Автор Тема: Можливо. Вночі рознесли з авіації один блокпост біля Слов"янська  (Прочитано 3937 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
vkhavr2 : Сьогодні, 14:51
Новачок
 
Клуб ФУП
14
 Country Flag
Щойно по ящику показали як вночі рознесли з авіації один блокпост біля Слов"янська. Вранці зняли - важко розділити що залишилося від барикад та від сепарастів. Сказали, що на посту були лише "зельоні чоловічки". Це - відповідь на вчорашній постріл по Мі-8. Тобто, сепарастів починають знищувати як тарганів - тапком з повітря....
« Останнє редагування: Квітня 26, 2014, 03:26:08 15:26 від Читач »
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Хтось ще бачив таке по ТБ, це правда?
« Reply #1 : Квітня 26, 2014, 03:00:12 15:00 »
якщо правда :smiley24: :smiley24: :smiley24:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Загрались рібятки-колорадки
Пора і в люлю цинкову

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
До речі. це показує безперспективність ведення сучасної війни без підтримки з повітря

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Не побачив там авіаційного удару й близько. Вигоріли шини та й годі.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Не побачив там авіаційного удару й близько. Вигоріли шини та й годі.
+
Ще й не виключено барикади булі пусті
Бо сепарасти пішли спати

Я вже цуим всім переможним дезам немвірю
ДЕ трупи сепарастів?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
гаразд зміню назву ще раз
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Не побачив там авіаційного удару й близько. Вигоріли шини та й годі.

 Де було сказано, що то саме цю барикаду знищили з повітря? Вівся репортаж і показували кадри, не обов"язково із тих місць.
 Що ви хочете, щоб вам показали кадри жахливої сцени і ВВХ мав змогу показувати своїм співгромадянам яка жорстока укр. влада?

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
В репортажі кажуть: встановили новий блок-пост на трасі Ізюм-Слов'янськ = оточили місто в кільце. Подивіться на мапу района Слов'янська, щоб не вестись на такі нісенітниці. Терористи відпочатку на пересувалися цим маршрутом, у них вся логістика відбувається по трасах в з напрямках: Красний Лиман (Луганськ), Артемівськ (Донецьк) і Краматорськ (Донецьк). Показали харківський напрямок, там відпочатку було глухо.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Я бачу лише як догоряютьь шини зсунуті вбік
Це єдиний обєктивний факт

Трупів, крові, ям від бомб чи ракет не бачу

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Не побачив там авіаційного удару й близько. Вигоріли шини та й годі.

 Де було сказано, що то саме цю барикаду знищили з повітря? Вівся репортаж і показували кадри, не обов"язково із тих місць.
 Що ви хочете, щоб вам показали кадри жахливої сцени і ВВХ мав змогу показувати своїм співгромадянам яка жорстока укр. влада?


1.Влада мустить бути жорстока за терористами.
2.Кадри в репортажі не відповідають коментарю диктора.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
 Ще раз переглянув дане відео. Здається, там залишки знищених вщент бетонних укриттів. Пострілами із автоматів та навіть кулеметів великого калібру такі руйнування не зробиш...

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Не побачив там авіаційного удару й близько. Вигоріли шини та й годі.

 Де було сказано, що то саме цю барикаду знищили з повітря? Вівся репортаж і показували кадри, не обов"язково із тих місць.
 Що ви хочете, щоб вам показали кадри жахливої сцени і ВВХ мав змогу показувати своїм співгромадянам яка жорстока укр. влада?

Так
Я хочу бачити трупи з бирками на нозі
І кадри відеокамери спареноі з озбрлєнням авіаціі

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Здається, з критичним мисленням тут зовсім погано....  :smilie2:

Усі ЗМІ з новинами мовчать - як наші, так і (що головне !) їхні, а вже як мінімум 9-10 годин пройшло...

Так що число фейків в стилі "від Лесі Оробець" (про 10 розстріляних колорадів, про 17 захоплених сепаратистів, що обстіляли вертоліт з десантом, який героїчно сів та вступив у бій...) збільшується....

Бля, народ - не треба вигадувати та тиражувати явну лажу ! Ви ж не Аваков... Не треба  допомагати вести АТО за допомогою фейкових новин про "великі перемоги" в стилі "диванної сотні" - самим же потім паскудно на душі буде, коли виявиться, що то все брехня...

P.S. Слово "Факт" в заголовку теми варто би прибрати, доки не з"явиться підтвердження з нормального джерела. А воно таки не з"явиться, щось мені підказує...
« Останнє редагування: Квітня 26, 2014, 03:43:24 15:43 від Ronin »

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Не побачив там авіаційного удару й близько. Вигоріли шини та й годі.

 Де було сказано, що то саме цю барикаду знищили з повітря? Вівся репортаж і показували кадри, не обов"язково із тих місць.
 Що ви хочете, щоб вам показали кадри жахливої сцени і ВВХ мав змогу показувати своїм співгромадянам яка жорстока укр. влада?


