Автор Тема: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.  (Прочитано 4790 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6323
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #30 : Грудня 31, 2023, 02:55:33 14:55 »
Ну так все упомянутые мной лица под этот критерий подходят
Даже Фейгин, самый умеренный из них, не против такого варианта что неоднократно озвучивал. Но вцелом мои критерии как я и писал не столь категоричны и непреклонны. И ежу понятно что наши желания не всегда совпадают с нашими возможностями, а вернее сказать всегда не совпадают. Эта банальность только Грете Тумберг невдомек

И кстати. Портников например под твой критерий не подходит потому как говорил что распад России может принести нам больше проблем чем ее сохранение. :)

Просто надо воспринимать слова людей не как некую ИСТИНУ, а просто как их мнение. Иногда ошибочное. Как говорится "кто без греха тот пусть первым бросит в меня камень"

И еще. Я врочем это уже писал но не грех и повторить. Никто не знает русских лучше чем сами русские.
Портніков, або ruthene під мої критерії не підходять просто тому, що вони не кацапи :) Відповідно, ми не вороги, й наші різні погляди це просто різні погляди. В той час, як думка кацапа про збереження святої рашинькі - це заявка на моє/ваше/наше вбивство або конвертацію на кацапів, відповідно пряма загроза існуванню. Навіть якщо думки конкретно цього кацапа так далеко не сягають, й він просто хоче повернення до своїх майських шашличків.
До можливостей це, мабуть, особливого стосунку не має. Ну, принаймі на моєму побутовому рівні. Тобто наприклад я розумію, що дійсно мають бути якісь контакти з кацапами, допоки вони там сидять - хоча б для того, щоб купити там якісь особливі принади (як за Пороха робили, потім ще зелені істерики влаштовували й кримінальні справи відкривали за спецоперацію), або для того щоб заслати туди людей, котрі спалять заводи та підірвуть тунелі до Китаю. Просто що допоки особисто я не керую такими операціями, мені (й не тільки мені :) ) не потрібні контакти з русньой.
До гріхів, мабуть, все це теж не стосується, бо так питання взагалі не стоїть. Це не ситуація, де Святі Комашки вчать лошков як їм жити, це просто розмова про правильні та неправильні речі.
Як ми вже дуже, дуже, дуже багато разів спостерігали на цьому форумі - жоден зі споживачів русня-контенту нездатен пояснити, яка в цьому є необхідність. Тобто, насправді ту необхідність пояснюю, власне, за них я :) русифікацією, й важким відходом від неї. Так, наріду дуже не подобається себе відчувати зрусифікованими, але що поробиш? Більш адекватної причини ніхто досі на форумі не виклав. Ну, ми ж не будемо серйозно зараховувати чухню про те, як умовний Маджесті обдовбиться правдівим каналом "дошдь", зліпить психологічний портрет хуйла, і... а, ну він до речі навіть нездатен далі вигадати, що власне буде.
Відповідно, користі з цього нуль. Шкода з цього велика.
Якщо навіть уявити, що дуже розумна людина якось, не зашкварившись на всякому кацапському лайні :) знайшла справжню вьірусь, чувака що працює на перемогу України й на поразку та декомпозицію кацапстану - що вона робить, коли викладає ролік цієї людини для широкого загалу? Хто є широким загалом? Там точно є дебіли. Може от я. Він розумний, я не дуже, й він викладаючи мені русню - просто демонструє, що дивитися русню це нормально. Це - єдине, що демонструється.
Скільки дебілів помірно адекватних людей серед будь-якого наріду, можна подивитися на цифрах по останніх виборах.
Чим менш той глибинний нарід буде будувати психологічні портрети ф-16 по матеріалах чєсной руской журналістікі на "дождє" - тим, погодьтеся, краще. Менше людей помре, потенційно.
Ну й так, зненацька оце все "знання рускіх" має дуже обмежену користь. Й не менш зненацька, ми всі про них знаємо більш ніж достатньо. Що знов-таки повертає нас до питання нульової користи й великої шкоди з "вивчання".
Ми всі чудово розуміємо, чим є русня, чого вона хоче, як вона це робить, чого вона бздить.
Ну й те, що по відосям з фантазіями про рак сраки хуйла або ф-16 на анаконді, ніхто русню не вивчає, ми всі теж чудово розуміємо.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #31 : Грудня 31, 2023, 04:46:32 16:46 »
Ми всі чудово розуміємо, чим є русня, чого вона хоче, як вона це робить, чого вона бздить.
Ну й те, що по відосям з фантазіями про рак сраки хуйла або ф-16 на анаконді, ніхто русню не вивчає, ми всі теж чудово розуміємо.

