Автор Тема: Цікаво знати, чи хворіли, вакцинувались, відсиділись?…  (Прочитано 1449 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Вакцинація- Маніпуляція, чи необхідність?
Відповідь буде, мабуть, незабаром…

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Вакцинація- Маніпуляція, чи необхідність?
Відповідь буде, мабуть, незабаром…

Провокатор?

Ще й "голосування" створив.

Ціла гілка є на цю тему "Коронавірус розлетівся по планеті" ... читай-те, хоча б звідси:

http://ukrpravda.net/index.php?topic=57262.msg1491217#msg1491217


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
Провокатор?

Ще й "голосування" створив.

Ціла гілка є на цю тему "Коронавірус розлетівся по планеті" ... читай-те, хоча б звідси:

http://ukrpravda.net/index.php?topic=57262.msg1491217#msg1491217

А хіба можна вставити голу сувалку у вже існуючу гілку?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10172
Масова вакцинація врятувала світ від поліомеліту.......

Пригадуючи різкий спад захворювання під час кульмінації зусиль з масової вакцинації - все таки вважаю що вона врятувала від першого та другого штаму ковіду........... А третій з четвертим вже не такі страшні

Стосовно самої вакцини - яка проблема що крапелька розчину трішечки подратує імунну систему?
Бустером ще не уколовся, почекаю ще трохи може від останнього штаму щось зроблять

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10172
І так..... в теперішніх умовах вважаю абсолютно зайвим вимушувати людей вакцинуватись......... Але пропагандонів антиваксерства треба ганяти так само як пропагандонів рускава міра.......

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
І так..... в теперішніх умовах вважаю абсолютно зайвим вимушувати людей вакцинуватись......

Якщо люде ще вмирають від корони,
то треба вакцинуватися.

Наприклад, учора в Україні померло  78 осіб
https://censor.net/ua/n3313049

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10172
Якщо люде ще вмирають від корони,
то треба вакцинуватися.

Наприклад, учора в Україні померло  78 осіб
https://censor.net/ua/n3313049

То вже практично як грип

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Право кожного громадянина... робити вакцuнацiю або не робити...
У кого е протипокання - дiабет або гiпертонiя - хоч щотижня вакцiнуйся - до сраки...
Але й силою та Постановами... не варто обмежувати людей у виборi...
Кожний... сам за себе вирiшуе - треба воно йому чi нi...
 :smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Право кожного громадянина... робити вакцuнацiю або не робити...

Україна:

стаття 6 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я»
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2801-12#Text
Громадяни України зобов'язані:
а) піклуватись про своє здоров'я та здоров'я дітей, не шкодити здоров'ю інших громадян;
б) у передбачених законодавством випадках проходити профілактичні медичні огляди і робити щеплення;

Цивільний кодекс України
Стаття 283. Право на охорону здоров'я
1. Фізична особа має право на охорону її здоров'я.
2. Охорона здоров'я забезпечується системною діяльністю державних та інших організацій, передбаченою Конституцією України та законом.
 https://kodeksy.com.ua/tsivil_nij_kodeks_ukraini/statja-283.htm

 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Україна:

стаття 6 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я»
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2801-12#Text
Громадяни України зобов'язані:
а) піклуватись про своє здоров'я та здоров'я дітей, не шкодити здоров'ю інших громадян;
б) у передбачених законодавством випадках проходити профілактичні медичні огляди і робити щеплення;

Цивільний кодекс України
Стаття 283. Право на охорону здоров'я
1. Фізична особа має право на охорону її здоров'я.
2. Охорона здоров'я забезпечується системною діяльністю державних та інших організацій, передбаченою Конституцією України та законом.
 https://kodeksy.com.ua/tsivil_nij_kodeks_ukraini/statja-283.htm
 :smilie7:
Вакцiнацiя вiд Covid_ не пiдпадае пiд цi критерii.
Грiп, Орвi, нежiть, застуда, ангiна, прост. захворювання...
Маски треба носити - в прим. а на вулицi - за бажанням...
Рентген або флюорограф.  - треба робити - свого часу Фонд Ахметова робив це на шару... - де воно зараз?..
Звiльнення з работи тих, хто не прйшов вакцiнацiю - свавiлля столо-начальникiв - свого часу було - захворiв - сиди дома.
Постанови Уряду... щодо заборони працювати тмм, хто не пройшов вакцiнацiю - жодний Суд не приймае до уваги...
У нас немае Черезв. стану, аби всiх без разбору везли в шпиталi та обсипали хлоркою...
Не варто вiрити в те, що вакцина все ломае та хворий нiколи в життi не буде нiчiм хворiти - все йде вiд нашого iмунiтету.
Якщо ти такий дохлий що падаеш навiть пiсля 3 дози вакцини - навiть бусторна доза... не допоможе...
Це лише моя думка, а кого це надто хивлюе, хай робить те, що бажае...
 :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Я все лето и осень откладывал на потом. Откладывал до тех пор пока невакцинированность стала создавать не нужные мне неудобства.  Вот тогда я и соизволил выкроить время и сделать прививку. И таких как я раздолбаев большинство. И я в душе где-то за такое непрямое принуждение. У меня никогда даже мысли не было стать в позу,как становятся антивакеры.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
То вже практично як грип

А вчені кажуть, що треба вакцинуватися:

https://covid19.gov.ua/

То кого слухати людям, може - вас? :smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Вакцiнацiя вiд Covid_ не пiдпадае пiд цi критерii

Чому це, "не підпадає"?

Цитувати
б) у передбачених законодавством випадках проходити профілактичні медичні огляди і робити щеплення.

2. Охорона здоров'я забезпечується системною діяльністю державних та інших організацій, передбаченою Конституцією України та законом.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Треба робити щеплення вiд грипу - скiльки разiв казали - хтось робив?..
А коли вже ковiд прийшов... треба ОБОВЯЗКОВО... робити щеплення...
Свого часу, в 1979 р. я робив щелпення вiд грипу - у себе на заводi - всiх загнали в Актовий зал... - добровольно-прiнудiтельно - робили щелпення Пчелкой - була така система - сжатий воздух под давлением вгоняет вакцину в руку...
Та й що з того - за три доби... захворiв на ОРВI - два тижня тяжкий грип, вийшов на работу - всi кашляють й чiхають...
Кажете про обовязковву вакцiнацiю - чудово, як перехворiю - пiду, зроблю...
Тиждень тому було ОРВi - зi всiма ознаками тяжкого грипу...
Можливо, треба таки йти на екзкекуцiю...
 :smilie7:

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Масова вакцинація врятувала світ від поліомеліту.......
....


До речі, зараз ВОЗ Україні надали сто з гаком тисяч доз, так що в кого діти/онуки до 6 років не вакциновані - велкам.
Russia delenda est.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8298
Вакцинувався 3 рази не хворів.

Дивно, що деякі не розуміть, що вакциуватися проти смертельної хвороби необхідно.

От собак всі вакцинують від чумки кожен рік і вони не хворіють цією хворобою.
Так само і людей вакцинують від важких хвороб, вони не хворіють, або у легквй формі. Наприклад, полієміліт, кір, стовбняк та інші..

Для ковіда такий самий механізм
 :Sho_za:
 
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Розповідають,
добре, розповім.

Я вакцинувався 2 рази пфайзером.

Не хворів.

Хворіли інші, дурнуваті антиваксери,
навіть помирали..

Розповідав про це в гілці "Коронавірус розлетівся по планеті".

Трохи згодом робитиму бустерну.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Вакцина, це частинка вірусу, або деактиврваний вірус, які вчать організм людтни розпізнавати небезпеку й вчасно реагувати на збудник.
Людина, яка вже перехворіла на вірус, здобула природній, більш сильний імунітет .
Питаня- якого юха моз ігнорує людей з набутим природнім імунітетом? Вакцинуйся і все тут! Мене одного напрягає такий підхід?

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2751
Вакцина, це частинка вірусу, або деактиврваний вірус, які вчать організм людтни розпізнавати небезпеку й вчасно реагувати на збудник.
Людина, яка вже перехворіла на вірус, здобула природній, більш сильний імунітет .
Питаня- якого юха моз ігнорує людей з набутим природнім імунітетом? Вакцинуйся і все тут! Мене одного напрягає такий підхід?

Це все якось не гарно смердить.
Ширнутих незрозумілою жижею нічим не обмежують... хоча вони так же можуть заховріти як і не вакциновані, але з природнім імунітетом.
Все перевернуто з ног на голову.
Біле-чорне
Природнє -ніщо, штучне - золото

Рік назад почалось
1. Вакцина захистить від вірусу
2. Не не захистить, а зменшить ймовірність заразитись
3. Не зменшить, але перебіг хроботи буде простішим
4. Не не буде, зато точно не помрете!!!
А мруть

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1609
відносно вакцинації, це питання до науковців. Ось лекція наукового радника президента США за часів Трампа. Він пояснив що політикам наукові висновки непотрібні того Трамп його післав на**й і слухав лише Фаучі. Також пояснив що вакцини таки впливають на перебіг хвороби, але їх дія десь до 4 місяців. Проти омікрона наявні вакцини не спрацьовують. Навіть якщо не розумієте англійську то прокрутіть десь під кінець - там публіка дуже солідна...


Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10172
А вчені кажуть, що треба вакцинуватися:

https://covid19.gov.ua/

То кого слухати людям, може - вас? :smilie7:

Вчені кажуть що і проти грипу треба вакцинуватись...... Я особисто з цим проблем не маю та вакцинуюсь..... і проти грипу також
Взагалі не розумію цього антиваксерства...... Що і ліки тоді взагалі відмовлятись приймати? А дохнути краще?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10172
Це все якось не гарно смердить.
Ширнутих незрозумілою жижею нічим не обмежують... хоча вони так же можуть заховріти як і не вакциновані, але з природнім імунітетом.
Все перевернуто з ног на голову.
Біле-чорне
Природнє -ніщо, штучне - золото

Рік назад почалось
1. Вакцина захистить від вірусу
2. Не не захистить, а зменшить ймовірність заразитись
3. Не зменшить, але перебіг хроботи буде простішим
4. Не не буде, зато точно не помрете!!!
А мруть

Як тільки не вивертають і не перекручують все антиваксери ..... Якщо їх послухати то і справді вигляда що земля "плоска"  :fp2

То можна по порядку закликають вакцинуватись вже перехвворівших бо додатковий збудник антитіл ніколи не завадить, а лише допоможе
"незрозуміла жижа" - то є агітаційний маніпулятивний термін для недоумкуватих........ Бо в неті я вся інформація про склад, історяю як ці вакцини створювались. Про їх розробників, про технологію...... Мені це нагадує як попи всякі натравлюють людей на "бісівські незрозумілі" машини..... Так напруж трохи мозок і вивчи та зрозумій, замість того щоб волати як придурок "лишенько, травлять, катують"  :weep:

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2751
Взагалі не розумію цього антиваксерства...... Що і ліки тоді взагалі відмовлятись приймати? А дохнути краще?

Зрозумій сучасну медицину
От ти визав лікаря навіть по страховій для лікарняного бо аж цілих 37.2 і соплі
І вона тобі нічого не прописала... тебе ж порве від шоку
Тому вона тобі видасть антибактеріальні сосалки, пробивлку носа і... жарознижувальне... 95% хворих хочуть хворіти комфортно і без болю

І валять парацитамол пачками
1. А це привіт печінці
2. Організм не просто так піднімає температуру... він мобілізує імунну систему. А люди температуру понижають і заважають організму

Притому це не медицина така погана, їм просто потрібно балансувати між наукою і піплом, хо хоче боліти без болі

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10172
відносно вакцинації, це питання до науковців. Ось лекція наукового радника президента США за часів Трампа. Він пояснив що політикам наукові висновки непотрібні того Трамп його післав на**й і слухав лише Фаучі. Також пояснив що вакцини таки впливають на перебіг хвороби, але їх дія десь до 4 місяців. Проти омікрона наявні вакцини не спрацьовують. Навіть якщо не розумієте англійську то прокрутіть десь під кінець - там публіка дуже солідна...


Цей Скот Атлас має погляд що Ковід треба було природнім колективним імунітетом (тобто законами Дарвіна :fp2) бороти....... То він таку політику трампу і пропонував...... Тобто треба було щоб чітко 0.5 (40 млн) відсотків населення щороку дохли від нього.....
В результаті його політики лікарні тріщали від напруги та починали вже відмовляти в наданні медичних послуг..... Навіть для йобнутого Трампа це було занадто і той Скот Атлас з тріском вилетів з посади
« Останнє редагування: Лютого 01, 2022, 02:55:55 14:55 від Uki »

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2751
То можна по порядку закликають вакцинуватись вже перехвворівших бо додатковий збудник антитіл ніколи не завадить, а лише допоможе

Збудник тільки в одному типі короновакцин
Мало того, за всю корону так і не було ні одної рекомендації оновлювати імунітет, спилкуючись зі хворими.. що нонсенс
Для розмови ти не підготовлений поки.
Почитай основи

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10172
Зрозумій сучасну медицину
От ти визав лікаря навіть по страховій для лікарняного бо аж цілих 37.2 і соплі
І вона тобі нічого не прописала... тебе ж порве від шоку
Тому вона тобі видасть антибактеріальні сосалки, пробивлку носа і... жарознижувальне... 95% хворих хочуть хворіти комфортно і без болю

І валять парацитамол пачками
1. А це привіт печінці
2. Організм не просто так піднімає температуру... він мобілізує імунну систему. А люди температуру понижають і заважають організму

Притому це не медицина така погана, їм просто потрібно балансувати між наукою і піплом, хо хоче боліти без болі

Так краще слідкувати за здоров'ям і не хворіти взагалі........ Але якщо хворієш то мабуть приємніше хворіти як ти кажеш "з комфортом"....... Головне розуміти що ці ліки не виліковують тебе а лише послабляють симптоми.....
Медицина робить це бо розуміє що забивати організм якимись "активними" ліками щоб позбутись тієї хвороби, яку організм здатен сам вивести з організму немає сенсу.....
Але дати людині трохи комфорту - чому б і ні..

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2751
Але дати людині трохи комфорту - чому б і ні..

Воно то да
Але цей комфорт значно ускладнює одужання

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10172
Збудник тільки в одному типі короновакцин
Мало того, за всю корону так і не було ні одної рекомендації оновлювати імунітет, спилкуючись зі хворими.. що нонсенс

Ти повинен розуміти що нонсенсом якраз є давати таки поради...... Бо за цією порадою отримується додатковий носій вірусу, який сам наражений на небезпеку, а також наражає на небезпеку інший...... Людина в результаті поради якої цей носій отримав вірус несе відповідальність за всі ці небезпеки... Ніякий притомний лікар не візьме на себе такої відповідальності.
Я думаю наш форум також не повинен брати на себе таку відповідальність та зносити подібні "поради" у відповідну гілку, якщо нема часу пояснювати так як я зараз пояснив. Тому прошу більше подібних порад тут не виставляти

Для розмови ти не підготовлений поки.
Почитай основи

Звичайно я "не підготовлений" бо поки що не приєднався до вашої секти антиваксерів, де все базується на сліпій вірі тим хто свідомо намагається зірвати процес вакцинації.....  А взагалі цей злив зараховано, попереджаю вас тут не постити всю цю антиваксерську агітацію, постіть її десь серед "підготовлених"

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10172
Воно то да
Але цей комфорт значно ускладнює одужання

Я ніде не бачив щоб обезболювання та зняття симптомів якось ускладнювало боротьбу організма з вірусом...... Якщо у вас є якась інформація то поділіться

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2751
Звичайно я "не підготовлений" бо поки що не приєднався до вашої секти антиваксерів, де все базується на сліпій вірі тим хто свідомо намагається зірвати процес вакцинації.....  А взагалі цей злив зараховано, попереджаю вас тут не постити всю цю антиваксерську агітацію, постіть її десь серед "підготовлених"

До чого тут антиваксерство?
Ти тупо пишеш маяню про саму вакцину, яка б вона не була
Ще раз рекомендую почитати, яких типів э вакцини проти корони... і не тільки корони.
Хоча до чого це я?
Любий натяк людині щось почитати, та сприймає фк фразу "Ти тупай"