в тилу очевидно іншими іноземними легіонерами серед яких трапляється немало кримінальних типів

    https://twitter.com/i/status/1703048869863375157
  • #20 від div 18 Sep 2023
  • Мейсер Ґіффорд про факти вбивств іноземних волонтерів в тилу очевидно іншими іноземними легіонерами серед яких трапляється немало кримінальних типів


    Блядь.
    Только этого еще не хватало
  • #21 від Feral Cat 22 Sep 2023
  • ..
  • #22 від Feral Cat 29 Sep 2023
  • ..
  • #23 від leonpod 29 Sep 2023
  • Хай повиздихають ссуки! Всі і назавжди!!!
  • #24 від Feral Cat 02 Oct 2023
  • ...
     
  • #25 від ЮАР 02 Oct 2023
  • Виключно моя думка - лише два експерта Дмитро Снєгирьов і Петро Черник.
    Це не значить, що інші лошари, просто я цих слухаю, коли хочу щось зрозуміти.

    Ігор Лапін капітан ЗСУ, розвідник, штурмовик (це той на кого ви наїжджали).
    Воює з 2014 року.
  • #26 від Feral Cat 04 Oct 2023
  • #27 від гей-гопп-ляляля 05 Oct 2023
  • Це вчора збили?

    Щось тиша кругом. Але це подія огого
  • #28 від Feral Cat 05 Oct 2023
  • .
  • #29 від Lina 05 Oct 2023
  • .


    Це називається застійні явища на фронті або окопна війна.
    А про Донбас взагалі всі не розуміють, як такий "талановитий" командувач, як його рекламували зелені(що вже наводить на думки) довів до ситуації під Бахмутом.
  • #30 від Lina 06 Oct 2023
  • Там Бутусов на всю розповідав про Південний фронт, і про потужне бетонування вздовж лінії фронта. На цю тему ВВС опублікувало статтю, що це не новина в практиках війни.

    https://www.bbc.com/ukrainian/articles/ckkrw2epxyno
Сторінок:
Actions