Автор Тема: Климкин: Необходимо восстановить доверие между Украиной и Россией(???)  (Прочитано 3776 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Необходимо восстановить былое доверие в отношениях между Украиной и Россией.
Такое мнение министр иностранных дел Украины Павел Климкин выразил в интервью спутниковому телеканалу TV 5 Monde.

«В настоящее время отношения с Россией являются весьма сложными по той причине,
что в них отсутствует необходимое доверие. Необходимо восстановить былое доверие в отношениях между Украиной и Россией.
Но это зависит не только от воли Украины, но также и от воли России.

Для початку Клiмкiну треба було б здобути довiру вiд Українцiв.
На такi високi посади не можна ставити бувших граждан Ватнiкстану.
Не вiрю йому!

Offline iМолодéць

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Стать: Чоловіча
Що, ще більшу довіру?  :smilie10:  :Sho_za:

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Якийсь довбойоб, чи що... Воно хоче відновити довіру (а вона колись була?) з країною, котра відгризла і окупувала частину моєї і його держави. Не говорячи про все інше. Facepalm.

Offline МастерТук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Не заважайте дипломату казати те, що він повинен казати як дипломат. Дивиться не на слова і ритуальні дії а на практичні результати. :Prapor2:
Він же не називає строки відновлення довіри. Може має на увазі, що років через 150 відновиться довіра  :smilie1: І це якщо негайно почати переговори з її відновлення.
« Останнє редагування: Серпня 03, 2014, 05:00:45 05:00 від МастерТук »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46615
  • Never give in!
Билоє довєріє?  :Sho_za: Він йобнувся? :smilie9: Приберіть цього недомірка нах... :smiley23:
« Останнє редагування: Серпня 03, 2014, 04:58:23 04:58 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497

Не заважайте дипломату казати те, що він повинен казати як дипломат. Дивиться не на слова і ритуальні дії а на практичні результати. :Prapor2:
Для чого потрібно було те казати у дипломатичному сенсі? Голова МЗС має пам'ятати, що він представляє країну перед лицем світу. І я манав, щоб у когось в світі склалось враження, що Україна потребує якоїсь блядь "довіри" у відносинах з відкритим агресором і готова закрити очі хоча б на один з його злочинів.

Offline МастерТук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Це тільки демонстрація перед світом, що ми мирна країна яка не бажає ні з ким війни  і хоче мирно співпрацювати з усіма своїми сусідами, в т.ч. з Рашею. Такі постійні демонстрації необхідні як основа для підтримки України  Іншими країнами. Країнам з войовничою риторикою ніхто не допомогає. Це базовий принцип світової дипломатії.
« Останнє редагування: Серпня 03, 2014, 05:13:10 05:13 від МастерТук »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46615
  • Never give in!
Той поц міг сказати, що довіра зруйнована агресією парашки. Муділа кацапська...
If you are going through hell, keep going.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Той поц міг сказати, що довіра зруйнована агресією парашки. Муділа кацапська...

А ещё спеть Путин хуйло, как предыдущий глава МЗС. Вот радости то было бы.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Той поц міг сказати, що довіра зруйнована агресією парашки. Муділа кацапська...

А ещё спеть Путин хуйло, как предыдущий глава МЗС. Вот радости то было бы.
Ой, я вас умоляю, когда он узнает, что завтра его уволят, он ещё и не такое споет.
Ник зарезервирован

Offline Lazy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 596

Не заважайте дипломату казати те, що він повинен казати як дипломат. Дивиться не на слова і ритуальні дії а на практичні результати. :Prapor2:
Для чого потрібно було те казати у дипломатичному сенсі? Голова МЗС має пам'ятати, що він представляє країну перед лицем світу. І я манав, щоб у когось в світі склалось враження, що Україна потребує якоїсь блядь "довіри" у відносинах з відкритим агресором і готова закрити очі хоча б на один з його злочинів.

Это действительно его работа.

Необходимо восстановить доверие между Украиной и Россией. Но это требует шагов с обеих сторон. Например, Россия должна перестать врать, поддерживать бандитов и оккупировать украинские территории. Вот после этого доверие может быть восстановлено.

