Сторінок:
Actions
  • #5221 від Uki 22 Oct 2021
  • за тееб і ЮАР про розбан просили.
    і за ГЕО.

    Дякую..... Як результат?
  • #5222 від Uki 22 Oct 2021
  • О, вау.... впустило  :smilie5:
  • #5223 від Uki 22 Oct 2021
  • Коротше масова Амністія на ФУПі..... крім вати вроді..... Мабуть Альона всьо..... 
  • #5224 від irpin 22 Oct 2021
  • О, вау.... впустило  :smilie5:
    руки вимив?
  • #5225 від Uki 23 Oct 2021
  • руки вимив?

    я лише трішечки доторкнувся кінчиком мізинця............
  • #5226 від Capitain Cubs 23 Oct 2021
  • Я там взагалі викреслений. Це як знак вищого гатунку. :smilie5:
    Всіх інших вітаю з поновленням прав на притулятнику :smilie5:
  • #5227 від ЮАР 23 Oct 2021
  • Хуясє!
    Мене дійсно розбанили!
    Слава Томашу Фіалі! :tease:

    До речі, колись я отримав листа, від "Драгон кепітал", в якому з мене вимагали 3500, за борг в 51 гривну(начеб то на них наклалися судові збори і інша хрінь).
    А борг був за радіоточку (яка вже два роки не працювала), в квартирі де проживала моя тітка 94 роки, яка на той час вже померла.
    Я їх навіть нахуй не посилав, просто викинув листа на смітник. 
  • #5228 від Бувалий 23 Oct 2021
  • Що там у нас  - ФУП 2.0 ?..
     :smilie7:
  • #5229 від ЮАР 23 Oct 2021
  • Навіть не знаю, як жити зараз!
    Чи то на два дома, чи бути відданому партії СУПу, приютившему мене у скрутну годину.

    А так жеш кортить поганяти підарасів ФУПу, аж їсти не можу!
  • #5230 від Uki 23 Oct 2021
  • Навіть не знаю, як жити зараз!
    Чи то на два дома, чи бути відданому партії СУПу, приютившему мене у скрутну годину.

    А так жеш кортить поганяти підарасів ФУПу, аж їсти не можу!

    Ганяй звичайно..... Тут цивільно спілкуватимемось........... Обговорюватимемо за чарочкою чаю всі пристрасті фупівських сафарі..........
  • #5231 від ЮАР 23 Oct 2021
  • Ганяй звичайно..... Тут цивільно спілкуватимемось........... Обговорюватимемо за чарочкою чаю всі пристрасті фупівських сафарі..........

    Вже почав потроху. :smilie1:
  • #5232 від Uki 23 Oct 2021
  • Вже почав потроху. :smilie1:

    Та там чось всі затихарились..... Навіть людас щось там ляпнув та втік ховатись...........
  • #5233 від ЮАР 23 Oct 2021
  • #5234 від ЮАР 23 Oct 2021


  •  :weep:
  • #5235 від irpin 23 Oct 2021
  • о! об'їбали. ти здивований?
  • #5236 від Uki 23 Oct 2021
  • о! об'їбали. ти здивований?

    Я ні..... ЮАР почав дуже некультурно.... з наскоку намагався з Фіалою цьомкатись та обніматись......... Таке не люблять........
  • #5237 від irpin 23 Oct 2021
  • то юрко такий підступний і непостійний?
    ти ба!
  • #5238 від Outlander 23 Oct 2021
  • Я ні..... ЮАР почав дуже некультурно.... з наскоку намагався з Фіалою цьомкатись та обніматись......... Таке не люблять........
    Та яка блядь, Фіала? Во чо остаточно усі подуріли від неочікуваного щастя що вас на упячку запустили? Діма-амід удмуртський фотограф, дружбан фсб-шниці. Під егідою нових прогресивних реформ там зараз буде нове шапіто шоу відкрите. Вам дуже хочеться клоунами у підарасів попрацювати? Ну якщо так, то прапор в руки, та хуй в сраку. "Поганяти підарасів фупу", мля. В спеціально створеній і анально-огороженій підарасами пісочниці, з наглядачами підарасами. Успіхів хлопці.  :gigi:
  • #5239 від majesty 23 Oct 2021
  • фуп зачищают под Притулу  ( тот что комик)

