Автор Тема: Ані Лорак - Мальви  (Прочитано 6152 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #30 : Травня 10, 2014, 03:19:45 15:19 »
Свобода вже прийшла і порядок навела...

Крім однієї секції паркана біля Верховної Ради її міністр оборони цілий Крим встиг просрати...  :smilie2:

Нажаль дрищ проЄпав країну

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #31 : Травня 10, 2014, 03:19:54 15:19 »
Свобода вже прийшла і порядок навела...

Крім однієї секції паркана біля Верховної Ради її міністр оборони цілий Крим встиг просрати...  :smilie2:

Ти ідіот? До чого тут взагалі Свобода, БЮТ, чи хтось інший, якщо Куйок антиукраїнська хвойда?

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #32 : Травня 10, 2014, 03:20:01 15:20 »
Свобода вже прийшла і порядок навела...

Крім однієї секції паркана біля Верховної Ради її міністр оборони цілий Крим встиг просрати...  :smilie2:

Друже що ти мелеш, це в контексті чого ?
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #33 : Травня 10, 2014, 03:22:09 15:22 »
Свобода вже прийшла і порядок навела...

Крім однієї секції паркана біля Верховної Ради її міністр оборони цілий Крим встиг просрати...  :smilie2:

Друже що ти мелеш, це в контексті чого ?

п'яний походу.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #34 : Травня 10, 2014, 03:23:28 15:23 »
Ти ідіот? До чого тут взагалі Свобода, БЮТ, чи хтось інший, якщо Куйок антиукраїнська хвойда?

В чому її антиукраїнськість? В тому що в неї Кіркоров був продюсер чи чоловік турок чи що тобі не дала?  :rotate:

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #35 : Травня 10, 2014, 03:25:22 15:25 »
Мені Мальви у виконанні Еріки набагато більше подобаються..


https://www.youtube.com/watch?v=ApHoG7qOTjY

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #36 : Травня 10, 2014, 03:25:30 15:25 »
Я ще раз прослухав, так там місцями й плагіат на оту пісню "Біда не в тім що свище вітер лютий, що вітер за вікном малює мертві квіти"... отам "життя як пісня що.. ( нєразборчіва) як мальва знов для тебе буду жить... і в кінці кінців що в неї з губами ?
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #37 : Травня 10, 2014, 03:26:39 15:26 »
Я ще раз прослухав, так там місцями й плагіат на оту пісню "Біда не в тім що свище вітер лютий, що вітер за вікном малює мертві квіти"... отам "життя як пісня що.. ( нєразборчіва) як мальва знов для тебе буду жить... і в кінці кінців що в неї з губами ?

філя по губам надавав :laugh:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #38 : Травня 10, 2014, 03:26:47 15:26 »
Ти ідіот? До чого тут взагалі Свобода, БЮТ, чи хтось інший, якщо Куйок антиукраїнська хвойда?

В чому її антиукраїнськість? В тому що в неї Кіркоров був продюсер чи чоловік турок чи що тобі не дала?  :rotate:

в кліпі, цьому конкретному кліпі. У відеоряді.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #39 : Травня 10, 2014, 03:30:09 15:30 »
в кліпі, цьому конкретному кліпі. У відеоряді.

Цей відеоряд розширена копія розкрученого "Допоможи армії"


Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #40 : Травня 10, 2014, 03:30:43 15:30 »
Мені Мальви у виконанні Еріки набагато більше подобаються..


https://www.youtube.com/watch?v=ApHoG7qOTjY

мені теж

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #41 : Травня 10, 2014, 03:31:27 15:31 »
в кліпі, цьому конкретному кліпі. У відеоряді.

Цей відеоряд розширена копія розкрученого "Допоможи армії"



де в цьому кліпі бомбардування міст і дитина обпечена напалмом?

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #42 : Травня 10, 2014, 03:33:57 15:33 »
де в цьому кліпі бомбардування міст і дитина обпечена напалмом?

В цьому немає, бо збирають гроші на війну...

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #43 : Травня 10, 2014, 03:34:03 15:34 »
Коменти з ютуба
"честно, хотелось написать, что-то типо перекрасилась быстро и т.д., но в последний момент - действительно, не нужна война, мы одна страна, мы один народ, мы должны это осознать и примириться, а те кто против пусть уходят прочь на восток! Слава Украине, Слава таким талантам как Ани! Любите свою страну, свою культуру, своя язык. Украина навсегда едина!"

Відчувається одна фішка в військовому стилі це коли падчіньонних затягують а потім потихеньку попускають щоб не виздихали, тобто в маштабах нашої нещасної України після шаленого бардаку очікуємо вже миротворців на вастокє і плавне примирення з ідеями вастока, та так і будемо тупцюватися на місці під скрипку московії - таке як запускається сценарій зменшення напруги, БЮТ давольний... роздавлені та опозорені українці продовжують тягти лямку

P.S. ну чому я не можу бути НЕ одним народом з отими людьми які ненавидять Україну та українське... чомусь таке передчуття, що Західна Україна ще скаже "почуйте Галичину..."
« Останнє редагування: Травня 10, 2014, 03:36:45 15:36 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #44 : Травня 10, 2014, 03:39:44 15:39 »
Коменти з ютуба
"честно, хотелось написать, что-то типо перекрасилась быстро и т.д., но в последний момент - действительно, не нужна война, мы одна страна, мы один народ, мы должны это осознать и примириться, а те кто против пусть уходят прочь на восток! Слава Украине, Слава таким талантам как Ани! Любите свою страну, свою культуру, своя язык. Украина навсегда едина!"

Відчувається одна фішка в військовому стилі це коли падчіньонних затягують а потім потихеньку попускають щоб не виздихали, тобто в маштабах нашої нещасної України після шаленого бардаку очікуємо вже миротворців на вастокє і плавне примирення з ідеями вастока, та так і будемо тупцюватися на місці під скрипку московії - таке як запускається сценарій зменшення напруги, БЮТ давольний... роздавлені та опозорені українці продовжують тягти лямку

P.S. ну чому я не можу бути НЕ одним народом з отими людьми які ненавидять Україну та українське... чомусь таке передчуття, що Західна Україна ще скаже "почуйте Галичину..."

ЗУ починає двіж, потім все спускається на тормозах зі словами- улиштєДОМБАСС і все по новому, то якийсь рок :smilie2:

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #45 : Травня 10, 2014, 03:40:04 15:40 »
Коменти з ютуба
"честно, хотелось написать, что-то типо перекрасилась быстро и т.д., но в последний момент - действительно, не нужна война, мы одна страна, мы один народ, мы должны это осознать и примириться, а те кто против пусть уходят прочь на восток! Слава Украине, Слава таким талантам как Ани!

Не надо смешивать талант и гнилое нутро. Тая тоже талант, покруче Каролины, но гавно внутри не убивается никаким талантом... Так что не надо славить гавно... Вакарчук может и не такой талант, но заслуживает большего уважения...

А, вообще, шоу бизнес - это умение продать гавно в блестящей обертке по цене бриллианта...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #46 : Травня 10, 2014, 03:41:43 15:41 »
Після висловлювання Лорак про події на Майдані, вона для мене вмерла.
Є дещо, чого я пробачити не можу. Якою б геніальною людина не була, але в першу чергу вона повинна бути Людиною.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #47 : Травня 10, 2014, 03:44:44 15:44 »
Після висловлювання Лорак про події на Майдані, вона для мене вмерла.
Є дещо, чого я пробачити не можу. Якою б геніальною людина не була, але в першу чергу вона повинна бути Людиною.

ЩО ЛЮБИШ КРОВУШКУ ЛЮДСЬКУ?  :moskali:

Артистка поделилась, что ей очень грустно из-за того, что происходит на Майдане и считает, что все вопросы нужно решать мирным путем "Я всегда была голубем мира. Я желаю, чтобы до Нового года просто мирно разрешился вопрос", - сказала Лорак.

http://ru.tsn.ua/glamur/golubyu-mira-ani-lorak-grustno-iz-za-togo-chto-proishodit-na-maydane-338181.html

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #48 : Травня 10, 2014, 03:45:23 15:45 »
от паскуда

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #49 : Травня 10, 2014, 03:45:43 15:45 »
де в цьому кліпі бомбардування міст і дитина обпечена напалмом?

В цьому немає, бо збирають гроші на війну...

все. Питання з паном Добродієм закрито. ПНХ москалику, іди слухай Донбас.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #50 : Травня 10, 2014, 03:48:08 15:48 »
Після висловлювання Лорак про події на Майдані, вона для мене вмерла.
Є дещо, чого я пробачити не можу. Якою б геніальною людина не була, але в першу чергу вона повинна бути Людиною.

ЩО ЛЮБИШ КРОВУШКУ ЛЮДСЬКУ?  :moskali:

Артистка поделилась, что ей очень грустно из-за того, что происходит на Майдане и считает, что все вопросы нужно решать мирным путем "Я всегда была голубем мира. Я желаю, чтобы до Нового года просто мирно разрешился вопрос", - сказала Лорак.

http://ru.tsn.ua/glamur/golubyu-mira-ani-lorak-grustno-iz-za-togo-chto-proishodit-na-maydane-338181.html

Таки ви неадекват. Була трохи іншої думки про вас.
Відтепер, ігнор.

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #51 : Травня 10, 2014, 03:53:58 15:53 »
Після висловлювання Лорак про події на Майдані, вона для мене вмерла.
Є дещо, чого я пробачити не можу. Якою б геніальною людина не була, але в першу чергу вона повинна бути Людиною.

ЩО ЛЮБИШ КРОВУШКУ ЛЮДСЬКУ?  :moskali:

Артистка поделилась, что ей очень грустно из-за того, что происходит на Майдане и считает, что все вопросы нужно решать мирным путем "Я всегда была голубем мира. Я желаю, чтобы до Нового года просто мирно разрешился вопрос", - сказала Лорак.

http://ru.tsn.ua/glamur/golubyu-mira-ani-lorak-grustno-iz-za-togo-chto-proishodit-na-maydane-338181.html

"Также артистка добавила, что в ее семье политическая ситуация не обсуждается, ведь муж Ани Лорак Мурат выступает за вступление в ЕС, в свою очередь артистка голосует за таможенный союз. Напомним, недавно Ани Лорак похвасталась обтягивающим мини-платьем с синим "дождиком". Певица поразила нарядом." сильна стаття айє

Мо ти фальоса ? За віком на аватарці підходиш... а Лорак, ну то так з жіночої точки зору нормально інакше чого б його в 16 років лягати під дідугана...а зараз там кіркоров лєпс... геронтофілія хулє
« Останнє редагування: Травня 10, 2014, 03:55:43 15:55 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #52 : Травня 10, 2014, 03:54:14 15:54 »
Мені Мальви у виконанні Еріки набагато більше подобаються..


https://www.youtube.com/watch?v=ApHoG7qOTjY

мені теж

мене плюсуйте
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #53 : Травня 10, 2014, 04:02:20 16:02 »
Якщо не забули, ось символ партії "Свобода" який використовувався до помаранцевої революції



Саме вони показали, що можна силовим шляхом захоплювати споруди, руйнувати без суда пам'ятники, кричати, що потрібно відділятися від Донбасу...

Єдине, що їх стримувало це зразок п`ятирічного мирного правління Ющенка, а тепер почалася бумерангом вакханалія з іншого боку з тими самими лозунгами, тільки жупел у них протилежний Бандерівці.

P.S. Політичний закон Ньютона

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #54 : Травня 10, 2014, 04:12:21 16:12 »


рускає єдінство хулє... але там вони патріоти і багатирі, а наш Вовчий гак особливо в контексті що то букви N та I (національна ідея) вас ватніків дєдовоєватєльних круто лякають
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #55 : Травня 10, 2014, 04:17:01 16:17 »
наш Вовчий гак особливо в контексті що то букви N та I (національна ідея) вас ватніків дєдовоєватєльних круто лякають

Чому тоді замінили такий чудовий символ, може через те що підозріло схожий на свастику, і назву партії теж з Соціал-націоналістичної?  :smilie3:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #56 : Травня 10, 2014, 04:24:18 16:24 »
Коменти з ютуба
"честно, хотелось написать, что-то типо перекрасилась быстро и т.д., но в последний момент - действительно, не нужна война, мы одна страна, мы один народ, мы должны это осознать и примириться, а те кто против пусть уходят прочь на восток! Слава Украине, Слава таким талантам как Ани! Любите свою страну, свою культуру, своя язык. Украина навсегда едина!"

Відчувається одна фішка в військовому стилі це коли падчіньонних затягують а потім потихеньку попускають щоб не виздихали, тобто в маштабах нашої нещасної України після шаленого бардаку очікуємо вже миротворців на вастокє і плавне примирення з ідеями вастока, та так і будемо тупцюватися на місці під скрипку московії - таке як запускається сценарій зменшення напруги, БЮТ давольний... роздавлені та опозорені українці продовжують тягти лямку

P.S. ну чому я не можу бути НЕ одним народом з отими людьми які ненавидять Україну та українське... чомусь таке передчуття, що Західна Україна ще скаже "почуйте Галичину..."

+100500
Якось непомітно пішла саме така тема . До честі заходу він досі терпляче чекає на просвітління у мізках сходу, не рубає правду матку.А міг би...

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #57 : Травня 10, 2014, 04:24:57 16:24 »
наш Вовчий гак особливо в контексті що то букви N та I (національна ідея) вас ватніків дєдовоєватєльних круто лякають

Чому тоді замінили такий чудовий символ, може через те що підозріло схожий на свастику, і назву партії теж з Соціал-націоналістичної?  :smilie3:

Ну а как жє жітєлі дамбаса, їх єто ображаєть, десь так... Олєжка ж також риторику змінив на вєлікодержавную, тим більше що на сході за його партію навіть хтось проголосував...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #58 : Травня 10, 2014, 04:26:02 16:26 »
Вона накачала собі гемби, чи мені здається?
Ник зарезервирован

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Ані Лорак - Мальви
« Reply #59 : Травня 10, 2014, 04:28:08 16:28 »
"жде", суржик якийсь