Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 20347 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #150 : Вересня 14, 2021, 11:50:45 23:50 »
Бо ти ІМНО помиляєшся в цьому повідомленні як мінімум двічі.  :gigi:
У мене немає жодної прихильності. Я нічого не відчуваю до цієї події. Мені абсолютно пофіг. Як на будь-яку іншу подію, в якій я не приймаю участі, і яка не зачіпає мене особисто. Як на який-небудь "Пробіг під каштанами", чи мітинг партії "5.10". Але я і не виступаю проти жодної з цих подій. Це раз.
ЛГБТ-парад не є ніякою рекламою ЛГБТ. Ні закритою, ні відкритою. Взагалі ніякою. Бо наприклад хтось, як Адам Жоржович, відчуває до цього дійства огиду. Яка ж це в біса реклама, якщо велика чатина суспільства відчуває огиду? А ще більшій частині пофіг. І цікаво це лише безпосереднім учасникам, та невеликій групі їх активних супортерів та активних противників. Це два.

це є відкрита реклама.  жодні інші аномалії парадами не ходять.

твоя прихильність у тому що ти не хочеш щоб твої діти були травмами але допускаєш можливість впливу та зміну суспільної свідомості на цю тему.

то в чому твоя мотивація? нащо це особисто тобі?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #151 : Вересня 14, 2021, 11:53:32 23:53 »
це є відкрита реклама. 
жодні інші аномалії парадами не ходять.
Це... пасивна реклама... - вона ще бiльше дае iнфи анiж рекламнi ролики...
Це лайно у нас теж е... - всi отi Прайди... та ще й коли провокатори на копiв кидаються...
Все йде за сценарiем  - Европi потрiбен... скандал - геi його зроблять...
Головне, аби було бiльше народу - мабуть, що через ФБ... масовку збирають...

P.S. Пропоную тему  LGBT... закрити а все це лайно скинути в Смiтник...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 14, 2021, 11:57:23 23:57 від Бувалий »

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #152 : Вересня 15, 2021, 12:03:37 00:03 »
взагалі мені незрозуміла мотивація. люди одягають маски та накачуються вакцинами  тому що телевізор сказав що є мала доля вірогідності смерті від ковіду.

з іншого боку ті самі люди що не хочуть аномальності для своїх дітей спокійно дивлячися на гей паради що НОРМАЛІЗУЮТЬ лгбт як норму а не аномалію

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #153 : Вересня 15, 2021, 12:07:29 00:07 »
взагалі мені незрозуміла мотивація. люди одягають маски та накачуються вакцинами  тому що телевізор сказав що є мала доля вірогідності смерті від ковіду.
з іншого боку ті самі люди що не хочуть аномальності для своїх дітей спокійно дивлячися на гей паради що НОРМАЛІЗУЮТЬ лгбт як норму а не аномалію
Сovid... це сурова правда життя...
Гей-паради або Прайди... то ЦИРК, тому й ставлення до всього того лайна, як до ЦИРКу...
Нема там на що дивитися - йдуть собi чуваки в панталонах - хто ж iм заборонить...
Але дiтям на таке... дивитися не треба...

 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 15, 2021, 12:27:28 00:27 від Бувалий »

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #154 : Вересня 15, 2021, 06:37:28 06:37 »
Наш нумерований сьогоднi не в гуморi - я вже не раз бачiв, чув, що таких чувакiв... краще не чiпляти...
Але ми спробуемо розiбратися в тому, в чому наша провина, що ми - бiльшiсть - не кланяемось Голубам мiру...
Твоя провина в тому, що ти гомофоб, якщо ти бачиш, в ставленні до інших людей так само як до тебе, якесь кланяння, то значить в тебе в голові проблеми бо ти хочеш щоб тобі всі кланялись, стандартне стадне виховання.

Цитувати
Менi, в моi роки... не соромно, бо таких як я - третина Украiни, а таких як ти... жалка купка драчунiв...
Не знаю скільки таких гомофобів, як ти,  в Україні але вони і тримають Україну у середньовіччі.

Цитувати
Але ти не зупиняйся... - розвивай власну фантазiю - ти молодий, тобi приемно... розважатися, тому... вваляй ще...
Не впевнений як ти визначив мій вік, напевно через те що ти думаєш, що студенти і молоді люди прогресивні не те що ти застиг в радянському-табірному минулому.
Але тут ти трохи помилився - мені вже п'ятий десяток йде, просто мене виховали з повагою до інших людей, а не в зеківських поняттях кури-бройлери.

Цитувати
Нi, чувак, це у тебе - маразм - ти хоч розумiеш, що твоя доля в руках тих, кому це... не подобаеться?..
Прийде час - зрозумiеш.
Що за маразм в цьому реченні, якісь погрози?

Цитувати
..Це ти, голубок, менi погрожуеш - так я зрозумiв чi це у тебя... половое бессилие - нема чого робити, а стояк не працюе...
Нє це ти мені погрожуєш сусідськими пацанами, а я тобі говорю, що тебе чекає скоро бо якби рашка Україну не тягнула в середньовіччя, Україна буде тільки прогресувати

Цитувати
Тобi це не треба - ти ж не богатий, грошей, будинку у моря, авто... у тебе немае, то ж... не бери в голову - хай тебе iншi проблеми турбують...
Як і з віком помилився так і з моїми фінансами, тільки в мене немає проблем.

Цитувати
Хiба я тебе суджу - хай тебе сусiдськi пацани судять - таких як ти... швидко вираховують - зараз народ мае фото, вiдео тощо...
Люди все бачать та чують... то ж моя допомога iм не треба...
Погрожуєш ну це від безсилля, як ти там казав "стояк не стає"

Цитувати
Тобi не все одно, що я там шукав чi дивився?..
Вони роблять те, за що Европа iм платить грошi... - тебе влаштовуе така вiдповiдь?..
Звичайно не влаштовує бо це така сама відповідь, як москалі про Майдан говорили. Я ж кажу що ти скрєпний.

Цитувати
Май звичку казати за себе, а не за всю Украiну - знову повторю - таких як ти...  - меншiсть, яка не мае права бiльшостi... диктувати умови...
 :smilie7:
Ти свої зековські замашки залиш при собі, в нормальному суспільстві, що більшість, що меншість мають однакові права.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #155 : Вересня 15, 2021, 06:39:32 06:39 »
Бо ти ІМНО помиляєшся в цьому повідомленні як мінімум двічі.  :gigi:
У мене немає жодної прихильності. Я нічого не відчуваю до цієї події. Мені абсолютно пофіг. Як на будь-яку іншу подію, в якій я не приймаю участі, і яка не зачіпає мене особисто. Як на який-небудь "Пробіг під каштанами", чи мітинг партії "5.10". Але я і не виступаю проти жодної з цих подій. Це раз.
ЛГБТ-парад не є ніякою рекламою ЛГБТ. Ні закритою, ні відкритою. Взагалі ніякою. Бо наприклад хтось, як Адам Жоржович, відчуває до цього дійства огиду. Яка ж це в біса реклама, якщо велика чатина суспільства відчуває огиду? А ще більшій частині пофіг. І цікаво це лише безпосереднім учасникам, та невеликій групі їх активних супортерів та активних противників. Це два.
Краще й не скажеш

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #156 : Вересня 15, 2021, 08:14:21 08:14 »
Повторюю для дохідливості:
1) не дискурс ЛҐБТ є причиною сучасного наративу людства, а навпаки- це лише наслідки все більшого лібералізму, лібертаріанства, гедонізму та атеїзму у поглядах молоді

2) найбільш толерантно до ЛҐБТ перформансів серед виборців в Україні ставляться виборці СН та ЄС. Що є насправді позитивом, що свідчить про найбільшу популярність серед молоді саме цих політичних сил, а, отже, в них є майбутнє

3) на форумі зібрались переважно виборці ЄС, отже, тема виглядає внутрішньо суперечно. Вона не несе в собі ні розкрутку проблеми з одержанням політичних дивідендів, ні   вирішення якоїсь проблеми суспільства. Це просто внутрішньопартійний срач, який може призвести лише до відтоку електорату на бік СН


Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #157 : Вересня 15, 2021, 08:23:34 08:23 »
Ось картинка, що ілюструє більш толерантне в порівнянні з іншими ставлення до ЛҐБТ- ком'юнити виборців СН та ЄС.

На цьому тему пропоную закрити

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #158 : Вересня 15, 2021, 08:36:35 08:36 »
я знаю що життя в них важке і живуть вони гуртом. їм дуже потрібен колектив таких самих бо серед нормальних людей вони не соціалізуються

А як же Єрмак???
Чи там усі?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #159 : Вересня 15, 2021, 08:38:24 08:38 »
(гілку не читав)

Між іншим, славнозвісні Спартанці, усі були ...
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #160 : Вересня 15, 2021, 09:15:54 09:15 »
взагалі мені незрозуміла мотивація. люди одягають маски та накачуються вакцинами  тому що телевізор сказав що є мала доля вірогідності смерті від ковіду.

я вакцінований.

 :lol:  :weep:  :lol:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #161 : Вересня 15, 2021, 10:33:07 10:33 »
Цитувати
Твоя провина в тому, що ти гомофоб, якщо ти бачиш, в ставленні до інших людей так само як до тебе, якесь кланяння, то значить в тебе в голові проблеми бо ти хочеш щоб тобі всі кланялись, стандартне стадне виховання.
Третина Украiни, якi не подiляе твоi погляди - гомофоби - так це ж добре - нас - бiльшiсть, тому такi як ти й тобi подiбнi... буде завжди в меншостi, ви щоразу будете виходити на Прайди, аби ваш сором... бачiла вся Украiна...
Ти вже якось визначись... - коли гей - нема питань - в стiнах своi оселi... роби що хош, але виставляти себе в ролi дядькiв в панталонах та перуках... якось дивно - головний гей... у нас на Банковiй, то у тебе теж тяга до таких чувакiв?..
Прапор тобi в руки...
Цитувати
Не знаю скільки таких гомофобів, як ти,  в Україні але вони і тримають Україну у середньовіччі.
Чувак, ти ще не знаеш, що таке середньовiччя, та як Церква боролося з еретиками - або ти книжок не чiтаеш - а лише на Прайди ходиш - або у тебе викривлене почуття гумору - не варто казати те, у чому ти не тямиш, бо в Середньовiччi... тебе б стратили на вогнищi, навiть не за твоi погляди, а за твоi вчiнки...
Але ти продовжуй фантазувати - менi цiкаво, коли ж ти зрозумiеш своi помилки...
Цитувати
Не впевнений як ти визначив мій вік, напевно через те що ти думаєш, що студенти і молоді люди прогресивні не те що ти застиг в радянському-табірному минулому.
Це тобi свiтить табiр - адже голуби часто проходять по Крим. справах лише тому, що iх легко пiдставити й швидко посадити...
А далi... вже буде iнше життя - в камерi тебе швидко привчать новим порядкам й будеш ти, як шовковий, навiть сперечатися не будеш - бо слава про тебе пiде... швидше тебе...
Воно тобi треба?...
Цитувати
Але тут ти трохи помилився - мені вже п'ятий десяток йде, просто мене виховали з повагою до інших людей, а не в зеківських поняттях кури-бройлери.
Менi байдуже, скiльки тобi рокiв - ти став на шлях збоченцiв, у яких... iнше життя, яким пох... норми права та моралi, якi намагаються вирiшувати за бiльшiсть... як нам жити та якi Закони треба...
Нiколи секс. меншiсть не буде навязувати нам своi порядки...
Цитувати
Що за маразм в цьому реченні, якісь погрози?
Скорiш - попередження - адже нормальнi люди живуть родинами де е чоловiк й жiнка - така у нас Природа - аби в коханнi народжувати дiтей, якi росли нормальними, сильними та здоровими...
Коли ж росте такий альбiнос, як ти... це вже не виправити - такi чуваки на все й всiх ображаються, iх життя стае пеклом, бо всi проблеми звдяться до одного питання - чому я не такий як всi...
Цитувати
Нє це ти мені погрожуєш сусідськими пацанами, а я тобі говорю, що тебе чекає скоро бо якби рашка Україну не тягнула в середньовіччя, Україна буде тільки прогресувати
Ти ж не на островi живеш, а серед людей - перважно з традиц. орiентацiею, бо таких... не можна переконати... де добро а де - зло.
У нас у дворi чувак, в своi 40 + спромiгся нiде не де працювати, сестра й хвора мати... викреслили його з життя, вiн пiшов просити грошi, а коли було мало... став вором, за що й потрапив в тюрьму та на зону...
Там воно прибило якогось старого, а потiм й самого "опустили" - за три роки... вийшов калiкою, повернувся до мати, а у тоi - рак, сестра його вигнала нв вулицю, пiшов з бомжами, якi за два роки його навчили своiм Унiверситетам...
Чувак спився, але якось вкрав у бомжiв iжу, то вони його забили так, що вiн здох...
Отаке веселе життя у чувака, який на зонi став голубом, бо iншого життя не бачiв... - батько забив насмерть, мати вiд раку померла, сестра - шикса...
Цитувати
Як і з віком помилився так і з моїми фінансами, тільки в мене немає проблем.
Твоя проблема в тому, що ти вирiшив бути адвокатом геiв - цього вистачае, аби стати таким самим, як вони й вiдокремити себе вiд реального Свiту з його життям та проблемами...
Цитувати
Погрожуєш ну це від безсилля, як ти там казав "стояк не стає"
Не погрожую - малюю тобi твое майбутне, якого... немае - коли ти... в однiй колонi з голубами...
Цитувати
Звичайно не влаштовує бо це така сама відповідь, як москалі про Майдан говорили.
Давай якось подiляти мух i котлет - не варто поеднувати Прайд та Майдан...
Цитувати
Я ж кажу що ти скрєпний.
Нi, чувак, скрепи у нас в тих дядькiв в панталонах, що роблять теж семе, що в Раше - саме звiдки йдуть Прайди, якi вiдволiкають Державу вiд соц. та полiтичних проблем...
Але ти на сумуй, 18.09-19.09. 2021 року... буде столичний прайд, тож готуйся йти в однiй колонi зi своiми... братами по розуму.
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 15, 2021, 10:45:39 10:45 від Бувалий »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #162 : Вересня 15, 2021, 12:08:25 12:08 »
це є відкрита реклама.  жодні інші аномалії парадами не ходять.
Ну позбавте інвалідів всіх трьох груп на право, скажімо, вступати в офіційний шлюб з усіма офіційними правовими наслідками, а також почніть цькувати так, щоб взагалі слово "інвалід" мало такий самий негативний зміст, як  :Vedy_sebe: "підорас". Чом би й ні. До того ж, ну от яка дитина може вирости у такому шлюбі :)
Може тоді й вони спробують щось із цим робити, а хтось їх буде гамселити на мітингах та розповідати на форумах якусь дурню :)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8093
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #163 : Вересня 15, 2021, 12:15:07 12:15 »
[i]Codename47[/i] - оце вже на нашому форумі є перший відкритй гомосек

Якщо адміністрація форуму не вживатиме необхідних заходів - то в нас на  форумі скоро нормальним людям робити буде нічого.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #164 : Вересня 15, 2021, 12:30:53 12:30 »
Тут цілком "пальцем у небо".
Задовго до початку ЛГБТ-пропаганди, серед наших з жінкою знайомих була гей-пара, з якими ми не один рік товаришували.
Завжди запрошували на свята та дні народження, виходи у місто, та на природу. Десь на початку 2000-х вони емігрували у Бельгію.
Ми ще довго спілкувалися. Ніколи ніхто нічого нікому не нав'язував і не пояснював як поводитись. Якось обходилися нормами звичайної ввічливості
та порядності.
Зараз же у найбільш "просунутих" країнах, відміняють базові поняття людства - чоловік, жінка, батько, мати.
На догоду "нетрадиційним" замінюють на шизофренічні вигадки.
Згідно статистики, ЛГБТ-відхиленням вражено 4% населення. Бажано, щоб в новинах і медіапросторі вони займали свої законні 4%.
Дик власне саме так все й проходило у росіян. Окрім жартів. Спершу в них були ото знайомі "хохли" - ну нічого так, навіть спілкувалися, ніхто нікому нічого не нав'язував - було ж і так всім зрозуміло, ну принаймі росіянам точно, що Україна - то всьо баловство конєчно, а так-то воно все є Росія беззалежно від того, як зараз називається - й ніяких так особливих прав типу реальної незалежності "хохлам" банально не треба. Вони й самі не хотіли того ніколи...
А потім оце все почалося, американський вплив з "просунутих" країн. Почали майданіть, ну а развє ето дєло?
Всі питання щодо прав сексуальних меншин походять з того, що оті права їм реально ніхто не хотів надавати, й досі не хоче. Якщо б хтось з вашої знайомої гей-пари помер, то вгадайте с одного разу, чи мав би його коханий бодай якесь право на майно, котре вони до речі нажили разом. Бо, виявляється, у майнових питаннях є дуже важливим те, хто куди й кому пхає піську.
Якщо б оцього дебілізму небуло як класу, то хто б там взагалі переймався прайдами.
Але він є, та у просунутих - без лапок, бо більшість з нас бажає жити у правовому сенсі як там, а не як в Кабулі - країнах геї собі оці очевидни базові права дорослих людей собі вибили саме завдяки об'єднанню до прайдів, та боротьбі за увагу натуралів ліберальних поглядів. Бо, як ви підмітили, геїв чотири відсотки - й самі по собі, "мовчки", без допомоги вагомої маси натуралів, нічого зробити собі не зможуть хоч зі шкарпеток вистрибуй.
Таким чином ваші претензії до медіашуму - між іншим, сумніваюся що в Україні він взагалі є, й дефакто ви обурюєтеся контекстами у медіапросторі країн, просунутість котрих ставите у лапки - варто було б направити до законодавчих догм.
Ну або просто зізнатися собі, що ваш власний лібералізм, як російська демократія, має чіткі кордони по чітких питаннях  :gigi:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #165 : Вересня 15, 2021, 12:49:22 12:49 »
мотивація така що зара в американських школах випадки емансіпації та зміни полу стали популярні. і діти можуть то зробити бо з'явилися численні комітети які можуть допомогти змінити пол. і батьки нічого не можуть зробить. а потім життя дитини  скалічене... а все через дурний хайп.
А може через дебільне законодавство, яке одночасно забороняє купити склянку пива, бо захтілося - й зробити собі пластичну хірургію елфійських вух, бо захтілося, але дозволяє піти вбахати собі гормональну терапію, бо захтілося? :)
Ну от серйозно, як вважаєте?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #166 : Вересня 15, 2021, 01:39:25 13:39 »
Дик власне саме так все й проходило у росіян. Окрім жартів. Спершу в них були ото знайомі "хохли" - ну нічого так, навіть спілкувалися, ніхто нікому нічого не нав'язував - було ж і так всім зрозуміло, ну принаймі росіянам точно, що Україна - то всьо баловство конєчно, а так-то воно все є Росія беззалежно від того, як зараз називається - й ніяких так особливих прав типу реальної незалежності "хохлам" банально не треба. Вони й самі не хотіли того ніколи...
А потім оце все почалося, американський вплив з "просунутих" країн. Почали майданіть, ну а развє ето дєло?
Всі питання щодо прав сексуальних меншин походять з того, що оті права їм реально ніхто не хотів надавати, й досі не хоче. Якщо б хтось з вашої знайомої гей-пари помер, то вгадайте с одного разу, чи мав би його коханий бодай якесь право на майно, котре вони до речі нажили разом. Бо, виявляється, у майнових питаннях є дуже важливим те, хто куди й кому пхає піську.
Якщо б оцього дебілізму небуло як класу, то хто б там взагалі переймався прайдами.
Але він є, та у просунутих - без лапок, бо більшість з нас бажає жити у правовому сенсі як там, а не як в Кабулі - країнах геї собі оці очевидни базові права дорослих людей собі вибили саме завдяки об'єднанню до прайдів, та боротьбі за увагу натуралів ліберальних поглядів. Бо, як ви підмітили, геїв чотири відсотки - й самі по собі, "мовчки", без допомоги вагомої маси натуралів, нічого зробити собі не зможуть хоч зі шкарпеток вистрибуй.
Таким чином ваші претензії до медіашуму - між іншим, сумніваюся що в Україні він взагалі є, й дефакто ви обурюєтеся контекстами у медіапросторі країн, просунутість котрих ставите у лапки - варто було б направити до законодавчих догм.
Ну або просто зізнатися собі, що ваш власний лібералізм, як російська демократія, має чіткі кордони по чітких питаннях  :gigi:

Не думаю что это очень существенная проблема. На западе скорее всего можно заключить чтото типа договора о совместном владении по которому в случае смерти одного совладельца все наследуется другим. Брачные контракты ж заключают и ничего. Институт гомосексуального брака тянет за собой другую проблему - усыновление детей. Я лично категорически против этого. Как не крути, а гомосексуализм, как и прочие виды сексуальных девиаций, это патология. А людям с психологическими патологиями лучше детей не доверять. Тем более проблемы "сам родил, сам воспитываю" как у алкашей например, здесь не существует

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #167 : Вересня 15, 2021, 02:22:29 14:22 »
Не думаю что это очень существенная проблема. На западе скорее всего можно заключить чтото типа договора о совместном владении по которому в случае смерти одного совладельца все наследуется другим. Брачные контракты ж заключают и ничего. Институт гомосексуального брака тянет за собой другую проблему - усыновление детей. Я лично категорически против этого. Как не крути, а гомосексуализм, как и прочие виды сексуальных девиаций, это патология. А людям с психологическими патологиями лучше детей не доверять. Тем более проблемы "сам родил, сам воспитываю" как у алкашей например, здесь не существует
Меркель теж не переймається проблемою України - скоріш за все якось там викрутимося з хуйлом та газопровідом. Але ми чомусь не дуже раді :) Всі проблеми видаються не дуже істотними, коли вони не наші проблеми.
Ну й за зміну ставлення як до паталогії, люди й брикаються якось. Мені наприклад ця аксіома не зрозуміла як така  :gigi: Немає ніякої адекватної системи з приводу того, що таке сексуальна девіація як така. Секс заради задоволення - це взагалі само по собі девіація, яку поділяють три з половиною види на планеті. Тому оце все "як не крути" банально не працює від самого початку. Воно крутиться, ще і як.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #168 : Вересня 15, 2021, 03:07:26 15:07 »
А може через дебільне законодавство, яке одночасно забороняє купити склянку пива, бо захтілося - й зробити собі пластичну хірургію елфійських вух, бо захтілося, але дозволяє піти вбахати собі гормональну терапію, бо захтілося? :)
Ну от серйозно, як вважаєте?
важке питання. я завжди іду до основ що робить людину людиною. і чому цю саме аномалію завжди ненавиділи. і що станеться з людством якщо забрати інстинкт розмноження...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #169 : Вересня 15, 2021, 03:08:48 15:08 »
Ну позбавте інвалідів всіх трьох груп на право, скажімо, вступати в офіційний шлюб з усіма офіційними правовими наслідками, а також почніть цькувати так, щоб взагалі слово "інвалід" мало такий самий негативний зміст, як  :Vedy_sebe: "підорас". Чом би й ні. До того ж, ну от яка дитина може вирости у такому шлюбі :)
Може тоді й вони спробують щось із цим робити, а хтось їх буде гамселити на мітингах та розповідати на форумах якусь дурню :)
шо ви до того права на шлюб причепилися. я ж кажу я не проти. я проти пропагування того способу життя.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #170 : Вересня 15, 2021, 03:10:23 15:10 »
А як же Єрмак???
Чи там усі?

