Автор Тема: Німці теж святкують.  (Прочитано 2042 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Німці теж святкують.
« : Листопада 12, 2020, 10:56:13 22:56 »
Цитувати
Вольфганг Ішингер – один із найавторитетніших фахівців у світі з питань міжнародної безпеки.

Топ-дипломат, колишній статс-секретар німецького МЗС та посол у США, з 2008 року він очолює Мюнхенську безпекову конференцію – найважливіший у світі форум з цього питання, на який щороку особисто приїздять лідери держав, а кількість міністрів-учасників обраховується десятками.

Не дивно, що думка Ішингера, який має змогу спілкуватися з лідерами світової міжнародної політики, має особливу вагу.

...

– Джо Байден виграв вибори і, швидше за все, стане новим президентом США. Що це означає для світу?

– Це змінює дуже багато!

Президент Трамп протягом чотирьох років свого президентства проводив курс, який не ставив міжнародну співпрацю в центр американської міжнародної політики. ...

Та я думаю, що від січня 2021 року, щойно Байден заступить на посаду президента, ми станемо свідками повернення зовнішньої політики, побудованої на мультилатералізмі. І це матиме неймовірні наслідки.

Це, зокрема, означає, що адміністрація Байдена не вважатиме Євросоюз своїм супротивником чи ворогом, а бачитиме в нас надійного і важливого партнера.

– Ідея про те, що Європа має бути готовою самостійно гарантувати власну безпеку, за Трампа дійсно стала популярною. Але чи ви впевнені, що це залишиться за Байдена, що не повернеться бажання покластися на "старі добрі Штати"?

– На жаль, така загроза є, вона мене дуже непокоїть. Тому я зроблю все від себе залежне, щоби нагадати усім політичним гравцям: немає дороги до уявного трансатлантичного раю.

США – це не "покровитель Європи", який буде опікуватися нашими проблемами. Нам треба самим перейнятися питаннями власної безпеки, економіки тощо, не відкидаючи, втім, відносини із США.

Сподіваюся, ми будемо достатніми реалістами, щоби зрозуміти це.

– А що з ідеєю створення "європейської армії"? Вона актуальна, чи краще розраховувати на НАТО?

– Ідея європейської армії дуже класна, я її поділяю. Але у неї є вада: на практиці, станом на сьогодні, ця ідея є абсолютно нереалістичною!

Ми не можемо домовитися про це в ЄС, не можемо навіть наблизитися до цієї домовленості, адже кожна держава має право вето з питань зовнішньої та безпекової політики.

Та це не означає, що ЄС не варто витрачати зусилля та гроші на розвиток свої власної військової спроможності. Замисліться, ми – найбільший у світи торговельний блок, але не маємо можливості належно впливати на регіональні чи світові кризи!

Я нагадаю, ми були геть неспроможні зробити будь-що для завершення війни в Сирії. Протягом дев’яти років ми могли лише спостерігати за цим, у той час як біженці із Сирії прямували до нас, до Європи! Саме ми несли тягар, який спричиняла міграція, біженці, але не були здатні зробити нічого для завершення цієї катастрофічної війни. (європейської армії як немає, так і не буде, і ніхуя в Сірії ми зробити не могли навіть за святих і приємних лаврєата з дєдужкою у Білому Домі)  :weep:

...

- У відносинах США з Німеччиною був подразник – санкції проти "Північного потоку-2". Як думаєте, тут будуть зміни за Байдена?

– Це добре питання.

Почну з того, що не вважаю санкції панацеєю. Санкції – це інструмент, до якого ми вдаємося, лише коли не маємо кращого методу, щоби висловити своє незадоволення. Тому я повністю підтримую накладання санкцій на РФ через їхні дії в Україні та щодо України; повністю підтримую санкції проти тих у Білорусі, що чинить утиски щодо опозиції.

