Автор Тема: Питання бана serginio та поведінки Адміна  (Прочитано 6087 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Питання бана serginio та поведінки Адміна
« : Березня 28, 2015, 12:50:08 00:50 »
Продовжуємо тут.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #1 : Березня 28, 2015, 12:51:06 00:51 »
Я прихильник free speech.
If you are going through hell, keep going.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #2 : Березня 28, 2015, 12:51:20 00:51 »
А що Чупс і нині прийде?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #3 : Березня 28, 2015, 12:53:29 00:53 »
Та це я намагаюсь наших буйних забрати від піквіків, бо там вже могутній срач пішов  :smilie8:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #4 : Березня 28, 2015, 12:54:41 00:54 »
Та це я намагаюсь наших буйних забрати від піквіків, бо там вже могутній срач пішов  :smilie8:
та вже пізно що-небудь робити.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #5 : Березня 28, 2015, 12:56:19 00:56 »
Та це я намагаюсь наших буйних забрати від піквіків, бо там вже могутній срач пішов  :smilie8:
та вже пізно що-небудь робити.

А раптом всі добре виспляться і почнуть день з чистими думками?  :smilie8:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #6 : Березня 28, 2015, 12:57:37 00:57 »
Та це я намагаюсь наших буйних забрати від піквіків, бо там вже могутній срач пішов  :smilie8:
та вже пізно що-небудь робити.

А раптом всі добре виспляться і почнуть день з чистими думками?  :smilie8:
:lol: :lol:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #7 : Березня 28, 2015, 01:05:44 01:05 »
Чого тим людям не вистачає?  :Sho_za: :eyes:
If you are going through hell, keep going.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #8 : Березня 28, 2015, 01:23:25 01:23 »
Та це я намагаюсь наших буйних забрати від піквіків, бо там вже могутній срач пішов  :smilie8:
та вже пізно що-небудь робити.

Не надо драматизировать трагедию.
Веду переговоры, пока идут тяжело, но шансы есть.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #9 : Березня 28, 2015, 01:52:24 01:52 »
Я з першого разу промовчав , подумав , якщо є " вопріс " , то він вилізе рано чи піздно , от він і виліз . Цього разу висловлюсь .
Якщо бан був за використання слова " жид " , то я попросив би  вишуканих модераторів не натягати свої русскіє кліше на нас таких невишуканих .
Ніколи в українській мові слово " жид " не вважалося образливим і означало виключно те що означало : поляк , литвин , білорус , жид .
Я б вас йолопів би банив за  цих ідіотських " єврєєєв " , а будь я предстваник жидівського народу , то я б ще і по єдалу за це зарядив . 
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #10 : Березня 28, 2015, 01:54:24 01:54 »
Я з першого разу промовчав , подумав , якщо є " вопріс " , то він вилізе рано чи піздно , от він і виліз . Цього разу висловлюсь .
Якщо бан був за використання слова " жид " , то я попросив би  вишуканих модераторів не натягати свої русскіє кліше на нас таких невишуканих .
Ніколи в українській мові слово " жид " не вважалося образливим і означало виключно те що означало : поляк , литвин , білорус , жид .
Я б вас йолопів би банив за  цих ідіотських " єврєєєв " , а будь я предстваник жидівського народу , то я б ще і по єдалу за це зарядив .

Та ні, там serginio набагато серйозніше "виступив", і два тижні - то навіть ще мало.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #11 : Березня 28, 2015, 02:01:06 02:01 »
Я з першого разу промовчав , подумав , якщо є " вопріс " , то він вилізе рано чи піздно , от він і виліз . Цього разу висловлюсь .
Якщо бан був за використання слова " жид " , то я попросив би  вишуканих модераторів не натягати свої русскіє кліше на нас таких невишуканих .
Ніколи в українській мові слово " жид " не вважалося образливим і означало виключно те що означало : поляк , литвин , білорус , жид .
Я б вас йолопів би банив за  цих ідіотських " єврєєєв " , а будь я предстваник жидівського народу , то я б ще і по єдалу за це зарядив .

http://ukrpravda.net/index.php?topic=32260.msg961043#msg961043

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #12 : Березня 28, 2015, 02:18:54 02:18 »
Ну в такому разі треба тоді бути відвертими до кінця . Спочатку ми займаємось глорифікацією різних виблядків типу козаків , гайдамаків і іншої ватної наволочі , а потім починаємо щимити тих хто сповідує світогляд цієї наволочі . Якось воно нємножко по - дебільному получається .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #13 : Березня 28, 2015, 02:23:48 02:23 »
Ну в такому разі треба тоді бути відвертими до кінця . Спочатку ми займаємось глорифікацією різних виблядків типу козаків , гайдамаків і іншої ватної наволочі , а потім починаємо щимити тих хто сповідує світогляд цієї наволочі . Якось воно нємножко по - дебільному получається .

Ну общество-то эволюционирует со временем. То, что казалось правильным 300 лет назад, сейчас может восприниматься совсем по-другому.
В любом случае, есть пункт правил, который прямо запрещает ксенофобию. Нужно просто соблюдать правила.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #14 : Березня 28, 2015, 03:00:46 03:00 »
Я не проти бану ,раз згідно правил заслужив , хай віддувається , я проти " поползновєній "
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #15 : Березня 28, 2015, 06:06:13 06:06 »
Чупс, ты, хоть, понимаешь, что поступаешь точно, как Притула?  :moskali:

Люди  от нее ушли сюда, именно, из-за ее произвола, чтобы получить притулу на супе  :Sho_za: :Sho_za: :Sho_za:

Сколько раз тебе говорили: не нужен тебе СУП, подари его кому-то нормальному,
ведь классная вещь получилась...
А ты трясешь его, как Карабас картонную коробку с куклами  :Ganba: :Ganba: :Ganba:

Не можешь без ФУПа - возвращайся туда, где тебя пытаются чморить.
А СУП не трогай.

Может, еще есть шанс...

ну и ладно...

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #16 : Березня 28, 2015, 09:30:09 09:30 »
Всем доброе утро!  :smilie1:

Я сегодня ненадолго, так что новой сраче-эпопеи не обещаю, есть дела в реале.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #17 : Березня 28, 2015, 09:33:32 09:33 »
Люди  от нее ушли сюда, именно, из-за ее произвола, чтобы получить притулу на супе  :Sho_za: :Sho_za: :Sho_za:

Да, но есть одно отличие - у притулы был произвол с забаниванием, а у меня произвол с разбаниванием.


Сколько раз тебе говорили: не нужен тебе СУП, подари его кому-то нормальному,
ведь классная вещь получилась...

Он мне нужен, но подарить уже раз десять точно пытался, токо никто не берёт.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #18 : Березня 28, 2015, 09:34:53 09:34 »
разговор слепого с немым

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #19 : Березня 28, 2015, 09:45:22 09:45 »
Ще раз для любителів споконвічного слова жид. Є не менш прекрасне слово хохол (хтось пишається, але більшості не хотілось би щоб їх так називали) але наші запеклі друзі з хуйлостану так же маніакально намагаються нам довести "ничего страшного, мы привыкли так вас называть, всю жизнь называли ведь слово такое есть и хохол ваши предки носили".  Гарні аргументи?  Якщо люди не хочуть щоб їх так називали і прямо чи не прямо вам про це кажуть, а ви вперто долдоните що це наща традиція  і я нічого змінювати не збираюсь, то хто ви як не невиглас, рагуль, тупа вата ( на вибір). Множити ворогів це теж наша традиція, але до цього часу вона нам користі не принесла, то може включимо голову і припинимо це робити
Батя, мы стараемся ...

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #20 : Березня 28, 2015, 09:56:26 09:56 »
Есть некоторое отличие между словосочетаниями "Жидивська кнайпа" и "жидовский форум" вы не находите?
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #21 : Березня 28, 2015, 10:19:01 10:19 »
Опять бесполезные выяснения, манипуляторам ничего не докажешь, скандалы им нужны как воздух.
Для себя вижу два выхода: забыть, как будто ничего не случилось, или уйти.
Пока не решила.
 
« Останнє редагування: Березня 28, 2015, 10:22:06 10:22 від Milena »

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #22 : Березня 28, 2015, 10:33:27 10:33 »
Есть некоторое отличие между словосочетаниями "Жидивська кнайпа" и "жидовский форум" вы не находите?

Меня регулярно на росс. сайтах называют "жидовской мордой".. так умилительно :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #23 : Березня 28, 2015, 10:34:53 10:34 »
Для себя вижу два выхода: забыть, как будто ничего не случилось, или уйти.
Пока не решила.

И забывать не надо, и уходить незачем. Не сказать, что ничего не случилось. Ну немного поотстаивал я свободу слова. Ну анти-антисемиты накинулись всей бешеной сворой, ... страшные люди однако.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #24 : Березня 28, 2015, 11:16:43 11:16 »
Та це я намагаюсь наших буйних забрати від піквіків, бо там вже могутній срач пішов  :smilie8:
та вже пізно що-небудь робити.

Не надо драматизировать трагедию.
Веду переговоры, пока идут тяжело, но шансы есть.
я, конечно, не в курсах, но судя по паблику, что-то сомнительно.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #25 : Березня 28, 2015, 11:43:29 11:43 »
я, конечно, не в курсах, но судя по паблику, что-то сомнительно.

Более чем.

Алекс Экслер - прекрасный человек. Чё-то вспомнилось, переписывался с ним ещё во времена ФИДО. Интеллигент до мозга костей и прочее и прочее... вот только щас поймал себя на мысли, что сообщество, взращённое Алексом - совсем другое... чем взращённое киевскими интеллектуалами.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #26 : Березня 28, 2015, 11:50:31 11:50 »
я, конечно, не в курсах, но судя по паблику, что-то сомнительно.

Более чем.

Алекс Экслер - прекрасный человек. Чё-то вспомнилось, переписывался с ним ещё во времена ФИДО. Интеллигент до мозга костей и прочее и прочее... вот только щас поймал себя на мысли, что сообщество, взращённое Алексом - совсем другое... чем взращённое киевскими интеллектуалами.
самое паршивое во всем этом, что речь уже давно не идет исключительно о пиквиках

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #27 : Березня 28, 2015, 12:08:36 12:08 »
Ще раз для любителів споконвічного слова жид. Є не менш прекрасне слово хохол (хтось пишається, але більшості не хотілось би щоб їх так називали) але наші запеклі друзі з хуйлостану так же маніакально намагаються нам довести "ничего страшного, мы привыкли так вас называть, всю жизнь называли ведь слово такое есть и хохол ваши предки носили".  Гарні аргументи?  Якщо люди не хочуть щоб їх так називали і прямо чи не прямо вам про це кажуть, а ви вперто долдоните що це наща традиція  і я нічого змінювати не збираюсь, то хто ви як не невиглас, рагуль, тупа вата ( на вибір). Множити ворогів це теж наша традиція, але до цього часу вона нам користі не принесла, то може включимо голову і припинимо це робити

Чєпуха . Хохол це дерогативний термін , а " жид " самоназва народу ( тоді ще " на " Україні ) в кордонах Великого Князівства Литовського і Землях Корони , аж до 60 років нашого століття .
Те що на Росіі це зробилося образливим , то це всього навсього  з-за використання  запозиченого слова . Типовим відповідником є " нєгр " , або англійською " нігга" . От тому чорношкірі просто вимагають не використовувати іспанський еквівалент в англійській мові ,а називати так як це є англійською -" блак" . Ну або той же самий " свідомий " , тепер що почнемо з- за ідіотів фігньою займатись .
Тепер щодо образ . Колись давно коли я вчився в бурсі , ми ходили на екскурсію в Станіславську синагогу , що напроти 9 - ї школи ( тоді вона ще в " перехідному " стані була ) . Ну наші галичкі хлопчі , як чемні католики на вході " шапки далой " і  також чємно привіталися з рабином як положено " " Слава Ісу.." . Наш проректор з дисципліни о. Оскар з Аргентини , аж зблід . Зато ребе поччав брехтати , ну а сміх як відомо розряжає " обстанівку "  - " нічого нічого , отче , файні хлопчі , файні . :laugh:.. " .... Так от тоді в розмові слово " єврєй " не було використано ніразу і його не вживав сам ребе . " нарід жидівський " , " жидівські традиції " " жидівськи страви " ітд .
Ви просто типовий представник , як казав " Гайди до Байди " споживач російських ментальних " какалінок " .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #28 : Березня 28, 2015, 12:15:29 12:15 »
М-да дело сержиньо-чупса живет...
 есть смысловая разница между [size=0px]" нарід жидівський " , " жидівські традиції " " жидівськи страви " [/size]
и словами "ж[/size]идовствующие на жидовском форуме[size=0px]
[/size]смысл, знаете ли попахивает неприятно[size=0px]

Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8659
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання бана serginio та поведінки Адміна
« Reply #29 : Березня 28, 2015, 12:17:30 12:17 »
Я з першого разу промовчав , подумав , якщо є " вопріс " , то він вилізе рано чи піздно , от він і виліз . Цього разу висловлюсь .
Якщо бан був за використання слова " жид " , то я попросив би  вишуканих модераторів не натягати свої русскіє кліше на нас таких невишуканих .
Ніколи в українській мові слово " жид " не вважалося образливим і означало виключно те що означало : поляк , литвин , білорус , жид .
Я б вас йолопів би банив за  цих ідіотських " єврєєєв " , а будь я предстваник жидівського народу , то я б ще і по єдалу за це зарядив .

+600  900

слово "еврей" -  один із  тих маркерів,  за допомогою  яких вата  намагаєцця  втримати заблудшіх хахлофф на  короткому повідку при мордорі
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…