Сторінок:
Actions
  • #31 від Ali(UA) 20 Nov 2020
  • только и приходится тебе скаучать

    но честно говоря я так и не понимаю почему ты со своей гринкардой за трумпо
    ведь он может всех гринкардовцев нахрен выгнать  :laugh:
    ти завжди на особистості переходиш коли аргументи скінчуються... так цікаво...
  • #32 від Feral Cat 20 Nov 2020
  • Заколот проти Трампа тривав впродовж усіх чотирьох років його президентства іа завершився тотальним фальшуванням результатів виборів у шести ключових штатах.
    Це є незаперечним фактом.
    Якщо справа дійде до Верховного суду, то закон буде на боці Трампа, тобто на боці справедливості.
  • #33 від Uki 20 Nov 2020
  • Це є незаперечним фактом.

    Як я люблю ці маніпулятивні фрази........  :smilie5:
    Зазвичай вони означають шо людині цей "незаперечний факт" нічим підтвердити  :smilie5:
  • #34 від Uki 20 Nov 2020
  • А "заколот проти трампа" це тупа проекція
  • #35 від Feral Cat 20 Nov 2020
  • Як я люблю ці маніпулятивні фрази........  :smilie5:
    Зазвичай вони означають шо людині цей "незаперечний факт" нічим підтвердити  :smilie5:

    Доказів більш ніж досить. Зокрема і транзитний сервер, який вилучили в Німеччині.
    Вони будуть надані у суді.
    Так що своє кацапське “у вас даказатєлств нєту“ можеш залишити при собі.   :smilie7:
  • #36 від Feral Cat 20 Nov 2020
  • А "заколот проти трампа" це тупа проекція

    Таке враження що впродовж останніх чотирьох років ти жив у собачій буді кінці городу і дивився винятково CNN.  :lol:
  • #37 від Uki 20 Nov 2020
  • Доказів більш ніж досить. Зокрема і транзитний сервер, який вилучили в Німеччині.
    Вони будуть надані у суді.
    Так що своє кацапське “у вас даказатєлств нєту“ можеш залишити при собі.   :smilie7:

    Спочатку ти залиш при собі своє кацапське "ні для каво нє сікрєт"  :laugh:
  • #38 від Feral Cat 20 Nov 2020
  • Для тих, хто цікавиться тим, що відбувається в країні це зовсім не секрет. Медія продовжують замовчувати фальсифікації і продовжують брехати.
    Нічого надзвичайного.
  • #39 від Uki 20 Nov 2020
  • Таке враження що впродовж останніх чотирьох років ти жив у собачій буді кінці городу і дивився винятково CNN.  :lol:

     :laugh: знову проекція....... Це ви інтенсивно намагаєтесь створити собі бульбашку виключно з тих ресурсів що беззаперечно слідують генеральній лінії партії (брайтбарт, перший американський канал, макснюз), і вішаючи ярлики фейк нюз на всих інших...... Весь світ для вас фейк нюз, а не лише ЦНН, шо це ще як не бульбашка......
    Ви вже навіть Фокси намагаєтесь з вашої бульбашки виштовхнути....... :smilie10: :weep:
  • #40 від Uki 20 Nov 2020
  • Для тих, хто цікавиться тим, що відбувається в країні це зовсім не секрет. Медія продовжують замовчувати фальсифікації і продовжують брехати.
    Нічого надзвичайного.

    ага, всі брешуть, весь світ бреше. лише Трумп та руді кришталево чесні  :lol:
  • #41 від Ali(UA) 20 Nov 2020
  • ага, всі брешуть, весь світ бреше. лише Трумп та руді кришталево чесні  :lol:
    73% Українців повелися на брехню... та сама ситуація була 1+1, Інтер, та інші мас медіа, до яких підключилися твітер та фейсбук , якими дуже вміло оперувала команда зибіла, не меньше року інформаційно атакувала країну зомбуючи її цінами на комуналку, фейками про роттердам+ та інше. за спиною стояли олігархи типа коломи, ахмета, тимошонки, пінчука..