Але піддавати санкціям друзів та партнерів США у Європі – це неймовірно погана ідея. І я сподіваюся, що адміністрація Байдена припинить навіть розмірковувати про такі дії. (не заважайте там торгувати з кацапами, вам треба - ви і втрачайте баблосіки на санкціях)   :smiley14:

І поки ви не перепитали, я хочу сказати: можливо, "Північний потік-2" і був непоганою ідеєю, але маю визнати, що моя держава, Німеччина жахливо провела консультації з партнерами перед тим, як починати цей проєкт.

...

– США кажуть про санкції проти "Газпрому", а не проти Німеччини. У Конгресі їх підтримала двопартійна більшість, і я сумніваюся, що за Байдена вона змінить думку на протилежну. Як ви вважаєте, якщо США не відступлять, трубопровід все одно добудують?

– Зараз трубопровід завершений на 95%. Я не думаю, що це добра ідея – зупиняти на цьому етапі проєкт, у який західні інвестори (а я підкреслю, йдеться про німецькі, французькі, австрійські компанії, а не лише про "Газпром") вклали мільярди євро.

...
Я також нагадаю, що не всі юридичні проблеми стосовно цього газопроводу наразі вирішені. Законодавство ЄС зобов’язує газових операторів проводити "анбандлінг", тобто розділення видобування, транзиту і постачання газу. Наскільки мені відомо, росіяни цього ще не зробили.

А отже, умови для запуску "Північного потоку-2" в експлуатацію ще не виконані.

Але попри це, зупиняти будівництво газопроводу рішенням уряду я не вважаю розумним і чесним кроком.  :weep:

...

– Чим є Росія для Заходу – для ЄС, для Німеччини?

– …Скажу так: Росія – це наш величезний сусід. Це також частина Європи, яка багато останніх років відігравала для нас роль військової загрози.

Я, звичайно, знаю, наскільки Україна постраждала від застосування росіянами військової сили на вашій території. Але я вважаю, що ми Росію часто переоцінюємо. Її ВВП – менший за ВВП Італії. Тож не варто у своїй уяві перетворювати Росію на гіганта, якщо за економічними показниками вона є дуже невеликим гравцем.

Росія каже, що її непокоїть безпека її західних кордонів. Та я сподіваюся, що одного дня політики в Росії почнуть усвідомлювати, що ані Україна, ані держави ЄС, з якими вона межує, – не вороги. Що ми не припускаємо можливість нападу на неї.

Європейці, включно з Україною, одного дня мають сказати росіянами: ваші західні кордони є найбезпечнішими! Можна чекати небезпеки на Сході чи Півдні, але ми, європейці – ваші найкращі сусіди, і ми пропонуємо вам величезні можливості для співпраці. (а до того вони тілько і бряцалі аружиєм і погрожували напасти на расіющьку, та й зараз етосамоє. а нада разоружицца пєред расіющькой, чтоб єй нє казалось всякова страшнава)   :weep:

– Вибачте, але я не можу погодитися з ідеєю, що ми та Росія – не вороги, а партнери. Для України РФ – це ворог, який окупував нашу землю. І це сталося зовсім не через те, що Росія відчувала якусь небезпеку на українському кордоні. З цього приводу хочу спитати: чи бачите ви реалістичний шлях до деокупації Криму та Донбасу?

– (замислився) Знаєте, я протягом п’яти років сподівався побачити серйозний прогрес у виконанні Мінських угод. На жаль, тепер я маю визнати, що не бачу там реалістичного шляху – такого, який би задовольнив моїх українських друзів і приніс остаточну домовленість про мир.

