Автор Тема: Уряд хоче ввести прогресивний податок на доходи  (Прочитано 7612 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
:smiley24:

Погоджуюсь. Ось список податкових ставок в країнах світу.
Майже всі цивілізовані країни світу мають прогресивний податок на доходи. Натомість один для всіх крім нас є ще в Росії, Білорусі, Монголіїї, Румунії, Болгарії, Чехії, Латвії.

А я не согласен, у большинства стран из списка есть 0% подоходного, если твои доходы меньше определенного минимума.
где в нашей шкале такое?
Потом вот допустим в штатах, нету НДС а подоходный в среднем составляет 20%-30%, у нас к подоходному приплюсуй НДС, не жирновато ли получается?

В штатах є ПДВ просто називається інакше, а принцип той самий
в штатах до 30к баксів на рік - жодного податку.

будемо такими ж багатими як вони теж таке собі зможемо дозволити,
нам рівнятись на їх величини безглуздо 

з таким підходом - ніколи ми багатими не будемо. Це в нас кримінальний злочин! Всі в болото, гоп!
Ще раз кажу, не треба давити дурнуватими податками тих, хто зумів хоч щось заробити, треба давати шанс іншим заробляти, тоді і податки будуть платити.
Ще раз кажу, який в ж мажор з доходом в 2к баксів? Не накрадених, не на обмані. А важкою працею зароблені.
Цих грошей реально на НОРМАЛЬНЕ життя, не більше.

п.с. Моя зп набагато більша за 2к баксів. При цьому я катаюсь на машині 92р. в. Живу в старій квартирі.

Так, я зробив зуби, сходив до лікарів, підправив давні шрами(це треба було зробити в 18, але через бідність і безплатну медицину, я зробив в 30), навіть корекцію зору зробив, бо маю за що. Жінці можу дозволити купити щось коштовне на д.р. і т.п
Почав купувати дороге взуття сімї. Можу дозволити собі раз на рік поїхати в якийсь Єгипет на тиждень.

Але мені до мажора, як рачки до києва. А тепер мене хочуть напрягти платити за алкаша сусіда, який крім бухати, ще вміє з аквафрешем бігати і кричати расєя? Не буде цього.

Прожитковий мінімум десь біля 1200 грн. за рік це 14400 тобто  14 тис. дол.
Вище я написав, що це оподатковувати не потрібно.
Виходить для США десь такий принцип і діє - у них прожитковий мінімум вищий.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Нормальна ойропейська практика. 20% - це понти. Насправді українські айтішники уху їли, мають по 3к баксів+ і платять 5%

А ще вони не витарчаючи жодних ресурсів заводять валюту (багато!) в країну. Дають роботу іншим.
І ще. Я за податки з прибутку, а не з обороту.
Говорили на кухні, реально народ готовий платити 10-15(може і більше), але в державу, яка поверне їх дорогами, інфраструктурою і т.п.

А при бажанні, іт-шники податки можуть взагалі не платити. Безіменні картки в офшорі і все. Гудбай Україно.
Повторюю. Бізнесу треба дати шанс на розвиток, а не добивати податками.
Вони зберуть з іт-шників більше при 5%, ніж при 30%. Повітре.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
300 тис в рік?
В месяц, как я понимаю, исходя из 1.7% самых богатых. Полностью согласен с таким подходом.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Нормальна ойропейська практика. 20% - це понти. Насправді українські айтішники уху їли, мають по 3к баксів+ і платять 5%

А ще вони не витарчаючи жодних ресурсів заводять валюту (багато!) в країну. Дають роботу іншим.
І ще. Я за податки з прибутку, а не з обороту.
Говорили на кухні, реально народ готовий платити 10-15(може і більше), але в державу, яка поверне їх дорогами, інфраструктурою і т.п.

А при бажанні, іт-шники податки можуть взагалі не платити. Безіменні картки в офшорі і все. Гудбай Україно.
Повторюю. Бізнесу треба дати шанс на розвиток, а не добивати податками.
Вони зберуть з іт-шників більше при 5%, ніж при 30%. Повітре.
В правительстве - разумные люди, в отличие от считающих IT-шников охуевшими. Я тогда тоже охуевший, у мну доходы ай-тишные ;) IT-шники ведь 300000 в месяц не зарабатывают, тут совсем о других людях речь идет.

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 464
  • ПТН - ПНХ!

А ще вони не витарчаючи жодних ресурсів заводять валюту (багато!) в країну. Дають роботу іншим.
І ще. Я за податки з прибутку, а не з обороту.
Говорили на кухні, реально народ готовий платити 10-15(може і більше), але в державу, яка поверне їх дорогами, інфраструктурою і т.п.

А при бажанні, іт-шники податки можуть взагалі не платити. Безіменні картки в офшорі і все. Гудбай Україно.
Повторюю. Бізнесу треба дати шанс на розвиток, а не добивати податками.
Вони зберуть з іт-шників більше при 5%, ніж при 30%. Повітре.
Це риторика звичайного українського жлоба, який може заробляти трохи вище ніж всі інші.  Про офшор - це ржака, реально на така зможе піти 5-10% від планхтону, і там доведеться дійсно працювати а не печиво жерти і в плейстейшен грати.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
300 тис в рік?
В месяц, как я понимаю, исходя из 1.7% самых богатых. Полностью согласен с таким подходом.

 :smilie10: В нас кожен шістдесятий заробляє більше 300000 в місяць

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Прожитковий мінімум десь біля 1200 грн. за рік це 14400 тобто  14 тис. дол.

От з цим і треба боротися, а не з тими, хто зміг з нього вирватися.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Прожитковий мінімум десь біля 1200 грн. за рік це 14400 тобто  14 тис. дол.

От з цим і треба боротися, а не з тими, хто зміг з нього вирватися.

що означає боротися?
за такого доходу платник податків сплачує ще й ПДФО десь близько 1000 грн.
воно може і не сильно багато, але як для того хто на прожитковому мінімумі живе таки відчутно
я ж  і кажу "приберіть взагалі оподаткування доходів в такому розмірі"

Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123

за такого доходу платник податків сплачує ще й ПДФО десь близько 1000 грн.
воно може і не сильно багато, але як для того хто на прожитковому мінімумі живе таки відчутно
я ж  і кажу "приберіть взагалі оподаткування доходів в такому розмірі"


+1

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
фуйня це все і популізм...
чим вище податки, тим менше надходження...

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Прожитковий мінімум десь біля 1200 грн. за рік це 14400 тобто  14 тис. дол.

От з цим і треба боротися, а не з тими, хто зміг з нього вирватися.

що означає боротися?
за такого доходу платник податків сплачує ще й ПДФО десь близько 1000 грн.
воно може і не сильно багато, але як для того хто на прожитковому мінімумі живе таки відчутно
я ж  і кажу "приберіть взагалі оподаткування доходів в такому розмірі"


Прожитковий мінімум десь біля 1200 грн. за рік це 14400 тобто  14 тис. дол.

От з цим і треба боротися, а не з тими, хто зміг з нього вирватися.

що означає боротися?
за такого доходу платник податків сплачує ще й ПДФО десь близько 1000 грн.
воно може і не сильно багато, але як для того хто на прожитковому мінімумі живе таки відчутно
я ж  і кажу "приберіть взагалі оподаткування доходів в такому розмірі"


І я про це. Треба неоподаткований мінімум. і він має бути на рівні 5-10к. Не манеше.
Треба дати людям можливість заробляти. І витрачати ці гроші. Тоді і піде економіка.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
фуйня це все і популізм...
чим вище податки, тим менше надходження...

Чому у всіх нормальних країнах прогресивний податок працює,  а у нас Ви вважаєте не буде? І як це змінити?

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
фуйня це все і популізм...
чим вище податки, тим менше надходження...

Чому у всіх нормальних країнах прогресивний податок працює,  а у нас Ви вважаєте не буде? І як це змінити?


На мою думку буде. Але цифри треба кардинально міняти. 300к в рік, це не мажори. Це прості люди, які не бідують.
Нам потрібно кардинально зменшити різновид податків. зараз навантаження на зп 52%. Де таке ще є? А навіть після зп, ти сплатиш ПДВ і ще кучу всяких мит (на хміль наприклад). І в кінці там шалені цифри.


Треба податків мінімум (по кількості) і неоподатковані доходи поіинні бути на солідному рівні. хоча б 5-10к.
а так виходить тут даємо субсидію, тому, хто заробляє 1200 грн і одразу лупимо податок на його 1200грн в 52%. Афігєть субсидія. Не простіше повідміняти і субсидію і податок на таку зп?






[size=78%] [/size]

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
фуйня це все і популізм...
чим вище податки, тим менше надходження...

Чому у всіх нормальних країнах прогресивний податок працює,  а у нас Ви вважаєте не буде? І як це змінити?

майже ні де не працюють...
сучасна податкова система так побудована, що можна приховати майже все, що бажаєш...
власник бізнесу може майже податків не сплачувати - авто, житло, ресторани, подорожі - все можна списати на представницькі витрати...
і парадокс - чим вони шикарніше, тим більш виправданими виглядають...
майже всі країни в боргах...

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)

На мою думку буде. Але цифри треба кардинально міняти. 300к в рік, це не мажори. Це прості люди, які не бідують.
Нам потрібно кардинально зменшити різновид податків. зараз навантаження на зп 52%. Де таке ще є? А навіть після зп, ти сплатиш ПДВ і ще кучу всяких мит (на хміль наприклад). І в кінці там шалені цифри.
Да с чего вы взяли, что 300К В ГОД???!!! У нас что, только 1.7% населения получает доход выше вонючих 300.000 гривен в год? Вы смеетесь?

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча

На мою думку буде. Але цифри треба кардинально міняти. 300к в рік, це не мажори. Це прості люди, які не бідують.
Нам потрібно кардинально зменшити різновид податків. зараз навантаження на зп 52%. Де таке ще є? А навіть після зп, ти сплатиш ПДВ і ще кучу всяких мит (на хміль наприклад). І в кінці там шалені цифри.
Да с чего вы взяли, что 300К В ГОД???!!! У нас что, только 1.7% населения получает доход выше вонючих 300.000 гривен в год? Вы смеетесь?


ну якщо в місяць, питань нема. Це мажорна зп.




Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча
Це добре. А ще зробити так, щоб кожна людина отримувала повну сумму на руки, а потім подавала декларацію і по результатах року платила з цієї сумми податки...

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123

На мою думку буде. Але цифри треба кардинально міняти. 300к в рік, це не мажори. Це прості люди, які не бідують.
Нам потрібно кардинально зменшити різновид податків. зараз навантаження на зп 52%. Де таке ще є? А навіть після зп, ти сплатиш ПДВ і ще кучу всяких мит (на хміль наприклад). І в кінці там шалені цифри.
Да с чего вы взяли, что 300К В ГОД???!!! У нас что, только 1.7% населения получает доход выше вонючих 300.000 гривен в год? Вы смеетесь?

Ну це не я взяв, а Яценюк, напевно на основі статистики про легальні, задекларовані доходи. І це таки ближче до істини, ніж те, що 1.7% мають річний дохід від 3.6 млн. грн.