    та сама ситуація лише в мініатюрі. масі в ненависті до Порошенко було на все ПОХ. та сама ненависть до патріотів, та сама зневага до України що щара йде від підо-лівих демів...
  • #42 від Ali(UA) 20 Nov 2020
  • і те саме було - я не ща зибіла, я проти Порошенко.. всі ухилялися від питання - чому я за зибіла. всі. зате скаженіли від люті коли чули слово Порох.
  • #43 від Uki 20 Nov 2020
  • 73% Українців повелися на брехню... та сама ситуація була 1+1, Інтер, та інші мас медіа, до яких підключилися твітер та фейсбук , якими дуже вміло оперувала команда зибіла, не меньше року інформаційно атакувала країну зомбуючи її цінами на комуналку, фейками про роттердам+ та інше. за спиною стояли олігархи типа коломи, ахмета, тимошонки, пінчука..

    та сама ситуація лише в мініатюрі. масі в ненависті до Порошенко було на все ПОХ. та сама ненависть до патріотів, та сама зневага до України що щара йде від підо-лівих демів...

    Тваринна ненависть..... А Порошенко - сама святість....... Не дав найменьшого приводу його ненавидіти  :weep:
  • #44 від ЮАР 20 Nov 2020
  • транзитний сервер, який вилучили в Німеччині.


     :hot: :hot: :hot:
  • #45 від Uki 20 Nov 2020
  • і те саме було - я не ща зибіла, я проти Порошенко.. всі ухилялися від питання - чому я за зибіла. всі. зате скаженіли від люті коли чули слово Порох.

    Це результат бульбашки......
    Звичайно як можна помітити тих хто не ухилявся, якщо все що за межами генеральної лінії - фейк нюз.....
  • #46 від Ali(UA) 20 Nov 2020
  • Тваринна ненависть..... А Порошенко - сама святість....... Не дав найменьшого приводу його ненавидіти  :weep:
    назви мені хоч один привід.
  • #47 від cynic 20 Nov 2020
  • Заколот проти Трампа тривав впродовж усіх чотирьох років його президентства іа завершився тотальним фальшуванням результатів виборів у шести ключових штатах.
    Це є незаперечним фактом.
    Якщо справа дійде до Верховного суду, то закон буде на боці Трампа, тобто на боці справедливості.
    в головах трампанзе навіжених типу кота і тебе-без сумніву. Але хто звертає увагу на групу психічнохворих на параною ? країна іде дальше,20 січня інагурують Байдена і додік піде в суди по справах .які його з нетерпінням чекають.РЕАЛЬНІ суди по РЕАЛЬНИХ справах і  РЕАЛЬНИМИ фактами додіковиї махінацій.ось і все :smilie7:.
  • #48 від Ali(UA) 20 Nov 2020
  • Це результат бульбашки......
    Звичайно як можна помітити тих хто не ухилявся, якщо все що за межами генеральної лінії - фейк нюз.....
    вибач але то правда, є купа записів з виборів 2019 - ФУП наприклад. Чому за зеленського? я проти порошенко! а роттердам+! а комуналка! а зрада мінських! та інше
  • #49 від ЮАР 20 Nov 2020
  • Зранку я написав, що в Алі є сумніви.
    Я помилявся.
    Таки Ольгіно. :russian:
  • #50 від cynic 20 Nov 2020
  • :hot: :hot: :hot:
    трампони стають все цікавішими.Всі психіатри америки з нетерпінням чекають 20 січня.щоб потім почати курси прискореного лікування котів з алі і виведення їх назад в реальний світ.А якщо ні то НІ. гамівна сорочка,клістир з товченого скла і клізма з хініном  та обгортання в мокре простирадло-провірений спосіб лікування таких ще з часів Швейка :smilie7:
  • #51 від Uki 20 Nov 2020
  • назви мені хоч один привід.

    Поперше ця гілка не про порошенка. Подруге - шо б я не скзав, ти тупо відметеш "брехня, фейк нюз, демагогія, тощо" і продовжиж твердити шо Порох святий, зробив все як нада а 73% населення підараси.

    Те ж саме і зараз. Весь світ підараси, один лише трамп білий та пухнастий..... і кришталево чесний  :weep:
  • #52 від ЮАР 20 Nov 2020
  • Цитувати
    Якщо існує змова проти Трампа
    То в ній приймає участь все населення США

    Я забув додати, окрім мусліма і блохастого.
  • #53 від ЮАР 20 Nov 2020
  • Навіть деякі колишні ентузіасти та колишні помічники пана Трампа відмовились від нього через його претензії, часто із саркастичним глузуванням.