а шо єрмак там біла ворона чи шо...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #171 : Вересня 15, 2021, 03:23:46 15:23 »
Меркель теж не переймається проблемою України - скоріш за все якось там викрутимося з хуйлом та газопровідом. Але ми чомусь не дуже раді :) Всі проблеми видаються не дуже істотними, коли вони не наші проблеми.
Ну й за зміну ставлення як до паталогії, люди й брикаються якось. Мені наприклад ця аксіома не зрозуміла як така  :gigi: Немає ніякої адекватної системи з приводу того, що таке сексуальна девіація як така. Секс заради задоволення - це взагалі само по собі девіація, яку поділяють три з половиною види на планеті. Тому оце все "як не крути" банально не працює від самого початку. Воно крутиться, ще і як.

Ну если Меркель  предложит как я простой и быстрый способ решения "проблемы Хуйла" то я соглашусь с аналогией, а так звыняй
Критерий патологии простой как три рубля - популяция гомосексуалов нежизнеспособна. Она исчезнет через поколение.
А секс ради удовольствия это не патология, это факт. Любое существо имеющее какую никакую эмоциональную сферу, вроде как с рептилий начиная, занимается сексом исключительно ради удовольствия. Побочным эффектом развития нервной системы, когда до животного доходит что сексуальное удовольствие можно получить помимо партнера, является мастурбация если ты это имеешь ввиду. Но это тоже не патология. Это отклонение от основной линии поведения обусловленное предыдущим развитием.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #172 : Вересня 15, 2021, 03:40:10 15:40 »
Критерий патологии простой как три рубля - популяция гомосексуалов нежизнеспособна. Она исчезнет через поколение.
А секс ради удовольствия это не патология, это факт. Любое существо имеющее какую никакую эмоциональную сферу, вроде как с рептилий начиная, занимается сексом исключительно ради удовольствия. Побочным эффектом развития нервной системы, когда до животного доходит что сексуальное удовольствие можно получить помимо партнера, является мастурбация если ты это имеешь ввиду. Но это тоже не патология. Это отклонение от основной линии поведения обусловленное предыдущим развитием.

о прикольно описал то что я думаю

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #173 : Вересня 15, 2021, 03:43:40 15:43 »
о прикольно описал то что я думаю

Та это все еще хрен знает когда на ФУПе обсуждалось.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #174 : Вересня 15, 2021, 04:13:23 16:13 »
Критерий патологии простой как три рубля - популяция гомосексуалов нежизнеспособна. Она исчезнет через поколение.
Це твердження застаріло на 44 роки.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #175 : Вересня 15, 2021, 04:18:34 16:18 »
важке питання. я завжди іду до основ що робить людину людиною. і чому цю саме аномалію завжди ненавиділи. і що станеться з людством якщо забрати інстинкт розмноження...
Так а до чого приходите, що робить людину людиною? Чому більшість завжди полюбляе подушити меншість? Як на інстинкт розмноження впливає гомогєйство, яке на рівні отих 4% сиділо й сидить? :)
Я без підколу, нмд суспільно-філосовські питання якось трохи цікавіше трумпобідонства

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #176 : Вересня 15, 2021, 04:32:56 16:32 »
Ну если Меркель  предложит как я простой и быстрый способ решения "проблемы Хуйла" то я соглашусь с аналогией, а так звыняй
Критерий патологии простой как три рубля - популяция гомосексуалов нежизнеспособна. Она исчезнет через поколение.
А секс ради удовольствия это не патология, это факт. Любое существо имеющее какую никакую эмоциональную сферу, вроде как с рептилий начиная, занимается сексом исключительно ради удовольствия. Побочным эффектом развития нервной системы, когда до животного доходит что сексуальное удовольствие можно получить помимо партнера, является мастурбация если ты это имеешь ввиду. Но это тоже не патология. Это отклонение от основной линии поведения обусловленное предыдущим развитием.
Вона я пропонує, домовляйтеся типу. А ми не розуміємо, з якого дива маємо якось спеціально та через сраку домовлятися щодо того, що для всієї іншої ділянки Європи є апріорною константою - власної державності. От і гомси якось теж не розуміють. І я теж :)
Критерій патології, без образ, притягнутий щонайменш за вуха. Ви ж не активіст проти презервативів. Не палкий протестувальник проти абортів. Не стоїте на чолі партії овулів з програмою системи штрафів для людей, в кого нема трьох дітей. Загалом сповідуєте ліберальний підхід. Але тут от, зненацька, здатність до натуральної вагітності у шлюбі виявляється для вас настільки важливою, що ви обома руками за дискримінацію групи людей.
Я звісно за вас вигадувати не буду, в чому там справжня причина ставлення - просто пояснюю, чому це незрозуміло виглядає.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #177 : Вересня 15, 2021, 05:16:26 17:16 »
Це твердження застаріло на 44 роки.  :gigi:

Да ладно. Я посмотрю как два мужика ребенка заведут   :eyes:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #178 : Вересня 15, 2021, 05:19:17 17:19 »
Да ладно. Я посмотрю как два мужика ребенка заведут   :eyes:
Принаймі так само, як заводять пари, де у жінки є проблеми з фертильністю, а в чоловіка нема.
Але ж гомогєям так неможна? :)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #179 : Вересня 15, 2021, 05:26:26 17:26 »
Вона я пропонує, домовляйтеся типу. А ми не розуміємо, з якого дива маємо якось спеціально та через сраку домовлятися щодо того, що для всієї іншої ділянки Європи є апріорною константою - власної державності. От і гомси якось теж не розуміють. І я теж :)
Критерій патології, без образ, притягнутий щонайменш за вуха. Ви ж не активіст проти презервативів. Не палкий протестувальник проти абортів. Не стоїте на чолі партії овулів з програмою системи штрафів для людей, в кого нема трьох дітей. Загалом сповідуєте ліберальний підхід. Але тут от, зненацька, здатність до натуральної вагітності у шлюбі виявляється для вас настільки важливою, що ви обома руками за дискримінацію групи людей.
Я звісно за вас вигадувати не буду, в чому там справжня причина ставлення - просто пояснюю, чому це незрозуміло виглядає.

Конечно нет, не активист. Я вообще за свободу личности и никак не осуждаю или еще как то особенно не отношусь к людям с разными отклонениями если эти отклонения не несут какойто опасности для окружающих. Я их могу не понимать, но дже осуждать не буду.
Но я никогда не соглашусь с тем что патологию начинают выдавать за норму. Я понимаю что понятие нормы в психологической сфере весьма расплывчато, но тем не менее оно существует. А тут речь идет именно про это . Я же поню в общих чертах тот старый разговор. Там принимал участие человек либо идейный в этом плане либо реальный гомосексуалист. И он явно сказал что их цель это усыновление детей, а не какоето там наследование и прочее.
Более того, это не дискриминация. Дискриминация это когда вы можете иметь детей, но вам это запрещают делать. А когда вы не можете иметь детей и вам их запрещают усыновить это не дискриминация, это забота о правах детей. Их не раздают кому попало за рупь ведро, там есть масса критериев начиная от психического здоровья до материального благосостояния. Давайте порассуждаем про дискриминацию шизофреников и бомжей