Але я вірю, що Україна може повернути території через економічне і соціальне відновлення країни. Якщо ваш уряд зможе успішно подолати масштабну корупцію, якщо ви створите ситуацію, за якої українці (на підконтрольній уряду території) житимуть заможно – то ті, хто живе в Донецьку та Луганську, зрозуміють, що продовження їхнього існування у цих дивних утвореннях – це погане рішення. (станьтє ахуєнними і заасвальтірованнимі і ані самі к вам прібегут, как сєверная корєя - к йужнай. но главнає - ко-ко-корупція!) :weep:

Повернення Донбасу залежатиме не від військової (операції та) перемоги – яка, до речі, не думаю, що відбудеться, – а від привабливості, від заможності решти України, яка стане магнітом і притягне Донецьк та Луганськ до реінтеграції.

Тому я раджу своїм українським друзям розвивати стратегічне терпіння.

Адже це вирішення конфлікту не буде швидким.

Але якщо Україна буде розвиватися, як годиться, то з часом ці дві області повернуться. З власної волі.  :laugh: :lol: А Україна як стабільна мирна держава зможе повноцінно брати участь у міжнародних форматах. Сподіваюся, маючи при цьому стійкі відносини з Росією.

– Ви у свій відповіді не згадали Крим. Думаю, свідомо.

– Так, я не згадав про Крим, але щодо Криму я також пораджу вам мати стратегічне терпіння.

Ваші друзі, балтійські держави, були під радянською окупацією протягом 50 років, але після розпаду СРСР відновили свою незалежність. Вони мали стратегічне терпіння.

А ми, Захід, весь цей час не визнавали анексію Союзом держав Балтії – і так само ми не будемо визнавати незаконну анексію Криму Росією. А одного дня у майбутньому, я впевнений у цьому, почнуться переговори щодо Криму. Можливо, вони заберуть роки; можливо, вам доведеться дочекатися, доки піде президент Путін, я не знаю...

– ...словом, доведеться чекати розпаду Росії – так само, як це сталося з СРСР.

– Не впевнений, що ми хочемо розпаду Росії. Але ми хочемо, щоби змінилися традиційна для Росії віра у те, що для власної безпеки їм потрібно мати навколо себе коло країн, незалежність яких підважена. Я вважаю, що саме тому вони хочуть мати на Захід від себе таку Україну, яка була би залежною від Росії. Те саме – з Грузією тощо.

Сподіваюся, з часом Росія зрозуміє, що це – зовнішня політика XIX сторіччя, а не XXI. Це не станеться в одну мить. Потрібен час. ...

– Ви згадали, що військове рішення – це не варіант для Донбасу. Але погляньте, що відбулося у Карабаху: Азербайджан практично поновив контроль над втраченими територіями.

– Навіть не думайте про таке!

Вам справді треба дбати про те, як захистити Україну, щоби ані Росія, ані хтось інший не міг знову порушити ваші кордони. Але навіть не думайте про військовий конфлікт для повернення Донбасу!

– Чому?

– Тому що відмінність шалена! Там йдеться про конфлікт двох маленьких держав на Кавказі, жодна з яких не має стратегічного значення ані для Росії, ані для США, ані для іншої світової сили.

Натомість військове протистояння між Україною та Росією – якщо розпочнеться зараз чи за рік-два – може призвести лише до катастрофи. Тому я кажу: навіть не думайте про військовий шлях. Наслідки для України від цього будуть жахливими, ви серйозно постраждаєте. Можливо, Росія також серйозно постраждає, цього я не знаю – але для вас наслідки точно не будуть добрими.

Саме тому я раджу зупинитися на довгостроковій дипломатії.
....

Ну що ж, раз всілякі підараси типу Ішингера радіють дєдужкє - значить хороші чоботи, ахуєнні можна сказати...   :smilie8:

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Німці теж святкують.
« Reply #1 : Листопада 13, 2020, 05:39:56 05:39 »
Всяка нормальна людина радіє зміцненню США при Байдену,на відміну від перетворення США в Білорусь при Трумпі-якісь ватгні придурки в Армії США,фальсифікація виборів респами-однофамільці в бюлетні,безкінечні судові позови для знищення віри в демократію.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Німці теж святкують.
« Reply #2 : Листопада 13, 2020, 07:48:56 07:48 »
Цитувати
Росія – це наш величезний сусід. Це також частина Європи

Мудак!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Re: Німці теж святкують.
« Reply #3 : Листопада 14, 2020, 02:12:30 02:12 »
Всяка нормальна людина радіє зміцненню США при Байдену,на відміну від перетворення США в Білорусь при Трумпі-якісь ватгні придурки в Армії США,фальсифікація виборів респами-однофамільці в бюлетні,безкінечні судові позови для знищення віри в демократію.

Цікаво, ця істота чимсь іншим, ніж порожніми гаслами, розмовляти вміє?  :smilie8:
Якісь власні думки, міркування, аргументи, є? Чи тілько "шєршавим ізигом плаката"?  :smilie8:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Німці теж святкують.
« Reply #4 : Листопада 14, 2020, 04:02:54 04:02 »
Всяка нормальна людина радіє зміцненню США при Байдену,на відміну від перетворення США в Білорусь при Трумпі-якісь ватгні придурки в Армії США,фальсифікація виборів респами-однофамільці в бюлетні,безкінечні судові позови для знищення віри в демократію.

Я помню Элку и Кароффку на ФУП/Дурдом. Там есть еще Мирослава. Я думал это прерогатива убютков быть тупыми как дрова. Но как я ошибался... Тут наверное случай еще похуже.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Re: Німці теж святкують.
« Reply #5 : Листопада 18, 2020, 08:42:38 20:42 »
Продовжуємо читати німців (DW):

Цитувати
"Эксперты, которых опросила DW, ожидают, что подход Байдена к международным отношениям будет совершенно иным, чем у Трампа. Брюссельский аналитик Германского фонда Маршалла Соединенных Штатов Бруно Лете отмечает, что последние четыре года внешняя политика Вашингтона была "очень прагматичной" и следовала принципу "я - тебе, ты - мне". При президенте Байдене она будет в намного большей мере основываться на ценностях... Хотя риторика Байдена в отношении России будет более жесткой, по конкретным вопросам Вашингтон станет более открытым к диалогу с Москвой, считает Лете. "Возьмем конкретный пример: Байден уже отмечал, что в случае победы согласится на российское предложение продлить Договор о сокращении стратегических наступательных вооружений СНВ-3", - отметил Лете."

Перекладаючи з ікспертного на простонарідний: під димовою завісою жорсткого пиздіша дєдужко продовжить домовлятися з хуйлом, а саме полізе підписувати угоди з обмеження озброєнь (за котрі доведеться чимсь поступитися і котрі хуйло все одно виконувати не буде, як не виконував РСМД, чого лаврєат з дєдужко намагалися не помічати).  :smiley16:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: Німці теж святкують.
« Reply #6 : Листопада 18, 2020, 09:02:01 21:02 »
Продовжуємо читати німців (DW):

Перекладаючи з ікспертного на простонарідний: під димовою завісою жорсткого пиздіша дєдужко продовжить домовлятися з хуйлом, а саме полізе підписувати угоди з обмеження озброєнь (за котрі доведеться чимсь поступитися і котрі хуйло все одно виконувати не буде, як не виконував РСМД, чого лаврєат з дєдужко намагалися не помічати).  :smiley16:

Ти в толковатєлі-авгури записався ?   :smilie5:

Ми й самі іксперди неіпацця, нам перекладати не тра  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Re: Німці теж святкують.
« Reply #7 : Листопада 18, 2020, 09:51:10 21:51 »

Ми й самі іксперди неіпацця

Я бачу.  :pooh_lol:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: Німці теж святкують.
« Reply #8 : Листопада 18, 2020, 10:04:01 22:04 »
Я бачу.  :pooh_lol:

Пригадую, ти тулив тут, що передвиборчі полли ніхуя не значать, Клінтоншу ще згадував   :smilie5:

Чи ти теж з секти 'вибори підроблені, трумппабєділ' ?  :smilie7:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Німці теж святкують.
« Reply #9 : Листопада 19, 2020, 03:06:01 03:06 »
антиковид восстанние Гермашка
https://twitter.com/DailyCaller/status/1329215716738936833

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Німці теж святкують.
« Reply #10 : Листопада 19, 2020, 11:00:09 11:00 »
[quote ]
Ну що ж, раз всілякі підараси типу Ішингера радіють дєдужкє - значить хороші чоботи, ахуєнні можна сказати...   :smilie8:
[/quote]



А вообще - это интересно.

Хуйло, наверное, первый диктатор, который войдёт в историю как чувак с хобби в коллекционировании Канцлеров, министров, "найавторитетніших фахівців у світі з питань міжнародної безпеки" и прочей "просвещённой западной демократической" шлоебени.

No money No honey

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Німці теж святкують.
« Reply #11 : Листопада 19, 2020, 04:36:33 16:36 »


А вообще - это интересно.

Хуйло, наверное, первый диктатор, который войдёт в историю как чувак с хобби в коллекционировании Канцлеров, министров, "найавторитетніших фахівців у світі з питань міжнародної безпеки" и прочей "просвещённой западной демократической" шлоебени.


Хуйло - звичайний кримінальний урка.
Він всіх цих підарасів вирахував як звичайних терпил і лохів, для яких бабло та власні іпальники на телеекрані - то межа їхніх мрій.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Re: Німці теж святкують.
« Reply #12 : Листопада 19, 2020, 07:12:42 19:12 »
Пригадую, ти тулив тут, що передвиборчі полли ніхуя не значать, Клінтоншу ще згадував   :smilie5:

Не пизди. Тулити - це удєл активних єбланів типу серунця. А я просто попереджав, що поли можуть сильно помилятися. Що, власне, і сталося: цифри розриву по штатах в полах і в підрахунках голосів відрізняються вельми сутєєво. Практично як у 2016.

Деякі штати вони взагалі не в той колір фарбували в тих "полах". Це - медичний факт.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: Німці теж святкують.
« Reply #13 : Листопада 19, 2020, 09:42:20 21:42 »
Не пизди. Тулити - це удєл активних єбланів типу серунця. А я просто попереджав, що поли можуть сильно помилятися. Що, власне, і сталося: цифри розриву по штатах в полах і в підрахунках голосів відрізняються вельми сутєєво. Практично як у 2016.

Деякі штати вони взагалі не в той колір фарбували в тих "полах". Це - медичний факт.

Ну, останньо ти тут в пиздобольство вдарився. Видно, як за Трампушу болить   :smilie5:

Про масові махінації з голосуванням я тебе питав вже. Була така хуйня ?   :smilie7:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Німці теж святкують.
« Reply #14 : Листопада 20, 2020, 12:42:09 12:42 »


Хуйло - звичайний кримінальний урка.
Він всіх цих підарасів вирахував як звичайних терпил і лохів, для яких бабло та власні іпальники на телеекрані - то межа їхніх мрій.  :gigi:

Хуйло - кто угодно, но не обычный криминальный урка.

А тяга к баблу и красивой тусовке - штука вечная для всех времён и народов. Просто в наше время было обёрнуто в красивый фантик под названием "международное право", "европейские ценности" и прочая мишпуха. По факту очень быстро облетело как цыганское золото.

Остаётся вопрос: сможет ли в этом всём вырулить Украина, когда карты открыты и ясно "кто есть ху".
No money No honey

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Німці теж святкують.
« Reply #15 : Листопада 20, 2020, 04:23:52 16:23 »
Хуйло - кто угодно, но не обычный криминальный урка.

А тяга к баблу и красивой тусовке - штука вечная для всех времён и народов. Просто в наше время было обёрнуто в красивый фантик под названием "международное право", "европейские ценности" и прочая мишпуха. По факту очень быстро облетело как цыганское золото.

Остаётся вопрос: сможет ли в этом всём вырулить Украина, когда карты открыты и ясно "кто есть ху".

Складне питання. Позитивна відповідь на нього майже неможлива, якщо взяти до уваги нинішні політичні розклади всередині країни.
Одного Порошенка із його ЄС занадто мало.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Re: Німці теж святкують.
« Reply #16 : Листопада 21, 2020, 10:12:39 22:12 »
Ну, останньо ти тут в пиздобольство вдарився.

Скоріш ти їбанувся: не подобаються факти - покричи на хмари.  :smilie8: Чисто навскидку прогноз по Флоріді пролетів на 6%, Мішчіган і Вісконсін - на всі 8. Це вельми дохуя і більше, ніж у 2016.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Німці теж святкують.
« Reply #17 : Листопада 21, 2020, 10:47:58 22:47 »
Скоріш ти їбанувся: не подобаються факти - покричи на хмари.  :smilie8: Чисто навскидку прогноз по Флоріді пролетів на 6%, Мішчіган і Вісконсін - на всі 8. Це вельми дохуя і більше, ніж у 2016.

можна писати по-людські?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: Німці теж святкують.
« Reply #18 : Листопада 21, 2020, 11:36:41 23:36 »
Скоріш ти їбанувся: не подобаються факти - покричи на хмари.  :smilie8: Чисто навскидку прогноз по Флоріді пролетів на 6%, Мішчіган і Вісконсін - на всі 8. Це вельми дохуя і більше, ніж у 2016.

По Вісконсіну хіба що можна погодитись, по Флоріді і Мічігану - в межах статистичної похибки ( вона в цих поллах по факту до 5% доходить, хоч вони кажуть про 2-3%.

Тут найкраще дивитись, там штат можна вибирати  https://projects.fivethirtyeight.com/polls/

Трампуша своїми криками 'Прапало фсьо, вибори фальсифікують' по максимуму мобілізував своїх реднеків і віджав по пару % в багатьох штатах, але й це хер йому допомогло.

До речі, ти так і не відповів, чи були вибори сфальсифіковані, я 2 рази питав  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Re: Німці теж святкують.
« Reply #19 : Листопада 23, 2020, 06:29:02 18:29 »
Хуйло - кто угодно, но не обычный криминальный урка.

А тяга к баблу и красивой тусовке - штука вечная для всех времён и народов. Просто в наше время было обёрнуто в красивый фантик под названием "международное право", "европейские ценности" и прочая мишпуха. По факту очень быстро облетело как цыганское золото.

Остаётся вопрос: сможет ли в этом всём вырулить Украина, когда карты открыты и ясно "кто есть ху".

З зєбілом за кермом і лаврєатськими кадрами знов у кривавому Госдєпі? Такої комбінації ми ще не бачили.

PS.Чули, кого дєдужко ставить на Госдєп? Антошу Блінкіна - підараса ("у хорошому сенсі слова") і "ключову фігуру у формулюванні сірійської політики" а також "вирішальну фігуру у формулюванні відповіді адміністрації на анексію Криму у 2014".(з вікі). Мущіна опитний, с нєаспарімимі дастіжєніямі. :alen

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Німці теж святкують.
« Reply #20 : Листопада 24, 2020, 11:13:06 11:13 »


Антошу Блінкіна - підараса ("у хорошому сенсі слова") і "ключову фігуру у формулюванні сірійської політики"

Ха-ха :lol:

Я представляю как повытягиваются от удивления еблеты апологетов победы папы талантливого сына, когда эта обамовская пиздота начнёт рулить.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Німці теж святкують.
« Reply #21 : Листопада 24, 2020, 11:20:23 11:20 »
Складне питання. Позитивна відповідь на нього майже неможлива, якщо взяти до уваги нинішні політичні розклади всередині країни.
Одного Порошенка із його ЄС занадто мало.

Ну, политические расклады внутри страны Украина, на самом-то деле, вторичны. Вернее, желаниями аборигенов страны третьего мира в условиях задачи можно пренебречь, как величиной исчезающе малой.

На первом месте взаимоотношения метрополий и компрадорской власти в России. Их совместных пикеровок и превращения из компрадорской в нечто большее, что явно выходит из под управления.
И всё то, что наговорила эта немчура, и есть истенное их желание и цель над которой они будут работать в ближайшем обозримом будущем.

P.S. это просто иллюстрация, что их волнует на самом деле.
No money No honey

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: Німці теж святкують.
« Reply #22 : Листопада 24, 2020, 07:21:24 19:21 »
Що тут, зрадойоб наш підтягнувся ?

Апять Хуйло всєх пєрєіграл ?  :moskali:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Re: Німці теж святкують.
« Reply #23 : Листопада 24, 2020, 08:39:19 20:39 »
Джо Байден отменит ранее объявленный Вашингтоном план вывода из Германии части американских войск после официального вступления его в должность президента США, считают эксперты.
     
 "Я полагаю, что это будет одним из наиболее значимых и быстрых шагов по пересмотру политики в области национальной безопасности после 20 января 2021 года", - сказал профессор Военного колледжа Армии США Джон Дени.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: Німці теж святкують.
« Reply #24 : Листопада 24, 2020, 08:42:17 20:42 »
Джо Байден отменит ранее объявленный Вашингтоном план вывода из Германии части американских войск после официального вступления его в должность президента США, считают эксперты.
     
 "Я полагаю, что это будет одним из наиболее значимых и быстрых шагов по пересмотру политики в области национальной безопасности после 20 января 2021 года", - сказал профессор Военного колледжа Армии США Джон Дени.

Жоржовіч з Йожиним огорчаются  :smilie8:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Re: Німці теж святкують.
« Reply #25 : Листопада 24, 2020, 09:01:28 21:01 »
Ха-ха :lol:

Я представляю как повытягиваются от удивления еблеты апологетов победы папы талантливого сына, когда эта обамовская пиздота начнёт рулить.

Та нє, будуть святкувати.   :bo :bp

"Хужє ж нє будєт, зато хоть паржом"(с)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: Німці теж святкують.
« Reply #26 : Листопада 24, 2020, 09:04:11 21:04 »
Жоржовіч, що там з фальсифікацією виборів ?   :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Re: Німці теж святкують.
« Reply #27 : Листопада 24, 2020, 09:04:19 21:04 »
Жоржовіч з Йожиним огорчаются  :smilie8:

Звичайно: Меркеліха і решта європідарів отримують індульгенцию і далі не витрачати мінімально необхідних за статутом НАТО баблосиків на оборону. Цьому треба навпаки радіти? Поясніть, чому?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Re: Німці теж святкують.
« Reply #28 : Листопада 24, 2020, 09:06:52 21:06 »
Жоржовіч, що там з фальсифікацією виборів ?   :smilie7:

Те ж, що у 2000 - хуйня пішла у суди і буде вирішуватися там.

Ашотакоє, заважає святкувати?  :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: Німці теж святкують.
« Reply #29 : Листопада 24, 2020, 09:21:46 21:21 »
Звичайно: Меркеліха і решта європідарів отримують індульгенцию і далі не витрачати мінімально необхідних за статутом НАТО баблосиків на оборону. Цьому треба навпаки радіти? Поясніть, чому?

Та хоча б тому

У жовтні 2020 року євро посів перше місце у світі за часткою в глобальних платежах. У результаті європейська валюта випередила долар вперше з лютого 2013 року, про це йдеться у щомісячному огляді міжбанківської системи для виконання фінансових платежів SWIFT, повідомляє Bloomberg.

Що там з фальсифікацією виборів в США ?  :smilie7: