Автор Тема: Після Львову Київ здається таким собі Луганськом  (Прочитано 2469 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163

та не більше ніж у Домбасу тих підстав, насправді

Больше. Может быть, Вы мне расскажете о традициях борьбы за украинскою государственность на Донбассе?

Donetskyi v Kieve @Donetskyi  ·  25 с
ОГРОМНАЯ БЛАГОДАРНОСТЬ ВСЕМ ПАТРИОТАМ ЗА ИНФОРМАЦИЮ ПО ТЕРРОРИСТАМ! (ОСОБЕННО ДОНЕЦК И ЛУГАНСК). 80% ИНФЫ ПОДТВЕРЖДАЕТСЯ.

Donetskyi v Kieve @Donetskyi  ·  6 с
ПРОДОЛЖАЙТЕ ПИСАТЬ (БЛОКИ, СНАЙПЕРСКИЕ ГНЕЗДА, КОЛИЧЕСТВО, ВООРУЖЕНИЕ). РДГ ВСУ УЖЕ УСПЕШНО РАБОТАЮТ ПО ВАШИМ НАВОДКАМ.

Donetskyi v Kieve @Donetskyi  ·  1 мин
ПОСЛЕ ОТПРАВКИ ПИСЕМ ПРОВОДИТЕ ОЧИСТКУ ЯЩИКОВ И СМЕНУ ПАРОЛЕЙ. КАК МОЖНО ЧАЩЕ. БОЛЬШЕ НУЖНА ИНФА ДОНЕЦК И ЛУГАНСК.

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча

Донбасс уже свой урожай собирает. Осталось теперь провести черту между западной Украиной и остальной ее частью. И будет как раз то, чего добивается хуйло.

Бог подаст!(с)

Вы и ваши хозяева получили без малого 35 мил ненавидящих вас граждан, стремительно милитаризирующееся государство Украина и твердую уверенность, шо кацапы - не братья, никогда братьями не были и уже никогда не будут.

Если этого добивался ваш московский патрон, то Меркель была права. Налицо явное психическое расстройство. Осталось поставить диагноз и назначить курс лечения.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Я вам кажу, будучі жителем Києва, що Київ виглядає як сраний Луганськ в порівнянні зі Львовом та багатьма іншими містами заходу. І це просто факт. Маючи архітектуру, яка не гірше, маючи мільйони жителів та величезні асигнування, яких немає у того ж Львову, - маємо місто-срач.
винна мова в цьому? винний менталітет? винні алкаші чи ХЗ хто ...
При цьому я знаю і старий Київ, знаю де його дивитись і виглядати. Але тенденція скочування до лугандонії є(була?)

Київ свою неповторність і самобутність почав втрачати, як перестав бути провінційним містом СРСР
а став столицею держави.
Хто зна, що було б зі Львовом в такому випадку...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286

Донбасс уже свой урожай собирает. Осталось теперь провести черту между западной Украиной и остальной ее частью. И будет как раз то, чего добивается хуйло.

Бог подаст!(с)

Вы и ваши хозяева получили без малого 35 мил ненавидящих вас граждан, стремительно милитаризирующееся государство Украина и твердую уверенность, шо кацапы - не братья, никогда братьями не были и уже никогда не будут.

Если этого добивался ваш московский патрон, то Меркель была права. Налицо явное психическое расстройство. Осталось поставить диагноз и назначить курс лечения.

ти хворе?
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча


ну от я ж казав...
головне щоб було бажання отримати виключність
а знайти підставу для виключності не є складністю

Вы провокаторством занимались ещё на ФУПе. Ничего нового.

Да, Галичина имеет давние традиции борьбы за украинскую государственность. Будете спорить или где?

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Монах, при всій повазі до вас і славетного Львова, де пройшли мої студентські роки, де я часто буваю, місто, яке я обожнюю, Ви пишете трошки , вибачте за слово -херню.У Львові також є досить багато російскомовних людей, а Київ при всьбму, показав, взимку-навесні, що не справа в тому, якою мовою розмовляє людина, якої врна національності, справа в душі! Де б була зараз Україна без підтримки російськомовних киян? На рахунок недолугих людей, так їх відсоток приблизно всюди однаковий.Коли купляю щось на Галицькому, одиниці з продавчинь, на запитання про товар вам скажуть "термін придатності", а не "срок годності", закономірно постає питання, якою мовою вони розмовляють, і це лишень один з прикладів, а Ви кажете, Львів.

Друже, я якраз і про це. Питання в тому чого не вистачає Києву, щоб почати ставитись до себе як до міста(столиці, між іншим), як, приміром, той самий Львів до себе ну хоча б в центрі того ж Києва?


Мови? та фуй там... Чи впливає мова на це? ні не впливає. Хоча вона часто в Києві є ознакою людини освіченої і все справді йде до того, що Київ буде україномовним. А може це менталітет такий? так Кияни тут давно розбавлені. Може правила якісь потрібні для сумісного життя .. а чи є вони у Львові?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча


ти хворе?

Не переходите на личности, если правда Вам не нравится.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча

да при чем тут Донбасс? Достаточно высокомерного отношения к другим областям Украины. А оно УЖЕ есть. И не замечать это глупо.


Не знаю, не ощущал, хотя поездил по ЗУ немало. А высокомерное отношение как раз у выходцев Домбасс, с их дебилолозунгами о Донбассе и коленях, порожняке и прочем...



Кстати, будьте любезны напомнить, откуда именно завозили в Киев различного рода деятелей вроде Кромского? Винница-Тернополь, не?

Донбасс уже свой урожай собирает. Осталось теперь провести черту между западной Украиной и остальной ее частью. И будет как раз то, чего добивается хуйло.

+100500
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286


ти хворе?

Не переходите на личности, если правда Вам не нравится.

какая правда, и что главное - чья? Твоя правда она единственная? И люди определенной местности самые лучшие и имеют намного больше оснований для гонора? Так история такие вещи проходила уже и не раз. И сдается мне что пришло ты сюда никак не с добрыми намерениями. Если в первых же постах начинаешь вбивать клин между разными но украинцами.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Гілку закриватиму - не очікував, що почнеться протистояння хто кращий схід чи захід.

Питання не в тому хто кращий, а в тому, чого не вистачає нам(тому самому Києву), щоб ставати кращими кожен день.

Нам є ким пишатись і на сході, і на заході. Але справді дивно, чому при таких коштах, які має столиця країни, у нас брудніше, чому у нас все заляпано рекламними банерами без жодного смаку на будинках(колись було смішно з того у східних містах), чому у нас більше машин стоїть на тротуарах, і ще багато "чому"
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
ну от я ж казав...
головне щоб було бажання отримати виключність
а знайти підставу для виключності не є складністю
Вы провокаторством занимались ещё на ФУПе. Ничего нового.
Да, Галичина имеет давние традиции борьбы за украинскую государственность. Будете спорить или где?

зараз... зараз згадаю...
А!
На дописи російською мовою не відповідаю(С)
Боротись за українську державність будемо.  :alen
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!