Сторінок:
Actions
  • #4891 від ЮАР 29 Aug 2021
  • На Вальку відкликається, як і передбачав Павлов. :smilie7:
     
  • #4892 від svit 29 Aug 2021
  • Кабс, нам твоя мудрість відома. Але. Маджі має щось таке чого ти не маєш.
  • #4893 від Capitain Cubs 29 Aug 2021
  • Аб чьом ти, старче? Переплутав мене із Неймовірною П***ю без Х***я, Кінською З****пою чи Дєвочкой-Кєнгуру??

    Я не матюкаюсь від слова взагалі. Хіба іноді вставляю англійські словечка (причому завжди у зірочках), але це стилістично-семантичний чинник мого авторського стилю.

    цнотлива недойобана сука.
    бідний канадійський скунс cuckold :fp2
  • #4894 від Capitain Cubs 29 Aug 2021
  • Кабс, нам твоя мудрість відома. Але. Маджі має щось таке чого ти не маєш.

    вагіну? :fp2
  • #4895 від Ad Astra 29 Aug 2021
  • цнотлива недойобана сука.
    бідний канадійський скунс cuckold :fp2

    You wish.

    У тебе вже hot flashes почалися чи ще ні? 

    Якщо так, то звернися до гінеколога, страждалець  :smiley14:

  • #4896 від majesty 29 Aug 2021
  • боюсь блять....

    понимаешь  храбрый ты наш
    никогда не пойму почему украинскую площадку (полностью финансируемую не колбасниками)  использует в открытую кацапский бот

    ну ладно еще куаноновскую куйню постит на внутренний американский рынок - тебе это там жрать в штатах кацапской дерявянной ложкой

    но когда тупо кацапские разработками направленными на Украину-  сразу надо рубить на корню  (а то что кацапы работают на антивакцинацию западными вакцинами уже доказано, причем своим шмурдяком они вакцинируют  в приказном порядке)
    ты слышал от фекала косое слово в сторону кацапов со свим Спутником? :weep:

    пойми  у нас, не закрытый клуб который читают два калеки но умнх калеки
    информация с форума разлетается по всему инету и читают его наверно минимум 1000 чел  день
    но читать могут по диагонали и вбросы фекала могут найти благодарные уши (читатель может даже не обратить внимание на ники и прочие - просто проглотит грамотно преподнесенную хуйню ольгино)

    и видит Талибан я тебя как мератора всегда защищал и  давал картбланш на твое виденье работы форума
    но границы должны быть всему и даже Быдлана накуй забанили - а он элитный кацапский бот :fp2


    p.s. встречал в Украине полуватных даунов (причем с хорошим образованием)  которые хотят вакцинироваться исключительно Спутником - это работа фекалов

  • #4897 від svit 29 Aug 2021
  • вагіну? :fp2

    Інсайд, Кабс. Інсайд. А ти цього не маєш. Я Маджі чую.

    Коли хтось називає його кацапом, я тихо фігею. Слава Богу я не модерую. Кабсе, Укі ідеальний модер, він незаангажований, він не живе тут.

    PS. Насправді Маджі не має ніякого інсайду, але хто зна...
  • #4898 від Capitain Cubs 29 Aug 2021
  • Інсайд, Кабс. Інсайд. А ти цього не маєш. Я Маджі чую.

    Коли хтось називає його кацапом, я тихо фігею. Слава Богу я не модерую. Кабсе, Укі ідеальний модер, він незаангажований, він не живе тут.

    PS. Насправді Маджі не має ніякого інсайду, але хто зна...

    я ж про це.
    генгбенг у сінаґоґє.
    щодня :smilie5:
  • #4899 від Outlander 29 Aug 2021
  • Інсайд, Кабс. Інсайд.
    Я сподіваюсь що це такий несмішний жарт. Бо всерйоз запідозрити в інсайдерстві найбільшого імбецила форуму, який таскає гнилі фейки з помийок типу tze-inform та фсб-шних анонімних телеграм каналів, додаючи дебільні заголовки про синагогу, це треба мати дуже вже розвинену фантазію.
  • #4900 від majesty 29 Aug 2021
  • Я сподіваюсь що це такий несмішний жарт. Бо всерйоз запідозрити в інсайдерстві найбільшого імбецила форуму, який таскає гнилі фейки з помийок типу tze-inform та фсб-шних анонімних телеграм каналів, додаючи дебільні заголовки про синагогу, це треба мати дуже вже розвинену фантазію.

     :fp2

    сколько же даунов срет и жрет в нашей несчастной стране
  • #4901 від Outlander 29 Aug 2021
  • До речі, якщо вже зайшла мова про інсайдерів. Єдиний хто зливав реально інсайдерську інфу на упячці та форумах-сателітах це Сарія. Як би там до нього не ставитись. Кілька разів він зливав інфу, яку я реально знав, яка була відому дуже вузькому колу, і навіть більше - в пресі було заявлено діаметрально протилежне.
  • #4902 від majesty 29 Aug 2021
  • До речі, якщо вже зайшла мова про інсайдерів. Єдиний хто зливав реально інсайдерську інфу на упячці та форумах-сателітах це Сарія. Як би там до нього не ставитись. Кілька разів він зливав інфу, яку я реально знав, яка була відому дуже вузькому колу, і навіть більше - в пресі було заявлено діаметрально протилежне.

     :fp2

    ипанат хочешь я тебе покажу свой инстайд, который вам лошкам не плучить даже если были бы кумовьями ермака?
    и ты тогда убьешься апстену

    только ты никогда не узнаешь инсайд это
    или нечто другое  то что тебе никогда не понять из абсолютно рагульского склада умишка



  • #4903 від majesty 29 Aug 2021
  • кстати  у Бирюкова инсайд или у Сария инсайд?   :fp2
  • #4904 від majesty 29 Aug 2021
  • вот за эту ветку меня збанили больше года назад (типа фейк)

    http://ukrpravda.net/index.php?topic=59428.msg1390657#msg1390657


    а потом через год все подтвердилось
    но это как раз таки не был мой инсайд
    а умение анализировать информацию
  • #4905 від Capitain Cubs 29 Aug 2021
  • Я сподіваюсь що це такий несмішний жарт. Бо всерйоз запідозрити в інсайдерстві найбільшого імбецила форуму, який таскає гнилі фейки з помийок типу tze-inform та фсб-шних анонімних телеграм каналів, додаючи дебільні заголовки про синагогу, це треба мати дуже вже розвинену фантазію.

    Власне, це коли мій однодумець - ідіот. :smilie5:
    Ганьба? :fp2
  • #4906 від majesty 29 Aug 2021
  • шо тут
    полтавский нарид возмущаеться? :laugh:
  • #4907 від Uki 29 Aug 2021
  • понимаешь  храбрый ты наш
    никогда не пойму почему украинскую площадку (полностью финансируемую не колбасниками)  использует в открытую кацапский бот

    ну ладно еще куаноновскую куйню постит на внутренний американский рынок - тебе это там жрать в штатах кацапской дерявянной ложкой

    но когда тупо кацапские разработками направленными на Украину-  сразу надо рубить на корню  (а то что кацапы работают на антивакцинацию западными вакцинами уже доказано, причем своим шмурдяком они вакцинируют  в приказном порядке)
    ты слышал от фекала косое слово в сторону кацапов со свим Спутником? :weep:

    пойми  у нас, не закрытый клуб который читают два калеки но умнх калеки
    информация с форума разлетается по всему инету и читают его наверно минимум 1000 чел  день
    но читать могут по диагонали и вбросы фекала могут найти благодарные уши (читатель может даже не обратить внимание на ники и прочие - просто проглотит грамотно преподнесенную хуйню ольгино)

    и видит Талибан я тебя как мератора всегда защищал и  давал картбланш на твое виденье работы форума
    но границы должны быть всему и даже Быдлана накуй забанили - а он элитный кацапский бот :fp2


    p.s. встречал в Украине полуватных даунов (причем с хорошим образованием)  которые хотят вакцинироваться исключительно Спутником - это работа фекалов

    Тупо пропаганда рубиться на корню...... зайди у відповідну гілку та подивись..... або просто поцікався за шо кіт зараз забанений......
    А всякі деструктивні ідеї треба обговорювати та знищувати аргументами, знаннями....... а не затиканням рота.........
  • #4908 від majesty 29 Aug 2021
  • Тупо пропаганда рубиться на корню...... зайди у відповідну гілку та подивись..... або просто поцікався за шо кіт зараз забанений......
    А всякі деструктивні ідеї треба обговорювати та знищувати аргументами, знаннями....... а не затиканням рота.........

    никуя она не рубится
    он нашел к тебе ключ и вертит тебя на кую

    нарратив что эффективность пфайзера 30%  это и есть смя гнусная  кцапская пропаганда
    еще раз повторю
    какого хера он с своих якобы канадских ипеней и своим гуманитарным якобы образованием так печется  эффективностью  и кто м мог подумать не спутника , а пфвйзер

    а ты полностью балбес и не пнимаешь механизм чернушной пропаганды в интернете


    потому и даю тебе пинков
    но у тебя странная реакция идти на поводу этого 100% хуйла  ( там уже негде ставить клеймо  если но хотя б про пфайзер молчало но и тут вылезло с 100% кацапскими методичками)

    или ты думаешь что н бложилось нучными журналами по эпидимиологии и выдает нам  свои умазаключения? :fp2
  • #4909 від Uki 29 Aug 2021
  • никуя она не рубится
    он нашел к тебе ключ и вертит тебя на кую

    нарратив что эффективность пфайзера 30%  это и есть смя гнусная  кцапская пропаганда


    Не пизди..... це факти та статистика...... у тебе просто паранойя вже зашкалює........

    https://www.cnbc.com/2021/07/23/delta-variant-pfizer-covid-vaccine-39percent-effective-in-israel-prevents-severe-illness.html
  • #4910 від Ad Astra 29 Aug 2021
  • А жіночкам Фупу член палець в рот не клади  :smilie10:

    Спочатку це:

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1066225.msg23649181#msg23649181

    Re: Тьолка барабанщика - статусна самиця. Ревнощі. :-T
    Naitli
    31 січня 2020 21:04:19
    IP/Host: ---.ukrsat.mk.ua

    Я вообще неревнива спокойна и флегматична. Но если бы мой муж мне изменил то без всяких социальных статусов и советов мамы я бы убила его спящего ножом в глаз. Даже не думая что будет с детьми.
    Видимо такая животная ярость где то внутри сидит что ни один мужчина мне не изменял.

    А потім це:

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106794.msg25681954#msg25681954

    Re: 80% мужчин имитируют вкусный борщ  :-)o
    тыдыщ



    Як на мене, це пропаганда насильства по відношенню до чоловіків. Якби схожа карикатура зображала жінку із розбитим носом, всі б верещали до high heaven.

    І взагалі сама постановка питання мені незрозуміла. У нормальних родинах, де здорові відносини, обоє партнерів висловлюють свої думки і конструктивно критикують без боязні, що їм розіб"ють обличчя. Мене мій чоловік взагалі перехвалює щоразу, коли я готую домашню їжу - ніби він ніколи нічого кращого не їв (що мене шокує, бо я готую хоч і непогано, але імхо, не краще середнього по палаті).
  • #4911 від majesty 29 Aug 2021
  • Не пизди..... це факти та статистика...... у тебе просто паранойя вже зашкалює........

    https://www.cnbc.com/2021/07/23/delta-variant-pfizer-covid-vaccine-39percent-effective-in-israel-prevents-severe-illness.html

     :fp2 :

    факты чего
    ты блядь  что в этом смыслишь? :weep:

    ты уж назови конкретно что такое 30% 
    а то дудишь  ту же гнилую дудуку

    давай
    РАСКРОЙ ФАКТЫ

  • #4912 від majesty 29 Aug 2021
  • уки переведи
    может у меня инглиш такой как у тебя? :fp2

    However, the two-dose vaccine still works very well in preventing people from getting seriously sick, demonstrating 88% effectiveness against hospitalization and 91% effectiveness against severe illness, according to the Israeli data published Thursday.
  • #4913 від Uki 29 Aug 2021
  • :fp2 :

    факты чего
    ты блядь  что в этом смыслишь? :weep:

    ты уж назови конкретно что такое 30% 
    а то дудишь  ту же гнилую дудуку

    давай
    РАСКРОЙ ФАКТЫ

    30% це взагалі тобою вигадана цифра..... мова була про 39%....... так от джерело цієї цифри - не кацапська пропаганда, як ти стверджуєш, а статистика по ізраілю..... почитай статтю з cnbc...... кого кого, а їх в розповсюдженні кацапської пропаганди ще ніхто крім тебе не звинувачував..........
  • #4914 від Uki 29 Aug 2021
  • уки переведи
    может у меня инглиш такой как у тебя? :fp2

    However, the two-dose vaccine still works very well in preventing people from getting seriously sick, demonstrating 88% effectiveness against hospitalization and 91% effectiveness against severe illness, according to the Israeli data published Thursday.

    Так от я і кажу шо в цих данних треба розбиратись та пояснювати, а не тупо рота затикати .........
  • #4915 від majesty 29 Aug 2021
  • Так от я і кажу шо в цих данних треба розбиратись та пояснювати, а не тупо рота затикати .........

    а я тебе говорю что кот умышленны выдергивает цифры для пропаганды
    и это и есть хитрожопая кацапская пропаганда
    а ты как телепень подигрываешь  ( термин - полезный идиот)
  • #4916 від Uki 29 Aug 2021
  • а я тебе говорю что кот умышленны выдергивает цифры для пропаганды
    и это и есть хитрожопая кацапская пропаганда
    а ты как телепень подигрываешь  ( термин - полезный идиот)

    Я не збираюсь намагатись визначати звідки хто висмикнув ту чи іншу цифру....... Якщо вона не вірна то треба розібрати це і пояснити.......
    Перепости ж відвертої пропаганди не толеруються....... також не толерується повтор пропагандистських та фейкових данних після їх розбору..........
    Сподіваюсь моя червона лінія зрозуміла.....
  • #4917 від Ad Astra 29 Aug 2021
  • Just a friendly reminder, що дехто створює офтоп тут. Юкі, I trust, що ти перенесеш розбірки у спеціалізовану тему? Дякую.
  • #4918 від Capitain Cubs 29 Aug 2021
  • Валя, не рви серце. :love:
    Я спілкувався з Наташею.
    По телефону.
    1. Вона кацапка(пронанс один в один із скабєєвою)
    2. Вона їбонута .
    3. Вона їбонута кацапка.
    наче нічого не забув :smilie5:
    А і да, художній свист про мужа. Який з'їбався від неї ще хуй зна коли, при чому з обома очима і до значно кращої наташі десь околишніх єбєнях. Залишвши їй двох рудих кучерявих потвор чоловічої статі.
    Така наташа вже як є...
    Ковбасять їі гормони, а бач ніхто не їбе на умовах виколртого ока. Тобто їбатися наташі доводится з випадковими козлами в шкіряних джипах.
    Я більш сумної хуйні в житті не чув :smilie2:
  • #4919 від Ad Astra 29 Aug 2021
  • Валя, не рви серце. :love:
    Я спілкувався з Наташею.
    По телефону.
    1. Вона кацапка(пронанс один в один із скабєєвою)
    2. Вона їбонута .
    3. Вона їбонута кацапка.
    наче нічого не забув :smilie5:
    А і да, художній свист про мужа. Який з'їбався від неї ще хуй зна коли, при чому з обома очима і до значно кращої наташі десь околишніх єбєнях. Залишвши їй двох рудих кучерявих потвор чоловічої статі.
    Така наташа вже як є...
    Ковбасять їі гормони, а бач ніхто не їбе на умовах виколртого ока. Тобто їбатися наташі доводится з випадковими козлами в шкіряних джипах.
    Я більш сумної хуйні в житті не чув :smilie2:

    Тобі відомий вислів tongue in cheek? ти ж не думаєш, що я пишу це на повному серйозі?

    ПС. Нащо писати приватну інфу про людей? вона тобі довірилася, а  ти тепер її поливаєш. Ти хіба не джентльмен?
  • #4920 від Ad Astra 29 Aug 2021
  • Ржу  :laugh: :laugh: :laugh: Моя люба Кадра - майстриня :hot: :hot: :hot:

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106862.msg25684511#msg25684511

    Re: Потихоньку впадаем в спячку..
    Кадра
    cьогодні в 14:31
    IP/Host: 176.122.101.---
    Турчинофф, cьогодні в 09:00
    Кто заметил?
    Спим дольше, спим глубже …
    вчора по радіо чула що так зазвичай буває після пластики носа.

    Про що мова:

    + 18
Сторінок:
Actions