Автор Тема: А між іншим  (Прочитано 13564 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А між іншим
« Reply #180 : Серпня 21, 2018, 08:48:00 20:48 »
Сподіваюсь політкоректно пояснив не ображаючи  ...там когось .

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #181 : Серпня 21, 2018, 09:06:40 21:06 »
Пані з Канади щось розійшлися  :smilie5:

Чому? мені цікаво з  наукової точки зору. Якщо відкинути місце проживання, громадянство, мову та і етно-культурний компонент, то що тоді робить українців українцями?

А навіщо щось відкидати ? Це веде в негатив.

Живеш в Україні - вже українець, якщо тільки не ведеш антиукраїнської діяльності.

Розмовляєш українською і живеш будь-де + не ведеш антиукраїнської діяльності - вже українець.

Етно-культурний аспект - те саме  :smilie7:

Багато людей, які проживають на території України і мають українське громадянство, себе українцями не вважають, навіть якщо ми з Вами за запропонованим Вами параметром будемо їх такими вважати. Тому що вони практикують інші культурно-етнічні речі.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33195
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #182 : Серпня 21, 2018, 09:17:22 21:17 »
Пані з Канади щось розійшлися  :smilie5:

Чому? мені цікаво з  наукової точки зору. Якщо відкинути місце проживання, громадянство, мову та і етно-культурний компонент, то що тоді робить українців українцями?

А навіщо щось відкидати ? Це веде в негатив.

Живеш в Україні - вже українець, якщо тільки не ведеш антиукраїнської діяльності.

Розмовляєш українською і живеш будь-де + не ведеш антиукраїнської діяльності - вже українець.

Етно-культурний аспект - те саме  :smilie7:

Багато людей, які проживають на території України і мають українське громадянство, себе українцями не вважають, навіть якщо ми з Вами за запропонованим Вами параметром будемо їх такими вважати. Тому що вони практикують інші культурно-етнічні речі.

Якщо не працюють проти України - вони українці. Подобається вам то, чи ні.

А практикувати вони хоч буддизм можуть, це їхня справа. 

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #183 : Серпня 21, 2018, 09:23:38 21:23 »
Я описала свій власний досвід як індивідуум. Звичайно ж, що у інших людей він інший. Це зовсім не означає, що вони менші українці, ніж я. Просто фактор культури (що включає у себе і релігійно-обрядові компоненти) - один із факторів національної ідентичності. Наприклад, "сію-вію-посіваю" на Василя-Старий Новий Рік якраз поширений в українській культурі - росіяни цього не роблять.

А як, наприклад, Ви визначаєте свою українськість? Як Ви знаєте, що Ви українець? Як я вже написала вище, виключимо такі ознаки, як громадянство та територію проживання - тут і так все зрозуміло.


А никак. Я вообще впервые слышу что для того что бы считать себя украинцем нужно совершать некие обрядовые действия

Гарно перекрутили. Ось давайте візьмемо Вас. На якій підставі Ви вважаєте себе українцем, а не росіянином, узбеком, банту і т.п.?  Мені цікаво.


Дозвольте влізти у дискусію.Дякую.
Почну здалеку...Країни формувалися різними шляхами, відповідно того під яку нац. ідею нагинали загал і будувалась об'єднавча  засада  Держави.
Стосовно України .Нуль варіантів, у сучасних реаліях (томушо зараз не можна вирізати/вислати  автохтонів всіх нахуй )  і зробити щось накшталт США, або Австрії, або Нідерландів ...занадто у нас багато моно етнічної складової.
Тому... т.з  невпіхуємим "ми тут спонконвєку живьом" треба :
або перевдягати косоворотку на вишиванку ( мова , культура, + різні відповідні менйнстріму маркери) або тулити в ментальну еміграцію - маргінес, або воювати як Діра.

Отттакафігня


Я вважаю, що не треба нікого висилати чи силою переробляти, тому що сила держави - коли у ній будь-якому громадянину незалежно від його етнічності живеться добре. Візьміть для прикладу США, де люди із різним походженням за невеликий у історичному плані строк збудували могутню державу. І незалежно від того, ким вони себе вважають, при звуці американського гімну у будь-якій точці земної кулі вони кладуть руку на серце і стоять. Бо патріоти.

Моє питання абсолютно до цього не відноситься, бо мене цікавить, як люди себе бачать українцями, враховуючи різні обставини їх життя чи культурної спадщини. Ось div заявив, що практикування всяких традицій не робить українців українцями. А у мене питання - а що тоді робить?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: А між іншим
« Reply #184 : Серпня 21, 2018, 09:44:41 21:44 »
Я описала свій власний досвід як індивідуум. Звичайно ж, що у інших людей він інший. Це зовсім не означає, що вони менші українці, ніж я. Просто фактор культури (що включає у себе і релігійно-обрядові компоненти) - один із факторів національної ідентичності. Наприклад, "сію-вію-посіваю" на Василя-Старий Новий Рік якраз поширений в українській культурі - росіяни цього не роблять.

А як, наприклад, Ви визначаєте свою українськість? Як Ви знаєте, що Ви українець? Як я вже написала вище, виключимо такі ознаки, як громадянство та територію проживання - тут і так все зрозуміло.

А никак. Я вообще впервые слышу что для того что бы считать себя украинцем нужно совершать некие обрядовые действия

Гарно перекрутили. Ось давайте візьмемо Вас. На якій підставі Ви вважаєте себе українцем, а не росіянином, узбеком, банту і т.п.?  Мені цікаво.

Ну со мной все просто. У меня никого кроме украинцев в роду небыло насколько простираются мои познания. Просто этническая принадлежность

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А між іншим
« Reply #185 : Серпня 21, 2018, 09:48:24 21:48 »
Цитувати
Візьміть для прикладу США

Ок. Беремо.
Приїхали іспанці, потім британці, заснували поселення, згодом  міста , почались суперечки , війна ...потім мир домовленість  між (ким і ким?) нагадаєте?
А де були в цей час Ірокези Навахо та інші...зайві народи ?І Де вони зараз?
Знайдіть Ірокезів на цій відомій Картині «Батьки-засновники»




Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #186 : Серпня 21, 2018, 09:50:52 21:50 »
Я описала свій власний досвід як індивідуум. Звичайно ж, що у інших людей він інший. Це зовсім не означає, що вони менші українці, ніж я. Просто фактор культури (що включає у себе і релігійно-обрядові компоненти) - один із факторів національної ідентичності. Наприклад, "сію-вію-посіваю" на Василя-Старий Новий Рік якраз поширений в українській культурі - росіяни цього не роблять.

А як, наприклад, Ви визначаєте свою українськість? Як Ви знаєте, що Ви українець? Як я вже написала вище, виключимо такі ознаки, як громадянство та територію проживання - тут і так все зрозуміло.

А никак. Я вообще впервые слышу что для того что бы считать себя украинцем нужно совершать некие обрядовые действия

Гарно перекрутили. Ось давайте візьмемо Вас. На якій підставі Ви вважаєте себе українцем, а не росіянином, узбеком, банту і т.п.?  Мені цікаво.

Ну со мной все просто. У меня никого кроме украинцев в роду небыло насколько простираются мои познания. Просто этническая принадлежность

А як Ви знаєте, що це були українці? як я знаю, я написала - по традиціях, релігійній складовій і знанні, чим вони займалися (принаймі на три  покоління назад - на жаль, більше не знаю).

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А між іншим
« Reply #187 : Серпня 21, 2018, 09:53:50 21:53 »
Якщо б кількість українців наближалась у відсотковому і якісному( освіта, навички) до американських Навахо ....то на гіпотетичній українській картині Батьків Засновників, була б така сама ситуація.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #188 : Серпня 21, 2018, 09:56:58 21:56 »
Цитувати
Візьміть для прикладу США

Ок. Беремо.
Приїхали іспанці, потім британці, заснували поселення, згодом  міста , почались суперечки , війна ...потім мир домовленість  між (ким і ким?) нагадаєте?
А де були в цей час Ірокези Навахо та інші...зайві народи ?І Де вони зараз?
Знайдіть Ірокезів на цій відомій Картині «Батьки-засновники»


Всі народи там і є у сучасній Америці. Між туземцями та урядом існують відповідні угоди. До того ж, самі туземці вирізали один одного сторіччями, аж гай шумів. Хоча я не заперечую негативних аспектів колонізації.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: А між іншим
« Reply #189 : Серпня 21, 2018, 09:58:37 21:58 »
Моє питання абсолютно до цього не відноситься, бо мене цікавить, як люди себе бачать українцями, враховуючи різні обставини їх життя чи культурної спадщини. Ось div заявив, що практикування всяких традицій не робить українців українцями. А у мене питання - а що тоді робить?

Ну вопрос на самом деле очень сложен. В принципе определение самого этноса достаточно размыто и неопределенно поэтому и вопрос принадлежности к этносу тоже достаточно неопределен.
В принципе все определения народа сводятся к простой формуле - возникшая во времени группа людей достаточно для себя отличающаяся от других. Исходя из этого определения включение себя в этнос это вопрос двойственный - с одной стороны человек должен сам считать что он принадлежит к нему, с другой стороны другие представители народа должны принимать его за своего. Кроме того второе условия как бы может противоречить первому. Ну для примера - является ли шотландцем человек который в силу внутреннего убеждения не носит юбку

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #190 : Серпня 21, 2018, 10:00:09 22:00 »
Якщо б кількість українців наближалась у відсотковому і якісному( освіта, навички) до американських Навахо ....то на гіпотетичній українській картині Батьків Засновників, була б така сама ситуація.

Взагалі-то українська традиція державності та демократії старіша за американську. Але я навела приклад сучасної Америки. Діління громадян на групи не призводить до міцності держави, а скоріше, навпаки.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А між іншим
« Reply #191 : Серпня 21, 2018, 10:05:12 22:05 »
Цитувати
відповідні угоди
  :lol:

скляні намиста vs землі

Америка вчинила з корінними без сентиментів . І Я розумію чому : Для розвитку.
Цинічно але правильно.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: А між іншим
« Reply #192 : Серпня 21, 2018, 10:08:30 22:08 »

А як Ви знаєте, що це були українці? як я знаю, я написала - по традиціях, релігійній складовій і знанні, чим вони займалися (принаймі на три  покоління назад - на жаль, більше не знаю).

Ну как чем, одни сельским хозяйством, другие в царской армии служили. Уверен что церковь посещали все, но думаю МП :) , на языке разговаривали украинском, во всяком случае бабки с одной стороны и прабабки с другой. Точно знаю что все считали себя украинцами. Форму одежды их пардон не знаю, достоверных сведений не сохранилось. Что вас еще  интересует?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #193 : Серпня 21, 2018, 10:25:00 22:25 »

А як Ви знаєте, що це були українці? як я знаю, я написала - по традиціях, релігійній складовій і знанні, чим вони займалися (принаймі на три  покоління назад - на жаль, більше не знаю).

Ну как чем, одни сельским хозяйством, другие в царской армии служили. Уверен что церковь посещали все, но думаю МП :) , на языке разговаривали украинском, во всяком случае бабки с одной стороны и прабабки с другой. Точно знаю что все считали себя украинцами. Форму одежды их пардон не знаю, достоверных сведений не сохранилось. Что вас еще  интересует?

OK, тобто майже як і в мене.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #194 : Серпня 21, 2018, 10:26:13 22:26 »
Цитувати
відповідні угоди
  :lol:

скляні намиста vs землі

Америка вчинила з корінними без сентиментів . І Я розумію чому : Для розвитку.
Цинічно але правильно.

Зате зараз принаймі в Канаді ці народи мають привілегії, які іншим канадцям і не снилися - наприклад, безплатна вища освіта і дозвіл не платити податки.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46556
  • Never give in!
Re: А між іншим
« Reply #195 : Серпня 21, 2018, 10:30:53 22:30 »
Ви мені поясніть чому мільйони придурошних в Україні ходять до кацапської церкви? І як довго вони будуть туди ходити?

Чому дєпутат із Адєсси Антон Кіссе заявляє по четвертому році війни, що він за дружбу с расссссіййййєй і що вся южная бєссссссарабійа дишіт блядь в унісон с расссійєй?
І чому цей підор не гниє в кайданах в українській ямі?

Га?! Я вас спрашую?.

Що цьому скурвому насєлєнію пороблено?
І чи є взагалі сенс влаштовувати цьому дебільному насєлєнію демкратичні вибори?!
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А між іншим
« Reply #196 : Серпня 21, 2018, 10:33:37 22:33 »
Цитувати
відповідні угоди
  :lol:

скляні намиста vs землі

Америка вчинила з корінними без сентиментів . І Я розумію чому : Для розвитку.
Цинічно але правильно.

Зате зараз принаймі в Канаді ці народи мають привілегії, які іншим канадцям і не снилися - наприклад, безплатна вища освіта і дозвіл не платити податки.

Дай то Боже українцям ніколи  не отримати такі привілеї

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А між іншим
« Reply #197 : Серпня 21, 2018, 10:40:12 22:40 »
Ви мені поясніть чому мільйони придурошних в Україні ходять до кацапської церкви? І як довго вони будуть туди ходити?

Чому дєпутат із Адєсси Антон Кіссе заявляє по четвертому році війни, що він за дружбу с расссссіййййєй і що вся южная бєссссссарабійа дишіт блядь в унісон с расссійєй?
І чому цей підор не гниє в кайданах в українській ямі?

Га?! Я вас спрашую?.

Що цьому скурвому насєлєнію пороблено?
І чи є взагалі сенс влаштовувати цьому дебільному насєлєнію демкратичні вибори?!


Х.з

Мільйони Японців спускають зароблене у гральних автоматах, та нюхають вживану жіночу білизну.
Явища одного порядку.

Зі. І ще...Зауважу. Базуючись лише на негативних фактах (яких завжди дохера у будь якого сукупчення хомосапієнсів) таврувати Свій Народ - Типове кацапське мазафакерство.
« Останнє редагування: Серпня 21, 2018, 10:52:08 22:52 від finli »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #198 : Серпня 21, 2018, 10:52:58 22:52 »
Цитувати
відповідні угоди
  :lol:

скляні намиста vs землі

Америка вчинила з корінними без сентиментів . І Я розумію чому : Для розвитку.
Цинічно але правильно.

Зате зараз принаймі в Канаді ці народи мають привілегії, які іншим канадцям і не снилися - наприклад, безплатна вища освіта і дозвіл не платити податки.

Дай то Боже українцям ніколи  не отримати такі привілеї

Українці і не отримали, бо продовжують працювати на, торгувати і дружити із народом-державою, яка геноцидила їх на протязі століть.

У одному Голодоморі загинуло більше українців, ніж було винищено індіанців білими (якщо брати до уваги ці дані: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Indian_massacres).

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46556
  • Never give in!
Re: А між іншим
« Reply #199 : Серпня 21, 2018, 10:54:20 22:54 »
Ні не одного.
Японці все ще не помирилися з кацапами щодо загарбаних островів.
А тут щодня кацапи вбивають громадян України, а половина насєлєнія дишіт в унісон із хуйлом.
Дебіли немиті...
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А між іншим
« Reply #200 : Серпня 21, 2018, 11:01:28 23:01 »
Цитувати
відповідні угоди
  :lol:

скляні намиста vs землі

Америка вчинила з корінними без сентиментів . І Я розумію чому : Для розвитку.
Цинічно але правильно.

Зате зараз принаймі в Канаді ці народи мають привілегії, які іншим канадцям і не снилися - наприклад, безплатна вища освіта і дозвіл не платити податки.

Дай то Боже українцям ніколи  не отримати такі привілеї

Українці і не отримали, бо продовжують працювати на, торгувати і дружити із народом-державою, яка геноцидила їх на протязі століть.

У одному Голодоморі загинуло більше українців, ніж було винищено індіанців білими (якщо брати до уваги ці дані: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Indian_massacres).

Та я б так якось і  не сказав..Пропонуєте гонорово побігти з вилами на  кулемети "друзів"?Ви з Канади будете нас підбадьорювати?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А між іншим
« Reply #201 : Серпня 21, 2018, 11:05:25 23:05 »
Ні не одного.
Японці все ще не помирилися з кацапами щодо загарбаних островів.
А тут щодня кацапи вбивають громадян України, а половина насєлєнія дишіт в унісон із хуйлом.
Дебіли немиті...

Не торгують тойотами і лексусами?Які Молодці.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #202 : Серпня 21, 2018, 11:08:58 23:08 »
Цитувати
відповідні угоди
  :lol:

скляні намиста vs землі

Америка вчинила з корінними без сентиментів . І Я розумію чому : Для розвитку.
Цинічно але правильно.

Зате зараз принаймі в Канаді ці народи мають привілегії, які іншим канадцям і не снилися - наприклад, безплатна вища освіта і дозвіл не платити податки.

Дай то Боже українцям ніколи  не отримати такі привілеї

Українці і не отримали, бо продовжують працювати на, торгувати і дружити із народом-державою, яка геноцидила їх на протязі століть.

У одному Голодоморі загинуло більше українців, ніж було винищено індіанців білими (якщо брати до уваги ці дані: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Indian_massacres).

Та я б так якось і  не сказав..Пропонуєте гонорово побігти з вилами на  кулемети "друзів"?Ви з Канади будете нас підбадьорювати?

Бачу, Вас більше турбує несправедлива доля американських індійців, ніж статус кво в українському суспільстві і зокрема великі проблеми з менталітетом певної його частини. ОК.


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А між іншим
« Reply #203 : Серпня 21, 2018, 11:14:22 23:14 »
2 Ad Astra

Ні. Я лише намагаюсь донести свою думку з приводу методи побудови укр. суспільства див 1-й пост, також попутно реагуючи на міфи, що щедро насіяні у головах. 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
Re: А між іншим
« Reply #204 : Серпня 22, 2018, 04:53:27 04:53 »
Цитувати
відповідні угоди
  :lol:

скляні намиста vs землі

Америка вчинила з корінними без сентиментів . І Я розумію чому : Для розвитку.
Цинічно але правильно.

Зате зараз принаймі в Канаді ці народи мають привілегії, які іншим канадцям і не снилися - наприклад, безплатна вища освіта і дозвіл не платити податки.

Дай то Боже українцям ніколи  не отримати такі привілеї

Українці і не отримали, бо продовжують працювати на, торгувати і дружити із народом-державою, яка геноцидила їх на протязі століть.

У одному Голодоморі загинуло більше українців, ніж було винищено індіанців білими (якщо брати до уваги ці дані: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Indian_massacres).

Та я б так якось і  не сказав..Пропонуєте гонорово побігти з вилами на  кулемети "друзів"?Ви з Канади будете нас підбадьорювати?

Бачу, Вас більше турбує несправедлива доля американських індійців, ніж статус кво в українському суспільстві і зокрема великі проблеми з менталітетом певної його частини. ОК.
Заради цікавості,Ad Astra,а ви виросли і виховані на умовному Заході(Канада там чи Америка чи що там) чи переїхали?Звідки у вас такі імперські погляди?Якщо ви щира українка(в усякому разі так себе позіціонуєте),то ,як на мене,нескладно провести аналогію(а якщо не в змозі ,то зрозуміти українці) між долями індіанців Америк і України.Звідки така впевненість у правоті колонізаторів,у їх “гарному“ ставленні до нащадків винищених їми корінних народів?Українців не так само винищували?Ці подачки благо?Нахрін вони їм здалися,їх вже нема,вони живі трупи.А що не так зі статусом кво(скво,жінок?)?По якомусь зразку тре зрівнятись?Як Навахо?Чи як нас кацапи?А що з менталітетом?Народ не такий?Ви нас соромитесь?Бідних родичів?У вас менталітет огого?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #205 : Серпня 22, 2018, 06:07:34 06:07 »
Цитувати
відповідні угоди
  :lol:

скляні намиста vs землі

Америка вчинила з корінними без сентиментів . І Я розумію чому : Для розвитку.
Цинічно але правильно.

Зате зараз принаймі в Канаді ці народи мають привілегії, які іншим канадцям і не снилися - наприклад, безплатна вища освіта і дозвіл не платити податки.

Дай то Боже українцям ніколи  не отримати такі привілеї

Українці і не отримали, бо продовжують працювати на, торгувати і дружити із народом-державою, яка геноцидила їх на протязі століть.

У одному Голодоморі загинуло більше українців, ніж було винищено індіанців білими (якщо брати до уваги ці дані: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Indian_massacres).

Та я б так якось і  не сказав..Пропонуєте гонорово побігти з вилами на  кулемети "друзів"?Ви з Канади будете нас підбадьорювати?

Бачу, Вас більше турбує несправедлива доля американських індійців, ніж статус кво в українському суспільстві і зокрема великі проблеми з менталітетом певної його частини. ОК.
Заради цікавості,Ad Astra,а ви виросли і виховані на умовному Заході(Канада там чи Америка чи що там) чи переїхали?Звідки у вас такі імперські погляди?Якщо ви щира українка(в усякому разі так себе позіціонуєте),то ,як на мене,нескладно провести аналогію(а якщо не в змозі ,то зрозуміти українці) між долями індіанців Америк і України.Звідки така впевненість у правоті колонізаторів,у їх “гарному“ ставленні до нащадків винищених їми корінних народів?Українців не так само винищували?Ці подачки благо?Нахрін вони їм здалися,їх вже нема,вони живі трупи.А що не так зі статусом кво(скво,жінок?)?По якомусь зразку тре зрівнятись?Як Навахо?Чи як нас кацапи?А що з менталітетом?Народ не такий?Ви нас соромитесь?Бідних родичів?У вас менталітет огого?

Я тут не виросла, а переїхала. А такі погляди у мене тому, що я консерватор, а не лібералодемократ. Різниця між українцями та індійцями величезна. Українці мали набагато вищу цивілізацію та державність, тоді як туземні індійці Канади та Америки практично вели збирально-мисливський спосіб життя. Індійців Південної Америки я сюди не приписую, тому що там були набагато вищі цивілізації, до цього часу мало досліджені. Це по-перше.

По-друге, що Вам конкретно не подобається? у Вас багато запитань, але на різні теми. Конкретизуйте свої претензії  :smilie5:.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: А між іншим
« Reply #206 : Серпня 22, 2018, 08:40:24 08:40 »
Юрась, Астра тут права. Между индейцами и нами пропасть - предки нынешних украинцев при захвате Московией уже имели свое государство, пусть даже квази, индейцы вели родоплеменной способ жизни, даже с земледелием туго было. Я в свое время с удивлением узнал что многие племена (за все не скажу) даже металла не знали и пользовались каменными и костяными орудиями.
Собственно поэтому Россия империя, а Америка нет.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33195
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #207 : Серпня 22, 2018, 08:56:59 08:56 »
Цитувати
відповідні угоди
  :lol:

скляні намиста vs землі

Америка вчинила з корінними без сентиментів . І Я розумію чому : Для розвитку.
Цинічно але правильно.

Зате зараз принаймі в Канаді ці народи мають привілегії, які іншим канадцям і не снилися - наприклад, безплатна вища освіта і дозвіл не платити податки.

Дай то Боже українцям ніколи  не отримати такі привілеї

Українці і не отримали, бо продовжують працювати на, торгувати і дружити із народом-державою, яка геноцидила їх на протязі століть.

У одному Голодоморі загинуло більше українців, ніж було винищено індіанців білими (якщо брати до уваги ці дані: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Indian_massacres).

Та я б так якось і  не сказав..Пропонуєте гонорово побігти з вилами на  кулемети "друзів"?Ви з Канади будете нас підбадьорювати?

В стилі Аеліта завертає  :smilie5:

Цікаво, чи Аутсідор тут буде ?  :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
Re: А між іншим
« Reply #208 : Серпня 22, 2018, 09:30:57 09:30 »
Юрась, Астра тут права. Между индейцами и нами пропасть - предки нынешних украинцев при захвате Московией уже имели свое государство, пусть даже квази, индейцы вели родоплеменной способ жизни, даже с земледелием туго было. Я в свое время с удивлением узнал что многие племена (за все не скажу) даже металла не знали и пользовались каменными и костяными орудиями.
Собственно поэтому Россия империя, а Америка нет.
Яка доля ІМПЕРІЇ інків ?Нецивілізовані були?А що у нас ховається під словом “орієнтали“?Теж нецивілізовані ?У порівнянні з ким останні були нецивілізовані?А що ж так їм пощастило,за деяким виключенням,стати колоніями європейських держав?Знищення індіанців- це цивілізаційний поступ?А Голодомор?Я не бачу різниці,що там геноцид що там;що там імперії облаштовували життєвий простір,що тут.
« Останнє редагування: Серпня 22, 2018, 09:46:56 09:46 від Yuras Yuras »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15832
Re: А між іншим
« Reply #209 : Серпня 22, 2018, 09:45:09 09:45 »
Цитувати
відповідні угоди
  :lol:

скляні намиста vs землі

Америка вчинила з корінними без сентиментів . І Я розумію чому : Для розвитку.
Цинічно але правильно.

Зате зараз принаймі в Канаді ці народи мають привілегії, які іншим канадцям і не снилися - наприклад, безплатна вища освіта і дозвіл не платити податки.

Дай то Боже українцям ніколи  не отримати такі привілеї

Українці і не отримали, бо продовжують працювати на, торгувати і дружити із народом-державою, яка геноцидила їх на протязі століть.

У одному Голодоморі загинуло більше українців, ніж було винищено індіанців білими (якщо брати до уваги ці дані: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Indian_massacres).

Та я б так якось і  не сказав..Пропонуєте гонорово побігти з вилами на  кулемети "друзів"?Ви з Канади будете нас підбадьорювати?
[/quчу, Вас більше турбує несправедлива доля американських індійців, ніж статус кво в українському суспільстві і зокрема великі проблеми з менталітетом певної його частини. ОК.
Заради цікавості,Ad Astra,а ви виросли і виховані на умовному Заході(Канада там чи Америка чи що там) чи переїхали?Звідки у вас такі імперські погляди?Якщо ви щира українка(в усякому разі так себе позіціонуєте),то ,як на мене,нескладно провести аналогію(а якщо не в змозі ,то зрозуміти українці) між долями індіанців Америк і України.Звідки така впевненість у правоті колонізаторів,у їх “гарному“ ставленні до нащадків винищених їми корінних народів?Українців не так само винищували?Ці подачки благо?Нахрін вони їм здалися,їх вже нема,вони живі трупи.А що не так зі статусом кво(скво,жінок?)?По якомусь зразку тре зрівнятись?Як Навахо?Чи як нас кацапи?А що з менталітетом?Народ не такий?Ви нас соромитесь?Бідних родичів?У вас менталітет огого?

Я тут не виросла, а переїхала. А такі погляди у мене тому, що я консерватор, а не лібералодемократ. Різниця між українцями та індійцями величезна. Українці мали набагато вищу цивілізацію та державність, тоді як туземні індійці Канади та Америки практично вели збирально-мисливський спосіб життя. Індійців Південної Америки я сюди не приписую, тому що там були набагато вищі цивілізації, до цього часу мало досліджені. Це по-перше.

По-друге, що Вам конкретно не подобається? у Вас багато запитань, але на різні теми. Конкретизуйте свої претензії  :smilie5:.
Як зручно:я не нацист,мені віддали наказ,тому я вбивав але я не винен,це начальник поганий.
 І що тепер чи тоді,що вони вели примітивніше життя?То можна їх вбивати як скажених собак,вбивати родинами,селами,племенами,народами?Ви ж,з ваших слів, їх за людей не вважаєте,навіть не варварами~напівзвірми.Послухайте кацапів~ми для них такі ж недолюди,як для вас індіанці.Кацапи теж вважають,що несуть нам промінь надії ,месії,а по факту поцікавтесь нашою історією.
Мої питання випливають з ваших постів,взагалі, такий спосіб вести дискусію.
А що за статус~кво вас цікавить,що не так з менталітетом?Ви б хотіли ,щоб українці теж мали такі привілеї як індіанці?