Ты я смотрю неисправимая оптимистка
Видимо именно от знания кацапов рождаются дурные идеи про выборы, про "стать в глухую оборону", ну про договора с Козаком я вообще молчу
Именно от знания, досконального замечу, русских, и бурятов замечу, даже после 14 года украинцы готовы были целовать их в жопу хорошо относились к России. Правда?

Я их неплохо знаю потому как школьные годы там провел, но не досконально потому что жил в большом городе. А не гдето прости господи в Калуге или Тамбове.
И если мне кажется что некто говорит нечто интересно для общественности то я конечно выложу сюда его мысли. А русский он, американский или якутский это вопрос уже второй. Потому что лучше слушать условного Пионтковского чем Такера Карлсона или страшно украинского пидора что сейчас в Испании сидит, забыл как его звать.
Потому как Пионтковский по твоему враг, а тот пидар друг потому как нерусский. Логика железная йпта!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33188
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #32 : Грудня 31, 2023, 07:41:47 19:41 »
Тобто ви вважаєте Байдена таким дебілом, котрий сподівався ще й грошиків трошки підняти на Україні, котра виключно своєю кров'ю стоїть між поточним кацапстаном та повністю відреставрованим совком? :) Дивно, бо навіть я не думаю що він настільки тупий.

Аби щось пукнути сказати  :fp2

Biden administration approves emergency weapons sale to Israel, bypassing Congress.

Якщо б наші опариші вирішили би замість повернення Каломойші спиждженого ним бабла купити за нього в Штатів снаряди, то таку річ теж можна би було провернути.

 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33188
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #33 : Грудня 31, 2023, 08:08:57 20:08 »
І бабло, виявляється, в Міноборони було, але його тупо не використали. Тепер повернеться в бюджет на чергове крадівництво  :fp2

https://twitter.com/i/status/1741191942078190011

 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33188
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #34 : Грудня 31, 2023, 08:10:44 20:10 »
'Байден, Шольц, хдє бабло ?' (c) Гєоргієвічь&Co

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6323
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #35 : Грудня 31, 2023, 09:28:00 21:28 »
Ты я смотрю неисправимая оптимистка
Видимо именно от знания кацапов рождаются дурные идеи про выборы, про "стать в глухую оборону", ну про договора с Козаком я вообще молчу
Именно от знания, досконального замечу, русских, и бурятов замечу, даже после 14 года украинцы готовы были целовать их в жопу хорошо относились к России. Правда?

Я их неплохо знаю потому как школьные годы там провел, но не досконально потому что жил в большом городе. А не гдето прости господи в Калуге или Тамбове.
И если мне кажется что некто говорит нечто интересно для общественности то я конечно выложу сюда его мысли. А русский он, американский или якутский это вопрос уже второй. Потому что лучше слушать условного Пионтковского чем Такера Карлсона или страшно украинского пидора что сейчас в Испании сидит, забыл как его звать.
Потому как Пионтковский по твоему враг, а тот пидар друг потому как нерусский. Логика железная йпта!
Не все лайно на світі від кацапів, але левова частина лайна в Україні від них.
Особливо небезпечним є таке лайно, що з кацапами можна типу там спілкуватися, слухати, пєльмєшки на граніце, домовитися. Іронічно, що ми пишемо про одне й те саме, але різними словами :) Про оце от цілування кацапів в дупу.

Ви знаєте, я не сперечаюся заради суперечок, тому власне можу без проблем визнати, що дійсно цілковито реально знати кацапів, й тому не цілувати їх в дупу. Так, це можливо, якщо людина не просто розумна, а серйозно так розумна. Причому розум той досить спеціалізований.
Ви от пишете про оптимізм :) Але це саме ви лютий оптиміст, якщо вважаєте що таких людей дуже багато.
Я так не вважаю.
Я вважаю, що абсолютна й переважна більшість мешканців країни на це не здатна. Так знати, що ще й не обдовбитися в процесі кацапським лайном, ну тобто культуркой, ідєйкамі, оцим всім.
Але знаєте, на що переважна більшість мешканців країни здатна?
На відразу.
Для того, щоб відчувати відразу, не треба бути охрініть якою розумною людиною. Мудрою людиною теж не треба бути. Хитрою теж. Не забороняється, звісно :) але це необов'язково.
Відраза - це по-перше нормально.
По-друге, це здорова реакція. Гадаю ви згодні, що коли одна людина відчуває до кацапів відразу хоча б після 2014, а інша дивиться ой вісьолєнькоє інтервйу с сопчак і кіркоравим, то йобнутою є саме друга. А з першою все гаразд. Це наша людина.
Третє - це щит. Котрий є доступним кожному.

Й це ми навіть ще не торкалися теми, яку саме глибинну мудрість ми сподіваємося почути, або колись чули від кацапів. Мені тут важко щось конкретне аналізувати, бо я їх реально не дивлюся, але от знов-таки тексти Бабченка сюди інколи носять, я інколи читаю, з того що читаю особливо докліпатися нема до чого. Ну, іноді бува що несе хрінь саме тому, що виріс в кацапській культурі. Й видно, що несе "не зі зла". Ок, супер, ну и шо - оце і є максимально корисний вихлоп, а все інше від інших кацапів - це градації лайна по шкалі, що вимірюється в дугіних? :)

Ну такоє (тм)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6323
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #36 : Грудня 31, 2023, 09:52:30 21:52 »
Аби щось пукнути сказати  :fp2
Ну, тим не менш якщо снаряди Україні можна передати, й білий дім не передає їх бо хотілося б бабулєсіка заробити - то в білому домі дебіли.
А гілку про нерозуміння стратегічних перспектив просиру інтересів США в нашому регіоні, й істерик за п'ять баксів наразі тримає Ферал, вона там десь на першій. Це вам туди  :gigi:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #37 : Грудня 31, 2023, 11:05:05 23:05 »
Не все лайно на світі від кацапів, але левова частина лайна в Україні від них.
Особливо небезпечним є таке лайно, що з кацапами можна типу там спілкуватися, слухати, пєльмєшки на граніце, домовитися. Іронічно, що ми пишемо про одне й те саме, але різними словами :) Про оце от цілування кацапів в дупу.

Ви знаєте, я не сперечаюся заради суперечок, тому власне можу без проблем визнати, що дійсно цілковито реально знати кацапів, й тому не цілувати їх в дупу. Так, це можливо, якщо людина не просто розумна, а серйозно так розумна. Причому розум той досить спеціалізований.
Ви от пишете про оптимізм :) Але це саме ви лютий оптиміст, якщо вважаєте що таких людей дуже багато.
Я так не вважаю.
Я вважаю, що абсолютна й переважна більшість мешканців країни на це не здатна. Так знати, що ще й не обдовбитися в процесі кацапським лайном, ну тобто культуркой, ідєйкамі, оцим всім.
Але знаєте, на що переважна більшість мешканців країни здатна?
На відразу.
Для того, щоб відчувати відразу, не треба бути охрініть якою розумною людиною. Мудрою людиною теж не треба бути. Хитрою теж. Не забороняється, звісно :) але це необов'язково.
Відраза - це по-перше нормально.
По-друге, це здорова реакція. Гадаю ви згодні, що коли одна людина відчуває до кацапів відразу хоча б після 2014, а інша дивиться ой вісьолєнькоє інтервйу с сопчак і кіркоравим, то йобнутою є саме друга. А з першою все гаразд. Це наша людина.
Третє - це щит. Котрий є доступним кожному.

Й це ми навіть ще не торкалися теми, яку саме глибинну мудрість ми сподіваємося почути, або колись чули від кацапів. Мені тут важко щось конкретне аналізувати, бо я їх реально не дивлюся, але от знов-таки тексти Бабченка сюди інколи носять, я інколи читаю, з того що читаю особливо докліпатися нема до чого. Ну, іноді бува що несе хрінь саме тому, що виріс в кацапській культурі. Й видно, що несе "не зі зла". Ок, супер, ну и шо - оце і є максимально корисний вихлоп, а все інше від інших кацапів - це градації лайна по шкалі, що вимірюється в дугіних? :)

Ну такоє (тм)

Понимаешь Комашки, ты тут не первая и наверно не последняя которая ищет абсолютное оружие против московитов.
Я уже много чего наслушался. И флаг переворачивали, и на латинский алфавит переходили и все сразу начинали по украински говорить, а потом прекращали и начинали на английском. Вот теперь ты нашла наконец универсальный рецепт - давайте выработаем к кацапам отвращение.
И отвечу тебе тоже что и всем остальным новаторам. 1 - это невозможно потому как невозможно в принципе, 2 - это не поможет.
1 - Никто никогда и нигде не смог сделать так что бы все люди все делали и понимали одинаково. Даже в Китае. И там ренегаты есть, после тысячелетий отбора
2 - Не поможет потому что им АБСОЛЮТНО ПОФИК что тут делается. Вы можете надеть соломенный юбки и ходить на головах перейдя на римские цифры, а они всеравно нападут. Да, вот такой пердимонокль.
Неужели это так трудно понять? Их желание комуто стукнуть по морде никак не зависит от того кого они стукать собираются. Он блядь вот просто рядом оказался в этот момент. Все. Этого достаточно. Кулак достает

Но вариант есть, просто он никому не нравится.
Работать надо. Поступать не в институт Поплавского жопами на сцене крутить или в экологополитологический на управление мировой экономикой, а в политех на ракетостроение, в ПТУ на металлообработку. Переводить массово на украинский научную и художественную литературу. И тд и тп. Вот так вот. Долго. Нудно. Копить деньги, знания, кадры. А не "не думай про гроши, думай про хороше". На значать на должности умных людей, а не красивых блядей.
В общем мало веселого и значительно дороже установления снопов в угол квартиры

Такэ короче. Впрочем это звук в пустоту. Пардон

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6323
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #38 : Січня 01, 2024, 01:34:08 01:34 »
Понимаешь Комашки, ты тут не первая и наверно не последняя которая ищет абсолютное оружие против московитов.
Я уже много чего наслушался. И флаг переворачивали, и на латинский алфавит переходили и все сразу начинали по украински говорить, а потом прекращали и начинали на английском. Вот теперь ты нашла наконец универсальный рецепт - давайте выработаем к кацапам отвращение.
И отвечу тебе тоже что и всем остальным новаторам. 1 - это невозможно потому как невозможно в принципе, 2 - это не поможет.
1 - Никто никогда и нигде не смог сделать так что бы все люди все делали и понимали одинаково. Даже в Китае. И там ренегаты есть, после тысячелетий отбора
2 - Не поможет потому что им АБСОЛЮТНО ПОФИК что тут делается. Вы можете надеть соломенный юбки и ходить на головах перейдя на римские цифры, а они всеравно нападут. Да, вот такой пердимонокль.
Неужели это так трудно понять? Их желание комуто стукнуть по морде никак не зависит от того кого они стукать собираются. Он блядь вот просто рядом оказался в этот момент. Все. Этого достаточно. Кулак достает

Но вариант есть, просто он никому не нравится.
Работать надо. Поступать не в институт Поплавского жопами на сцене крутить или в экологополитологический на управление мировой экономикой, а в политех на ракетостроение, в ПТУ на металлообработку. Переводить массово на украинский научную и художественную литературу. И тд и тп. Вот так вот. Долго. Нудно. Копить деньги, знания, кадры. А не "не думай про гроши, думай про хороше". На значать на должности умных людей, а не красивых блядей.
В общем мало веселого и значительно дороже установления снопов в угол квартиры

Такэ короче. Впрочем это звук в пустоту. Пардон
Та не те щоб це була зброя чи новація. Це просто досить зручний протокол з досить високим ККД. Огида до кацапів в цьому сенсі - дуже подібне до чогось типу ременя безпеки в автівці. Ніби здебільшого й до дупи, й без нього зручніше, але ж скільки людей могли б жити, аби оце мали. Не тому, що кацапи на нас би не напали через нашу огиду та, наприклад, стовідсоткову україномовність.
Звісно що напали б. Це екзистенційні вороги.
Я більше про випадки типу "слово русково офіссєра" під Ілловайськом, нарідно підтриманих ідєєк зходитися посередині. Абдрістовічєй. Про те саме цілування русні в дупу.
Тому з вашими аргументами важко не погодитися, просто що вони трохи не про те.
Єдине, що не погоджуся зі звуками в порожнечу: власне дискусії і є сенсом існування форуму. Проглядати заголовки новин ми б могли й без нього, а от висловлювати думки та слухати один одного - ніт :)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #39 : Січня 01, 2024, 10:26:12 10:26 »
Єдине, що не погоджуся зі звуками в порожнечу: власне дискусії і є сенсом існування форуму. Проглядати заголовки новин ми б могли й без нього, а от висловлювати думки та слухати один одного - ніт :)

Это я к тому что от нашего разговора на форуме в реальности ничего не изменится

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #40 : Січня 01, 2024, 01:03:19 13:03 »
Это я к тому что от нашего разговора на форуме в реальности ничего не изменится

Ну це з «якого боку» подивитися...
Наче б то, й так (в глобальному плані)...

Але, чи можна вважати реальністю внутрішній стан кожної — окремо взятої — людини?
 Особисто для неї — безперечно так...
А для її — як мінімум — найближчого оточення?

Чи може він змінюватися, в залежності ( іноді - під впливом), від висловлених — тим, чи іншим — дописувачами думок?

Чи варто слідкувати за « внутрішньою гігієною»?

Тут кожен вирішує (як йому видається) самотужки.




Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6323
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #41 : Січня 01, 2024, 01:26:16 13:26 »
Это я к тому что от нашего разговора на форуме в реальности ничего не изменится
Ні, ну якщо так рахувати, то від нашого чого завгодно в реальності мало що міняється  :gigi: ми ж не мульйонери там, й не бійці на захисті критичних позицій.
Я не поділяю нарідну любов до вумних понтів, типу ми тут народимо якусь ІДЕЮ, від котрої в хуйла бункєр впаде, або зібʼються всі шахєди. З іншого боку, я до цього ставлюся як до корисного явища, й частини нормального суспільства. Дискусійні клуби, де різні громадяни обговорюють ті чи інші справи та ідеї - це корисні медіатори суспільної думки (ну або шкідливі :) якщо наприклад якась казльона там тримає відділення ольгіно).
Так що бесіди на форумах - це помірно корисна штука, особливо якщо вони справді про якісь ідеї, а не істерики а-ля гоп-ля, чи там очєшуєнно іскромьотно защучєнную шутєєньку про бидлана-іплана (не проти жартів, але фіксації, де в панства 99% дописів отакі, це не ознака психічного здоровʼя)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #42 : Січня 02, 2024, 07:08:18 07:08 »
'Байден, Шольц, хдє бабло ?' (c) Гєоргієвічь&Co

"Бабла і зброі у хахлов і так дохуя, більш не треба"(с) Rsukiy Gvardeez, хуюсь, анус абдристовича і Ко.

 :smilie8:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33188
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #43 : Січня 02, 2024, 07:18:41 07:18 »
"Бабла і зброі у хахлов і так дохуя, більш не треба"(с) Rsukiy Gvardeez, хуюсь, анус абдристовича і Ко.

 :smilie8:

Дохуя-не дохуя, але щоб пиздити рєзніковим і прочім хламідіям вистачає з головою   :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #44 : Січня 17, 2024, 07:49:15 19:49 »
Ну так все упомянутые мной лица под этот критерий подходят
Даже Фейгин, самый умеренный из них, не против такого варианта что неоднократно озвучивал. Но вцелом мои критерии как я и писал не столь категоричны и непреклонны. И ежу понятно что наши желания не всегда совпадают с нашими возможностями, а вернее сказать всегда не совпадают. Эта банальность только Грете Тумберг невдомек

И кстати. Портников например под твой критерий не подходит потому как говорил что распад России может принести нам больше проблем чем ее сохранение. :)

Просто надо воспринимать слова людей не как некую ИСТИНУ, а просто как их мнение. Иногда ошибочное. Как говорится "кто без греха тот пусть первым бросит в меня камень"

И еще. Я врочем это уже писал но не грех и повторить. Никто не знает русских лучше чем сами русские.

Вот кстати Комашки подтверждение моего тезиса "Никто не знает русских лучше чем сами русские"
Слушай-те, думай-те  :gigi:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46547
  • Never give in!
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #45 : Січня 17, 2024, 08:48:11 20:48 »
Вот кстати Комашки подтверждение моего тезиса "Никто не знает русских лучше чем сами русские"
Слушай-те, думай-те  :gigi:


Ти ще одна мажка? Кому тут всралися всі ваші русскіє?
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46547
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6323
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #47 : Січня 18, 2024, 02:30:21 14:30 »
Вот кстати Комашки подтверждение моего тезиса "Никто не знает русских лучше чем сами русские"
Слушай-те, думай-те  :gigi:

Ну, боюся що не зможу, здебільшого тому, що реально не читаю й не слухаю русню (чесно кажучи, не-русню теж, але русню принципово :) )

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46547
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #49 : Січня 20, 2024, 09:01:17 09:01 »
'Байден, Шольц, хдє бабло ?' (c) Гєоргієвічь&Co


RосGвардеец, ти пропонуєш баблом бомбити кримський міст? Чи на пачках бабла в атаку скакати?   :fp2  Йобаному дєдужкє єблану відсутність українського бабла заважала постачати дальнобійні ракети і танки не в ганебних цифрах типу 20 і 31 при карт-бланші під назвою "ленд-ліз" на руках? Шольцу відсутність українського бабла заважає припинити єбати муму з таурусами? 

Аби щось бзднути, блядь.
« Останнє редагування: Січня 20, 2024, 09:05:42 09:05 від Адам Жоржович »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #50 : Січня 20, 2024, 09:13:17 09:13 »
Ну, боюся що не зможу, здебільшого тому, що реально не читаю й не слухаю русню (чесно кажучи, не-русню теж, але русню принципово :) )

Про фєйкіна досить знати, що він воював за сербів в Югославії. Тобто є буквально "братом па аружію" Гіркіну. На цьому дослідження калу можна припиняти.

PS. Як про абдристовича достатньо було знати, що він тусувався із дугіним на валдає.


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20405
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #51 : Січня 20, 2024, 01:34:02 13:34 »
ленинград и быдлан точка ру

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20405
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #52 : Січня 20, 2024, 01:34:55 13:34 »
«Он встречался с экономическими и финансовыми консультантами в Политбюро, — вспоминал через год в интервью The Washington Post пресс-секретарь Трампа Дан Клорс.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33188
  • Стать: Чоловіча
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #53 : Січня 20, 2024, 02:28:04 14:28 »

RосGвардеец, ти пропонуєш баблом бомбити кримський міст? Чи на пачках бабла в атаку скакати?   :fp2  Йобаному дєдужкє єблану відсутність українського бабла заважала постачати дальнобійні ракети і танки не в ганебних цифрах типу 20 і 31 при карт-бланші під назвою "ленд-ліз" на руках? Шольцу відсутність українського бабла заважає припинити єбати муму з таурусами? 

Аби щось бзднути, блядь.

Чьо верещиш, куратор-бурят на пляшку посадив ?  :smilie5:

У вільному світі за бабло можна все купити, хоч ракети, хоч танки. Це у вас на Кацапії інакше  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #54 : Січня 22, 2024, 04:42:36 16:42 »
Про фєйкіна досить знати, що він воював за сербів в Югославії. Тобто є буквально "братом па аружію" Гіркіну. На цьому дослідження калу можна припиняти.

PS. Як про абдристовича достатньо було знати, що він тусувався із дугіним на валдає.

Там как раз говорят что не воевал, просто приехал засветиться

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #55 : Січня 22, 2024, 10:53:36 22:53 »
Там как раз говорят что не воевал, просто приехал засветиться

Відмазують мабуть.  :smilie8: Він ніби сняйпер-маладой-баєц був і навіть з відповідною гвинтівкою фігурує на світлинах.  Та навіть якщо світитися, хто де і як лізе світитися теж багато про що каже.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #56 : Січня 22, 2024, 10:55:38 22:55 »
Відмазують мабуть.  :smilie8: Він ніби сняйпер-маладой-баєц був і навіть з відповідною гвинтівкою фігурує на світлинах.

Не, я конечно понятия не имею правда или нет, сам считал что воевал, но то что не отмазует точно

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #57 : Січня 22, 2024, 11:00:24 23:00 »
Не, я конечно понятия не имею правда или нет, сам считал что воевал, но то что не отмазует точно

ХЗ, можливо мотив такий: якщо неможливо приховати, що він там був, треба зробити вигляд, що він просто тусувався, а не реально воював. І зробити це через відево, де його нібито носять на хуях, дає більше шансів, що повірять.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #58 : Січня 29, 2024, 09:30:30 21:30 »
Тарас Кузьо про сабж з відмітки 33:40 (типово тупий заголовок відево ігноруємо):


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Re: Блєск і ніщєта кволих тридварасів.
« Reply #59 : Січня 29, 2024, 10:57:06 22:57 »
Тарас Кузьо про сабж з відмітки 33:40 (типово тупий заголовок відево ігноруємо):


Шо за странный чувак?
Какой он эксперт если фактологические ошибки допускает
1 - отсутствие ПДЧ в Вильнюсе это не "желание Зеленского". Зеленский там как раз в НАТО хотел, аж посрался со всеми почти на этой почве. Отсутствие ПДЧ это просто косточку бросили, типа "ну хоть что то"
2 - Про "вину Ющенко" про не предоставление ПДЧ в 2008 вообще ад. Британский юлек это нечто

Про Обаму мы как бы в курсе. Большего пидараса в кресле президента США наверно небыло. Но это никак не делает Трампа цяцей. Мы все думаю помним как это мудило Порошенка мурыжило в прихожей.