Автор Тема: Львовяне а правда що ви скаженієте від центру Львова  (Прочитано 815 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Вибачайте далі російською

http://life.pravda.com.ua/culture/2015/10/5/201217/
Центр и окраины. Как Львов стал успешным туристическим центром и почему львовян это бесит



Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Так не только львовяне. :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Неочікуване продовження


Начальник управління культури Львівської міськради Ірина Магдиш написала заяву на звільнення після того, як міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що "навряд чи зможе працювати з нею в одній команді".
"Я уже написала заяву про відставку, бо ситуація зайшла у глухий кут", - сказала вона Zaxid.net.
Керівник департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна підтвердила відставку Магдиш із посади. За її словами, таке рішення її підлеглої стало для неї несподіванкою.
"Ірина Магдиш – дуже професійна людина, у мене ніколи не було зауважень до її роботи, але це її особисте рішення і його треба поважати", - сказала Слічна виданню.
Раніше 7 жовтня міський голова Львова Андрій Садовий вибачився у Facebook за слова Магдиш про роль церкви у житті львів’ян, які вона сказала в інтерв’ю "Українській правді. Життя".
"Не знаю, чи мої слова в повній мірі компенсують ту образу, якої зазнали вірні та представники церкви від слів керівника управління культури міста Львова. Але мої вибачення щирі. Бо ці слова образили і мене особисто", - написав Садовий.
"Релігія – це дійсно особиста справа людини. І громада має мати весь спектр культурної пропозиції. І справа міста робити таку пропозицію, створювати відповідні умови, а не показувати на когось пальцем і казати, що хтось щось робить не так", - зазначив він.
"Вірю, що вміння і таланти пані Ірини будуть корисними в місті. Але я особисто вже навряд чи зможу з нею працювати в одній команді", - заявив мер Львова.
Станом на 15:00 такого допису у Facebook Садового уже немає.
Магдиш в інтерв’ю сказала, що у Львові є райони, де немає жодного культурного центру, бібліотеки, театру або кінотеатру, "єдина розвага для людей в такому районі – церква", і "церква починає на цьому жирувати і зловживати страшним чином".
"В одному з таких районів в кожній школі у вестибюлі стоїть фігура Божої матері, обкладена квітами, такий вівтар маленький. Іноді я там заставала моменти, коли під час уроків діти стояли як на лінійці перед цим вівтарем, а пастор правив службу. На моє запитання, чому діти тут, а не на уроках, ніхто не знайшов, що відповісти", - казала Магдиш.
"Це їхні гроші. Їхні парафіяни – це їхні гроші, а прихожан треба виховувати з малих років. Якщо людина звикла ходити до церкви як на єдину розвагу у своєму світі, і вносити пожертвування, то церква буде процвітати", - додавала вона.
На її думку, "церква не має бути єдиною інституцією і культурною пропозицією, ми маємо пропонувати людям інші можливості".
Поява цього матеріалу викликала обурення у консервативних колах УГКЦ. Ієромонах УГКЦ, отець Юстин Бойко у відкритому листі до Андрія Садового попросив прояснити особисту позицію мера міста та міської Ради з цього приводу.



Лист представника УГКЦ Садовому. Скрі-шот із "Катольцького оглядача"
Згодом ієромонах подякував Садовому за вибачення.

ПОДЯКА
п. АНДРІЮ САДОВОМУ
Львівському міському голові
Вельмишановний Пане Голово,
щойно прочитав Ваше вибачення перед Церквою і вірними за слова чільника відділу культури ЛМР. Вірю у Вашу щирість і надіюся, що провід міста зробить нарешті все можливе, щоб таких інцидентів не повторювалося.
У своїх словах і виступах Ви неодноразово покликаєтеся на досвід і вчення митрополита Андрея. Я б дуже хотів, щоб Ви йшли його слідами і щоби у місті, служінні якому Митрополит присвятив ціле своє життя, було належним чином вшановане його ім`я.
З повагою,
Єрм. Юстин Бойко, студит


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46581
  • Never give in!
Рузкє мір. Галицький варіант. :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Мадам полягла смертю хоробрих - стала жертвою виборів. Самопоміч не може дозволити собі втрачати галицького виборця, а на останнього УГКЦ має моцний вплив. Зате більшості галицьких газдів (як і київського плебсу чи даунєцкіх шахтьорів) до дупи розвій культури, бо більшості слів з інтерв'ю пані Маґдиш вони не розуміють.

"Правду казати легко і приємно" (с), але дорого.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Рузкє мір. Галицький варіант. :smilie5:

В США в цьому плані все таке саме.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46581
  • Never give in!
Рузкє мір. Галицький варіант. :smilie5:

В США в цьому плані все таке саме.

Тіко з точністю до навпаки.
Викидають всі хрихтиянські символи із усіх державних та громадських установ.
Вже дійшли навіть до заборон приходити до шкіл у футболках з американським прапором.
Щоб нелегальні мексикнські дітки не образилися на вияв такого “шовінізму“...

А ви си дивуєти шо Обамкін ніц не годен зробити. Йому навпаки си подобає...   :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Садовой мудак.
Магдыш все правиьно сказала. И касается это не только западной Украины.
Может на восточной в школах такого и нет, всетаки население не столь религиозно, но эти все "каплычки" по госконторам просто задрали.
Украину тихой сапой делают клерикальный государством при полном содействии властей

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46581
  • Never give in!
Навряд чи Украіну можна зробити клерикальною але тенденція переьворення на шапіто де попи лізуть в усі шпарини, таки присутня.
If you are going through hell, keep going.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Мені теж, як львів'янину, не подобається перетворення центру Львов на суцільне кафе. Проте, я також не розумію про які зацерковлені райони Львова мовила Магдиш.
А от кого я просто ненавиджу, то це садового, таке слизьке лайно, скільки обіцяв допомогти нашому кварталу - нічого не зробив, це ж не центр з його кнайпами і не Сихів з населенням міста Рівне

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Рузкє мір. Галицький варіант. :smilie5:
Влучно! :smiley24:
Sapere aude

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Ні, не скаженію. Мені навпаки подобається. Йдеш по центру влітку, всюди яскраві парасольки і клумби, люди сидять, посміхаються, пахне кавою. Грають вуличні музиканти, ходять костюмовані дівчата. Ідилія.
З економічної точки зору - всі ці заклади окуповуються, а значить платять податки. І це добре.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ні, не скаженію. Мені навпаки подобається. Йдеш по центру влітку, всюди яскраві парасольки і клумби, люди сидять, посміхаються, пахне кавою. Грають вуличні музиканти, ходять костюмовані дівчата. Ідилія.
З економічної точки зору - всі ці заклади окуповуються, а значить платять податки. І це добре.
:smiley24:
При Совке... мечтал побывать во Львове...
Красивый город.
Недаром... Э.Рязанов снимал своих "Стариков-Разбойников" во Львове.
 :smilie7:

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Переглянув статтю по-діагоналі - якась постна хуйня, вибачте. Мені подобається вилазити в центр погуляти

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Переглянув статтю по-діагоналі - якась постна хуйня, вибачте.
Мені подобається вилазити в центр погуляти
Можна сказати, що й кияни теж... "скаженiють" вiд Центру Киiва.
Адже, останнi 10 рокiв, в центрi... будували аби що, не маючi творчого задуму, а лише замовлення вiд Акул Капiталiзму та Грошових Мiшкiв.
 :smilie7:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Магдыш все правиьно сказала. И касается это не только западной Украины.
Может на восточной в школах такого и нет, всетаки население не столь религиозно, но эти все "каплычки" по госконторам просто задрали.
Украину тихой сапой делают клерикальный государством при полном содействии властей

Магдиш типова псевдоліберальна фальшива кобила і ТП .
Розуміти я нічого не збираюсь , бо це за межами раціо . Це її прямий обов'язок будувати бібліотеки і інші культурні установи . Замість цього якісь пред'яви і кому -УГКЦ .  :Sho_za:
Я поясню .Всі ці міносвіти , культуралісти , педагоги і інші козли забили на дітей великого больца вже на початку 90 - х . Вихованням дітей займається , або вулиця , або УГКЦ . Бо різні там гуртки різблення по дереву , живопису , пластунські організації , літературні клуби ( з бібліотеками , до речі) вже давним давно існують  коштом УГКЦ . Були навіть випадки коли парох зорганізував на селі  паралельну комунальну службу , бо таким відітє лі магдишам " нє упіраєцца" . Я не здивуюсь , коли УГКЦ почне будувати дорогу з Франківська на Львів , або оголосить збір коштів і зорганізує бригади , бо більшої сволоти ніж западенські можновладці ще треба пошукати . поваги  до цих мудаків - 0,0 .
Щодо відокремлення школи від церкви . Все правильно , має бути відокремлена , але це знову буде нагадувати чоколяторну боротьбу з корупцією .В реалі це буде " закон про відокремлення нєправославних от школи " . А бібліотек , як не було так і не буде , бо не ксьондз спиздив бабки на бібліотеку , а магдиші .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП