Автор Тема: Джон Маккейн припинив лікування :(  (Прочитано 5308 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #90 : Вересня 02, 2018, 04:47:49 16:47 »

Вже повернувся до України?
а то трєвожна, що рейсовим літаком пересувається...
кацапотварі на все здібні, не дай боже.

Вообще-то его частный визит плавно перешел в рабочий визит. За Президентом страны можно и борт №1 послать , бо с этими запоребриковыми тварями ухо нужно держать востро.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #91 : Вересня 02, 2018, 04:56:00 16:56 »

Вже повернувся до України?
а то трєвожна, що рейсовим літаком пересувається...
кацапотварі на все здібні, не дай боже.

Вообще-то его частный визит плавно перешел в рабочий визит. За Президентом страны можно и борт №1 послать , бо с этими запоребриковыми тварями ухо нужно держать востро.

теж такої думки, що повертаться буде своїм бортом.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #92 : Вересня 02, 2018, 07:57:56 19:57 »
Молодец, Петро Ляксеiч - времени зря не терял.
Все же лучше реальная, но короткая, встреча, чем телефоны и скайпы.
 :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #93 : Вересня 02, 2018, 10:43:24 22:43 »
Теж думаю, що Порошенко - молодець. Вибудовування президентом особистих та офіційних стосунків - важлива річ.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #94 : Вересня 02, 2018, 10:46:03 22:46 »
Теж думаю, що Порошенко - молодець.
Вибудовування президентом особистих та офіційних стосунків - важлива річ.
Юлька заздрить Пете - мати стiльки знайомств, друзiв, дiлових та полiтичних партнерiв... це не  якийсь там молебний завтрак в Бiлому Домi.
 :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #95 : Вересня 02, 2018, 11:10:20 23:10 »

Юлька заздрить Пете - мати стiльки знайомств, друзiв, дiлових та полiтичних партнерiв... це не  якийсь там молебний завтрак в Бiлому Домi.
 :smilie7:

И главное Пете для этого не нужно таскать переводчика с собой.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #96 : Вересня 03, 2018, 09:28:54 09:28 »
И главное Пете для этого не нужно таскать переводчика с собой.
Вот это и есть Тихая..., незаметная...,  предвыборная... работа.
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #97 : Вересня 03, 2018, 09:33:21 09:33 »
Цiкавтй лiнк по темi перебування П. А. Порошенко на церемонii поховання сенатора Маккейна...
https://strana.ua/news/159083-na-tseremonii-proshchanija-s-dzhonom-makkejnom-poroshenko-stojal-rjadom-so-stoltenberhom.html
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #98 : Вересня 03, 2018, 09:42:27 09:42 »

Вже повернувся до України?
а то трєвожна, що рейсовим літаком пересувається...
кацапотварі на все здібні, не дай боже.

Вообще-то его частный визит плавно перешел в рабочий визит. За Президентом страны можно и борт №1 послать , бо с этими запоребриковыми тварями ухо нужно держать востро.
Взагалі-то на мою думку під час війни президент повинен літати виключно президентським літаком і з купою президентської охорони. Навіть на Мальдіви. І щоб там ефесбешні мерзотники типу казльони на цю тему не тринділи, а питання безпеки має бути на першому місці.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #99 : Вересня 03, 2018, 12:50:29 12:50 »
Президент України Петро Порошенко пропонує перейменувати вул. Івана Кудрі в Києві на вул. Джона Маккейна.

Про це заявила представник президента в парламенті Ірина Луценко під час погоджувальної ради парламенту 3 вересня. "Президент повернувся з США, де провів в останній путь великого друга України, сенатора Джона Маккейна. Тому президент України звертається і просить фракції парламенту підтримати його звернення до Міської раді Києва про перейменування вул. Івана Кудрі, терориста, чекіста, оперативника, який діяв проти УНР, в честь сенатора Джона Маккейна ", - сказала Ірина Луценко.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #100 : Вересня 03, 2018, 01:07:41 13:07 »
Президент України Петро Порошенко пропонує перейменувати вул. Івана Кудрі в Києві на вул. Джона Маккейна.


 С диверсионной группой Кудри по одной из версий связывают взрыв собора Киево-Печерской лавры (XI век).

Может быть , может быть..  но пока есть Московский проспект , есть еще зазор не касаться к более тонким материям.  Или Московский проспект уже переименовали на проспект Степана Бандеры? Вроде да , вроде нет. Или какая-то часть осталась Московским проспектом?  Не понятно.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #101 : Вересня 03, 2018, 01:13:54 13:13 »
С диверсионной группой Кудри по одной из версий связывают взрыв собора Киево-Печерской лавры (XI век).
Может быть , может быть..  но пока есть Московский проспект , есть еще зазор не касаться к более тонким материям.  Или Московский проспект уже переименовали на проспект Степана Бандеры?
Вроде да , вроде нет.
Или какая-то часть осталась Московским проспектом?  Не понятно.
Южанин, ты от жизни отстал - не просто переименовали, а решили... Аллею Славы Героев сделать, монумент Бендере поставить и каждый день проводить там митинги, собрания и полит-шоу всех национал. партий и движений.
Кроме того, вся Оболонь теперь будет носить имена героев-бендровцев, а кто против, того по GPS будут находить и ведром зеленки поливать.
Так что... с именем Степана Бандеры... у нас все в порядке.
Есть же в центре Киева у ЖД вокзала улица Петлюры, почему бы в Промзоне не быть проспекту С. Бандеры?..
 :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #102 : Вересня 03, 2018, 06:09:16 18:09 »
Порошенко «подарував» школярам принтер, придбаний за кошти освітян Києва



У понеділок, 3 вересня 2018 року, президент України Петро Порошенко виступив на урочистій лінійці, присвяченій початку нового навчального року, у київському ліцеї «Наукова зміна», який знаходиться на Позняках.

«Президент подарував ліцею 3D принтер», — йшлося, зокрема, у повідомленні прес-служби Банкової.

Але пізніше виявилося, що принтер був придбаний не на особисті кошти президента, і не за кошти Державного управління справи — а за бюджетні гроші, виділені київському управлінню освіти.
Саме такий щедрий і сучасний подарунок школярам став причиною великої уваги громадськості. Зокрема, за  українці були готові пробачити главі держави навіть підтримку совкової традиції проголошувати піар-промови перед дітьми.

«Президент подарував нашому ліцею "Наукова зміна" 3d принтер. Не критикуватиму лінійку», — зокрема, написала у Фейсбуку журналістка Валентина Клименко.
Але потім допис пані Клименко був оновлений.
«З надійних джерел - принтер купила міська освіта на прохання АП, щоб Петро Олексійович вручив на лінійці:) Державні перформанси - рівняння з багатьма невідомими», — написала вона.

=================================

Хоть йульки как всегда подняли вой , но нормальным людям можно сделать вывод , что Порох благополучно вернулся из США.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #103 : Вересня 05, 2018, 05:57:23 17:57 »
Ну, тепер, коли Маккейна поховали, можна вже поговорити про його внесок в українську політику?

Наприклад, мене дуже цікавить питання, яке я задала вище - що робив Маккейн разом із фсбешником Ташбаєвим? і йдеться не тільки про спільні фото, а і про переписку. Я, наприклад, не розумію і хотіла б почути пояснення місцевих незаангажованих. Тим більше що дехто тут писав, що Сіленціо (ще один фейсбучний та форумський "пророк", ЛОЛ) та Ташбаєв - одна і та ж особа. А враховуючи, що Сіленціо безперестанку топив за Сааку, то виходить, Сааку пропихав Маккейн?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #104 : Вересня 05, 2018, 06:06:22 18:06 »
що робив Маккейн разом із фсбешником Ташбаєвим?

Странный вопрос. Следователь тоже контактирует с подследственным бандитом , но это совершенно не обозначает что он его подельник и член банды.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #105 : Вересня 05, 2018, 06:15:29 18:15 »
що робив Маккейн разом із фсбешником Ташбаєвим?

Странный вопрос. Следователь тоже контактирует с подследственным бандитом , но это совершенно не обозначает что он его подельник и член банды.

По-перше, це фунція роботи слідчого. Маккейн не був слідчим, він був американським сенатором.

По-друге, розгляньте контекст їх відносин. Вони листи один одному писали і, очевидно, неодноразово зустрічалися.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #106 : Вересня 05, 2018, 06:16:29 18:16 »
Про Маккейна та Ташбаєва

Любов Майборода, депутат Черкаської обласної ради

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #107 : Вересня 05, 2018, 06:20:06 18:20 »
Депутат Черкаської облради Любов Майборода звернулася до представників Міжнародного республіканського інституту (IRI), який очолює американський сенатор Джон Маккейн, з проханням прокоментувати заклик «американського військового експерта» Рустама Ташбаєва щодо бажаності усунення від влади Президента Петра Порошенка.

Про своє звернення до IRI Любов Майборода повідомила в коментарі «Прочерку».

Нагадаємо, під час зустрічі з громадськістю Черкас пан Ташбаєв заявляв про свою співпрацю з офісом сенатора.

Я працюю з Міжнародним республіканським інститутом, і сенатор Маккейн є головою ради директорів цього інституту, – зазначила Любов Володимирівна. – Мені свого часу доводилося неодноразово з ним зустрічатися. Я відразу направила матеріали виступів Ташбаєва до IRI в Київ. І мені було ясно й чітко сказано, що це є провокація. Що пан Ташбаєв не має ніякого відношення до сенатора Маккейна. Що це провокація насамперед проти сенатора Маккейна, який є одним із найбільших прихильників України. Окрім того, в ЗМІ заявлено, що Маккейн до цього не причетний.

Любов Майборода зазначила, що проводити подібні «провокаційні» зустрічі в об’єктах комунальної власності (яким є готель «Дніпро») неприпустимо. Вона закликала ініціаторів зустрічі з паном Ташбаєвим, фракцію «Батьківщини» у Черкаській міськраді, дати оцінку його заявам. Черкає вона реакції й від обласного управління СБУ. Також Любов Майборода подякувала голові Черкаської облдержадміністрації Юрію Ткаченку на те, що він «відреагував належним чином».

Крім того, депутат звернулася до громадян і журналістів із закликом «бути пильними».

– П’ята колона працює! І зараз, навіть якщо буде перемир’я чи перемоги на фронтах, будуть всілякі провокації отаких Ташбаєвих. Зупинити ці провокації можемо ми з вами, громадяни, – наголосила Любов Майборода.



 
 

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #108 : Вересня 05, 2018, 06:27:24 18:27 »

По-друге, розгляньте контекст їх відносин. Вони листи один одному писали і, очевидно, неодноразово зустрічалися.

Ни первое , ни второе не криминал. Наказуемы и порицаемы действия направленные на что-то плохое  а не сам факт переписки и встречи.

Я вон котяре много пишу и даже могу встретиться что-бы поперек организма приложиться битой. Ну и что?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #109 : Вересня 05, 2018, 06:40:10 18:40 »
Депутат Черкаської облради Любов Майборода звернулася до представників Міжнародного республіканського інституту (IRI), який очолює американський сенатор Джон Маккейн, з проханням прокоментувати заклик «американського військового експерта» Рустама Ташбаєва щодо бажаності усунення від влади Президента Петра Порошенка.

Про своє звернення до IRI Любов Майборода повідомила в коментарі «Прочерку».

Нагадаємо, під час зустрічі з громадськістю Черкас пан Ташбаєв заявляв про свою співпрацю з офісом сенатора.

Я працюю з Міжнародним республіканським інститутом, і сенатор Маккейн є головою ради директорів цього інституту, – зазначила Любов Володимирівна. – Мені свого часу доводилося неодноразово з ним зустрічатися. Я відразу направила матеріали виступів Ташбаєва до IRI в Київ. І мені було ясно й чітко сказано, що це є провокація. Що пан Ташбаєв не має ніякого відношення до сенатора Маккейна. Що це провокація насамперед проти сенатора Маккейна, який є одним із найбільших прихильників України. Окрім того, в ЗМІ заявлено, що Маккейн до цього не причетний.

Любов Майборода зазначила, що проводити подібні «провокаційні» зустрічі в об’єктах комунальної власності (яким є готель «Дніпро») неприпустимо. Вона закликала ініціаторів зустрічі з паном Ташбаєвим, фракцію «Батьківщини» у Черкаській міськраді, дати оцінку його заявам. Черкає вона реакції й від обласного управління СБУ. Також Любов Майборода подякувала голові Черкаської облдержадміністрації Юрію Ткаченку на те, що він «відреагував належним чином».

Крім того, депутат звернулася до громадян і журналістів із закликом «бути пильними».

– П’ята колона працює! І зараз, навіть якщо буде перемир’я чи перемоги на фронтах, будуть всілякі провокації отаких Ташбаєвих. Зупинити ці провокації можемо ми з вами, громадяни, – наголосила Любов Майборода.

Дякую, Черкащанка, за цікавий матеріал. Перегляну. Хоча з наведених мною скрінів з фейсбуку якось важко повірити, що якщо не сам Маккейн, то його інститут непричетні. Мутна історія. За їх словами, Маккейн через Ташбаєва попросив передати українському народу ... блабла. І фотка листа прикладається. І це я ще не все там переглянула - просто зробила пошук в гуглі на тему  нашої дискусії.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #110 : Вересня 05, 2018, 06:40:52 18:40 »

По-друге, розгляньте контекст їх відносин. Вони листи один одному писали і, очевидно, неодноразово зустрічалися.

Ни первое , ни второе не криминал. Наказуемы и порицаемы действия направленные на что-то плохое  а не сам факт переписки и встречи.

Я вон котяре много пишу и даже могу встретиться что-бы поперек организма приложиться битой. Ну и что?

Ну котяра ж не представляє собою уряд США. А Маккейн представляв.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #111 : Вересня 05, 2018, 06:49:06 18:49 »
На відео п. Майборода звинувачує фракцію "Батьківщина"  в Черкоблраді в організаціїї зустрічі Ташбаєва з громадськістю міста.
« Останнє редагування: Вересня 05, 2018, 06:55:26 18:55 від черкащанка »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #112 : Вересня 05, 2018, 08:15:45 20:15 »
На відео п. Майборода звинувачує фракцію "Батьківщина"  в Черкоблраді в організаціїї зустрічі Ташбаєва з громадськістю міста.

Подивилася відео. Мені подобається ця пані!

Щодо Маккейна, то впевнена, що Ташбаєва він знає і що Ташбаєв з ним працював. Просто думаю, що в чомусь Маккейном скористувалися і дідку трохи закрутили мізки. Це ж не перший скандал,що Маккейн якшався із підозрілими особами. На одній з фоток у Сірії він із бійцями, які потім перейшли у ІГІЛ.

На обох своїх фейсбуках Ташбаєв сумує за Маккейном.  Мде-с. Просто зараз прослухала його монолог за 3 серпня і там він знову вербалізував, як Маккейн просив ЙОГО, Ташбаєва, вибачитися перед українським народом ... бла бла, бла бла  :weep: :weep: :weep:.
« Останнє редагування: Вересня 05, 2018, 08:22:02 20:22 від Ad Astra »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #113 : Вересня 05, 2018, 08:24:08 20:24 »
Просто думаю, що в чомусь Маккейном скористувалися і дідку трохи закрутили мізки.

Это может быть. Публичный человек и возле него могут стоять куча проходимцев. Самые наглые могут и за руку поздороваться пот камеру, но это совершенно ничего не значит. Более того , даже могут общаться некоторое время ни о чем. Вы разве за свою  жизнь не знаете случаев  , когда человек , для которого  много кто-то сделал в итоге оказывался  оказывался хуже врага. Среди бывших супругов такое сплошь и рядом. А вокруг политиков столько дерьма крутится , что капец и часто -густо они даже не знают имен этих проныр.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #114 : Вересня 05, 2018, 08:27:45 20:27 »
Просто думаю, що в чомусь Маккейном скористувалися і дідку трохи закрутили мізки.

Это может быть. Публичный человек и возле него могут стоять куча проходимцев. Самые наглые могут и за руку поздороваться пот камеру, но это совершенно ничего не значит. Более того , даже могут общаться некоторое время ни о чем. Вы разве за свою  жизнь не знаете случаев  , когда человек , для которого  много кто-то сделал в итоге оказывался  оказывался хуже врага. Среди бывших супругов такое сплошь и рядом. А вокруг политиков столько дерьма крутится , что капец и часто -густо они даже не знают имен этих проныр.

Так, це правда. Але і правда, думаю, що Ташбаєв там працював. Якось і ця особа, і цей скандал пройшли мимо мене у 2015-му. Я якраз тоді хворіла і нічого про це не пам"ятаю. Ім"я Ташбаєва я вперше побачила на цьому форумі у зв"язку з особою Сіленціо. Погуглила, припухла, офігіла. Для мене ж у свій час Сіленціо був теж типу лідером суспільної думки, а тут таке ... 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #115 : Вересня 05, 2018, 08:27:59 20:27 »
Ну, тепер, коли Маккейна поховали, можна вже поговорити про його внесок в українську політику?