     "Їх основний аргумент полягає в тому, що це була змова настільки масштабна і настільки успішна, що про це немає жодних доказів", - заявив Джон Р. Болтон, третій радник пана Трампа з питань національної безпеки, який був звільнений минулого року.
  • #54 від svit 20 Nov 2020
  • в головах трампанзе навіжених типу кота і тебе-без сумніву. Але хто звертає увагу на групу психічнохворих на параною ? країна іде дальше,20 січня інагурують Байдена і додік піде в суди по справах .які його з нетерпінням чекають.РЕАЛЬНІ суди по РЕАЛЬНИХ справах і  РЕАЛЬНИМИ фактами додіковиї махінацій.ось і все :smilie7:.

    Прокуратура почала розслідування відносно дочки Трампа

    Прокуратура Нью-Йорка почала розслідування відносно дочки чинного президента США Дональда Трампа Іванка. Про це в п'ятницю, 20 листопада, повідомляє американське видання New York Times з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією.

    Як зазначається, генпрокурор Нью-Йорка Летиція Джейм (Letitia James), що займається адміністративним справою проти Трампа про шахрайство, направила в Trump Organization запит з проханням надати документи про гонорари, які виплачувалися Іванці. Аналогічну порядку компанія нинішнього американського лідера отримала і від окружного прокурора Манхеттена Сайруса Венса-молодшого (Cyrus R. Vance Jr.), який веде кримінальне розслідування на ту саму тему.

    За даними видання, такі кроки були зроблені прокуратурою після того, як в кінці вересня з'явилася інформація про те, що Трамп протягом десяти років не виплачував федеральний прибутковий податок. Зазначалося, що в його податковій звітності протягом більшої частини часу фігурували збитки. В цілому з 2010 до 2018 року Трамп списав близько 26 мільйонів доларів як витрати на консультаційні послуги, за рахунок чого йому вдалося суттєво знизити свої оподатковувані доходи. При цьому відомо, що одним з консультантів, послугами яких користувалася компанія політика, була його дочка Іванка.  :weep: :weep: :weep:

    Як пише New York Times, хоча законодавство дозволяє американським компаніям списувати свої витрати на консультаційні послуги, необхідно, щоб вони були обгрунтовані, а їх вартість залишалася в межах ринкової.

    Сам Трамп заперечує претензії на свою адресу з приводу можливого ухилення від сплати податків і обіцяє в недалекому майбутньому опублікувати декларації. При цьому він - перший глава держави за останні 40 років, відмовлявся робити це до сих пір.
  • #55 від svit 20 Nov 2020
  • При цьому він - перший глава держави за останні 40 років, відмовлявся робити це до сих пір.

     :alen
  • #56 від majesty 20 Nov 2020
  • я думал беня это вверх хупцы
    но когда родился додик весь палестинский нарид зарыдал :lol:
  • #57 від Ali(UA) 20 Nov 2020
  • Поперше ця гілка не про порошенка. Подруге - шо б я не скзав, ти тупо відметеш "брехня, фейк нюз, демагогія, тощо" і продовжиж твердити шо Порох святий, зробив все як нада а 73% населення підараси.

    Те ж саме і зараз. Весь світ підараси, один лише трамп білий та пухнастий..... і кришталево чесний  :weep:
    це гілка не про Порошенко,  але й форум Український. Тому я маю цілковите право наводити аналогії з Україною.

    То буде щось що Порошенко зробив що дає право Українцям його ненавидити? Чи чи ти просто насвистів?
  • #58 від Uki 20 Nov 2020
  • це гілка не про Порошенко,  але й форум Український. Тому я маю цілковите право наводити аналогії з Україною.

    То буде щось що Порошенко зробив що дає право Українцям його ненавидити? Чи чи ти просто насвистів?

    Ну давай пограєм в твою гру за твоїми правилами......

    Порошенко призначив ген прокурором алкаша бездарність Луценка замість того щоб призначити туди грамотну досвічену людину, яка доведе до логічного завершення гучні та важливі справи.......
  • #59 від likemovie 20 Nov 2020

  • Національне свято-скинення тирана трампа
  • #60 від Feral Cat 20 Nov 2020

  • Національне свято-скинення тирана трампа

    Конкретно - в чому “тиранія“ Трампа?
    Ці дегенерати на відео - не доказ того, що Трамп “тиран“.
Сторінок:
Actions