Сторінок:
Actions
  • #1 від Feral Cat 26 Sep 2017
  •  Депутата Київської обласної ради від "Батьківщини" Владислава Хахуліна госпіталізували у результаті бійки

    Про це повідомляє "Українська правда".

    "Щойно, під час проведення сесії Київської обласної ради, відбувся напад депутатів від БПП на депутата від "Батьківщини" Владислава Хахуліна. Він наразі без свідомості", - сказав депутат від "Батьківщини" Олег Кищук.

    Він повідомив, що сутичка виникла, коли голова обласної ради після довгого обговорення ставила на голосування порядок денний.

    "Декілька депутатів від "БПП" вискочили і стали блокувати трибуну. Депутат від "БПП" Віталій Карлюк підійшов до голови ради, у грубій формі вирвав мікрофон, до нього вийшов депутат Хахулін і попросив не чіпати голову. Однак Карлюк на це його просто побив", - сказав Кищук.

    За його словами, в результаті бійки Хахулін втратив свідомість. За даними медиків, у нього зламана щелепа, струс мозку, вибиті зуби.

    Він додав, що депутата без свідомості занесли до медпункту, звідки його забрала "швидка".



    http://espreso.tv/news/2017/09/26/v_kyyivskiy_oblradi_deputat_pobyv_kolegu_do_neprytomnosti
  • #2 від div 26 Sep 2017
  • Снова были разногласия с земельном вопросе?
  • #3 від Бувалий 26 Sep 2017
  • Снова были разногласия с земельном вопросе?
    Вечная проблема, которая всегда была и будет.
    Хорошо было при Засухе: настоящий Царь своей области.
    Связи, крыша, ментоварня, ГАИ... не сосчетать.
     :smilie7:

     
  • #4 від RG 26 Sep 2017
  • Бюторасу врізали, це правильно  :smiley24:

    Та Київська облрада взагалі херня повна, пам'ятаю, вони кіька місяців тому приймали якісь ідіотські постанови про імпічменти з подачі бюторасної шобли  :Ganba:
  • #5 від Бувалий 26 Sep 2017
  • Бюторасу врізали, це правильно  :smiley24:
    Та Київська облрада взагалі херня повна, пам'ятаю, вони кіька місяців тому приймали якісь ідіотські постанови про імпічменти з подачі бюторасної шобли  :Ganba:
    В Киiврадi... не менше БЮТ-орасiв - бабцефiл... не дасть збрехати.
     :smilie7:
  • #6 від Geo 27 Sep 2017
  • Одним ударом "мамкивщиновцу" ввалил. Вчера видео видел.
  • #7 від Бувалий 27 Sep 2017
  • Одним ударом "мамкивщиновцу" ввалил. Вчера видео видел.
    Бокс влаштували.
    Мо, було за що.
    Стара болячка - зiмельнi питання.
     :smilie7:
  • #8 від Geo 27 Sep 2017
  • Одним ударом "мамкивщиновцу" ввалил. Вчера видео видел.
    Бокс влаштували.
    Мо, було за що.
    Стара болячка - зiмельнi питання.
     :smilie7:

    Нардеп від БПП казав, що "мамківщинівці", яких в Київраді  - більшість, саботували якесь питання на винесення голосування. "Нєрви на прєдєлє. Дал в рєпу. Звиняйте"...тіпа такого.
  • #9 від Бувалий 27 Sep 2017
  • Нардеп від БПП казав, що "мамківщинівці", яких в Київраді  - більшість, саботували якесь питання на винесення голосування. "Нєрви на прєдєлє.
    Дал в рєпу.
    Звиняйте"...тіпа такого.
    Iншiх аргументiв... не було.
     :smilie7:
  • #10 від Geo 27 Sep 2017
  • Нардеп від БПП казав, що "мамківщинівці", яких в Київраді  - більшість, саботували якесь питання на винесення голосування. "Нєрви на прєдєлє.
    Дал в рєпу.
    Звиняйте"...тіпа такого.
    Iншiх аргументiв... не було.
     :smilie7:

    Нє...вони там за мікроХВон...щось біля трибуни борсалися...а тут, каже: "бачу боковим зором...хтось на мене пре бігом...я на інстинкті і вдарив..бо багато років спортом займався".
  • #11 від Бувалий 27 Sep 2017
  • Нє...вони там за мікроХВон...щось біля трибуни борсалися...а тут, каже: "бачу боковим зором...хтось на мене пре бігом...я на інстинкті і вдарив..бо багато років спортом займався".
    Добре, що там Клiчко поруч не було.
    Той би так вдарив...
     :smilie7:
  • #12 від convex 27 Sep 2017
  • Нардеп від БПП казав, що "мамківщинівці", яких в Київраді  - більшість, саботували якесь питання на винесення голосування. "Нєрви на прєдєлє.
    Дал в рєпу.
    Звиняйте"...тіпа такого.
    Iншiх аргументiв... не було.
     :smilie7:

    Нє...вони там за мікроХВон...щось біля трибуни борсалися...а тут, каже: "бачу боковим зором...хтось на мене пре бігом...я на інстинкті і вдарив..бо багато років спортом займався".

    Ну а куди з боксу податися? Або в злочинність, або у владу. Зрештою, це те саме.
  • #13 від Бумеранг 27 Sep 2017
  • Нє...вони там за мікроХВон...щось біля трибуни борсалися...а тут, каже: "бачу боковим зором...хтось на мене пре бігом...я на інстинкті і вдарив..бо багато років спортом займався".
    Добре, що там Клiчко поруч не було.
    Той би так вдарив...
     :smilie7:

    хай Кличко з"їздить в ОРДЛо і там хай когось відпиздить.
    Хай покаже там справжню сили а не в місцевих радах народних депутатів.
Сторінок:
Actions