Автор Тема: Порошенко згоден з Путіним  (Прочитано 5283 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Порошенко згоден з Путіним
« : Травня 08, 2014, 03:11:53 15:11 »
Порошенко назвав заяви Путіна "чудовою новиною"

Кандидат у президенти України, народний депутат Петро Порошенко привітав заяви президента Росії Володимира Путіна щодо заклику сепаратистів відкласти питання проведення "референдуму" на Донбасі.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #1 : Травня 08, 2014, 03:12:45 15:12 »
Народний депутат України Петро Порошенко під час свого візиту до Берліна заявив, що вітає сьогоднішні заяви президента РФ Володимира Путіна, які той зробив під час зустрічі з головою ОБСЄ Дід'є Буркгальтером у Москві.

На запитання німецького каналу громадського телебачення ZDF щодо актуальної ситуації в Україні Порошенко відповів, що вона "поліпшується після заяви президента Путіна в Москві". "Я думаю, що це чудова новина для стабілізації ситуації на сході України", - цитує слова політика агенція dpa.

Ідеться насамперед про звернення російського президента до проросійських сепаратистів у східних областях України щодо необхідності відкласти питання проведення ними запланованих на 11 травня нелегітимних "референдумів" про від'єднання від України Донецької та Луганської областей.

Перед цим Порошенко мав зустріч також і з головою німецького уряду Анґелою Меркель. Канцлерка закликала кандидата в президенти України до готовності вести діалог з усіма сторонами конфлікту в Україні, які мирно відстоюють свої політичні позиції. Про це заявив речник федерального уряду Німеччини Штеффен Зайберт, повідомляє dpa

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #2 : Травня 08, 2014, 03:15:41 15:15 »
Похоже Порох будет лизать у Пу похлеще януков и юлек.Какой-то он ни рыба ни мясо.Ни хрена мужского не прослеживается.Ющ намба ту.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #3 : Травня 08, 2014, 03:17:18 15:17 »
Новина чудова, я теж вчора радувався. Думав "попустило" Путіна. Але ні. Референдум таки буде. А Путін "просто просив", але керівники народних республік його не слухають. Видно мають "суверенне право".

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8087
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #4 : Травня 08, 2014, 03:27:51 15:27 »
Я тільки дивуюсь...

Невже ще є ті, що не розуміють ким є насправді Порошенко?
Ні, він звичайно ж не Янукович. Він ніколи не буде впиратися, коли вимагатимуть його відставки. Не даватиме команду стріляти в людей на Інститутській.

Однак заведе до влади таких, кого знову доведеться викурювати Майданом, з невідомо якою кількістю жертв.

Аналогія з Ющенком майже повна.

...А от Путіна Петя вчасно лизнув ;)))))))

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #5 : Травня 08, 2014, 03:29:12 15:29 »
Похоже Порох будет лизать у Пу похлеще януков и юлек.Какой-то он ни рыба ни мясо.Ни хрена мужского не прослеживается.Ющ намба ту.

Юща в Кремлі ненавидили

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #6 : Травня 08, 2014, 03:29:59 15:29 »
Возможно, Хуйло показательно дистанцировалось, поскольку готовится большой теракт.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #7 : Травня 08, 2014, 03:35:35 15:35 »
Похоже Порох будет лизать у Пу похлеще януков и юлек.Какой-то он ни рыба ни мясо.Ни хрена мужского не прослеживается.Ющ намба ту.

Юща в Кремлі ненавидили

а в юща заводик в раші був?

я на російських форумах вже неодноразово читав думку у стилі: не партеся - скоро все закрутиться у правильному напрямку...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #8 : Травня 08, 2014, 03:38:15 15:38 »
Порох - хуйло то еще.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #9 : Травня 08, 2014, 03:40:14 15:40 »
Порох - хуйло то еще.

а хто тоді його виборці?
знову скажуть минезнали?

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #10 : Травня 08, 2014, 03:42:56 15:42 »
Если Порох победит предлагаю провести народную акцию:собрать деньги , выкупить у Пороха завод в России и отдать его третьему лицу бесплатно.У него яиц не наблюдается и будет лебезить перед кацапами постоянно.Такого стыда за страну я больше не переживу.Иначе нас ждет Майдан 3.0.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #11 : Травня 08, 2014, 03:49:12 15:49 »
Если Порох победит предлагаю провести народную акцию:собрать деньги , выкупить у Пороха завод в России и отдать его третьему лицу бесплатно.У него яиц не наблюдается и будет лебезить перед кацапами постоянно.Такого стыда за страну я больше не переживу.Иначе нас ждет Майдан 3.0.

я сам часто пишу про заводик, але справа не лише в заводику...
справа у тому, що петя - совок і людина системи...
він своє накрутить і без заводу...
трагедія в тому, що він вже накрутив "майдан без політики" і обирати просто нема з кого...

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #12 : Травня 08, 2014, 03:51:38 15:51 »
Возможно, Хуйло показательно дистанцировалось, поскольку готовится большой теракт.

 :smiley24:
Здравая мысль.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #13 : Травня 08, 2014, 03:55:19 15:55 »
Ну и что он такого сказал? Что у больнуши понизилась к вечеру температура воспаленного моска и это хорошо?
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline skiff

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 106
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #14 : Травня 08, 2014, 03:58:40 15:58 »
Порошенко назвав заяви Путіна "чудовою новиною"

Кандидат у президенти України, народний депутат Петро Порошенко привітав заяви президента Росії Володимира Путіна щодо заклику сепаратистів відкласти питання проведення "референдуму" на Донбасі.

По-перше, маємо знати контекст запитання та точну відповідь. Бо вже мали прецеденти...
По-друге, загальний зміст відповіді, який практично безсумнівний, нічого негативного не несе. Чи хтось вважає, що краще було б сказати щось на зразок того, що Пу зробив дуже погану заяву і краще мав би закликати до війни ДНР з легітимною владою?

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #15 : Травня 08, 2014, 04:01:47 16:01 »
Да не надо никаких деталей. Порох - хитрожопое чмо, и все. А его электорат - я лучше не буду совсем уж портить себе карму здесь.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #16 : Травня 08, 2014, 04:03:38 16:03 »
Да не надо никаких деталей. Порох - хитрожопое чмо, и все. А его электорат - я лучше не буду совсем уж портить себе карму здесь.

Плюс у Вашу карму  :smilie1:

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #17 : Травня 08, 2014, 04:08:48 16:08 »
Да не надо никаких деталей. Порох - хитрожопое чмо, и все. А его электорат - я лучше не буду совсем уж портить себе карму здесь.

Плюс у Вашу карму  :smilie1:

 :Razom:

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #18 : Травня 08, 2014, 04:12:47 16:12 »
Може, Порох мусив же якось прокоментувати слова Путіна . А що він мав сказати: та не віримо ми тобі, брехлові! Порох як кандидат мусить бути дипломатичним, хоча хто його зна - може б краще демонстрував рішучість і силу. Але нема в нас безпощадних Робесп'єрів. Усі кандидати на Преза якісь  "с изьяном". Був колись отаман Сірко - тепер би такого!

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #19 : Травня 08, 2014, 04:20:20 16:20 »
Да не надо никаких деталей. Порох - хитрожопое чмо, и все. А его электорат - я лучше не буду совсем уж портить себе карму здесь.

Вася, ваши варианты?
Юля?

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #20 : Травня 08, 2014, 04:26:35 16:26 »
 По мужски Путину ответил только Сеня: "Владимир Владимирович, торговать воздухом как-то не к лицу вам как президенту великой страны."

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #21 : Травня 08, 2014, 04:27:24 16:27 »
По мужски Путину ответил только Сеня: "Владимир Владимирович, торговать воздухом как-то не к лицу вам как президенту великой страны."
:smiley24:
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline skiff

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 106
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #22 : Травня 08, 2014, 04:28:25 16:28 »
Да не надо никаких деталей. Порох - хитрожопое чмо, и все. А его электорат - я лучше не буду совсем уж портить себе карму здесь.

У держдепартаменті США розцінили заяви президента Росії Володимира Путіна щодо необхідності відкласти питання проведення сепаратистами на сході України "референдуму" про незалежність від України "корисним кроком".


Министр иностранных дел Германии Франк-Вальтер Штайнмайер приветствовал призыв президента РФ Владимира Путина к пророссийским сепаратистам на юго-востоке Украины перенести референдум об отделении.


Ну, и что принципиально отличное сказал Порох?
Или США и ФРГ тоже запишем в "хитрожопое чмо"?

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #23 : Травня 08, 2014, 04:30:54 16:30 »
Да не надо никаких деталей. Порох - хитрожопое чмо, и все. А его электорат - я лучше не буду совсем уж портить себе карму здесь.

Вася, ваши варианты?
Юля?

Свят-свят...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #24 : Травня 08, 2014, 04:32:04 16:32 »
Да не надо никаких деталей. Порох - хитрожопое чмо, и все. А его электорат - я лучше не буду совсем уж портить себе карму здесь.

У держдепартаменті США розцінили заяви президента Росії Володимира Путіна щодо необхідності відкласти питання проведення сепаратистами на сході України "референдуму" про незалежність від України "корисним кроком".


Министр иностранных дел Германии Франк-Вальтер Штайнмайер приветствовал призыв президента РФ Владимира Путина к пророссийским сепаратистам на юго-востоке Украины перенести референдум об отделении.


Ну, и что принципиально отличное сказал Порох?
Или США и ФРГ тоже запишем в "хитрожопое чмо"?

А вы сомневаетесь? Зря. Хитрожопые чмы, в мн. числе.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #25 : Травня 08, 2014, 04:34:18 16:34 »
Цим заводиком в РФ реально задовбали. Кожного дня ця "новина"

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #26 : Травня 08, 2014, 04:39:25 16:39 »
Да не надо никаких деталей. Порох - хитрожопое чмо, и все. А его электорат - я лучше не буду совсем уж портить себе карму здесь.

У держдепартаменті США розцінили заяви президента Росії Володимира Путіна щодо необхідності відкласти питання проведення сепаратистами на сході України "референдуму" про незалежність від України "корисним кроком".


Министр иностранных дел Германии Франк-Вальтер Штайнмайер приветствовал призыв президента РФ Владимира Путина к пророссийским сепаратистам на юго-востоке Украины перенести референдум об отделении.


Ну, и что принципиально отличное сказал Порох?
Или США и ФРГ тоже запишем в "хитрожопое чмо"?

Ну так у них теж заводики в РФ і Вовка їх цими заводиками за яйця тримає.   :Ganba:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #27 : Травня 08, 2014, 04:44:07 16:44 »
Не знаю, кто и как, но я вчерашнюю новость тоже считаю вполне хорошей. Излечивайтесь уже от воинственного юлькизма. Политику говорить всегда нужно то, что позволяет добиться поставленной цели максимально эффективно. А цель у Порошенко — евроинтеграция. Если бы это было не так, то путену не нужно было бы ничего срывать и устраивать, Украина сама бы к нему приплыла. А сейчас путену очень нужна йуля. А все эти набросы на вентилятор — про жыдив, заводики, фирташей и др. — просто элемент йулепутенской инфовойны.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #28 : Травня 08, 2014, 04:48:32 16:48 »
А цель должна быть другой - повышение качества жизни людей, путем евроинтеграции через членство в НАТО и глубинных структурных внутренних реформ.
Что же мы видим типа в прогамме пороха - жить по-новому? Ну так эта демагогия есть даже у коновалюка. Нужна конкретика.

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re: Порошенко згоден з Путіним
« Reply #29 : Травня 08, 2014, 04:59:10 16:59 »
І вчора Путіна "похвалили" так, як хвалять неадеквата з гранатою в руці: " добре, поклади гранату, отак, молодець.." Хворого висміяти легко, але небезпечно; тому Яценюкова дотепність на адресу божевільного це не демонстрація сили, а хлоп'яцтво. Мені так здається.