Автор Тема: Quo vadis, America? Криза...  (Прочитано 48331 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #600 : Жовтня 19, 2023, 07:13:12 07:13 »
Він ніхуя не сказав. Сил не вистачило... :lol:

Та то пох, жиди самі вже додумають, що їм треба  :laugh:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #601 : Жовтня 24, 2023, 04:44:22 16:44 »
Oregon students will no longer need to be proficient in reading, writing, and math to graduate. They’re doing this cuz of “inequity” and having standards to graduate “disproportionately harmed students of color.”

Студентам Орегону більше не потрібно буде добре володіти читанням, письмом і математикою, щоб закінчити навчання. Вони роблять це через «несправедливість» і через стандарти випуску «непропорційно заподіяних шкоди кольоровим студентам».

 :gigi: :bg
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6408
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #602 : Жовтня 25, 2023, 12:00:20 00:00 »
Oregon students will no longer need to be proficient in reading, writing, and math to graduate. They’re doing this cuz of “inequity” and having standards to graduate “disproportionately harmed students of color.”

Студентам Орегону більше не потрібно буде добре володіти читанням, письмом і математикою, щоб закінчити навчання. Вони роблять це через «несправедливість» і через стандарти випуску «непропорційно заподіяних шкоди кольоровим студентам».

 :gigi: :bg
Будемо відверті, давно вже це світовий тренд. Просто деякі країни та штати від нього відстають, а деякі просто офіційно не оформлюють.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #603 : Жовтня 25, 2023, 10:06:12 22:06 »
войс оф амеріка:

Цитувати
Палата представників Конгресу США обрала нового спікера - ним став республіканець Майк Джонсон із Луїзіани.За нього проголосували усі 220 республіканців. Джонсон голосував проти майже усіх ініціатив Конгресу з підтримки України.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #604 : Жовтня 26, 2023, 12:31:18 00:31 »
войс оф амеріка:

Пліткують, що фінансові спонсори республіканців погрожують залишити їх без фінансової підтримки, якщо ті не припинять цей бардак. З чим всіх і вітаємо.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #605 : Жовтня 26, 2023, 01:05:59 01:05 »
Бардака вже не буде. Спікер є.
Його позиція щодо підтримки України мені не подобається, але за те треба подякувати частково найвеличнішом у його футболочці та брудному светрі. Як і адміністації єблана, яка так і не розповіла конгременам про свою стратегію щодо України і кацапстану.

Щодо Джонсона - він далеко не дурень і зуміє навести лад в конгресі.
Щодо фінансування України, то воно буде схвалене.
Українцям треба загалом вести себе скромніше і не коментувати занадто актвно внутрішньоамериканські розборки, бо від того буде більше шкоди ніж користі.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #606 : Жовтня 26, 2023, 05:15:15 17:15 »
Світ летить к хуям собачим, а Держдепартамент США видає отаке:  :fp2 :fp2 :fp2

« Останнє редагування: Жовтня 26, 2023, 06:29:27 18:29 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #607 : Жовтня 26, 2023, 05:26:53 17:26 »
Ось цей пиздець в реалі - напустили щонайменше 8 мільйонів хуйзнакого за останні три роки - і ніхуя про те не знають і не кажуть Це блпдь федеральний уряд. А ви там про Квартал істерите. Тут свій квартал - тіко значно більший...


https://twitter.com/i/status/1717222359306821699
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #608 : Жовтня 26, 2023, 06:03:12 18:03 »
Ще один свіжий пиздець.

(click to show/hide)
Вісімнадцять людей було вбито і щонайменше 13 поранено в Льюїстоні, штат Мен, коли озброєний чоловік відкрив стрілянину в боулінгу та сусідньому барі в середу ввечері, убивши щонайменше 18 людей, заявила губернатор Джанет Міллс під час брифінгу в четвер вранці.

Згідно з джерелами в правоохоронних органах штату, зацікавлена ​​особа, яка стоїть за смертоносною стріляниною, в результаті якої постраждали щонайменше 13 осіб, хоча в попередніх звітах говорилося про 50 осіб, був навчений інструктор із вогнепальної зброї, який, як вважають, перебуває в армійському резерві.

