Сторінок:
Actions
  • #1291 від WestNik 16 Mar 2019
  • Гонта тут писав, що ненавидить Українську державу та бажає їй погибелі. Так що йому краще на форумі гіві й моторили писати, а не на СУПі.

    але те, що кацапи вперто гонту хочуть відрядити на суп- це ж визнання, йопта
  • #1292 від majesty 16 Mar 2019
  • Все нормально. Ви задали питання за ЩО. Я відповів.

    Посилання дати? Чи самі знайдете бан-ліст?

    я не сноб
    но надо поставить тест 500 000 умножить на 4000
    что бы фильтровать штабных зеленского и гонт
  • #1293 від Geo 16 Mar 2019
  • #1294 від nativi 16 Mar 2019
  • я не сноб
    но надо поставить тест 500 000 умножить на 4000
    что бы фильтровать штабных зеленского и гонт
    Емммм... Ето ви про мене?
  • #1295 від majesty 16 Mar 2019
  • Емммм... Ето ви про мене?

    почему про вас?
  • #1296 від irpin 16 Mar 2019
  • думаю, то взагалі.   :gigi:
    треба розслабитися, мабуть. я теж після довгої неділі пагано розумію гумор.
  • #1297 від Geo 16 Mar 2019
  • А ну-ка....кто мне скажет....

    куда девался пост Гонты від Березня 02, 2019, 10:12:18 22:12 про "зборище чиколядної піздобратії" (с)....


    Га?
  • #1298 від WestNik 16 Mar 2019
  • Загальні обговорення / Re: сколько же пидаров на фупе
    « Повідомлення від Ali(UA)  Березня 02, 2019, 10:20:11 22:20 »
    Цитата: gonta від Березня 02, 2019, 10:12:18 22:12
    а де антенщик чупс?
    що той даун зробив з супом?
    в 2012 то був душевний форум а нині зборище чиколядної піздобратії :smilie2:
    Слушай руский подлиза, вали к своей конечной прытуле , и не задерживайся.
  • #1299 від Geo 16 Mar 2019
  • Загальні обговорення / Re: сколько же пидаров на фупе
    « Повідомлення від Ali(UA)  Березня 02, 2019, 10:20:11 22:20 »
    Цитата: gonta від Березня 02, 2019, 10:12:18 22:12
    а де антенщик чупс?
    що той даун зробив з супом?
    в 2012 то був душевний форум а нині зборище чиколядної піздобратії :smilie2:
    Слушай руский подлиза, вали к своей конечной прытуле , и не задерживайся.

    ОРИГИНАЛ его поста ищез.
  • #1300 від WestNik 16 Mar 2019
  • ОРИГИНАЛ его поста ищез.

    він міг, мабуть, потерти його
  • #1301 від Geo 16 Mar 2019
  • він міг, мабуть, потерти його

     Забанений? Потерти? Пост цей ще був 5 хвилин тому. Ось, що цікаво.
  • #1302 від WestNik 16 Mar 2019
  • Забанений? Потерти? Пост цей ще був 5 хвилин тому. Ось, що цікаво.

    не знаю, може тут такий функціонал

    забаньте мене, я перевірю  :smilie5:
  • #1303 від cynic 16 Mar 2019
  • Забанений? Потерти? Пост цей ще був 5 хвилин тому. Ось, що цікаво.
    на фупі шість сторінок накропали відповідника тутешніх 48.Цікаво коли догонять  :smilie1: зачепив ти їх гео за печінку.Навіть фенікс ожив і грізно обіцяє помсту на здибанці.
      А взагілі смішно мені ОСОБСТО(нікого не зачіпаючи) коли дорослі люди як малі діти в пісочниці починають кидатися один в одного зі свого замку "заочним" піском. Ну у них свофя "свадьба" і кожен там пробує покращити хоч на пару баксів свій ЗУБОЖІЛИЙ стан як душі так і поляресу,а тут  "попіл клааса" стукає у серце.
     ну будьте ж вище таких смішних спроб "виграти" битву.Її хтось виграє в дургому турі в КВІТНІ,якщо виграє.От тоді і можна буде вдоволь насміятися.ІМНО
     Форуми таки затягують не тільки фізично але і умислово.рідко хто вміє триматися без емоцій і скочення у дитинство.реально панове притримайте коней на фініш.Солодша буде віддача :smilie5:
  • #1304 від Geo 16 Mar 2019
  • не знаю, може тут такий функціонал

    забаньте мене, я перевірю  :smilie5:


    та нє.  :laugh: Не треба.
  • #1305 від Geo 16 Mar 2019
  • Дякую.
  • #1306 від WestNik 16 Mar 2019
  • ні то ні, моя справа запропонувати  :laugh:
  • #1307 від Geo 16 Mar 2019
  • ні то ні, моя справа запропонувати  :laugh:

    Пост з'явився.
  • #1308 від WestNik 16 Mar 2019
  • на фупі шість сторінок накропали відповідника тутешніх 48.Цікаво коли догонять  :smilie1: зачепив ти їх гео за печінку.Навіть фенікс ожив і грізно обіцяє помсту на здибанці.
      А взагілі смішно мені ОСОБСТО(нікого не зачіпаючи) коли дорослі люди як малі діти в пісочниці починають кидатися один в одного зі свого замку "заочним" піском. Ну у них свофя "свадьба" і кожен там пробує покращити хоч на пару баксів свій ЗУБОЖІЛИЙ стан як душі так і поляресу,а тут  "попіл клааса" стукає у серце.
     ну будьте ж вище таких смішних спроб "виграти" битву.Її хтось виграє в дургому турі в КВІТНІ,якщо виграє.От тоді і можна буде вдоволь насміятися.ІМНО
     Форуми таки затягують не тільки фізично але і умислово.рідко хто вміє триматися без емоцій і скочення у дитинство.реально панове притримайте коней на фініш.Солодша буде віддача :smilie5:

    якось важко не висловитись з приводу сміття, яке ВІДКРИТО ненавидить Україну, і бажає її знищення
  • #1309 від cynic 16 Mar 2019
  • якось важко не висловитись з приводу сміття, яке ВІДКРИТО ненавидить Україну, і бажає її знищення
    без сумніви ти правий.Висловитися треба(для того і форуми існують),але не треба робити з цього великий гамір і уявляти,що ти до дзвонився до того,кому то було направлено і що то дасть хоч якийсь мізерний ,хоча б,результат.
      Форум по своїй суті є свого роду сучасною психологічною "лікарнею" яка таким способом знімає той стрес який ,з ростом швидкості подій і інфи, нас насичує як негативом так і позитивом.такий собі "громовідвід". І велика небезпека для тих,хто то не розуміє а вважає,що грає по серйозному і на всі.ІМНО
  • #1310 від majesty 16 Mar 2019
  • без сумніви ти правий.Висловитися треба(для того і форуми існують),але не треба робити з цього великий гамір і уявляти,що ти до дзвонився до того,кому то було направлено і що то дасть хоч якийсь мізерний ,хоча б,результат.
      Форум по своїй суті є свого роду сучасною психологічною "лікарнею" яка таким способом знімає той стрес який ,з ростом швидкості подій і інфи, нас насичує як негативом так і позитивом.такий собі "громовідвід". І велика небезпека для тих,хто то не розуміє а вважає,що грає по серйозному і на всі.ІМНО

    ты прикинь
    притулятко дало право нацботу в своих ветках тереть посты

    это все что надо знать про работу фсб с агентурой
  • #1311 від WestNik 16 Mar 2019
  • без сумніви ти правий.Висловитися треба(для того і форуми існують),але не треба робити з цього великий гамір і уявляти,що ти до дзвонився до того,кому то було направлено і що то дасть хоч якийсь мізерний ,хоча б,результат.
      Форум по своїй суті є свого роду сучасною психологічною "лікарнею" яка таким способом знімає той стрес який ,з ростом швидкості подій і інфи, нас насичує як негативом так і позитивом.такий собі "громовідвід". І велика небезпека для тих,хто то не розуміє а вважає,що грає по серйозному і на всі.ІМНО

    мені пофіг на "лікарні"

    якщо читач з фупу перейде на суп, а це достатньо імовірно, то тут він мусить підтвердити свої здогади про кацапоботів з фупу
  • #1312 від cynic 17 Mar 2019
  • ты прикинь
    притулятко дало право нацботу в своих ветках тереть посты

    это все что надо знать про работу фсб с агентурой
    І ЩО? ну дає право,бо МАЄ право. Чого нервувати? Ти ж змінити нічого не можеш.А як так то ПЛЮНЬ і не псуй нерви.Бо та його робота там і так варта козячого гівенця а більш нічого.Пук то в пустоту і задоволення примітиву фенікса (чи в силу молодості чи в силу психології). Нехай почує себе чимсь важливим,вершителем а не простим виконавцем чиїгось бажань і розрахунків та розробок.Так таким легше жити,з уявним розумінням своєї "значимості".А для підкріплення таким можна і по плечі потріпати чи по щоці(як алоїзович ,на кінохроніці останніх днів, гітлерюгенд -гуд,вері гуд....і як вони світилися радістю.ну точно як наш фенікс :smilie5: при редагуванні своєї гілки.
  • #1313 від Sturmer44 17 Mar 2019
  • Цитувати
    Re: Гео в гневе.
    Luxetenebris
    cьогодні в 21:27
    IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
    Финикс, cьогодні в 21:23
    Кажу...давайте завтра НД проти свинар-тітух...чекаю короч... :gigi:

    про більшу половину тих дегенератів я знаю практично все що потрібно. Особливо про тих хто в моєму "фан клюбі" на декотрих копав не один рік на фупі :-)
    Як хош можу поділитись  :D

    П.С. Я теж вмію списки складати  :laugh: так про всяк випадок.
  • #1314 від Sturmer44 17 Mar 2019
  • Лубрикант о.уїв вкрай

    мерзота й.бана
  • #1315 від cynic 17 Mar 2019
  • мені пофіг на "лікарні"

    якщо читач з фупу перейде на суп, а це достатньо імовірно, то тут він мусить підтвердити свої здогади про кацапоботів з фупу
    і ЩО? Що тобі дає то підтвердження якогось аноніма на словах,що не мають ніякого реального значення ні для нього(анінім) ні для реальних подій? Що ти досягнеш тим-МУСИТЬ? Вірності і непогрішності -ні не досягнеш.Зміни РЕАЛЬНИХ поглядів-ні не досягнеш(це щось таке як  то питання -чий крим.)Ніби тішить питаючого(показує владу того що питає) але по суті від того крим і далі залишається хуйлівським ПО ФАКТУ.....і ще довго залишиться.І це розуміють ті,що знають історію таких аншлюсів.
  • #1316 від WestNik 17 Mar 2019
  • і ЩО? Що тобі дає то підтвердження якогось аноніма на словах,що не мають ніякого реального значення ні для нього(анінім) ні для реальних подій? Що ти досягнеш тим-МУСИТЬ? Вірності і непогрішності -ні не досягнеш.Зміни РЕАЛЬНИХ поглядів-ні не досягнеш(це щось таке як  то питання -чий крим.)Ніби тішить питаючого(показує владу того що питає) але по суті від того крим і далі залишається хуйлівським ПО ФАКТУ.....і ще довго залишиться.І це розуміють ті,що знають історію таких аншлюсів.

    То що- понять и простить

    Чи що ?

    Бо я вже заблукав в твоїх викладках
  • #1317 від cynic 17 Mar 2019
  • Лубрикант о.уїв вкрай

    мерзота й.бана
    виявляється що підтвердження психології таких феніксів прийшло швидше ніж очікувалося.Хлопці почули себе такими нібелунгами,грізними,затягнутими в шкіру ,з стеком і сигарою в роті.ВЕРШИТЕЛІ долі.А по суті-мілкі,нещасні в житті психопати,яким навіть така УЯВНА влада приносить таку радість. :weep: І не розуміцють "...-фюрери",що вони як були так і залишилися на самому низу соціальної драбини в силу власне таких примітивних хотілок "величності".І що і далі вони будуть гумусом для тих,хто реально маніпулює як мачо-феніксом так і бляхарем -венгром. :smilie1:
  • #1318 від cynic 17 Mar 2019
  • То що- понять и простить

    Чи що ?

    Бо я вже заблукав в твоїх викладках
    ПЛЮНУТИ,розтерти і забути про то і таких.Нічого ТОБІ крім нервиці ці персонажі і їх "боротьба за ідеали" тобі не принесуть.Бо навіть "перемога" їх не варта зусиль,настільки вона нікчемна над таким мікчемами.Якщо 0помнониш на 0 то що в результаті? То чого нервувати. :smilie7:
  • #1319 від majesty 17 Mar 2019
  • Людина
    cьогодні в 01:02
    IP/Host: 176.103.21.---
    А я сьогодні особисто майже 2 години розмовляв з Юлією Тимошенко!!! Враження захмарні. Оце справжній лідер, а не ваш мародер свинячий

    писи
    не могу его причислить к пидарам
    но бля это писец
  • #1320 від Джон Чандос 17 Mar 2019
  • ты прикинь
    притулятко дало право нацботу в своих ветках тереть посты

    это все что надо знать про работу фсб с агентурой
    так они даже не шифруются - эти финиксы.
    Строчат посты и создают новые темы с разных АйПи.
    Сегодня уже другой на смену заступил - дерзкий :smilie1:
    А вчера видать девка писала - стиль написания чисто женский.
Сторінок:
Actions