Автор Тема: Харків - колоради пробують розкачати ситуацію  (Прочитано 6143 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Фокс

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 105
Вже й Пороха вибрали й на тобі, нічого не змінюється. Пропала держава

Провокатор  :smilie3:

А ти похуїст зрадник! Агент НКВС! Ставлю мінуса, та буду переслідувати те бе до смерті. Знай суко! Де б ти не писав, щоб ти не писав, ти будеш отримувати мінус у карму від мене,  кожний час!

Ооооо, який жирний троляка  :smiley15:
скільки в тебе ніків, уйобіще печерне,
шо зразу пять мінусів додав ?:smilie1: :smilie1: :smilie1: :smilie1: :smilie1: :smilie1:
нажаль, оцінки тут закриті - цікаво було б подивитися, хто ти тут ще  :moskali:
хто допустив колорада з десятком

То люди добрі тобі ставлять мінуса, бо ти зрадник і агент кдб. Бо усі бачать яка ти наволоч і скритий агент, який деморалізує наше суспільство! Ганьба

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Вже й Пороха вибрали й на тобі, нічого не змінюється. Пропала держава

Провокатор  :smilie3:

А ти похуїст зрадник! Агент НКВС! Ставлю мінуса, та буду переслідувати те бе до смерті. Знай суко! Де б ти не писав, щоб ти не писав, ти будеш отримувати мінус у карму від мене,  кожний час!

Ооооо, який жирний троляка  :smiley15:
скільки в тебе ніків, уйобіще печерне,
шо зразу пять мінусів додав ?:smilie1: :smilie1: :smilie1: :smilie1: :smilie1: :smilie1:
нажаль, оцінки тут закриті - цікаво було б подивитися, хто ти тут ще  :moskali:
хто допустив колорада
з десятком

То люди добрі тобі ставлять мінуса, бо ти зрадник і агент кдб. Бо усі бачать яка ти наволоч і скритий агент, який деморалізує наше суспільство! Ганьба

Цікаво з тобою, москальська троляко  :smiley15:
Кажеш, "Всьо пропало"?
Поки що "пропав" тільки ти.
Бо дуже вже тхне від твого "всьо пропало"...
ну и ладно...

Offline Фокс

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 105
От давай по нормальному. Я українець, люблю Україну, а ти на мене кажешь, що я провокатор, отже ти москалик троль

Offline Знасилуваний Журавель

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Двоє ідіотів  :lol:

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
От давай по нормальному. Я українець, люблю Україну, а ти на мене кажешь, що я провокатор, отже ти москалик троль
Щодо твоєї "любові до України"  :moskali:
Абадоне! Все пропало, всьо хреново, нема ніякої АТО, є лише імітація. Армія югавостока готується вдарити на днях по Києву, при підтримці з воздуха арміі Росії. Потім головорєзи будуть проводити у Києві чистку, виловлювати тих, хто був на майдані та відвозити в луганське приміщення СБУ, та потім знищувати там. Потім після Києва армія югавасторка визволить всю західну Україну, та усіх незгідних нищетеме новоросське НКВС. А тебе Абадоне вичислять через інтернет, затримають, відвезуть до луганського СБУ вже на днях, та знімуть з тебе скальп, потім скоріше за все вб'ють, бо ти наговорив на форумі дуже багато проти Росії та Новоросії. Немає ніяких шансів, ми всі загинемо, ми не вистоїмо проти орди, тотальна зрада, кінець усім мріям, жопа.

Я вже навіть не питаю, чи ти провокатор  :smilie1:
ну и ладно...

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937

Offline Фокс

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 105
От давай по нормальному. Я українець, люблю Україну, а ти на мене кажешь, що я провокатор, отже ти москалик троль
Щодо твоєї "любові до України"  :moskali:
Абадоне! Все пропало, всьо хреново, нема ніякої АТО, є лише імітація. Армія югавостока готується вдарити на днях по Києву, при підтримці з воздуха арміі Росії. Потім головорєзи будуть проводити у Києві чистку, виловлювати тих, хто був на майдані та відвозити в луганське приміщення СБУ, та потім знищувати там. Потім після Києва армія югавасторка визволить всю західну Україну, та усіх незгідних нищетеме новоросське НКВС. А тебе Абадоне вичислять через інтернет, затримають, відвезуть до луганського СБУ вже на днях, та знімуть з тебе скальп, потім скоріше за все вб'ють, бо ти наговорив на форумі дуже багато проти Росії та Новоросії. Немає ніяких шансів, ми всі загинемо, ми не вистоїмо проти орди, тотальна зрада, кінець усім мріям, жопа.

Явже навіть не питаю, чи ти провокатор  :smilie1:

То я Абандона под'ябував і  він поняв і всі поняли, тільки ти не в'їхав, бо ти гальмо комбаїна

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...

Зачем пацаны с оружием ходили по центру Харькова, непонятно...
Они что, собирались его использовать, что ли?..
Тем более, рядом с памятником Ленина, где кучкуются колорады???
Вот и готовая провокация, которую ватники сразу схватили на видео,
как реакцию, якобы, горожан...
Размещение в сети такого видео выгодно исключительно тем, кто его делает.
Калорадам.


ну и ладно...

Offline Alter Ego

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 255
  • Стать: Чоловіча
Двоє ідіотів  :lol:

Зачем это Вы Смит сменили свой ник на Знасилуваний Журавель? После этой ветки http://ukrpravda.net/index.php?topic=12745.msg296561#msg296561 думаете Вас не узнают?
« Останнє редагування: Червня 21, 2014, 01:57:56 13:57 від Alter Ego »

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
От давай по нормальному. Я українець, люблю Україну, а ти на мене кажешь, що я провокатор, отже ти москалик троль
Щодо твоєї "любові до України"  :moskali:
Абадоне! Все пропало, всьо хреново, нема ніякої АТО, є лише імітація. Армія югавостока готується вдарити на днях по Києву, при підтримці з воздуха арміі Росії. Потім головорєзи будуть проводити у Києві чистку, виловлювати тих, хто був на майдані та відвозити в луганське приміщення СБУ, та потім знищувати там. Потім після Києва армія югавасторка визволить всю західну Україну, та усіх незгідних нищетеме новоросське НКВС. А тебе Абадоне вичислять через інтернет, затримають, відвезуть до луганського СБУ вже на днях, та знімуть з тебе скальп, потім скоріше за все вб'ють, бо ти наговорив на форумі дуже багато проти Росії та Новоросії. Немає ніяких шансів, ми всі загинемо, ми не вистоїмо проти орди, тотальна зрада, кінець усім мріям, жопа.

Явже навіть не питаю, чи ти провокатор  :smilie1:

То я Абандона под'ябував і  він поняв і всі поняли, тільки ти не в'їхав, бо ти гальмо комбаїна

Кого ти, "підйобщик", в цій темі "під*ябував", коли писав, що "пропала держава"?
Теж Абандона?  :smilie7:
ну и ладно...

Offline Знасилуваний Журавель

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
До речі, якщо людині скрізь вздріваються маленькі істоти (чорти, миші, колоради), то це ознака білої гарячки  :smilie7:

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Ще питання.
Кого ти підйобував тут, "Фоксе?
"
Все. Немає быльше батальону "Айдар". "Айдар" так само розгромили як і батальон "Донбас"...
Зізнайся вже, що ти провокатор  :smiley15:
ну и ладно...

Offline Фокс

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 105
Ще питання.
Кого ти підйобував тут, "Фоксе?
"
Все. Немає быльше батальону "Айдар". "Айдар" так само розгромили як і батальон "Донбас"...
Зізнайся вже, що ти провокатор  :smiley15:

Маньяче, йди порийся ще в мене у трусах, та пошукай провокації. Якщо ти не здатен відрізнити сарказм від рельного повідомлення ти гальмо, або агент-троль кдб, який хоче розсварити патріотів. Або ти недоразвинений агент кдб. Меч мінусованія вистить над тобою, і через дуже короткий час, твій нік перетвориться по кармі на нік троля. У тебе є ще час вибачитися

Offline Знасилуваний Журавель

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Зачем это Вы Смит сменили свой ник на Знасилуваний Журавель? После этой ветки http://ukrpravda.net/index.php?topic=12745.msg296561#msg296561 думаете Вас не узнают?

Я понял, что этот форум - сборище идиотов, которым везде мерещатся колорады (кстати, эта ветка - отличный пример) После того, как меня в энный раз посчитали агентом ФСБ, стало ясно, что серьёзно здесь общаться нельзя. Здесь можно только стебаться и троллить. Соответственно заменил серьёзный ник на самый смешной из моего списка.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
До речі, це не тільки моя думка  :gigi:
Зараз вам розкажуть, що все робиться, як потрібно, лише ви нічого не знаєте.
Бо вам і не повинно командування і САМ президент доповідати.
І, взагалі, ви - істерик, панікер, дезінформатор і агент путіна (або юльок)... :shuffle:
Я не панікую. Я просто хуєю панове з того всього
так хто ти, Фоксе: агент путіна або, зважаючи на кількість кинутих тобою мінусів
 (на які мені, до речі, пох) юльок?
ну и ладно...

Offline Фокс

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 105
До речі, це не тільки моя думка  :gigi:
Зараз вам розкажуть, що все робиться, як потрібно, лише ви нічого не знаєте.
Бо вам і не повинно командування і САМ президент доповідати.
І, взагалі, ви - істерик, панікер, дезінформатор і агент путіна (або юльок)... :shuffle:
Я не панікую. Я просто хуєю панове з того всього
так хто ти, Фоксе: агент путіна або, зважаючи на кількість кинутих тобою мінусів
 (на які мені, до речі, пох) юльок?

Ятобі кинув всього один мінус, а то всі мінуса тобі кидають люди, бо ти єбанутий параноїк

Offline Фокс

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 105
і гальмо

Offline 115U

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 207
  • Стать: Чоловіча
  • UA Zahid
какого вы грызётесь!?
Тем пацанам (на видео) как уже писалось выше не надо было ходить с автоматами по парку.
А самых крикливых тихонько в воронок и на 15 суток, за провоцирование милиции при исполнении и штраф 50 минимальных зарплат

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Вже й Пороха вибрали й на тобі, нічого не змінюється. Пропала держава

Провокатор  :smilie3:

А ти похуїст зрадник! Агент НКВС! Ставлю мінуса, та буду переслідувати те бе до смерті. Знай суко! Де б ти не писав, щоб ти не писав, ти будеш отримувати мінус у карму від мене,  кожний час!

Ооооо, який жирний троляка  :smiley15:
скільки в тебе ніків, уйобіще печерне,
шо зразу пять мінусів додав ?:smilie1: :smilie1: :smilie1: :smilie1: :smilie1: :smilie1:
нажаль, оцінки тут закриті - цікаво було б подивитися, хто ти тут ще  :moskali:

Воно, зокрема і Гонта (стиль висловлювань однаково дебільний). Звичайне лайно в українському середовищі, іуда та зрадник.
Надіюсь адміни почнуть банити ботів у яких по 5 логінів на одному ІР.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
На підставі постановочної вистави кількох ватників не можна і не треба робити висновки про відношення більшості населення Харківщини до калорадів.

Постановочна выстава - это тест на реакцию... Дальше больше...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Знасилуваний Журавель

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Ятобі кинув всього один мінус, а то всі мінуса тобі кидають люди, бо ти єбанутий параноїк

Ти теж. З цією фразою "Ставлю мінуса, та буду переслідувати те бе до смерті. Знай суко! Де б ти не писав, щоб ти не писав, ти будеш отримувати мінус у карму від мене,  кожний час!" you made my day.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Нема тобі,:moskali:, що відповісти на прямі докази твого,
 провокаторського "всьо пропало", крім образ.

Маєте мене за тролля але ні. Усі мої думки, усі мої слова написані від щирого серця

Яке може бути "щире серце" у провокатора?  :Sho_za:
ну и ладно...

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...

Воно, зокрема і Гонта (стиль висловлювань однаково дебільний). Звичайне лайно в українському середовищі, іуда та зрадник.
Надіюсь адміни почнуть банити ботів у яких по 5 логінів на одному ІР.
:smiley24:
Точно, гонта!  :laugh:
Тоді все зрозуміло  :weep:
ну и ладно...

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
какого вы грызётесь!?
Тем пацанам (на видео) как уже писалось выше не надо было ходить с автоматами по парку.
А самых крикливых тихонько в воронок и на 15 суток, за провоцирование милиции при исполнении и штраф 50 минимальных зарплат
согласен.
ну и ладно...

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Знайшов ще одне цікаве відео про колорадів в Харкові (плюсуєм мені у карму)


Я бы этого голосистого дедушку и пару безумных теток за такие базары упаковал бы суток на 15, может, и прояснилось бы в башке. Город он, сука,
 поднимет, автомат возьмет. Ляпнул бы такое в Израиле - мозги бы от асфальта отмывали бы. Готовый колорад, какого с ними панькаться? Бред :smilie9:

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
[ Invalid YouTube link ]

Offline Фокс

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 105
Щоцемаємо, він же квант -це агент КДБ. Вже маю багато доказів того, що він провокує конфлікти, та має метою розсварити патріотів між собою, щоб вони не могли спільно знаходити рішення в такий складний для країни час. Отже зі свого боку я буду мінусовать цю наволочь до поки в мене буде інтернет, з боку користувачів пропоную робити те саме, з боку модераторів пропоную забанити агента КДБ "щоцемаємо" довічно. Не дамо дати посварити між собою патріотів. Разом ми єдині, в єдності сила. Слава Україні!

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Зачем это Вы Смит сменили свой ник на Знасилуваний Журавель? После этой ветки http://ukrpravda.net/index.php?topic=12745.msg296561#msg296561 думаете Вас не узнают?

Я понял, что этот форум - сборище идиотов, которым везде мерещатся колорады (кстати, эта ветка - отличный пример) После того, как меня в энный раз посчитали агентом ФСБ, стало ясно, что серьёзно здесь общаться нельзя. Здесь можно только стебаться и троллить. Соответственно заменил серьёзный ник на самый смешной из моего списка.
Колорады нам не мерещатся. Я бы после фраз деда-маразматика о "вашем президенте", "город поднимем" и прочего бреда про "автоматы возьмем" упаковал бы старого поца суток на пятнадцать за гнилой базар в военное время. Пресекать измену надо в корне. :upa

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Щоцемаємо, він же квант -це агент КДБ. Вже маю багато доказів того, що він провокує конфлікти, та має метою розсварити патріотів між собою, щоб вони не могли спільно знаходити рішення в такий складний для країни час. Отже зі свого боку я буду мінусовать цю наволочь до поки в мене буде інтернет, з боку користувачів пропоную робити те саме, з боку модераторів пропоную забанити агента КДБ "щоцемаємо" довічно. Не дамо дати посварити між собою патріотів. Разом ми єдині, в єдності сила. Слава Україні!

Квант - це RSP з ФУПу. Запеклий фанат Януковича.

Offline Фокс

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 105
Щоцемаємо, він же квант -це агент КДБ. Вже маю багато доказів того, що він провокує конфлікти, та має метою розсварити патріотів між собою, щоб вони не могли спільно знаходити рішення в такий складний для країни час. Отже зі свого боку я буду мінусовать цю наволочь до поки в мене буде інтернет, з боку користувачів пропоную робити те саме, з боку модераторів пропоную забанити агента КДБ "щоцемаємо" довічно. Не дамо дати посварити між собою патріотів. Разом ми єдині, в єдності сила. Слава Україні!

Квант - це RSP з ФУПу. Запеклий фанат Януковича.

Так отож і відчувається ворог України, відчувається агентура нквєєська. Вони тільки розмовляють по українськи, і прикидуються патріотами, насправді мають мету розсварити патріотів