1.Влада мустить бути жорстока за терористами.
 2.Кадри в репортажі не відповідають коментарю диктора.

Так іноді буває, хоча, я вже поправив свій коментар, може кадри і звідти...

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Ще раз переглянув дане відео. Здається, там залишки знищених вщент бетонних укриттів. Пострілами із автоматів та навіть кулеметів великого калібру такі руйнування не зробиш...

Ніякого бетону там немає
Якась сторожка нашвтдкуруч складена з каменів, чи щось таке
Можливо, розвплена посмтрілом з 30мм гармати бтра
« Останнє редагування: Квітня 26, 2014, 03:36:59 15:36 від UnionJack »

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Не побачив там авіаційного удару й близько. Вигоріли шини та й годі.

 Де було сказано, що то саме цю барикаду знищили з повітря? Вівся репортаж і показували кадри, не обов"язково із тих місць.
 Що ви хочете, щоб вам показали кадри жахливої сцени і ВВХ мав змогу показувати своїм співгромадянам яка жорстока укр. влада?

Так
Я хочу бачити трупи з бирками на нозі
І кадри відеокамери спареноі з озбрлєнням авіаціі

 То поїдь в Україну чи Росію і влаштуйся в Морг, то зможеш задовольнити власні потреби і бажання.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Не побачив там авіаційного удару й близько. Вигоріли шини та й годі.

 Де було сказано, що то саме цю барикаду знищили з повітря? Вівся репортаж і показували кадри, не обов"язково із тих місць.
 Що ви хочете, щоб вам показали кадри жахливої сцени і ВВХ мав змогу показувати своїм співгромадянам яка жорстока укр. влада?

Так
Я хочу бачити трупи з бирками на нозі
І кадри відеокамери спареноі з озбрлєнням авіаціі


 То поїдь в Україну чи Росію і влаштуйся в Морг, то зможеш задовольнити власні потреби і бажання.
Припини своі фіантазіі
Новаина про авіаудар, скоріш за васе лажа

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Якби там були трупи, та ще й зелених чоловічків, то Геббельс ТВ разом з російським МЗС і Чуркіним в придачу вже б сурмило в усі труби і показували б кадри, змонтовані з усіх попередніх російських війн разом узятих.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Здається, з критичнми мисленням тут зовсім погано....  :smilie2:

Усі ЗМІ з новинами мовчать - як наші, так і (що головне !) іхні, а вже як мінімум 9-10 годин пройшло...

Так що число фейків в стилі "від Лесі Оробець" (про 10 розстріляних колорадів, про 17 захоплених сепаратистів, що обстіляли вертоліт з десантом, який героїчно сів та вступив у бій...) збільшується....

Бля, народ - не треба вигадувати та тиражувати явну лажу ! Ви ж не Аваков... Не треба  допомагати вести АТО за допомогою фейкових новин про "великі перемоги" в стилі "диванної сотні" - самим же потім паскудно на душі буде, коли виявиться, що то все брехня...

P.S. Слово "Факт" в заголовку теми варто би прибрати, доки не з"явиться підтвердження з нормального джерела. А воно таки не з"явиться, щось мені підказує...

Я і прибрав "факт" коли з'явились сумніви.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Вже казав про Авакова (стосується і Турчинова, який призначає командувача АТО та інших): створюється красива картинка, імітуються бурхливі дії тощо. Реальність - абсолютно протилежна, фактично саботаж і зрадництво. Це було підтверджено багаторазово, в багатьох місціях.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Я і прибрав "факт" коли з'явились сумніви.

 :smiley24:

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Припини своі фіантазіі

 Це не мої фантазії, а твоя некоректність.

Новаина про авіаудар, скоріш за васе лажа

 То так і потрібно писати, із аргументами, а не про бирки, які начебто хтось тобі для відображення в Англії повинні демонструвати.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Якщо доказів немає, то можна плести що завгодно,,,як це перважно і відбувалося
Побрехеньки про 10 і ьільше вбитих терористів виявлялися бульками


Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Народ может хватит кровожадничать? Я тоже как и все хочу посмотреть на жаренное мясо, ну а вдруг подобный сюжет дети увидят. нафиг это надо
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
vkhavr2 стверджує, що бачив інший сюжет...
зачекаємо...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Бля, яка авіація, які оточення та зачистки, коли по 10 калік ще й досі сидять мусарнях Горлівки і Артемівська і їх ніхто не чіпає. Люди, пройдісться по фактажу з усіх "гарячих точок"  і зведіть його до купи. Відбувається масштабний саботаж і зрада. Інформації - валом. Ефектні картинки замулюють очі пересічним, нездатним чи не охочим копнути глибше.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Народ может хватит кровожадничать? Я тоже как и все хочу посмотреть на жаренное мясо, ну а вдруг подобный сюжет дети увидят. нафиг это надо

Подумаеш які ніжності
Як Інститутську залиту кровю показували, і наших хлопців мертвими під стягами, то нічо