Джерела повідомили, що 40-річний Роберт Кард був дислокований у Сако, штат Мен, і повідомив, що «чув голоси» та погрожував розстріляти базу Національної гвардії, де він дислокувався.

Джерела додали, що Кард родом з Боудойна, штат Мен, слід вважати «озброєним і небезпечним», і, як повідомляється, його відправили в психіатричну лікарню влітку та звільнили після двотижневого перебування.

https://nypost.com/2023/10/25/news/maine-mass-shooting-dozens-dead-as-gunman-opens-fire-in-multiple-locations/?utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=nypost

Нахуя от утримувати ФБР та інші контори, які б мали цьому запогти?  :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #609 : Жовтня 26, 2023, 10:58:08 22:58 »
Ще один свіжий пиздець.

(click to show/hide)
Вісімнадцять людей було вбито і щонайменше 13 поранено в Льюїстоні, штат Мен, коли озброєний чоловік відкрив стрілянину в боулінгу та сусідньому барі в середу ввечері, убивши щонайменше 18 людей, заявила губернатор Джанет Міллс під час брифінгу в четвер вранці.

Згідно з джерелами в правоохоронних органах штату, зацікавлена ​​особа, яка стоїть за смертоносною стріляниною, в результаті якої постраждали щонайменше 13 осіб, хоча в попередніх звітах говорилося про 50 осіб, був навчений інструктор із вогнепальної зброї, який, як вважають, перебуває в армійському резерві.

Джерела повідомили, що 40-річний Роберт Кард був дислокований у Сако, штат Мен, і повідомив, що «чув голоси» та погрожував розстріляти базу Національної гвардії, де він дислокувався.

Джерела додали, що Кард родом з Боудойна, штат Мен, слід вважати «озброєним і небезпечним», і, як повідомляється, його відправили в психіатричну лікарню влітку та звільнили після двотижневого перебування.

https://nypost.com/2023/10/25/news/maine-mass-shooting-dozens-dead-as-gunman-opens-fire-in-multiple-locations/?utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=nypost

Нахуя от утримувати ФБР та інші контори, які б мали цьому запогти?  :fp2


Коте, людей які чують голоси потрібно ізолювати від суспільства, а вони чомусь в Штатах розгулюють на волі. Мають бути якісь лікувальні установи типу санаторіїв, а не такі, як були раніше - з жахливими умовами і диктатом лікарів.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #610 : Жовтня 26, 2023, 11:04:28 23:04 »

Коте, людей які чують голоси потрібно ізолювати від суспільства, а вони чомусь в Штатах розгулюють на волі. Мають бути якісь лікувальні установи типу санаторіїв, а не такі, як були раніше - з жахливими умовами і диктатом лікарів.

Дуже важко в Штатах когось запроторити у дурку, якщо він цього не хоче і не скоїв ніякого злочину. Навіть у знаменитому "Гнізді зозулі" головний герой з подивом наприкінці дізнається, що практично всі його сокамерники в дурці добровільно, за виключенням його (і можливо індіанця, я вже не пам'ятаю).  :smilie8:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #611 : Жовтня 27, 2023, 12:09:47 00:09 »
Знаменитий пам“ятник Генералові Роберту Лі У Шарлоттесвіллі (Північна Кароліна) таємно переплавлено і при цьому знято на камеру.

«Кожен запис було знищено або сфальсифіковано, кожну книгу переписано, кожну картину перефарбовано, кожну статую та вулицю було перейменовано, кожну дату змінено. І цей процес триває день за днем ​​і хвилина за хвилиною. Історія зупинилася ." - Джордж Орвелл. 1984.

https://twitter.com/i/status/1717632621109231903
« Останнє редагування: Жовтня 27, 2023, 12:13:21 00:13 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #612 : Листопада 01, 2023, 04:51:31 16:51 »
Elise Stefanik
@EliseStefanik
·
2m
82,000 pages of Joe Biden pseudonym emails.

robinware456@gmail.com
JRBWare@gmail.com
Robert.L.Peters@pci.gov

Created by the guy who promised the most transparent administration in American history.
------------------------------------------------
Joe used a series of pseudonyms on emails that were about both official and family business, according to emails found on Hunter Biden's now-infamous laptop and previously reported by DailyMail.com. But this is the first time the sheer volume of the correspondence has been revealed.

The accounts that the over 82,000 pages of emails were sent or received from included: 'robinware456@gmail.com, JRBWare@gmail.com, and Robert.L.Peters@pci.gov.' The correspondence apparently spans over the entire eight-year period Joe was serving as Obama's No. 2.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-12690621/82-000-PAGES-emails-Joe-Biden-used-pseudonym-uncovered-Court-filing-reveals-VPs-staggering-use-three-fake-names-communicate-private.html

А по судах тягають Трампа,  :fp2 :fp2 :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #613 : Листопада 02, 2023, 04:36:05 16:36 »
Отаке от кіно:

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #614 : Листопада 06, 2023, 05:31:10 17:31 »
Божевільна прокурорша Нью Йорка...

https://twitter.com/i/status/1721549831087493472
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #615 : Листопада 14, 2023, 03:44:15 15:44 »
А ви все ще на Америку сподіваєтеся... :gigi:
https://twitter.com/i/status/1724197370316128380
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #616 : Листопада 14, 2023, 04:59:10 16:59 »
Хлоп закурив цигарку біля Центрального Парку в Нью-Йорку. Певно що з України приїхав у світ свободи і демократії... :gigi: :gigi:

https://twitter.com/i/status/1678511103976849408
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #617 : Листопада 17, 2023, 04:42:26 16:42 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #618 : Листопада 28, 2023, 07:02:02 19:02 »
$ 465 000 000 000 пішло на витрати на оце от лише цього року  з нашого бюджету :fp2 :fp2 :fp2


https://twitter.com/i/status/1729239531550118068
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #619 : Листопада 28, 2023, 09:47:35 21:47 »
‘Communism Is Not Only Here, It’s Going Mainstream,’ Survivor of Mao’s China Says
Samantha Aschieris / @samantharenck / November 27, 2023

https://www.dailysignal.com/2023/11/27/communism-is-not-only-here-its-going-mainstream-survivor-of-maos-china-says/

Сі Ван Фліт, яка жила під кривавим комуністичним правлінням китайського лідера Мао Цзедуна, каже, що метою її нової книги є «викласти паралелі двох культурних революцій, які я пережила — [одної] 50 років тому та однієї Зараз я відчуваю мільйони американців, революцію наяву».

«І я намагався провести паралелі, щоб люди бачили, що «прокинувся» — це нічого нового. Це траплялося раніше», — каже Ван Фліт, автор книги «Америка Мао: попередження тих, хто вижив». «Те, що відбувається в Америці, — це повторення історії».

Мао, який захопив контроль над тим, що стало Китайською Народною Республікою в 1949 році, нав’язував свою насильницьку Культурну революцію з 1966 року до своєї смерті в 1976 році.

«Такі люди, як я, люди, [які] пережили культурну революцію, ми бачимо це відразу. Ми знаємо, що це те саме», — каже Ван Фліт, додаючи:

Але занадто багато американців не знають, тому що ніколи не вивчали історію. Вони не знають історії комунізму. Вони дуже мало знають про культурну революцію Мао, тому не знають, що це таке. Вони просто знають, що це божевілля.

Ван Фліт приєднується до цього епізоду «The Daily Signal Podcast», щоб обговорити, як це було виростати в комуністичному Китаї за часів Мао, її висновок №1 для тих, хто читав її книгу, і уривок, опублікований The Daily Caller.

Послухайте подкаст нижче або прочитайте злегка відредаговану стенограму:

Саманта Ашіеріс: до сьогоднішнього епізоду «The Daily Signal Podcast» приєднується Сі Ван Фліт, автор щойно випущеної книги «Америка Мао: попередження вижилого». Щиро дякуємо, що приєдналися до нас сьогодні.

Сі Ван Фліт: Дуже дякую за запрошення.

Ашіеріс: Я дуже радий поговорити з вами про вашу нову книгу. Але перш ніж ми це зробимо, чи можете ви просто розповісти нам трохи більше про себе?

Ван Фліт: Так. Я виріс у Китаї Мао. Я провів там свої перші 26 років і пережив Культурну революцію, яка відбулася з 1966 по 1976 рік, коли помер Мао. І це були майже мої шкільні роки. А після того, як я закінчив школу, і для нас, для молоді, нічого не було, то нас усіх відправили на село на роботу до селян, щоб отримати наше так зване перевиховання. І я три роки провів на каторжній роботі в селі.

На той час Ден Сяопін очолив Китай. Він був реформатором і відкрив університет. У 19 років я зміг піти в коледж і вивчати англійську мову. Після цього я викладав у педучилищі. У 1986 році мені так пощастило отримати студентську візу, щоб приїхати сюди вчитися, щоб продовжити свою аспірантуру, яка є англійською. Отже, я живу в США з 1986 року.

Aschieris: Нічого собі. Чи можете ви розповісти нам трохи більше про те, як це було виростати в Китаї за Мао Цзедуна?

Ван Фліт: Так, це велике питання. так Маєш три дні? Читати книгу. Але описати мої шкільні роки означало описати Культурну революцію.

Це все про хаос. Коли почалася Культурна революція, я щойно закінчив свій перший клас, перший семестр свого першого класу. Отже, у мене був один семестр нормальної освіти. А потім, коли почалася Культурна революція, школу закрили, тому що всі директори шкіл, адміністратори та вчителі були вигнані дітьми, Червоною гвардією.

Отже, школи немає. І так, до двох років школи для мене немає. А інші втратили аж чотири роки, жодної школи. А коли я повернувся до школи, і всі підручники, якими ми користувалися раніше, визнали недостатньо радикальними і заборонили. А раніше ми отримали новий підручник, і ми маємо лише один, і це була здебільшого «Червона книга» [Мао]. Цілий семестр це був наш підручник, і ми читали його від початку до кінця, і знову, і знову, і знову. І це була моя освіта, або, точніше, це моє виховання.

Ашіеріс: Тепер я хотів би детальніше поговорити про вашу книгу. Як я вже згадував, це називається «Америка Мао: попередження тих, хто вижив». Він був випущений ще 31 жовтня. Я обов’язково залишу посилання в нотатках до шоу, щоб наші слухачі могли це перевірити. Давайте поговоримо про це трохи більше. Чому ти це написав?

Ван Фліт: Так, книжок було багато, мушу сказати. Було багато чудових книг. Багато з них були мемуарами та розповідями про досвід окремих людей під час Культурної революції чи Китаю Мао, і є багато історичних книг, і ви можете дізнатися про історію.

Моя книга — ні те, ні інше. Мета цієї книги — провести паралелі між двома культурними революціями, які я пережив 50 років тому, і тією, яку я зараз переживаю з мільйонами американців — революцією пробудження. І я намагався провести паралелі, щоб дати людям зрозуміти, що wake — це нічого нового. Це було раніше. Те, що відбувається в Америці, повторюється.

Такі, як я, люди пережили культурну революцію, ми це відразу бачимо. Ми знаємо, що це те саме. Але дуже багато американців не знають, тому що ніколи не вивчали історію. Вони не знають історії комунізму. Вони дуже мало знають про культурну революцію Мао, тому не знають, що це таке. Вони просто знають, що це божевілля.

Але книга, яку я написав, щоб попередити людей: це те саме. Це марксистська революція. Метою Мао було взяти владу і попутно знищити китайську цивілізацію. Все традиційне, все, що старе, потрібно демонтувати. І те, що ми бачимо тут, це те саме.

Певна група людей прагне влади. Для цього вони хочуть знищити Америку, тому що це перешкода їхній владі. Однакові речі. І така ж революція, і та ж мета. І буде той самий результат. Революція Мао знищила Китай. І революція, якщо ми її не зупинимо, знищить Америку і зникне зі свободою, яку ми сприймаємо як належне, яку багато хто з нас сприймає як належне.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #620 : Листопада 28, 2023, 09:51:27 21:51 »
Ашіеріс: Не згадуючи спойлерів про книгу, звичайно, ми хочемо, щоб люди її купували й читали. Який висновок №1, який ви хочете, щоб люди мали після прочитання вашої книги?