Насколько я понимаю, смысл его слов примерно таков. Есть какие-то возражения?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Крикуны, вы прочитайте что Климкин сказал только внимательно. Он ничего не сказал. Прописные истины что масло масляное а солнце всходит на Востоке. И если масло будет все время масляным, то и солнце не поменяет своей траектории. Но зато как прозвучало! :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован

Не заважайте дипломату казати те, що він повинен казати як дипломат. Дивиться не на слова і ритуальні дії а на практичні результати. :Prapor2:
Для чого потрібно було те казати у дипломатичному сенсі? Голова МЗС має пам'ятати, що він представляє країну перед лицем світу. І я манав, щоб у когось в світі склалось враження, що Україна потребує якоїсь блядь "довіри" у відносинах з відкритим агресором і готова закрити очі хоча б на один з його злочинів.

Это действительно его работа.

Необходимо восстановить доверие между Украиной и Россией. Но это требует шагов с обеих сторон. Например, Россия должна перестать врать, поддерживать бандитов и оккупировать украинские территории. Вот после этого доверие может быть восстановлено.

Насколько я понимаю, смысл его слов примерно таков. Есть какие-то возражения?

Не заважайте дипломату казати те, що він повинен казати як дипломат. Дивиться не на слова і ритуальні дії а на практичні результати. :Prapor2:
Для чого потрібно було те казати у дипломатичному сенсі? Голова МЗС має пам'ятати, що він представляє країну перед лицем світу. І я манав, щоб у когось в світі склалось враження, що Україна потребує якоїсь блядь "довіри" у відносинах з відкритим агресором і готова закрити очі хоча б на один з його злочинів.

Это действительно его работа.

Необходимо восстановить доверие между Украиной и Россией. Но это требует шагов с обеих сторон. Например, Россия должна перестать врать, поддерживать бандитов и оккупировать украинские территории. Вот после этого доверие может быть восстановлено.

Насколько я понимаю, смысл его слов примерно таков. Есть какие-то возражения?
Список того, что должна сделать параша очень большой, но лично для меня было бы достаточно арреста суда и адекватного наказания 5-6 мудил, во главе с Хуйлом за преступления против Украины и человечности. Доверие поднялось бы на небывалые высоты. А пустившего пулю в лоб этим мудакам готов почитать как национального героя.
Ник зарезервирован

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Треба бути дебилами щоб не розуміти що нам жити поряд з кацапами завжди...
Це для усіх тих хто виступає за розрив Усього з кацапами. ..а цього ніколи не буде..Навіть тягнибок на це б не пішов...

Offline Lazy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 596
Список того, что должна сделать параша очень большой, но лично для меня было бы достаточно арреста суда и адекватного наказания 5-6 мудил, во главе с Хуйлом за преступления против Украины и человечности. Доверие поднялось бы на небывалые высоты. А пустившего пулю в лоб этим мудакам готов почитать как национального героя.

Интересно, встречаясь в темном переулке с грабителем, Вы тоже немедленно начинаете его обличать и требовать суда над ним? Надеетесь на дарвиновскую премию? Ладно - для себя лично, это Ваше дело. Но Украину все-таки мне было бы жалко.

И еще вопрос: что Вы лично делали год-два назад? Выходили на улицу и так же громко требовали суда над Януком?



Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Треба бути дебилами щоб не розуміти що нам жити поряд з кацапами завжди...
Це для усіх тих хто виступає за розрив Усього з кацапами. ..а цього ніколи не буде..Навіть тягнибок на це б не пішов...
Та ви шо! сам Тягнибок би не пішов? не розривав би наше Усьо?
Жити поряд зткимось це одне, а щоранку тому "комусь " дупу цілувати - то інше.
 :Ganba:
Sapere aude

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Треба бути дебилами щоб не розуміти що нам жити поряд з кацапами завжди...
Це для усіх тих хто виступає за розрив Усього з кацапами. ..а цього ніколи не буде..Навіть тягнибок на це б не пішов...
Та ви шо! сам Тягнибок би не пішов? не розривав би наше Усьо?
Жити поряд зткимось це одне, а щоранку тому "комусь " дупу цілувати - то інше.
 :Ganba:

То значить коли Пан ГИ Мун пропонував відновити діалог і стосунки Ізраїлю з Палестиною ...то він  дупу Арабам цілував?

Зі.НМП Не варто переносити гопницькі поняття про світовий устрій на терени дипломатичних стосунків між державами.Це дипломатія, а не районні розборки.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Якийсь довбойоб, чи що... Воно хоче відновити довіру (а вона колись була?) з країною, котра відгризла і окупувала частину моєї і його держави. Не говорячи про все інше. Facepalm.

Это дипломатия.

"..
Довіра між Берліном та Москвою вже нині "поза сумнівом, серйозно зіпсовано", але продовження діалогу з Росією не слід вважати ознакою наївності.

