Автор Тема: Почему я проголосую за Порошенко и всем рекомендую это сделать.  (Прочитано 6157 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Вот только не надо из Пети делать еще и любимчика США. ВЫбрали как наименьшее из зол.
А я в отличии от ТС не рекомендую голосовать за Порошенка. И считаю что выборы в один тур дадут Пороху картбланш на безбашенность и окончательно оторвут его от земли. И если б это "доверие народа" он использовал на изменение системы то и хрен с ним, но жизненный опыт подсказывает что использует он его как всегда для личного обогащения и получим мы адскую смесь ЯнуковичЮщенко в одном флаконе.
Батя, мы стараемся ...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
за гундяєвского пріхажаніна?
толстий хуй йому за обє щьокі а не мій голос

так, а хто з кандидатів не московського. Напевно один Тягнибок
Здается, ТБ вже давно людина Юльки. :upa

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029
таким темпом ющенко станет мифом украинской истории как король артур)))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Мы президента выбираем на 5 лет и для всей страны, а не на месяц для завершения войны  и только...

РФ от нас все равно не отстанет.... А первый тур...

Еще дождатся оглашения официальных результатов + 5 дней - все равно раньше 6-10 июня он в должность не вступит...

Чем военное положение поможет, я тоже не очень понимаю, хоть военное хоть не военное - если личный состав будет так вести себя, как под Волновахой - разницы никакой.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
От якби хоч хтось аргументовано пояснив, чому після виборів Порошенка в 1 тур, закінчиться війна на Сході, можливо б і проголосувала за нього.
Але я не розумію, яким чином легітимний президент, навіть такий мудрий, як Порошенко  :smilie3:, зупинить бойові дії?
Що він, знайде розумних командирів, тисячі вишколених бійців, прикінчит, нафіг, путіна?
От, бльондинка я, не розумію... :shuffle:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
А якщо хтось думає, що при Пороху закінчиться бардак у владі, то це наївно.
Він всі 20 років себе чудово почуває у тому бардаку, статки аж летять угору.
Навіщо йому щось міняти?...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
От якби хоч хтось аргументовано пояснив, чому після виборів Порошенка в 1 тур, закінчиться війна на Сході, можливо б і проголосувала за нього.
Але я не розумію, яким чином легітимний президент, навіть такий мудрий, як Порошенко  :smilie3:, зупинить бойові дії?
Що він, знайде розумних командирів, тисячі вишколених бійців, прикінчит, нафіг, путіна?
От, бльондинка я, не розумію... :shuffle:
Мудь, Порох... вважае, що Путiн такий же бiзнесмен..., то два торгаща, мабудь, домовляться... Як що далi вiйна затягнеться, буде або Майдан 2, але вже без Пороха, або колоради будуть рватися до столицi... Життя покаже, хто був правий та щiрий... Мо, Порох, щось таке знае, як без АТО навести лад на Сходi. Мо, з ним колоради й будуть домовлятися.  Вони ж аллергують лише на пстора з кроликом, бо не бачать в них "царя". Тому вся байда... :upa

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
не думал за него голосовать....но може и проголосую.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
От якби хоч хтось аргументовано пояснив, чому після виборів Порошенка в 1 тур, закінчиться війна на Сході, можливо б і проголосувала за нього.
Але я не розумію, яким чином легітимний президент, навіть такий мудрий, як Порошенко  :smilie3:, зупинить бойові дії?
Що він, знайде розумних командирів, тисячі вишколених бійців, прикінчит, нафіг, путіна?
От, бльондинка я, не розумію... :shuffle:
Мудь, Порох... вважае, що Путiн такий же бiзнесмен..., то два торгаща, мабудь, домовляться... Як що далi вiйна затягнеться, буде або Майдан 2, але вже без Пороха, або колоради будуть рватися до столицi... Життя покаже, хто був правий та щiрий... Мо, Порох, щось таке знае, як без АТО навести лад на Сходi. Мо, з ним колоради й будуть домовлятися.  Вони ж аллергують лише на пстора з кроликом, бо не бачать в них "царя". Тому вся байда... :upa

От чомусь, того, що "два торгаша домовляться", я і боюсь... :smilie2:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Мы президента выбираем на 5 лет и для всей страны, а не на месяц для завершения войны  и только...

шоб мати 5 років для всієї країни треба перш за все покінчити з війною
інакше може не бути ні країни ні 5 років

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
От якби хоч хтось аргументовано пояснив, чому після виборів Порошенка в 1 тур, закінчиться війна на Сході, можливо б і проголосувала за нього.

а після НЕ ВИБОРІВ скінчиться?

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
От якби хоч хтось аргументовано пояснив, чому після виборів Порошенка в 1 тур, закінчиться війна на Сході, можливо б і проголосувала за нього.
Але я не розумію, яким чином легітимний президент, навіть такий мудрий, як Порошенко  :smilie3:, зупинить бойові дії?
Що він, знайде розумних командирів, тисячі вишколених бійців, прикінчит, нафіг, путіна?
От, бльондинка я, не розумію... :shuffle:
аргументов несколько, не буду все расписывать, расскажу только об двух.  Россия хочет максимально дестабилизировать ситуацию чтобы сорвать выборы и максимально делегитимизировать Порошенко. Если его выбирают в первом туре, эти мотивы исчезают в понедельник и есть шанс, что боевикам будет дана команда на отход в Россию. Если не выбирают, то мы еще три недели находимся в хаосе и состоянии войны, продолжают гибнуть люди и т.д.. Второй аргумент: находящиеся сейчас у власти (Турчинов и компания + министр МВД и Обороны) понимают, что их полномочия заканчиваются через несколько дней, поэтому не проявляют решительность, боятся ответственности, не хотят наломать дров.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
От чомусь, того, що "два торгаша домовляться", я і боюсь...
Е iншiй варiант? Який?
Мы президента выбираем на 5 лет и для всей страны, а не на месяц для завершения войны  и только...

шоб мати 5 років для всієї країни треба перш за все покінчити з війною
інакше може не бути ні країни ні 5 років
Слушна думка. Порох це розумiе? :upa

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
От якби хоч хтось аргументовано пояснив, чому після виборів Порошенка в 1 тур, закінчиться війна на Сході, можливо б і проголосувала за нього.
Але я не розумію, яким чином легітимний президент, навіть такий мудрий, як Порошенко  :smilie3:, зупинить бойові дії?
Що він, знайде розумних командирів, тисячі вишколених бійців, прикінчит, нафіг, путіна?
От, бльондинка я, не розумію... :shuffle:
аргументов несколько, не буду все расписывать, расскажу только об двух.  Россия хочет максимально дестабилизировать ситуацию чтобы сорвать выборы и максимально делегитимизировать Порошенко. Если его выбирают в первом туре, эти мотивы исчезают в понедельник и есть шанс, что боевикам будет дана команда на отход в Россию. Если не выбирают, то мы еще три недели находимся в хаосе и состоянии войны, продолжают гибнуть люди и т.д.. Второй аргумент: находящиеся сейчас у власти (Турчинов и компания + министр МВД и Обороны) понимают, что их полномочия заканчиваются через несколько дней, поэтому не проявляют решительность, боятся ответственности, не хотят наломать дров.

Дуже дякую. :smilie1:
Тільки мало віриться, що путін так легко здасться і поверне оглоблі взад.
Ще є три дні, будемо думати...

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
за гундяєвского пріхажаніна?
толстий хуй йому за обє щьокі а не мій голос

так, а хто з кандидатів не московського. Напевно один Тягнибок

Рабінович

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
Я верю в то, что конфеты Рошен вкусные а торт "Горіховий" это вершина хай-тека Порошенко.

Бедный, что же ты будешь кушать, Петя же должен все продать после выборов. Или не продаст?
Перепишет на жену, детей, тещу... :super:
И будет развивать семейный бизнес?
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я верю в то, что конфеты Рошен вкусные а торт "Горіховий" это вершина хай-тека Порошенко.

Бедный, что же ты будешь кушать, Петя же должен все продать после выборов. Или не продаст?
Перепишет на жену, детей, тещу... :super:
И будет развивать семейный бизнес?
Что б вы не сомневались. Овощ с сыновьями - тому пример. Жюлька с мужем и дочкой - из той же оперы. :upa

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Слушна думка. Порох це розумiе?

ну якщо це розумію я то ЧОМУ не розуміє він?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Ну вибори в одии тур, просто вигідні тим, що президента все рівно потрібно, то чого тягнути, а з усіх наявних кандидатів, як не крути, на даний момент саме Порошенко:

1.Відомий в Європі, США і Росії достатньо для того, щоб з ним зразу почали домовлятися, а домовлятися все рівно
 прийдеться, оскільки українці воювати не хочуть, і останні події цьому яскравий приклад.

2. Достатньо довго в політиці, але ще не був замішаний в серйозному гівні.

3. Маючи статки, все рівно після того як каменем на грушевського отримав, не сказав " та гори воно все",
 а постійно був у вирі подій.

4.Не обісрав себе так як інші домовляючись з Хряком.

5. Симпатичний :smilie1: і освічений ( закінчив інститут міжнародних відносин). Хто з кандидатів має ще подібний рівень освіти ?

6. Олігарх ( це доречі не мінус, а плюс), не треба ні з ким домовлятися про фінансування, а потім гроші відробляти.

7.Хороший сім'янин. У кого ще з претендентів 4 дітей у його роки, від єдиної красуні-дружини ?

8.Вільно говорить на українській, російській і англійській мовах ? Хто ще з кандидатів так може ?

9.Бізнес розвиває в Україні і створює робочі місця. Хто ще з кандидатів ?

Все , набридло писати.  :smilie1:. Але це ще не всі його переваги над іншими.
« Останнє редагування: Травня 23, 2014, 11:13:12 11:13 від OlegSky »

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8092
  • Стать: Чоловіча
Почитав я всі тут коментарі... Хотів щось написати.... А тоді просто передумав.
таки да, пи...дець настає вже невідворотно.
...........
пару слів все ж таки скажу.
Наївні діти, ну перестаньте, нарешті, створювати іллюзії. І не має значення в скільки турів і кого саме оберуть Президентом.

РОСІЯ НЕ ВІДСТУПИТЬ!.. СВОЇХ БОЙОВИКІВ ПУТІН НЕ ВИВЕДЕ !... І НІЯКІ СПРОБИ ПОРОШЕНКА ПО-БАРИЖНОМУ ДОМОВИТИСЬ З ПУТІНИМ НЕ ДОПОМОЖУТЬ!!!!
ПУТІН ЗРОБИТЬ ВИГЛЯД, ЩО НІБИ ДОМОВИВСЯ, А ПОТІМ ОБ"ЇБЕ ЦЬОГО ШОКОЛАДНОГО ПІДАРАСА 100 РАЗІВ, А ВНОЧІ ЩЕ Й КОРДОН В ДЕСЯТИ МІСЦЯХ ОБСТРІЛЯЄ.

Дітки, дорослішайте, нарешті.

Порошенко на посаді Президента своїм барижним підходом до політики, тільки принесе нові жертви серед наших солдатів і ще більше послабить позиції України.

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8092
  • Стать: Чоловіча


6. Олігарх ( це доречі не мінус, а плюс), не треба ні з ким домовлятися про фінансування, а потім гроші відробляти.

Читаючи такі коментарі, стає зрозуміло, чому Україна ніколи не буде увспішною. Прихильно ставитись до олігархії може тільки клінічний ідіот.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757


6. Олігарх ( це доречі не мінус, а плюс), не треба ні з ким домовлятися про фінансування, а потім гроші відробляти.

Читаючи такі коментарі, стає зрозуміло, чому Україна ніколи не буде увспішною. Прихильно ставитись до олігархії може тільки клінічний ідіот.

Ну не знаю, почитайте хоча б "Атлант розправив плечі" - Айн Ренд. Історію становлення США , та історію
клану Морганів. Не все так однозначно. Чого вартий соціалізм, вже демонструє ЄС.

Ну і до речі називати людей ідіотами, через те що в них інша точка зору. Це вже десь було.
Ага, згадав. Вже колись в одній країні тих, що мав іншу точку зору поміщали в психлікарню.
СРСР - називалась.
« Останнє редагування: Травня 23, 2014, 12:22:44 12:22 від OlegSky »

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8092
  • Стать: Чоловіча


6. Олігарх ( це доречі не мінус, а плюс), не треба ні з ким домовлятися про фінансування, а потім гроші відробляти.

Читаючи такі коментарі, стає зрозуміло, чому Україна ніколи не буде увспішною. Прихильно ставитись до олігархії може тільки клінічний ідіот.

Ну не знаю, почитайте хоча б "Атлант розправив плечі" - Айн Ренд. Історію становлення США , та історію
клану Морганів. Не все так однозначно. Чого вартий соціалізм, вже демонструє ЄС.

Ну і до речі називати людей ідіотами, через те що в них інша точка зору. Це вже десь було.
Ага, згадав. Вже колись в одній країні тих, що мав іншу точку зору поміщали в психлікарню.
СРСР - називалась.
Я особисто не прихильник ні соціалізму ні комунізму. Я прихильник капіталізму, але щоб в головних бюджетоутворюючих галузях був державний контроль.
І я точно не прихильник функціонування угоди між Україною та Кіпром, через яку наша країна щороку знекровлюється на кілька держбюджетів.

МІж іншим, Петра Порошенка я навіть олігархом не вважаю. В нього весь бізнес був трудовий. І не таких то великих капіталів він заробив за 20 років бізнесування. Це не йде в порівняння з Ахметовим, Фірташем, Іванющенком, вскими стоматологами і т.п.
Аде Порошенко небезпечний тим, що він стане гламурним дахом і прикриттям для всієї тієї вищеназваної публіки та їи подібних.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Я особисто не прихильник ні соціалізму ні комунізму. Я прихильник капіталізму, але щоб в головних бюджетоутворюючих галузях був державний контроль.

це не капіталізм

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Я особисто не прихильник ні соціалізму ні комунізму. Я прихильник капіталізму, але щоб в головних бюджетоутворюючих галузях був державний контроль.

це не капіталізм

"Я за колгосп, але не в нашому селі". Не буває капіталізму з державним контролем в цілих галузях.
Можуть бути державні монополії, але це вже інше. БЮТ саме й бореться за контроль над галузями (чи потоками).

Саме такий підхід - тупик для України, про яку так багато говорять в БЮТі.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33248
  • Стать: Чоловіча


6. Олігарх ( це доречі не мінус, а плюс), не треба ні з ким домовлятися про фінансування, а потім гроші відробляти.

Читаючи такі коментарі, стає зрозуміло, чому Україна ніколи не буде увспішною. Прихильно ставитись до олігархії може тільки клінічний ідіот.

О, адепт качанівської казанської сирітки намалювався.   :love:

Що там сирітка, далі микається по зйомних хрущовках.   :weep::lol:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17303
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Юлька - це Янукович, Порошенко - це Кучма. Петя - кращий з реальних сортів лайна.

Ты сматри!
Народ начал в сортах дерьма разбираться!
А совсем недавно, все гордо воротили нос и говорили шо гавно тока одного сорта бывает!
Жизнь-великий учитель!
« Останнє редагування: Травня 23, 2014, 01:30:36 13:30 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Мы президента выбираем на 5 лет и для всей страны, а не на месяц для завершения войны  и только...

РФ от нас все равно не отстанет.... А первый тур...

Еще дождатся оглашения официальных результатов + 5 дней - все равно раньше 6-10 июня он в должность не вступит...

Чем военное положение поможет, я тоже не очень понимаю, хоть военное хоть не военное - если личный состав будет так вести себя, как под Волновахой - разницы никакой.

який місяць?
ця війна вже надовго!
і Президент має бути з яйцями, бо треба робити величезну кількість сміливих та непопулярних рішень!

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
аргументов несколько, не буду все расписывать, расскажу только об двух.  Россия хочет максимально дестабилизировать ситуацию чтобы сорвать выборы и максимально делегитимизировать Порошенко. Если его выбирают в первом туре, эти мотивы исчезают в понедельник и есть шанс, что боевикам будет дана команда на отход в Россию. Если не выбирают, то мы еще три недели находимся в хаосе и состоянии войны, продолжают гибнуть люди и т.д.. Второй аргумент: находящиеся сейчас у власти (Турчинов и компания + министр МВД и Обороны) понимают, что их полномочия заканчиваются через несколько дней, поэтому не проявляют решительность, боятся ответственности, не хотят наломать дров.
Голос не мальчика, но мужа :smiley24:
 

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Одна перевага - я вірю в Державну систему США, яку побудували масони.
Вони вміють будувати держави. З їхньою допомогою ми побудуємо більш досконалу державу ніж самі США.
Від порошенко вимагається добре робити те, що порадять амери. Принаймні наступний рік. А там буде видно.