Наприклад, мене дуже цікавить питання, яке я задала вище - що робив Маккейн разом із фсбешником Ташбаєвим? і йдеться не тільки про спільні фото, а і про переписку. Я, наприклад, не розумію і хотіла б почути пояснення місцевих незаангажованих. Тим більше що дехто тут писав, що Сіленціо (ще один фейсбучний та форумський "пророк", ЛОЛ) та Ташбаєв - одна і та ж особа. А враховуючи, що Сіленціо безперестанку топив за Сааку, то виходить, Сааку пропихав Маккейн?

Оля, от чого ви так суєтитесь ?  :smilie5:

Ну терлось при Маккейні купа різного народу, як біля кожної масштабної  фігури. Ясно, що і кацапської агентури там децл було, які потім пробували 'віщати' всіляким лохам від його імені   :smilie7:   

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #116 : Вересня 05, 2018, 08:30:11 20:30 »
Ну, тепер, коли Маккейна поховали, можна вже поговорити про його внесок в українську політику?

Наприклад, мене дуже цікавить питання, яке я задала вище - що робив Маккейн разом із фсбешником Ташбаєвим? і йдеться не тільки про спільні фото, а і про переписку. Я, наприклад, не розумію і хотіла б почути пояснення місцевих незаангажованих. Тим більше що дехто тут писав, що Сіленціо (ще один фейсбучний та форумський "пророк", ЛОЛ) та Ташбаєв - одна і та ж особа. А враховуючи, що Сіленціо безперестанку топив за Сааку, то виходить, Сааку пропихав Маккейн?

Оля, от чого ви так суєтитесь ?  :smilie5:

Ну терлось при Маккейні купа різного народу, як біля кожної масштабної  фігури. Ясно, що і кацапської агентури там децл було, які потім пробували 'віщати' всіляким лохам від його імені   :smilie7:

Самі Ви оля. Що значить терлось при Маккейні? якщо це так, то "при Маккейні" відбулася інфільтрація ФСБ. Нічого собі "суєтітєсь!"

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #117 : Вересня 05, 2018, 08:37:02 20:37 »
Я про Ташбаєва сьогодні почула вперше :weep:
І одразу нагуглили  його виступ в Черкасах з закликами відсторонити  Порошенка від влади, організований Матьківщиною.
Черкаси - осередок юльків в серці України :smilie9:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #118 : Вересня 05, 2018, 08:37:39 20:37 »
якщо це так, то "при Маккейні" відбулася інфільтрація ФСБ. Нічого собі "суєтітєсь!"

А какой смысл вы вкладываете в слово инфильтрация?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Re: Джон Маккейн припинив лікування :(
« Reply #119 : Вересня 05, 2018, 08:40:47 20:40 »
Ну, тепер, коли Маккейна поховали, можна вже поговорити про його внесок в українську політику?

Наприклад, мене дуже цікавить питання, яке я задала вище - що робив Маккейн разом із фсбешником Ташбаєвим? і йдеться не тільки про спільні фото, а і про переписку. Я, наприклад, не розумію і хотіла б почути пояснення місцевих незаангажованих. Тим більше що дехто тут писав, що Сіленціо (ще один фейсбучний та форумський "пророк", ЛОЛ) та Ташбаєв - одна і та ж особа. А враховуючи, що Сіленціо безперестанку топив за Сааку, то виходить, Сааку пропихав Маккейн?

Оля, от чого ви так суєтитесь ?  :smilie5:

Ну терлось при Маккейні купа різного народу, як біля кожної масштабної  фігури. Ясно, що і кацапської агентури там децл було, які потім пробували 'віщати' всіляким лохам від його імені   :smilie7:

Самі Ви оля. Що значить терлось при Маккейні? якщо це так, то "при Маккейні" відбулася інфільтрація ФСБ. Нічого собі "суєтітєсь!"

Тю, прямо вже інфільтрація. Той Ташбаєв міг там кущі стригти  по суботах і в якийсь там добровільний клуб прихильників вступити. І бачити того Маккейна винятково на публічних виступах  :smilie7:

А ось Трампонів зятьок Кушнер - оце вже таки інфльтрували   :Ganba: