Сторінок:
Actions
  • #121 від Йожин з бажин 15 Jan 2019
  • Что-то пошло не так.

  • #122 від Yuras Yuras 15 Jan 2019
  • На іншому форумі розбирали,що хват магазину правильний,а от шнобель і пенсне,якщо стріляв,постраждали.
  • #123 від esk 15 Jan 2019
  • Десь читав, що ролик з мавпою і калашом - постановочно-намальований.
  • #124 від LSD 15 Jan 2019
  • #125 від div 15 Jan 2019
  • Десь читав, що ролик з мавпою і калашом - постановочно-намальований.

    Скорее всего да, врядли обезьяна будет держать в руках штуку которая так торохтит
  • #126 від LSD 15 Jan 2019
  • Что-то пошло не так.


    :lol: :smiley24:За такі речі, коли я служив по руках отримав би.
  • #127 від Бувалий 16 Jan 2019
  • Самовисуванець Роман Насiров йде в Прези (разом iз ковдрою).
    https://www.bbc.com/ukrainian/features-46897583
     :smilie7:
  • #128 від RG 17 Jan 2019
  • Про рейтинги трохи  :smilie7:
  • #129 від Бувалий 17 Jan 2019
  • А ось й сам Ю. Бойко прийшов балотуватися, тобто, поки що... подав документи до ЦВК...
    https://thebabel.com.ua/articles/24449-nardep-yuriy-boyko-podav-dokumenti-dlya-uchasti-u-prezidentskih-viborah
     :smilie7:
  • #130 від Бувалий 18 Jan 2019
  • #131 від RG 20 Jan 2019
  • Mason Lemberg
    18 січня о 13:14 ·

    Побачив вчора на фейсбуці рекламу Садового. Показував як змінився Львів за 10 років на прикладі фотки будівлі місцевого аеропорту зараз і 10 років тому.
    Нового аеропорту, збудованого коштом державного бюджету до Євро-2012, до чого Садовий взагалі ніякого відношення не має.

    То коли Садовий, який не зробив елементарних інфраструктурних змін у Львові про які обіцяв ще в 2006, краде чуже досягнення, видає його за своє, рекламує це в фейсбуці - то він не піариться.
    То коли Ляшко на кіностудії імені Довженка "ловить сєпарів" і виходить в прямий ефір всеукраїнських телеканалів - то він не піариться.
    То коли Йуля розказує про невидимий батальйон Батьківщина - то вона не піариться
    То коли всі вони засрали всю країну своїми харями, ніхера не зробивши за 5 років - то вони не піаряться.

    А коли влада здійснює революційні кроки, які розвертають країну з совка, укріплюють обороноздатність і суверенітет країни, коли влада будує дороги, школи, садки, які залишаються людям на багато років вперед - то це ВЛАДА ПІАРИТЬСЯ!!1 ПОРОШЕНКО БЕЗБОЖНО ЕКСПЛУАТУЄ ДОСЯГНЕННЯ!11
    Не переплутайте!
  • #132 від Бувалий 22 Jan 2019
  • #133 від RG 22 Jan 2019
  • #134 від RG 26 Jan 2019
  • Який феєричний долбойоб   :fp2

  • #135 від div 26 Jan 2019
  • Який феєричний долбойоб   :fp2



    При этом себе он кажется офигенно умным
  • #136 від Надин 31 Jan 2019
  •  :weep: :fp3 



  • #137 від Бувалий 31 Jan 2019
  • #138 від Бувалий 31 Jan 2019
  • Полiтичний труп Мостовий... вже втстиг... поскаржитися на ЦВК.
    Яке ж воно огидне та смердюче...
    https://expres.online/politics/gritsenko-podav-do-sudu-na-tsvk
     >:(
  • #139 від Бувалий 03 Feb 2019
  • #140 від Надин 04 Feb 2019
  •  :weep: :weep: Высокие отношения(с)

    Боже, дай Украине сил переварить всю эту ху№ню и выстоять...


    Alex Noinets поделился публикацией.
    16 ч. ·
    Я понимаю, что это уже чересчур, и я целый день пишу только про Гнапа, но это украинская политика, и её девиз НИЧТО НЕ ЧЕРЕСЧУР.

    Оказывается, Касьянов, который передал Гнапу деньги на выдвижение на самом деле не поддерживает Гнапа.

    Просто передал деньги. Чужие.

    Я прям зауважал его, как волонтёра. "Я просил деньги на сапоги, вы сдали деньги на сапоги, поэтому я купил генератор, хотя лично я не сторонник покупки генератора".

    Безумие овладевает.

  • #141 від div 04 Feb 2019
  • :weep: :weep: Высокие отношения(с)

    Боже, дай Украине сил переварить всю эту ху№ню и выстоять...


    Alex Noinets поделился публикацией.
    16 ч. ·
    Я понимаю, что это уже чересчур, и я целый день пишу только про Гнапа, но это украинская политика, и её девиз НИЧТО НЕ ЧЕРЕСЧУР.

    Оказывается, Касьянов, который передал Гнапу деньги на выдвижение на самом деле не поддерживает Гнапа.

    Просто передал деньги. Чужие.

    Я прям зауважал его, как волонтёра. "Я просил деньги на сапоги, вы сдали деньги на сапоги, поэтому я купил генератор, хотя лично я не сторонник покупки генератора".

    Безумие овладевает.

     :laugh:
  • #142 від bоrderlander 04 Feb 2019
  • :weep: :weep: Высокие отношения(с)

    Боже, дай Украине сил переварить всю эту ху№ню и выстоять...


    Alex Noinets поделился публикацией.
    16 ч. ·
    Я понимаю, что это уже чересчур, и я целый день пишу только про Гнапа, но это украинская политика, и её девиз НИЧТО НЕ ЧЕРЕСЧУР.

    Оказывается, Касьянов, который передал Гнапу деньги на выдвижение на самом деле не поддерживает Гнапа.

    Просто передал деньги. Чужие.

    Я прям зауважал его, как волонтёра. "Я просил деньги на сапоги, вы сдали деньги на сапоги, поэтому я купил генератор, хотя лично я не сторонник покупки генератора".

    Безумие овладевает.


    :lol: :smiley24:
  • #143 від Йожин з бажин 05 Feb 2019
  • #144 від Бувалий 12 Feb 2019
  • Сiмоненко - фсе - ВС послав комуняку... на три лiтери (КПУ)...
    https://newsone.ua/news/politics/verkhovnyj-sud-priznal-zakonnym-otkaz-v-rehistratsii-simonenko-kandidatom-v-prezidenty.html
     :smilie7:
  • #145 від RG 12 Feb 2019
  • #146 від bоrderlander 13 Feb 2019
  • Сьогодні вперше звернув увагу на бігборд з бігмордою бєнякропівця Олександра Шевченка.
    Пореготав з його безграмотності, бо він нам гарантує "НАЙВИЩУ СТЕПІНЬ служіння людям" :(
  • #147 від div 13 Feb 2019
  • Сьогодні вперше звернув увагу на бігборд з бігмордою бєнякропівця Олександра Шевченка.
    Пореготав з його безграмотності, бо він нам гарантує "НАЙВИЩУ СТЕПІНЬ служіння людям" :(

     :gigi:
  • #148 від Йожин з бажин 14 Feb 2019
  • Вова Термос не бандеровец ? Как удивительно !

  • #149 від RG 14 Feb 2019
  • А жидьониш не хоче того підараса в Амурську область відправити ?  :moskali:

    Та й сам заодно може здриснути туди, тільки повітря чистіше стане   :smilie7:
  • #150 від Надин 16 Feb 2019
  •  :weep:

Сторінок:
Actions