Сторінок:
Actions
  • #361 від Feral Cat 04 Aug 2021
  • Ти й істина- речі несумісні

    І що ти одразу під Чупу лягаєш- для страховки, щоб не забанив? Ще ті інстинкти, як у світі тварин... Точно ольгинець

    Чупса є поважаю як людину. Він не завжди правий, не дуже поінформований про багато речей. Але він - не продажний і не ссучений.
  • #362 від svit 04 Aug 2021
  • Чупса є поважаю як людину. Він не завжди правий, не дуже поінформований про багато речей. Але він - не продажний і не ссучений.

    ой бля ...  :fp2
  • #363 від Feral Cat 04 Aug 2021
  • Смішно було, як Іудушка корячився перед Гео, коли той був модером  :smilie5:

    Павєл Фьодоровічь, штото ви нє то. Как там батюшка? Што вскритіє показало?  :gigi:
  • #364 від Feral Cat 04 Aug 2021
  • ой бля ...  :fp2

    Це  моя суб“єктивна :smilie5: :smilie5: опінія...
  • #365 від svit 04 Aug 2021
  • Це  моя суб“єктивна :smilie5: :smilie5: опінія...

    ферал, я дуже проста людина. настільки, що досі не знаю, в чому полягає моя складність зробити так щоб тебе тут не було.
  • #366 від Feral Cat 04 Aug 2021
  • ферал, я дуже проста людина. настільки, що досі не знаю, в чому полягає моя складність зробити так щоб тебе тут не було.

    Ти ж знаєш, що я не брешу. 
    А решта - не має значення.
  • #367 від svit 04 Aug 2021
  • Ти ж знаєш, що я не брешу. 
    А решта - не має значення.

    нема жодної теми де б ти не збрехав.
  • #368 від Feral Cat 04 Aug 2021
  • нема жодної теми де б ти не збрехав.

    ПрИклади? :smilie10: :smilie11:
  • #369 від Uki 04 Aug 2021
  • Поки летів з відпустки в Орегоні додому тут ферал такі срачі порозводив ....... :fp2
    Таки поки що дам трохи порозважатись ............ Коли обридне народу з'ясовувати стосунки почищу теми від персонального срачу........ А коту доведеться нести відповідальність за ці срачі...........
  • #370 від Feral Cat 04 Aug 2021
  • Поки летів з відпустки в Орегоні додому тут ферал такі срачі порозводив ....... :fp2
    Таки поки що дам трохи порозважатись ............ Коли обридне народу з'ясовувати стосунки почищу теми від персонального срачу........ А коту доведеться нести відповідальність за ці срачі...........

    Ні хера я не розводив. Я їх ніколи не розвожу.
    Підарня місцева на мої пости реагує як бики на червону ганчірку.
    Не треба до мене дойобуватися.


  • #371 від Uki 04 Aug 2021
  • Ні хера я не розводив.
    Не треба до мене дойобуватися.

    Практично у всих топових гілках твої агресивні висери........
  • #372 від Uki 05 Aug 2021
  • Готово.....  :smilie2:
    Прошу дописувачив докласти зусилля та не відповідати на провокації та не завалювати форум спамом особистих розборок.......
  • #373 від RG 05 Aug 2021
  • Іудушка теж поїхав у відпустку ?   :smilie5:
  • #374 від Бувалий 05 Aug 2021
  • Іудушка теж поїхав у відпустку ?   :smilie5:
    Службова командiровка... на Родiну...
    Треба новi методiчки вивчати...
    Старi... давно вже приiлися - нема з ким сперечатися...
     :smilie7:
  • #375 від jia 13 Aug 2021
  • :fp2
    узнаю демагогию зеленых

    Сходи нахуй
    Я ні екологією ніколи, ні зебілом не стаждав
  • #376 від majesty 13 Aug 2021
  • Сходи нахуй
    Я ні екологією ніколи, ні зебілом не стаждав

    я воспитанный человек
    а накую оставлю местог за толбой

    а экологией ты мржешь не страдать :fp2
    параша твое все
  • #377 від Sebastian Brant 15 Aug 2021
  • Зарікався ж я колись витрачати час на маразматичних стариганів, які люблять сперечатись зі складеним у їхній голові, їхніми ж тарганами, враженнями. Тож так мені і треба. Заслужив. Але більше вже точно не буду.  :gigi:

    Може, просто підеш на хер, єбанате? Старигане- це ти, ушльопок жлобський. А ідіот- твоє власне ім'я
    Так зрозуміло краще, дефективне?

    П.С. З тобою , недоумку, ніхто й не сперечався. Лише намагались чомусь навчити
  • #378 від Outlander 15 Aug 2021
  • А як повернешся, забань ТС. У цьому була б глибинна, сермяжна правда
    А підкажи мені діду, поки я тебе на йух не послав, а за що ж то мене банити треба?  :gigi:
  • #379 від Sebastian Brant 15 Aug 2021
  • А підкажи мені діду, поки я тебе на йух не послав, а за що ж то мене банити треба?  :gigi:

    Ну , хоча б за те підр, що ти мене дідом називаєш. Ти що , бидло тупориле, зовсім охерело? А на хер я тебе вже послав. На іншій гілці
  • #380 від Outlander 15 Aug 2021
  • Ну , хоча б за те підр, що ти мене дідом називаєш. Ти що , бидло тупориле, зовсім охерело? А на хер я тебе вже послав. На іншій гілці
    Добре, якщо не дідом, то буду бабою називати. Бо судячи з риторики точно баба базарна. :gigi:
  • #381 від RG 15 Aug 2021
  • О, срач  :hot:
  • #382 від Uki 15 Aug 2021
  • Народ, я намагаюсь не банити нікого..... Але пишіть по темі будь ласка..... Не треба кидатись один на одного.......
  • #383 від Outlander 15 Aug 2021
  • Народ, я намагаюсь не банити нікого..... Але пишіть по темі будь ласка..... Не треба кидатись один на одного.......
    А тобі не пофіг? По темі писати нудно. А так срач собі і срач. Для відвідуваності навіть краще. Усі люблять срачі.  :gigi:
  • #384 від Ad Astra 16 Aug 2021
  • А тобі не пофіг? По темі писати нудно. А так срач собі і срач. Для відвідуваності навіть краще. Усі люблять срачі. :gigi:

    То чому вимагаєш, щоб випиляли неугодних?

    Пратіварєчівий какой.

  • #385 від Outlander 16 Aug 2021
  • То чому вимагаєш, щоб випиляли неугодних?
    А можна навести докази цьому твердженню?  :gigi:
  • #386 від Ad Astra 16 Aug 2021
  • А можна навести докази цьому твердженню?  :gigi:

    Вже забув, що наклацав, що мене тут забагато? що імпліцитно є закликом до забану, дядя.

    ПС. А який це був у тебе на фупі нік? теж Аутлендер?
  • #387 від Outlander 16 Aug 2021
  • Вже забув, що наклацав, що мене тут забагато? що імпліцитно є закликом до забану, дядя.
    Тобто доказів "То чому вимагаєш, щоб випиляли неугодних?" не буде?  :gigi:
  • #388 від Ad Astra 16 Aug 2021
  • Тобто доказів "То чому вимагаєш, щоб випиляли неугодних?" не буде?  :gigi:

    Так, так, продовжуй виляти хвостиком, як і по темі про вбивства українських вояк кацапами.
  • #389 від Outlander 16 Aug 2021
  • Так, так, продовжуй виляти хвостиком, як і по темі про вбивства українських вояк кацапами.
    Докази вимог будуть?  :gigi:
  • #390 від Ad Astra 16 Aug 2021
  • Докази вимог будуть?  :gigi:

    Тільки мені здається, що ольгінки стало забагато на цьому форумі?  :gigi:
Сторінок:
Actions