  • #5240 від majesty 23 Oct 2021
  • разумеется старые ники будут разбанены так как фуп превратился в мусорник с нулевым авторитетом
    все эти сирьожи нумерные и микробы - пустоголовые клоуны  будут акуратьно зачищаться что бы тем  не менее не потерять их благослонность как лектората легко обрабатываемого
  • #5241 від irpin 23 Oct 2021
  • Та яка блядь, Фіала? Во чо остаточно усі подуріли від неочікуваного щастя що вас на упячку запустили? Діма-амід удмуртський фотограф, дружбан фсб-шниці. Під егідою нових прогресивних реформ там зараз буде нове шапіто шоу відкрите. Вам дуже хочеться клоунами у підарасів попрацювати? Ну якщо так, то прапор в руки, та хуй в сраку. "Поганяти підарасів фупу", мля. В спеціально створеній і анально-огороженій підарасами пісочниці, з наглядачами підарасами. Успіхів хлопці.  :gigi:
    бг-г-г..  мабуть підпишуся.  буду з цікавістю слідкувати за перебігом.
  • #5242 від Capitain Cubs 23 Oct 2021
  • Ви б не раділи.
    Всі ці розбани для збору хомяків у нові фокус-групи
    no personal, only business
    Чех побачив перспективу, чех прийшов косити бабло.
    Слава безкоштовним піддослідним удмуртським хомякам! :weep:
  • #5243 від Outlander 23 Oct 2021
  • бг-г-г..  мабуть підпишуся.  буду з цікавістю слідкувати за перебігом.
    Да що там слідкувати? Наш модер уже принижено вибачається перед Амідкою, за те що недостатньо інформативно для підарасів гілку назвав. Скучив за приниженнями, побіг на напівзігнутих, "підарасів ганяти".  :gigi:

  • #5244 від irpin 23 Oct 2021
  • бляха. ще й на місці президента придурок.
    важкі часи..
  • #5245 від Outlander 23 Oct 2021
  • Ви б не раділи.
    Всі ці розбани для збору хомяків у нові фокус-групи
    no personal, only business
    Чех побачив перспективу, чех прийшов косити бабло.
    Слава безкоштовним піддослідним удмуртським хомякам! :weep:
    Я сумніваюсь що чех має до цього якесь відношення. Жодних проявів того що він якось почав впливати на редакцію упячки. Значить на форум тим більше. Нічого не змінилось. ФСБ-шниця продовжує свої ігри. Під це зараз запустять назад усю ватно-зебільну пиздоту, і з десяток забанених порохоботів. Завдання - створити видимість плюралізму думок, але під повним контролем ватно-зебільної модерації. З порохоботів залишаться лише ті хто будуть згодні принижуватись, плазуючи перед модераторами і "програючи" в суперечках мікробо-ублюдасо-ішаковим, будучи повністю при цьому обпльовані саус-блядями, косташами і любрикантусами в наймерзенніший спосіб. Такий собі варіант "потішних хохлів" у Скабеєвої.
  • #5246 від Capitain Cubs 23 Oct 2021
  • Юкі-фліп.
    Очікувана доля кального ліберала :weep:
    Дайте мені свободу, за яку не треба вмирати! :lol:
  • #5247 від arrow 23 Oct 2021
  • ЮАР, ти невиліковний довбойоп. Більше нічого додати.
  • #5248 від Capitain Cubs 23 Oct 2021
  • ЮАР, ти невиліковний довбойоп. Більше нічого додати.
    Є. Він ще й расист :smilie5:
  • #5249 від arrow 23 Oct 2021
  • Є. Він ще й расист :smilie5:

    Там цілий букет. Потяг до удмуртського смітника - то прояв ситуативої симптоматики.
  • #5250 від irpin 23 Oct 2021
  • може припинимо?
    хлопці не відповідають, то ж приколи стають схожими на доріки.   :smilie7:
Сторінок:
Actions