Ван Фліт: Так, мій, як я вже сказав, це не історія. Це мій власний досвід, який я пережив, свідком якого я був. Тож я хочу, щоб люди серйозніше сприйняли те, що я кажу вам із власних свідчень. Отже, зрозумійте природу революції, що прокинулася, і більше того, дійте.

І я розповідаю читачам, як я долучився. Бути дуже сором’язливим, і зазвичай азіатська спільнота не знає, як [бути] дуже відвертим. Зазвичай ми мовчазні й наполегливо працюємо, але зазвичай не дуже політично активні. Як я вийшов із цього, став заангажованим і тепер справді став голосом антикомуністичного руху, насправді.

Тому я хочу, щоб люди знали, що якщо я можу це зробити, вони також зможуть це зробити. Не просто зрозуміти, це перший крок, але дійсно вжити заходів.

Аскієріс: Я хотів прочитати уривок із вашої книги, опублікованої The Daily Caller. Там сказано: «У той час як Китай стає все менше схожим на Захід, Захід стає все більше схожим на Китай». Чи можете ви трохи поговорити з нами про це? Що ви цим мали на увазі?

Ван Фліт: Так. І ви знаєте, що після Культурної революції Китай був на межі повного краху. І я думаю, що він уже розвалився. Економіка була в руїнах, і люди втратили віру в комунізм, тому що їм було достатньо.

Культурна революція знищила все. І тоді Ден Сяопін, наступний при владі, зрозумів, що єдиний спосіб врятувати Китай і врятувати [комуністичну партію Китаю] — це залучити іноземні інвестиції. Іншими словами, саме капіталізм врятував комунізм Китаю.

Отже, на Заході нас вчили, що взаємодія із Заходом допоможе Китаю стати більш демократичним. Багато людей повірили, в тому числі і я. Я думав, поки це залишається відкритим, і коли ви відкриваєте торгівлю, ідеї також надходять, що я думаю, що врешті-решт Китай стане більш демократичним, чого я пережив і був свідком на початку 1990-х.

Коли я повернувся до Китаю, я був настільки вражений тим, що люди можуть говорити відкрито. Відкрито, я маю на увазі один одного. Вони все ще не могли говорити в ЗМІ, що завгодно. Але дискусія тривала, і люди [говорили] про всю брехню, якій їх навчили, і потім вони були дуже, дуже схвильовані майбутнім, яке може чекати Китай.

І що сталося? Що сталося насправді? Сталося те, що Китай ніколи не відмовлявся від комунізму. Тепер вони створили нову модель, і багато людей називають її китайською; тобто китайська диктатура з переливанням крові від капіталізму.

Вони стають більш тоталітарними. Тим часом під час процесу багато, багато західних політиків фактично скористалися такою владою, як [чинний президент Китаю] Сі Цзіньпін. Отже, наразі ми бачимо, що сталося під час обміну, і нібито ми збираємося допомогти їм бути більш демократичними.

Тепер ми бачимо, особливо під час COVID, ми стали більш тоталітарними. Отже, це урок, і це урок, який ми просто продовжуємо вивчати і ніколи не засвоювали, що ви не можете, ви не можете працювати з комунізмом і сподіватися, що ви станете «виграшною» ситуацією.

І як сказали китайці, для них «виграш», вони виграють двічі. Ви, мабуть, чули про це. Ні, не можна довіряти комунізму. Єдиний спосіб впоратися з комунізмом — перемогти його, знищити, тому що це було найбільше зло, яке ми коли-небудь бачили. І це тут, і в цьому трагедія. Це тут.

Я щойно бачив кілька відеоматеріалів, ви, мабуть, теж бачили. На пропалестинському протесті ми бачимо комуністичні прапори серед протестувальників. Комунізм не тільки тут, він стає мейнстрімом.

Ашіеріс: Я також хотів запитати вас про одну річ: це ще один розділ вашої книги, ще один рядок, який я хотів висвітлити, який, на мою думку, був дуже цікавим. Ви пишете: «У Китаї Сі Цзіньпін відродив культурну революцію Мао. В Америці прогресисти розпочали другу фазу контркультурної революції». Коли ви вперше помітили початок другої фази контркультурної революції?

Ван Фліт: Я вважаю, що є багато ознак, і я помітив це на шляху, але насправді переломним моментом є 2020 рік. На той час це вже не знак. На той час, без жодних сумнівів, для мене це була повномасштабна марксистська революція. Отже, для мене це був час, коли я вирішив, що маю вжити заходів і взяти участь.

Ашіеріс: І повернемося до назви вашої книги «Америка Мао: попередження тих, хто вижив». Яке ваше попередження нашій аудиторії, нашим слухачам, які налаштовуються на цей подкаст?

Ван Фліт: Попередження полягає в тому, що те, що відбувається в Америці, є комуністичним захопленням. І мета була дуже чіткою: абсолютна влада. Так само, як Мао під час Культурної революції в Китаї. І результат – повна втрата нашої свободи, і на нас чекає тоталітарна диктатура.

Aschieris: Ну, дуже дякую, що приєдналися до нас сьогодні. Якісь останні думки, перш ніж ми підемо?

Ван Фліт: Будь ласка, прочитайте книгу. Я написав книгу не тому, що хочу її написати. Це тому, що я мав це написати. І один із моїх підписників у Twitter сказав те саме. «Я збираюся це прочитати не тому, що я хочу це прочитати, а я повинен це прочитати». І я сподіваюся, що саме так зроблять ваші слухачі, прочитають це, зрозуміють це, а потім долучаться. І ми повинні зберегти цю країну.

Ашіеріс: Сі Ван Фліт, дякую, що приєднався до нас сьогодні. Як я вже згадував, я обов’язково залишу посилання на вашу книгу «Америка Мао: попередження тих, хто вижив» у нотатках до шоу, щоб наші слухачі могли її переглянути. Дуже дякую за час.

Ван Фліт: Дякую.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #621 : Листопада 29, 2023, 05:12:30 17:12 »
Nobody wants U.S. Treasury bonds

(click to show/hide)

https://www.semafor.com/article/11/28/2023/nobody-wants-us-treasury-bonds

THE SCENE
Nobody wants U.S. Treasury bonds.

Once a symbol of America’s economic might and accepted as a global coin of the realm, they have fallen badly out of favor, with serious consequences for taxpayers, investors, and financial markets.

Elementary economic forces — too much supply and not enough demand — have collided to create the worst stretch for U.S. government bonds since the Civil War. The government keeps borrowing to cover its budget deficits, while once-reliable buyers of that debt, both at home and abroad, have pulled back.

The result: Investors are demanding the steepest yields since 2007. Auctions of fresh bonds that were once routine are now going terribly. And bond portfolios are getting absolutely hammered. The longest-dated Treasury bonds are in a bear market worse than the dot-com bust and almost as bad as 2008.

The government is borrowing more than expected, increasing the supply of Treasurys and dinging their value. Meanwhile, the Federal Reserve is selling down its own holdings, dumping yet more bonds into a market that doesn’t really want them.

“There’s just a lot less demand than there was even six months ago,” Goldman Sachs’ Jim Esposito said last week. “You can buy a 6-month T-bill that’s yielding north of 5%. Why wouldn’t you buy that instead of a long bond that’s yielding 4¾?”
Already 2.5% of the U.S.’s economic output is going to service its existing debts, a number that some analysts expect to hit 4% by 2030. Already running huge deficits, the only way for Treasury to pay the interest — along with ambitious spending programs like the CHIPS Act and student-loan forgiveness — is to keep borrowing.
But from whom?

China and Japan, once reliable buyers of Treasury bonds, have been selling them to prop up their weakening currencies. A decade ago they held more than 22% of U.S. government bonds; today it’s 7%.

The Ukraine war has dampened demand among Eastern European buyers, said Steve Ricchiuto, the chief U.S. economist at Mizuho. Increasing U.S. oil production means fewer petrodollars in the Middle East to be reinvested through the Treasury market.

U.S. banks, too, are stepping back.

During the pandemic, they parked a flood of new deposits in government bonds because they had nowhere else to put them. Demand for loans was light. Now that deposit glut is easing and businesses are borrowing again.

Plus, many are sitting on the same paper losses on Treasury bonds that brought down Silicon Valley Bank this spring, and are disinclined to load up on more. Bank of America, which has $132 billion of unrealized losses, has sold half its Treasury bonds this year.

Title iconLIZ’S VIEW
A lot of investors own government bonds not so much as an investment, but as an alternate currency, a sort of Chuck-E-Cheese coin to be used inside financial markets. They were thought to be as good as cash.

But the past few years have tested government bonds, and they failed.

The market briefly broke in the fall of 2019, then again six months later in the early days of the pandemic. U.K. government bonds were behind a nearly calamitous crisis in British pension funds that forced the Bank of England to step in.

It was a $91 billion pile of U.S. government bonds that sparked Silicon Valley Bank’s failure. Big banks took the regional bank crisis as proof that not only were Treasury bonds not making them any money, they weren’t even making them safer.

The Treasury market is supposed to be the deepest and most liquid in the world, and its smooth functioning has serious consequences for other markets. For example, hedge funds that got caught on the wrong (and heavily leveraged) side of a violent Treasury swing earlier in March sold whatever else they could, contributing to the rout in stocks. Safe havens only work if they’re safe.

Title iconROOM FOR DISAGREEMENT
Ricchiuto said there are new sources of Treasury demand that will keep the market humming. Tech companies are sitting on hoards of cash, and some experts think China’s trade surplus is as much as $300 billion bigger than the official numbers suggest.

“They’re clearly not reinvesting that in the [German] bund or [U.K.] gilt market,” he said.

He said the price swings don’t reflect a broken market, but rather a debate over whether the Fed will hit its 2% inflation target or quiet-quit closer to 3%.



« Останнє редагування: Листопада 29, 2023, 05:22:40 17:22 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #622 : Грудня 01, 2023, 12:12:26 00:12 »
Це - досвід Kанади. Але це скоро прийде в США і Західну Європи.
Ми входимо в Орвелівський світ. Чи то у світ Fahrenheit  451... 

https://twitter.com/i/status/1730290825110696335
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #623 : Грудня 01, 2023, 11:16:38 11:16 »
Nobody wants U.S. Treasury bonds
...

Та да, всі ломляться за облігаціями РаZZіі  :smilie7:

 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #624 : Грудня 05, 2023, 04:37:45 16:37 »
Іміграційна політика єблана і єбланістів: контроль за кордоном на півдні США віддано картелям впродовж останніх двох років.

https://twitter.com/i/status/1731758908451311893
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #625 : Грудня 07, 2023, 10:38:36 22:38 »
The climate cops are coming for your burger
by Washington Examiner
 December 07, 2023 10:46 AM

https://www.washingtonexaminer.com/opinion/editorials/climate-cops-coming-for-your-burger

Дипломати та глави держав майже 200 країн обідають вишуканими гамбургерами з яловичини вагю та соковитими стейками в Дубаї, де вони беруть участь у 28-й Конференції сторін ООН зі зміни клімату. Однак одна з головних цілей конференції полягає в тому, щоб переконатися, що ви їсте менше м’яса.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН опублікувала свою першу в історії «дорожню карту глобальних продовольчих систем» на COP28, документ, розроблений для зменшення споживання м’яса в багатих країнах, таких як Сполучені Штати.

«Країни тепер принаймні усвідомлюють, що вони повинні включити продовольчі системи в [свої кліматичні плани]», — сказав Рафаель Подселвер, директор ProVeg International у справах ООН. «Досі немає зв’язку з ключовою темою, якою, звичайно, є тваринництво, і я б сказав, що зміна балансу споживання білка між [Глобальною] Північчю та [Глобальним] Півднем».

Іншими словами, марксисти, які керують ООН та її неурядовими організаціями-клієнтами, хочуть перерозподілити ваші гамбургери в бідніші країни.

Документ не має обов’язкової сили, але ті ж міжнародні банківські картелі, які примушують відмовитися від інвестицій у виробництво внутрішньої енергії, також мають намір позбавити фінансування американських виробників м’яса.

«Неспроможність провідних м’ясних і молочних компаній скоротити викиди підкреслює нагальну потребу в більшій зосередженості політики на продовольчому та сільськогосподарському секторах», — сказав у заяві голова ініціативи FAIRR Джеремі Коллер. «Інвестори сподіваються, що перша в історії публікація дорожньої карти продовольства та сільського господарства на COP28 цього місяця стане каталізатором переходу до 1,5 градуса та більш стійкої продовольчої системи».

