Автор Тема: Нові поліціянти  (Прочитано 207334 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1080 : Лютого 20, 2016, 12:04:40 00:04 »


Эка   :smiley24:
Лучик света в тёмном царстве ментовского мракобесия.
Prosperity is based on people and ideas

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Нові поліціянти
« Reply #1081 : Лютого 20, 2016, 12:45:26 00:45 »
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Нові поліціянти
« Reply #1082 : Лютого 20, 2016, 12:59:15 00:59 »
За смерть пасажира БМВ має сісти водій авта а не поліцай.
Наприклад, в США в багатьох штатах є закони, які в аналогічних ситуаціях визнають відповідальними співучасників злочину, а не тих, хто стріляв у злочинців.
If you are going through hell, keep going.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Нові поліціянти
« Reply #1083 : Лютого 20, 2016, 01:05:27 01:05 »
За смерть пасажира БМВ має сісти водій авта а не поліцай.
Наприклад, в США в багатьох штатах є закони, які в аналогічних ситуаціях визнають відповідальними співучасників злочину, а не тих, хто стріляв у злочинців.

 Ты примерами подкрепи плиз " из США". Адвокатам этого психопата полицейского может и пригодиться.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1084 : Лютого 20, 2016, 02:12:57 02:12 »

Станислав Кукарека
Вчера, в 0:22 ·
Ну и снова про БМВ, липкая это очень тема...
Меня не так интересуют там подвиги тех пацанов и даже действия полиции (как я уже неоднократно отмечал) как реакция широкой публики. Именно это меня более всего интересует в данной теме. Итак, "пьяных за рулем нужно стрелять", тезис первый, и очень популярный. Который "должен оправдать все". К сожалению Хропачевский пьян не был. О чем и справка есть. Он был под наркотой. Что немного другая уже история. Наркомания - зло, и тут я согласен, и она кстати есть правонарушением независимо от вождения автомобиля (в отличии кстати от пьянства). Но вот в какой степени эта самая наркота повышала общественую опасность "бешенного БМВ" это уже сложный вопрос. Ибо смотря какая наркота, и примерно половина там вариантов - эту самую опасность водителя никак не увеличивают, а иногда и наоборот.
Тезис второй, уголовное преследование ковбоя - деморализует полицию и.т.д. Грозит нам поражением в борьбе с преступностью вообще, и синькой за рулем в частности. Я вам так хочу сказать, полицию еще сильнее деморализует попадание туда вот таких "ковбоев", но еще сильнее чем полицию - это деморализует все общество в целом. И кстати да, это был переаттестованный мент. Тот самый о нежелательности которых - много говорилось в свое время. Это был человек с опытом, и тут даже не сьехать на "хлопцы молодые, неопытные". Этот как раз "опытный" был. Он хотел "убить гада" и он таки убил. Правда не того. Но тоже гада (раз был в машине). И если такое поведение поощрять (а это и было умышленное убийство, в чистом виде) то это будет нехорошо. Для того самого "морального состояния патрульной полиции".
Я таки из этого видео увидел что там было чисто конкретно умышленное убийство. И я видел что коллега - ковбоя не остановил. И я вообще не могу понять как человек с таким психологическим профилем оказался в патрульной полиции, несмотря на весь широко разрекламированный отбор. Ну допустим ему не наркоман за рулем попался. Предположим что ему бомж при задержании плюнул в рожу. Что этакий ковбой сделает? Он будет бить его ногами, долго и с наслаждением. И это не импульсивное поведение, это не эксцесс. Этот человек работал следователем, он имеет психологическую подготовку и опыт. Это твердое и безусловное желание абсолютного доминирования. Он его не просто будет бить ногами, он его сперва "на ласточку" повесит. Это сознательная, "инструментальная" агрессия. Его действия вполне осознаны и рациональны.Это маньяк, в самом прямом смысле этого слова. Профдеформация, или врожденное (или удачная их комбинация) тут не суть важно. Как он попал в патрульную полицию? А вот в этом и вопрос. Главный вопрос.
Так вот в том и вопрос, чего мы хотим? Мы хотим поддержать моральный дух полиции? В сторону вот этих вот всех "ласточек" и "слоников"? Убедить полицейских в безнаказанности, в том что "их прикроют"? Так это все мы уже проходили, все это у нас уже было. И зачем нам тогда было создавать эту вот самую новую полицию? в чем извините была цель мероприятия? Мы что хотим, что-бы их сильно боялись? Тогда отборные маньяки там уместны, но что делать с побочными эффектами? Ведь мы все это уже проходили, это заканчтивается Врадиевкой, Индилло и прочим таким, а потом заживо горящими ментами на Грушевского и Институтской. Нам мало? Опомнитесь...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1085 : Лютого 20, 2016, 02:18:57 02:18 »
Найбільш повна версія запису погоні та розстрілу, показана на суді.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Нові поліціянти
« Reply #1086 : Лютого 20, 2016, 02:45:30 02:45 »
Олійник: Там чотири человека, ну давай будем стрелять, а шо дєлать?
Фещенко: А шо дєлать?
Олійник: Ну скільки можна, ти бачиш, він і по зустрічній. Застрєлім нахуй, я тобі отвічаю.
Фещенко: Я йому їбало розірву.

 Наверное, самый тупой беркутовец , интелектуалом бы показался на фоне этого быдла.  :smiley16:
ну давай будем стрелять, а шо дєлать  :weep:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Нові поліціянти
« Reply #1087 : Лютого 20, 2016, 02:54:27 02:54 »
Так би поступив пересічний американський коп. А шо робить? Треба стрілять.
Бо якщо довбойоб не реагує на вимоги поліціянта, то вся відбповідальність за наслідки бикування на ньому. На довбойобові.
І нема тут про шо говорити. Весь цей свинячий вереск має суто політичний підтекст і не має до діла із конкретним випадком як таким.
Шкода шо поліцай не застрелив уйобка що був за кермом. Але то таке - прикра випадковість. Сісти має саме той уйобок.
If you are going through hell, keep going.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1088 : Лютого 20, 2016, 03:06:40 03:06 »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1089 : Лютого 20, 2016, 03:08:41 03:08 »
Так би поступив пересічний американський коп. А шо робить? Треба стрілять.
Бо якщо довбойоб не реагує на вимоги поліціянта, то вся відбповідальність за наслідки бикування на ньому. На довбойобові.
І нема тут про шо говорити. Весь цей свинячий вереск має суто політичний підтекст і не має до діла із конкретним випадком як таким.
Шкода шо поліцай не застрелив уйобка що був за кермом. Але то таке - прикра випадковість. Сісти має саме той уйобок.

Сидів би твій сферичний коп, разом з напарником, а родичі загиблого, подали би позов до суду і отримали би величезну компенсацию.


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19193
Re: Нові поліціянти
« Reply #1090 : Лютого 20, 2016, 03:10:45 03:10 »


Правільна, патамучта "сациально блізкіх" абіжать ніззя.  :weep:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1091 : Лютого 20, 2016, 03:23:02 03:23 »
Коли автомобіль BMW занесло, і він зупинився, Олійник вибіг і стрельнув в ліве скло і вразив Медведєва, хоча поліції нічого не загрожувало. Тоді водій злякався і почав їхати, після цього Олійник продовжив постріли. Коли автомобіль зупинився вдруге поліцейський знову вистрілив в авто. Смерть Медведєва настала через поранення в легеню і серце.

http://socportal.info/2016/02/18/oprilyudnili-prizvishhe-politsejs-kogo-cherez-yakogo-zaginuv-pidlitok.html
нда
непідготовлений неврівноважений поліціянт
веселішої картинки для пропагандонів навіть вигадати важко

Він перед цим був слідаком, і має вищу юридичну освіту.
Так що недосвідченим його важко назвати.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Нові поліціянти
« Reply #1092 : Лютого 20, 2016, 03:39:07 03:39 »
Так би поступив пересічний американський коп. А шо робить? Треба стрілять.
Бо якщо довбойоб не реагує на вимоги поліціянта, то вся відбповідальність за наслідки бикування на ньому. На довбойобові.
І нема тут про шо говорити. Весь цей свинячий вереск має суто політичний підтекст і не має до діла із конкретним випадком як таким.
Шкода шо поліцай не застрелив уйобка що був за кермом. Але то таке - прикра випадковість. Сісти має саме той уйобок.

Сидів би твій сферичний коп, разом з напарником, а родичі загиблого, подали би позов до суду і отримали би величезну компенсацию.

Very unlikely.
If you are going through hell, keep going.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1093 : Лютого 20, 2016, 03:51:24 03:51 »
Станислав Кукарека
16 ч ·
Пожар в публичном доме идет по плану.

Мы с вами живем в стране где зима всегда наступает неожиданно, ага. Но не только зима. Вчера масса народу что аплодировала ковбойской погоне понтов за "мажорами" поимела батхерт и стала орать как потерпевшая, что мол арест понта - деморализует полицию. А позавчера им это было как-то непонятно разве? Или они думали что его не посадят? Нежданчик вот такой. А они не думали что сам факт расстрела безоружных как-то немного деморализует?

Сегодня Аваков высирает груду кирпичей и обещает "защищать своих". Дебил блин, ты Министр МВД, у тебя нету "своих", у тебя граждане, которым тебе нужно служить и которых защищать. А еще господин министр с удивлением обнаружил что у нас "зависимые суды". И это за два почти года в должности. А что, вчера они были разве "независимые"? И с этим не нужно было ничего делать? Бугага. Но и это не самое тут интересное. От кого они зависимы? Есть в стране "темные силы" что оказываются контролируют суды? И 2 года Министр МВД ушами хлопает, терпит такое положение вещей? Так это ведь скандал, профнепригодность. И уж во всяком случае - скандал с его собственным подчиненным никак не есть удачным поводом к разборкам с судебной системой. Нехорошо выглядит. Ибо дебил.

И прочее полицейское начальство "сожаления высказывает". Если они хотели защитить своего подчиненного (а тем более всю службу) - то нужно было его взять под стражу сразу и по факту. И уже только затем из него лепить невинную жертву. А не возбуждать в фейсбуках кровожадных хомячков и постить невыносимую хуйню про 240 по встречке и обдолбаных дебилов (Геращенко лично). Ибо головой думать надо, и никакая фуражка этог не заменяет...

И кстати, так от кого там "зависима судебная система" (если Авакову верить)? От марсиан? Так нет, это он на АП батон крошит, прямо и недвусмысленно. И это в тот момент когда над Сеней еще далеко не рассеялись тучи, и когда таки развалилась коалиция в ВР. Самое время раскачивать государственную лодку. И я не сомневаюсь что послезавтра у Авакова удивление будет еще сильнее, когда на него спустят НАБУ. А на него таки спустят, ибо такими словами не бросаются, и без последствий такое не проходит. Зима приходит внезапно, но всегда по графику, ага.

Ибо если в государстве дебилы у руля - то один несчастный БМВ с укурком за рулем может натворить больше делов чем бомбардировщик отбомбившийся по печерскому треугольнику. Хреново быть дебилом. Но еще хуже - жить в стране которой дебилы управляют, вот что самое грустное...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1094 : Лютого 20, 2016, 03:54:58 03:54 »
Так би поступив пересічний американський коп. А шо робить? Треба стрілять.
Бо якщо довбойоб не реагує на вимоги поліціянта, то вся відбповідальність за наслідки бикування на ньому. На довбойобові.
І нема тут про шо говорити. Весь цей свинячий вереск має суто політичний підтекст і не має до діла із конкретним випадком як таким.
Шкода шо поліцай не застрелив уйобка що був за кермом. Але то таке - прикра випадковість. Сісти має саме той уйобок.

Сидів би твій сферичний коп, разом з напарником, а родичі загиблого, подали би позов до суду і отримали би величезну компенсацию.

Very unlikely.

Насправді такі випадки  у вас були, і далеко не один.
А в даному конкретному випадку було однозначне навмисне вбивство.
В деяких штатах це гарантована смертна кара, можливо в газовій камері чи на електричному стільці.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1095 : Лютого 20, 2016, 04:05:01 04:05 »
Нет ничего страшнее, закомплексованного идиота с погонами, пистолетом, и неограниченными полномочиями!
Алексей Кучеренко
18 февраля в 20:43 ·
О "полиции".
Мне неприятно об этом писать.
Но мне еще более неприятно носить в себе злость, грозящую перейти в ненависть.
Моя оценка трагедии с застреленным "мажором из Боярки", учеником техникума из бедной семьи, была однозначной и категоричной - зарвавшиеся идиоты в погонах, которых мы с вами вооружили и дали огромные полномочия, реальная опасность реальной реформе.
Итак.
Вчера утром я нарушил правила. Да, я сам за рулем и в определенной ситуации незначительно нарушил ПДД. После появления патрульной машины с громкими мигалками я немедленно остановился и приготовился к штрафу.
Я не размахивал корочками - у меня их нет.
Я не спорил, ввиду бесполезности.
Я просто хотел заплатить штраф, извиниться и ехать дальше по делам.
Но!!!!
Для того, чтобы продемонстрировать мне мое "место", мне предложили показать, что находится у меня в: бардачке, подлокотнике, портфеле, рюкзаке с потными вещами после тренировки, кульке с детскими вещами и тд.
Мне через месяц 55, у меня белый цвет волос, у меня четверо сыновей, я пытаюсь сделать что-то полезное для этой страны и ее людей.
Я с интересом смотрел на "мощный" патруль из трех человек, который копался в моем белье.
Я успел их распроосить -- кем они были еще полгода назад. Старший - военнослужащим, средний - фельдшером скорой помощи, невзрачная девушка не ответила, сказав, что это гос тайна.
Все бы ничего, но когда через тридцать минут они попросили меня показать им номер двигателя, я окончательно понял, что они идиоты с пистолетами.
Так получилось, что я не очень хорошо знаю, как открывается капот - каюсь, министерское прошлое. Совместными усилими мы его открыли, но после вопроса про номер двигателя на меня просто напал истерический хохот. Через пять минут я понял, что и они не имеют понятия, как его искать.
Очень прошу понять меня правильно!
Я за порядок на дорогах, я ненавижу мажоров на "кубиках" и боюсь дурочек с сигареткой и мобильником за рулем. Я двумя руками за реальную реформу полиции!!!!
Но нет ничего страшнее закомплексованного идиота с погонами, пистолетом и неограниченными полномочиями!

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1096 : Лютого 20, 2016, 05:21:11 05:21 »

Станислав Кукарека    :fp2

Це щось типу Степана Мазури ?  :weep:


Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1097 : Лютого 20, 2016, 06:38:58 06:38 »

А еще господин министр с удивлением обнаружил что у нас "зависимые суды". И это за два почти года в должности. А что, вчера они были разве "независимые"? И с этим не нужно было ничего делать? Бугага. Но и это не самое тут интересное. От кого они зависимы? Есть в стране "темные силы" что оказываются контролируют суды? И 2 года Министр МВД ушами хлопает, терпит такое положение вещей?

А как эти суды отпускали всяких Садовников и Фучеджи под домашний арест, и милиция должна была их охранять, но они почему-то всё равно сбегали?..
Это что было? Уж кому, а Авакову стоило бы молчать в тряпочку, все прекрасно знают какие у нас суды, и какой Аваков. Люди будут защищать новую полицию, но вовсе не его самого :smilie3:
Prosperity is based on people and ideas

Online jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2743
Re: Нові поліціянти
« Reply #1098 : Лютого 20, 2016, 09:46:01 09:46 »
Эка   :smiley24:
Лучик света в тёмном царстве ментовского мракобесия.

Лучик?
Да не успел я отписаться на форуме, как у коцабэ пуканы бомбонули, заснуть не мог от зарева... она не лучик, она ОГОНЬ!

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1099 : Лютого 20, 2016, 10:33:06 10:33 »
Дніпропетровські поліцейські викрали чоловіка і катували його, вимагаючи хабар

Співробітники СБУ спільно з прокуратурою затримали працівників Амур-Нижньодніпровського відділення Дніпропетровської поліції, які викрали жителя Донецької області.

"У Красному Лимані Донецької області поліцейські незаконно позбавили волі місцевого жителя нібито за вчинення ним шахрайства. Його вивезли в Дніпропетровськ та три доби утримували в місцевому відділенні поліції, систематично застосовуючи до нього тортури і моральний тиск", - розповіли в спецслужбі.

Як повідомляється, зловмисники вимагали у потерпілого 65 тисяч гривень за непритягнення до кримінальної відповідальності. Гроші необхідно було перевести на картковий рахунок.

Після отримання 60 тисяч гривень поліцейські відпустили чоловіка, призначивши зустріч для передачі йому матеріалів справи.

"Побачення" відбулася на залізничному вокзалі Дніпропетровська. Під час спецоперації співробітники Управління СБ України в Донецькій області затримали одного з правопорушників", - розповіли в СБУ.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

"Вже встановлено двох спільників здирника. Вони оголошені в розшук. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії", - додали правоохоронці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Житомирській області двоє старших лейтенантів поліції попалися на хабарі.

http://nv.ua/ukr/ukraine/events/dnipropetrovski-politsejski-vikrali-cholovika-i-katuvav-jogo-vimagajuchi-habar-98469.html

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1100 : Лютого 20, 2016, 10:39:17 10:39 »
Патрульний, що застрілив пасажира БМВ – саджав ''Автомайдан''
20 лютого 2016, 10:06

Версія для друкуКоментарі4
Виявляється, що патрульний поліції Олійник, котрий застрілив 17-річного пасажира злощасного БМВ, був раніше саме тим слідчим Оболонського райвідділку міліції, що сфальсифікував кримінальне провадження, незаконно затримав і відправив до СІЗО активістів Автомайдану, побитих Беркутом у Кріпосному провулку 23 січня 2014 року.

На пропозицію колеги Мустафи Наєма я особисто як депутат збирався брати поліцейського на поруки – оновлення органів правопорядку, як-не-як, є для мене глибоким особистим пріоритетом, і мені зрозуміло, що треба захищати нове від старого. Учора, після судового рішення про арешт поліцейського Олійника, я вирішив ретельніше вивчити справу, щоб розуміти, як треба діяти в апеляційному суді.

Коли поглянув на період роботи підозрюваного Олійника С.В. до того, як той потрапив у патрульні, то помітив там досвід роботи слідчим. Перше запитання, яке постало – чи був він причетний до терору проти Майдану. Я звернувся до своїх колег по "Автомайдану", котрі системно працюють з цим питання. І вони підтвердили – дійсно, слідчий Оболонського РУВС Олійник С.В. допитував мінімум одного затриманого Беркутом автомайданівця Дениса Сергієнка, сфабрикував проти нього справу за статтею 296, частина 3 (хуліганство, опір представникам влади), і на підставі тих фальсифікацій вніс до суду клопотання про тримання Дениса Сергієнка під вартою протягом 2 місяців. Це клопотання, звісно, ручний суддя суддя Оболонського райсуду міста Києва Оробець Ю.П задовольнив.

Отак Автомайданівця Сергієнка "закривали" на 2 місяці. Звісно, Денис пізнав у "копі" свого старого знайомого, він писав про це Геращенку та Авакову у соцмережах, але без реакції.



Нагадаю, у ніч на 23-тє січня 2014 року Беркут заманив у пастку Автомайдан на Кріпосному провулку, потрощив їх машини, самих активістів сильно побив, а потім порозвозив по відділеннях київської міліції, де їх оформили як "хуліганів", і кинули надовго за грати. Серед постраждалих були мої давні друзі.




Важко було допустити, що співучасники злочинів проти майдану пройдуть усі сита відбору і потраплять у широко розрекламовану нову патрульну поліцію. Кого-кого, а нових патрульних у Києві збиралися зробити обличчям усіх майбутніх змін.

На жаль, висновок з цієї історії виходить далеко за межі особистостей тих, хто стріляв у БМВ.

Ми, разом з активістами неодноразово ставили питання перед керівництвом МВС про необхідність чистки. Якби слідчого Олійника вчасно хоча б звільнили за свої злочини проти Майдану, 17-річний пасажир був би живий.

У понеділок я неодмінно направлю своє депутатське звернення до Хатії Деканоїдзе, де вчерговий раз поставлю ті питання, котрі як депутат у зверненнях та виступах порушував мільйон разів.

Що це за поліцейська реформа, коли слідаки, котрі організовували терор проти майдану, потрапили у нову поліцію? Яким чином було організовано професійний відбір? Як так сталося, що цього Олійника пропустили психологи та кадровики? Скільки ще ментів-злочинців пролізло у нові органи?



Я також окремо напишу зверення на Еку Згуладзе, котра у ці дні прилетіла у Київ з Парижу, де мешкає постійно, будучи – вдумайтеся! – першим заступником міністра внутрішніх справ. Я у неї хочу спитати, куди і як було потрачено десятки мільйонів доларів американських грантів на реформування міліції, чому криві злочинності зараз стрімко зростають, у країні хазяйнують банди грабіжників (приміром, кількість угонів на місяць зросла у десятки разів)?



Невже Ека Згуладзе прилітає з Парижу в Україну лише для того, щоб організовувати мітинги на захист ментів, котрі чинили злочини проти майданівців?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1101 : Лютого 20, 2016, 11:01:54 11:01 »

Станислав Кукарека    :fp2

Це щось типу Степана Мазури ?  :weep:

ХЗ хто такий цей ваш Мазура, але коли немає що сказати, починають щось писати про нік, про особу автора, та видумувати різні інші нісенітниці.

Online jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2743
Re: Нові поліціянти
« Reply #1102 : Лютого 20, 2016, 11:06:57 11:06 »
Патрульний, що застрілив пасажира БМВ – саджав ''Автомайдан''

Ти ще сюди запости сюди свідчення баби Нюри з лавки під підїздом, вона в поліціанті Дарта Вейдера підзала, 100пудов, в неї з 43го гарна память на лиця!

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Нові поліціянти
« Reply #1103 : Лютого 20, 2016, 11:07:39 11:07 »
Стаття луценка дуже сумна, адже на факти які він приводить, олійник колишній мєнт і фабрикант справ та місце проживання згуладзе вимагають швидкої і однозначної реакції. І якщо тупого мєнта ще можеть посадити то що робити з модною парижанкою

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Нові поліціянти
« Reply #1104 : Лютого 20, 2016, 11:08:59 11:08 »
картіна маслом як казав висоцкій /жєглов

і як все чисто-красіво-по-народному
пострєл і там поспєл...
цукко... блядська данія

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1105 : Лютого 20, 2016, 11:11:39 11:11 »
Поліцейський, який вбив підлітка – фальшував справи проти Автомайдану

Виявляється, що мусореня Олійник, що застрелило 17-річного пацана у злощасному BMW, був раніше саме тим слідчим Оболонського райвідділку міліції та фальшував справи проти майданівців. Зокрема незаконно затримав і відправив до СІЗО активіста Автомайдану, побитого Беркутом у Кріпосному провулку 23 січня 2014 року.

Про це сьогодні дізнався нардеп Ігор Луценко, який позавчора писав поруки на нещасного копчика (це не тільки кістка біля дупи, а ще й малесенький мєнт), якого відправили на нари за вбивство підлітка.

“На пропозицію колеги Мустафи Наєма я особисто як депутат збирався брати поліцейського на поруки – оновлення органів правопорядку, як-не-як, є для мене глибоким особистим пріоритетом, і мені зрозуміло, що треба захищати нове від старого. Учора, після судового рішення про арешт поліцейського Олійника, я вирішив ретельніше вивчити справу, щоб розуміти, як треба діяти в апеляційному суді.

Коли поглянув на період роботи підозрюваного Олійника С.В. до того, як той потрапив у патрульні, то помітив там досвід роботи слідчим. Перше запитання, яке постало – чи був він причетний до терору проти Майдану. Я звернувся до своїх колег по “Автомайдану”, котрі системно працюють з цим питанням. І вони підтвердили – дійсно, слідчий Оболонського РУВС Олійник С.В. допитував мінімум одного затриманого Беркутом автомайданівця Дениса Сергієнка, сфабрикував проти нього справу за статтею 296, ч. 3, і на підставі тих фальсифікацій вніс до суду клопотання про тримання Дениса Сергієнка під вартою протягом 2 місяців. Це клопотання, звісно, ручний суддя Оболонського райсуду міста Києва Оробець Ю.П задовольнив.

Отак Автомайданівця Сергієнка “закривали” на 2 місяці. Звісно, Денис пізнав у “копі” свого старого знайомого, він писав про це Геращенку та Авакову у соцмережах, але без реакції”, – написав Луценко.

Упустимо той момент, що від того не стає менш дивним явище взяття ним на поруки мусора. Навіть білого і пухнастого мусора брати на поруки, щонайменше, не по двіжових понятіях. Крім того після викрадення у самого Луценка мала б з’явитися бодай легенька така антипатія до мусорів.

Але якщо навіть відкинути вищенаведені фактори, які ПРОВОКАТОРу видаються щонайменше принизливими і за замовчанням визначити, що Луценко просто неупереджений такий політик, чому нове йому так подобається?

Нова поліція можливо і не гірша за стару. Але якщо проаналізувати її діяльність у вигляді побиття бомжів (щоб не псували видимість добробуту, ага); заливання газом водіїв, які вимагають адвоката; каліцтва громадських активістів під час доставки їх у райвідділ (від того, що у нової поліції красива форма, у Богдана Тицького замість зламаної плечевої кістки нова ціла і красива не виросла), нова поліція можливо не гірша за стару. Але вже точно нічим не краща.

А Ігореві Луценку рекомендуємо щоразу, як чмошніки, які причетні своїм “антипровокаторством” до хрінових наслідків Майдану, які сьогодні оплакує вся країна, пропонуватимуть йому підписати поруки на чергового мусорьониша – відкривати і дивитись на це фото.

Якщо не допоможе – можна дивитись це фото ще перед кожним прийомом їжі, дивитись на нього як прокидається вранці і споглядати його, коли лягає спати

http://www.provokator.net/politsejskyj-yakyj-vbyv-pidlitka-falshuvav-spravy-proty-avtomajdanu/

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1106 : Лютого 20, 2016, 11:14:09 11:14 »
Стаття луценка дуже сумна, адже на факти які він приводить, олійник колишній мєнт і фабрикант справ та місце проживання згуладзе вимагають швидкої і однозначної реакції. І якщо тупого мєнта ще можеть посадити то що робити з модною парижанкою

Реформи неминучі, і в їх процесі вона сама відвалиться.
Ну або якщо реформ не буде(що сумнівно) держава загине, і знову ж таки ця блоха відвалиться.
Хоча їй самій то пофіг, вона тут тимчасово, грошенят собі хапнути скільки може і встигне.

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Нові поліціянти
« Reply #1107 : Лютого 20, 2016, 11:14:36 11:14 »
я канєшна нічо не хочу сказати
але на всяк випадкок
шо скаже леся оробець про суддю оробець Л.П.
таксказать шопбуло

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1108 : Лютого 20, 2016, 11:16:30 11:16 »
Патрульний, що застрілив пасажира БМВ – саджав ''Автомайдан''

Ти ще сюди запости сюди свідчення баби Нюри з лавки під підїздом, вона в поліціанті Дарта Вейдера підзала, 100пудов, в неї з 43го гарна память на лиця!

Ви можете тут хочь луснути, але правда всеодно вилізе на зовні.
І добре якщо це станеться зараз, а не тоді коли все буде вирішуватись саме, та великою кров'ю.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1109 : Лютого 20, 2016, 11:20:52 11:20 »
Стаття луценка дуже сумна, адже на факти які він приводить, олійник колишній мєнт і фабрикант справ та місце проживання згуладзе вимагають швидкої і однозначної реакції. І якщо тупого мєнта ще можеть посадити то що робити з модною парижанкою

Реформи неминучі, і в їх процесі вона сама відвалиться.
Ну або якщо реформ не буде(що сумнівно) держава загине, і знову ж таки ця блоха відвалиться.
Хоча їй самій то пофіг, вона тут тимчасово, грошенят собі хапнути скільки може і встигне.

Чому Ви думаєте що американцi такi дурнi, i дають грошi тiльки для того щоб їх хапнули? Якби це було так - вони б дали їх Авакову, i не присилали "гастрольорiв".
Prosperity is based on people and ideas