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, відповідаючи на питання німецької газети Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung, повідомляє Німецька хвиля.
.."

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
Вспомните:

Договор о дружбе и сотрудничестве между Украиной и Россией ....
А говорите дипломатия !
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
чувак каких-то грибов объелся :fp2
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Та все правильно.
Дещиця констатував, що путін ху..о.
І де він?...
Клімкін не дурак, клімкін знає, що казати, щоб на посаді втриматись... :shuffle:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Та все правильно.
Дещиця констатував, що путін ху..о.
І де він?...
Клімкін не дурак, клімкін знає, що казати, щоб на посаді втриматись... :shuffle:
как по мне, он просто наркоман  :fp2
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Та все правильно.
Дещиця констатував, що путін ху..о.
І де він?...
Клімкін не дурак, клімкін знає, що казати, щоб на посаді втриматись... :shuffle:
как по мне, он просто наркоман  :fp2
Ви що, теж у п`ятницю його на Шустері дивились?  :smilie5:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Та все правильно.
Дещиця констатував, що путін ху..о.
І де він?...
Клімкін не дурак, клімкін знає, що казати, щоб на посаді втриматись... :shuffle:
как по мне, он просто наркоман  :fp2
Ви що, теж у п`ятницю його на Шустері дивились?  :smilie5:
нет :smilie10:

а что, у него были заметны симптомы?  :smilie10:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!

Ви що, теж у п`ятницю його на Шустері дивились?  :smilie5:
нет :smilie10:

а что, у него были заметны симптомы?  :smilie10:
Ага...Не змогла довше 10 хвилин дивитись.. :shuffle:
П.С. Мені вже кучу мінусів накидали "підпільники СУПу".
Так що будьте обережні....

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police

Ви що, теж у п`ятницю його на Шустері дивились?  :smilie5:
нет :smilie10:

а что, у него были заметны симптомы?  :smilie10:
Ага...Не змогла довше 10 хвилин дивитись.. :shuffle:
П.С. Мені вже кучу мінусів накидали "підпільники СУПу".
Так що будьте обережні....
я заинтригован  :lol:
я даже сейчас не поеду за картошкой, а включу повтор шмустера. буду есть макароны  :weep:

P.S. на минуса не обращаю внимания.
и ваще я на темной стороне силы, поэтому у меня по феншую должна быть негативная карма :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
То значить коли Пан ГИ Мун пропонував відновити діалог і стосунки Ізраїлю з Палестиною ...то він  дупу Арабам цілував?
;;Не варто переносити гопницькі поняття про світовий устрій на терени дипломатичних стосунків між державами.Це дипломатія, а не районні розборки.

Сам не цілував, ні. Він це жидам пропонував. От так як зараз Клімкін украінцям пропонує.
Щодо гопницьких понять, то треба дужжже не хотіти бачити реальність, щоб не помітити, що на протязі щонайменш останніх десяти років Путлєр саме так з Украіною і поводиться. Як гопник з терпилою. І таки мабуть тим комплексом жертви глибоко просякнута свідомість, якщо навіть на такому рівні  людина белькоче про якесь "відновлення довіри..."
Як це має виглядати в очах нашихьпотенційних союзників, і думати не хочеться.
Sapere aude

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
10 російських танків рухаються на Донецьк - АТО

http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/3/7033796/

Клімкін - (...) ?
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !

Astronaut

  • Гість
Необходимо восстановить былое доверие в отношениях между Украиной и Россией.
Такое мнение министр иностранных дел Украины Павел Климкин выразил в интервью спутниковому телеканалу TV 5 Monde.

«В настоящее время отношения с Россией являются весьма сложными по той причине,
что в них отсутствует необходимое доверие. Необходимо восстановить былое доверие в отношениях между Украиной и Россией.
Но это зависит не только от воли Украины, но также и от воли России.

Для початку Клiмкiну треба було б здобути довiру вiд Українцiв.
На такi високi посади не можна ставити бувших граждан Ватнiкстану.
Не вiрю йому!
В каком-то рассказе или в повести "понаехавшей в Москву" писательницы мне попалось чудное выражение: "дипломат-ебанько".

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
послушал я Климкина в "шустере" от 1-го числа.
такое впечатление, чувак на антидепрессантах сидит плотно  :laugh:
та и ваще уроженец Курска. ни рыба, ни мясо, короче  :smiley23:
Welcome to the Dark Side of the Force