Американські фермери хотіли б, щоб ООН та її багаті міжнародні інвестори виступили проти них. «Регулювання виробників із бізнесу в США не дозволить ефективно вирішити проблему зміни клімату, але експортуватиме продукцію до зарубіжних країн із ворожими режимами та гіршими профілями викидів, водночас завдаючи шкоди продовольчій безпеці та доступності», — заявив голова Комітету з сільського господарства Палати представників Гленн Томпсон (Республика Пенсільванія). заява. «Простіше кажучи, світові більше потрібні американські фермери та тваринники, ніж ООН».

Томпсон правий. У всьому світі на сільське господарство припадає одна третина всіх викидів вуглецю. Але в Сполучених Штатах це лише 10%. Американські фермери ефективно постачають м’ясо, якого хочуть споживачі.

Прибрати м’ясо зі свого обіднього столу – не єдине, що планують бюрократи ООН у Дубаї. Джон Керрі, спеціальний посланник президента з кліматичних питань, підписав Сполучені Штати так званий альянс Powering Past Coal Alliance, який зобов’язує нас не будувати нових вугільних електростанцій і поступово згортати існуючі. Знову ж таки, угода не є обов’язковою, але нехай вас це не заколисує; Мета полягає в тому, щоб скоротити викиди вугілля до нуля до 2035 року. Оскільки трохи менше 20% електроенергії в США виробляється з вугілля, а президент Джо Байден прагне лише збільшити споживання електроенергії за допомогою мандатів на електромобілі, цієї мети не буде досягнуто. Але технічна непрактичність ніколи раніше не сповільнювала кліматичних культів.

Адміністрація Байдена також оголосила про нові правила щодо метану для нафтової промисловості в Дубаї, які вдарять по дрібних виробниках, ще більше концентруючи нафтовий сектор і одночасно підвищуючи ціни на енергоносії для всіх.

Кліматичні поліцейські в Дубаї та тут, удома, знають, що програли б у урні для голосування, якби вони були прозорими щодо цілей своєї політики. Ось чому так багато їхніх правил приховано в необов’язкових керівних документах. Але кінцевий результат той же — вищі ціни в супермаркетах і на заправках. Пересічні американці змушені страждати, щоб Керрі та йому подібні могли летіти навколо світу, щоб повечеряти стейком.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #626 : Грудня 08, 2023, 05:04:52 17:04 »
Нові громадяни Демократичної партії США: :fp2 :fp2 :fp2

Gangs from South America use security jammers to break in to expensive homes across country: police

https://abc7chicago.com/house-burglary-home-break-in-south-american-gangs-police/14152807/

ДЕТРОЙТ. Банди з Південної Америки проникають у багатомільйонні будинки по всій країні, включаючи Детройт, повідомляє WXYZ.

Поліція сказала, що вони дуже функціональні та добре навчені.

Представник поліції описав екіпажі, які, як вважають, складаються з чотирьох-шести осіб, як дуже функціональні та добре навчені.

Повідомляється, що злодії використовують перешкоди для подолання бездротових систем безпеки, робота яких залежить від Wi-Fi. Усі екіпажі одягнені в чорне, з рюкзаками та рукавичками. Вони неконфліктні, і їх мета полягає в тому, щоб швидко входити та виходити з дому, повідомила поліція.

З вересня в Детройті постраждало щонайменше 30-40 будинків. Злодії втекли з готівкою, коштовностями та дорогими сумками за кілька хвилин після злому.

Поліцейські департаменти Мічигану сформували оперативну групу та закликали власників будинків мати кілька рівнів безпеки
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #627 : Грудня 09, 2023, 12:01:39 00:01 »
Чорна дівчина намагалася підпалити будинок, у якому народився Мартін Лютер Кінґ. Очевидно намір був спровокувати расові протести проти білих.

https://twitter.com/i/status/1733129673872154628
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #628 : Грудня 16, 2023, 05:35:02 17:35 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #629 : Грудня 16, 2023, 06:31:59 18:31 »
If you are going through hell, keep going.