Автор Тема: Самая большая проблема Украины  (Прочитано 2666 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #30 : Січня 21, 2016, 10:49:25 10:49 »

Цитувати
Факти мало хто буде заперечувати, але от оцінка буде різною. Реальність - це не тільки факти, а і їх оцінка, умовне кажучи. Ставлення до факту, плани щодо факту. От Крим анексований. Це факт. А "реальність" навкруг цього факту ... "чудить".


Саме несприйняття фактiв призводить до розчарувань i проблем. Приклад в цiй гiлцi..  :smilie3:

http://ukrpravda.net/index.php?topic=37315.0
Я можу помилятися ... звичайно, але як на мене, то це театр, м'яко кажучи. Такого в житті не буває  :weep:

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2301
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #31 : Січня 21, 2016, 10:49:46 10:49 »

Приклад давай  :smilie7: А там видно буде що для кожного з нас є реальністю  :smilie3:

Мир вокруг наполнен примерами.

Вы же не думаете, что я дам Вам какой-то кусочек мира только для того, чтобы попрактиковаться в искусстве диалога? Это мне не нужно.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #32 : Січня 21, 2016, 10:54:53 10:54 »

В реальності Профілактика кримчани, що отримали російські паспорти досі є громадянами України.

На самом деле так и есть.

Я легко докажу это используя законы Украины.

Но сможете ли Вы доказать обратное в Вашей реальности?
Що тут сказати?  :smilie7: Закони деякі треба уточнювати. От Саакашвілі позбавили грузинського громадянства за фактом публікації відомостей про отримання їм українського громадянства.
Але щодо кримчан, тут окремий закон потрібен.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #33 : Січня 21, 2016, 10:57:10 10:57 »

Приклад давай  :smilie7: А там видно буде що для кожного з нас є реальністю  :smilie3:

Мир вокруг наполнен примерами.

Вы же не думаете, что я дам Вам какой-то кусочек мира только для того, чтобы попрактиковаться в искусстве диалога? Это мне не нужно.
Я хочу побачити приклад "невміння роботи з реальністю". Це цитата. Що тут складного? Один приклад.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #34 : Січня 21, 2016, 10:59:00 10:59 »

Цитувати
Факти мало хто буде заперечувати, але от оцінка буде різною. Реальність - це не тільки факти, а і їх оцінка, умовне кажучи. Ставлення до факту, плани щодо факту. От Крим анексований. Це факт. А "реальність" навкруг цього факту ... "чудить".


Саме несприйняття фактiв призводить до розчарувань i проблем. Приклад в цiй гiлцi..  :smilie3:

http://ukrpravda.net/index.php?topic=37315.0
Я можу помилятися ... звичайно, але як на мене, то це театр, м'яко кажучи. Такого в житті не буває  :weep:

Нажаль я знаю багатьох в реалi, якi думали чи думають так само. А коли раптом виявляється, що власнi бажання i реальнiсть не зовсiм спiвпадають, почувають себе обдуреними i ображеними.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #35 : Січня 21, 2016, 11:02:16 11:02 »

В реальності Профілактика кримчани, що отримали російські паспорти досі є громадянами України.

На самом деле так и есть.

Я легко докажу это используя законы Украины.

Но сможете ли Вы доказать обратное в Вашей реальности?
Що тут сказати?  :smilie7: Закони деякі треба уточнювати. От Саакашвілі позбавили грузинського громадянства за фактом публікації відомостей про отримання їм українського громадянства.
Але щодо кримчан, тут окремий закон потрібен.

Кримчани, які добровільно прийняли російський паспорт втратили українське громадянство. Ніяких окремих законів тут не потрібно приймати. Уже приймали поправку що автоматичне оголошення Росією всіх жителів Криму громадянами Росії не має ніякого значення. Але це і так було зрозуміло. А от добровільне прийняття паспорта це зовсім інша річ.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #36 : Січня 21, 2016, 11:04:03 11:04 »

Приклад давай  :smilie7: А там видно буде що для кожного з нас є реальністю  :smilie3:

Мир вокруг наполнен примерами.

Вы же не думаете, что я дам Вам какой-то кусочек мира только для того, чтобы попрактиковаться в искусстве диалога? Это мне не нужно.
Я хочу побачити приклад "невміння роботи з реальністю". Це цитата. Що тут складного? Один приклад.

Нашi журналiсти наприклад не завжди вмiють (чи не бажають  :smilie3:) працювати з реальнiстью. Бо на брехню i зраду є бiльший попит у замовникiв,  краще платять.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #37 : Січня 21, 2016, 11:04:21 11:04 »
Не хотел влазить но один вопрос просто таки просится.
Если реальность - абстракция, то что такое искажение реальности?
Это из той же логики, что -  если правда у каждого своя (т.е. ее нет), то лжи тоже не существует?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #38 : Січня 21, 2016, 11:08:07 11:08 »
Не хотел влазить но один вопрос просто таки просится.
Если реальность - абстракция, то что такое искажение реальности?
Это из той же логики, что -  если правда у каждого своя (т.е. ее нет), то лжи тоже не существует?

Искажение реальности - это и есть ложь. Говорят же, что полуправда - хуже лжи..  :smilie7:
Prosperity is based on people and ideas

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #39 : Січня 21, 2016, 11:09:55 11:09 »

Кримчани, які добровільно прийняли російський паспорт втратили українське громадянство. Ніяких окремих законів тут не потрібно приймати. Уже приймали поправку що автоматичне оголошення Росією всіх жителів Криму громадянами Росії не має ніякого значення. Але це і так було зрозуміло. А от добровільне прийняття паспорта це зовсім інша річ.

а як відокремити тих хто добровільно від тих хто не добровільно?
і що таке взагалі ДОБРОВІЛЬНО ПРИЙНЯЛИ ПАСПОРТ?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #40 : Січня 21, 2016, 11:12:13 11:12 »
Не хотел влазить но один вопрос просто таки просится.
Если реальность - абстракция, то что такое искажение реальности?
Это из той же логики, что -  если правда у каждого своя (т.е. ее нет), то лжи тоже не существует?

цей вислів є суто демагогічним
а навіть чув таке - правд багато а істина одна
просто гра слів
правда тим і відрізняється від берхні що є ОБ'ЄКТИВНОЇ і (вибачте за коряве слово) МОНОІДАЛЬНОЮ
а от брехня є суб'єктивною і багатоманітною

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #41 : Січня 21, 2016, 11:15:02 11:15 »

Кримчани, які добровільно прийняли російський паспорт втратили українське громадянство. Ніяких окремих законів тут не потрібно приймати. Уже приймали поправку що автоматичне оголошення Росією всіх жителів Криму громадянами Росії не має ніякого значення. Але це і так було зрозуміло. А от добровільне прийняття паспорта це зовсім інша річ.

а як відокремити тих хто добровільно від тих хто не добровільно?
і що таке взагалі ДОБРОВІЛЬНО ПРИЙНЯЛИ ПАСПОРТ?

Всі хто прийняв російський паспорт в Криму зробили це добровільно. Мені не відомі факти коли це робилося, скажімо, через загрозу фізичної розправи.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #42 : Січня 21, 2016, 11:15:29 11:15 »
Нажаль я знаю багатьох в реалi, якi думали чи думають так само. А коли раптом виявляється, що власнi бажання i реальнiсть не зовсiм спiвпадають, почувають себе обдуреними i ображеними.
Я не буду заперечувати, але цікаво було б дізнатися "політичні уподобання" таких людей. Часто це може бути просто критикою/"критикою" опонентів, політичних чи ідеологічних ...
Чи пропагандою на зразок російської.
Люди, у яких з різних причин було недостатньо інформації по темі, просто починають "занурюватися у тему", робити "порівняльний аналіз" умов безвізового режиму ЄС з іншими країнами світу. І все стає на свої місця. Людині навіть трошки соромно за власну необізнаність, але це бонусом. Головне - вихлопу немає. Якщо він є, то тут щось не те. Тобто, пропаганда.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #43 : Січня 21, 2016, 11:16:12 11:16 »

Кримчани, які добровільно прийняли російський паспорт втратили українське громадянство. Ніяких окремих законів тут не потрібно приймати. Уже приймали поправку що автоматичне оголошення Росією всіх жителів Криму громадянами Росії не має ніякого значення. Але це і так було зрозуміло. А от добровільне прийняття паспорта це зовсім інша річ.

а як відокремити тих хто добровільно від тих хто не добровільно?
і що таке взагалі ДОБРОВІЛЬНО ПРИЙНЯЛИ ПАСПОРТ?

Злиденність і голод змусили безхатченка обікрасти крамницю.

Як вважаєте, він добровільно порушив закон, чи його змусив голод?І чи настане відповідальність за скоєне?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #44 : Січня 21, 2016, 11:21:12 11:21 »

Кримчани, які добровільно прийняли російський паспорт втратили українське громадянство. Ніяких окремих законів тут не потрібно приймати. Уже приймали поправку що автоматичне оголошення Росією всіх жителів Криму громадянами Росії не має ніякого значення. Але це і так було зрозуміло. А от добровільне прийняття паспорта це зовсім інша річ.

а як відокремити тих хто добровільно від тих хто не добровільно?
і що таке взагалі ДОБРОВІЛЬНО ПРИЙНЯЛИ ПАСПОРТ?

Всі хто прийняв російський паспорт в Криму зробили це добровільно. Мені не відомі факти коли це робилося, скажімо, через загрозу фізичної розправи.

знов прийняв
я НЕ РОЗУМІЮ змісту слова прийняв у контексті паспорт

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #45 : Січня 21, 2016, 11:21:21 11:21 »
...
Если реальность - абстракция, то что такое искажение реальности?
...
Зловив  :gigi: У нашому (з Вами) випадку - це викривлення загальноприйнятої теорії  :smilie3: Абстракції тобто. Американська англійська та британська англійська - це лексично одна мова. Можна порівняти словники  :smilie3:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #46 : Січня 21, 2016, 11:21:32 11:21 »
Наша журналістика - вся на службі олігархіі чи фiнансово-промислових груп, а не держави. Дурить людям голови, навмисно бреше, суспiльство стає розчарованим, пасивним, безiнiциативним, iнфантильним..
Prosperity is based on people and ideas

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #47 : Січня 21, 2016, 11:27:14 11:27 »
Наша журналістика - вся на службі олігархіі чи фiнансово-промислових груп, а не держави. Дурить людям голови, навмисно бреше, суспiльство стає розчарованим, пасивним, безiнiциативним, iнфантильним..


+100500...Словосполучення журналіст-розслідувач, або незалежний журналіст, викликають у мене гомеричний регіт  :gigi:.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #48 : Січня 21, 2016, 11:28:33 11:28 »

Кримчани, які добровільно прийняли російський паспорт втратили українське громадянство. Ніяких окремих законів тут не потрібно приймати. Уже приймали поправку що автоматичне оголошення Росією всіх жителів Криму громадянами Росії не має ніякого значення. Але це і так було зрозуміло. А от добровільне прийняття паспорта це зовсім інша річ.

а як відокремити тих хто добровільно від тих хто не добровільно?
і що таке взагалі ДОБРОВІЛЬНО ПРИЙНЯЛИ ПАСПОРТ?

Всі хто прийняв російський паспорт в Криму зробили це добровільно. Мені не відомі факти коли це робилося, скажімо, через загрозу фізичної розправи.

знов прийняв
я НЕ РОЗУМІЮ змісту слова прийняв у контексті паспорт

Написав заяву в якийсь там відповідний орган про бажання отримати паспорт, Дочекався фізичного виготовлення паспорта, поставив у ньому необхідні підписи. Зробив інші дії необхідні при отриманні паспорта, отримав паспорт, використовує його у своїй життєдіяльності.
Я ніколи рос. паспорта не отримував і всіх деталей процедури не знаю. Тут на форумі є люди, які зможуть Вам розповісти значно більше.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #49 : Січня 21, 2016, 11:28:46 11:28 »

Приклад давай  :smilie7: А там видно буде що для кожного з нас є реальністю  :smilie3:

Мир вокруг наполнен примерами.

Вы же не думаете, что я дам Вам какой-то кусочек мира только для того, чтобы попрактиковаться в искусстве диалога? Это мне не нужно.
Я хочу побачити приклад "невміння роботи з реальністю". Це цитата. Що тут складного? Один приклад.

Нашi журналiсти наприклад не завжди вмiють (чи не бажають  :smilie3:) працювати з реальнiстью. Бо на брехню i зраду є бiльший попит у замовникiв,  краще платять.
Вони її створюють  :smilie3: у нашій уяві  :smilie8:
Журналісти інформують споживачів інформації про події, про ставлення до подій людей, які приймають рішення.
Я б журналістів від пропагандистів відокремлювала. Ну, або можна вже з текстів потрібне брати. Факти, пряму мову.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #50 : Січня 21, 2016, 11:30:51 11:30 »
...
Если реальность - абстракция, то что такое искажение реальности?
...
Зловив  :gigi: У нашому (з Вами) випадку - це викривлення загальноприйнятої теорії  :smilie3: Абстракції тобто. Американська англійська та британська англійська - це лексично одна мова. Можна порівняти словники  :smilie3:

Подловить друг друга - дело нехитрое. Повод всегда можно найти. Смысл не всегда есть.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #51 : Січня 21, 2016, 11:39:25 11:39 »
Я б до кримчан з проукраїнською позицією не чіплялась. Це як би мешканці неокупованої території чіплялись би до тих, хто не встиг за червоною армією на схід. Вибачте за штамп.
Хтось бажав до складу РФ, хай половина, хай не 40% за опитуванням початку лютого 2014 року, а 60%, але в Криму залишились "наші люди". Без російського паспорту вони повинні виїхати з Криму. Будемо наполягати? Тоді давайте запрошувати їх до себе. От особисто до себе. У нас в будинку (багатоквартирному  :smilie3:) живе кримчанин. Але він один. Без родини. Як довго він буде жити у друзів - не знаю. Щось давно його не бачила.  :smilie7:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #52 : Січня 21, 2016, 11:48:48 11:48 »
Я б до кримчан з проукраїнською позицією не чіплялась. Це як би мешканці неокупованої території чіплялись би до тих, хто не встиг за червоною армією на схід. Вибачте за штамп.
Хтось бажав до складу РФ, хай половина, хай не 40% за опитуванням початку лютого 2014 року, а 60%, але в Криму залишились "наші люди". Без російського паспорту вони повинні виїхати з Криму. Будемо наполягати? Тоді давайте запрошувати їх до себе. От особисто до себе. У нас в будинку (багатоквартирному  :smilie3:) живе кримчанин. Але він один. Без родини. Як довго він буде жити у друзів - не знаю. Щось давно його не бачила.  :smilie7:


В чому полягає ця проукраїнська позиція? У бла бла бла?
Перш за все проукраїнська позиція - відмова від паспорту агресора. Якщо ця логічна та первинна складова проукраїнськості не виконана
то про що мова?

Проукраїнська позиція - піти в ЗСУ .

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #53 : Січня 21, 2016, 11:57:59 11:57 »
Я про проблемы. :smilie5:

Мне кажется, у многих отсутствует критическое мышление.
Причём это как-то передаётся по наследству.
От родителей к детям.
Корни этого явление, я думаю , в совковой школе.
Когда учили наших родителей в школе писать сочинения ,,правильно''.
Так, как  написано в методической литературе.
И ,если кто-то имел своё мнение, то за это получал от учителя привселюдный позор и двойку.

Вот отсюда и лицемерие, и словоблудие, и откровенная брехня во имя призрачных и недосягаемых целей, которые часто наблюдаются в Украине.
Как слушаешь тех ,кому за 50 -  всё это просматривается.

Ну, и как-то передаётся по наследству следующему поколению.  Как болезнь какая-то. Наверное, через учителей той эпохи, и через рашку и ее псевдоисторические спецоперации, и т.д.
Но уже в меньшей мере. Что хорошо.

Поэтому, вся надежда на молодежь!


Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #54 : Січня 21, 2016, 12:09:34 12:09 »

В чому полягає ця проукраїнська позиція? У бла бла бла?
Перш за все проукраїнська позиція - відмова від паспорту агресора. Якщо ця логічна та первинна складова проукраїнськості не виконана
то про що мова?

Проукраїнська позиція - піти в ЗСУ .

що таке відмова від паспорту?
технчно відмовитись від російського громадянства було неможливо - на це давали два чи три дні
треба розуміти що все це робилось навмисне
ніхто не збирався надавати людям можливість ВИБОРУ

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #55 : Січня 21, 2016, 12:11:41 12:11 »
Мне кажется, у многих отсутствует критическое мышление.

ну так це і є наслідок інфантилізму
інфантиліт не спроможний бачити світ таким як він є
його психіка перебуває в стабільному стані лише в УЯВНОМУ світ
при неспівпадінні реального і уявного відбувається психічний розлад

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #56 : Січня 21, 2016, 12:17:56 12:17 »
Мне кажется, у многих отсутствует критическое мышление.

ну так це і є наслідок інфантилізму
інфантиліт не спроможний бачити світ таким як він є
його психіка перебуває в стабільному стані лише в УЯВНОМУ світ
при неспівпадінні реального і уявного відбувається психічний розлад

 :smiley24:
Prosperity is based on people and ideas

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #57 : Січня 21, 2016, 12:20:47 12:20 »

В чому полягає ця проукраїнська позиція? У бла бла бла?
Перш за все проукраїнська позиція - відмова від паспорту агресора. Якщо ця логічна та первинна складова проукраїнськості не виконана
то про що мова?

Проукраїнська позиція - піти в ЗСУ .



що таке відмова від паспорту?
технчно відмовитись від російського громадянства було неможливо - на це давали два чи три дні
треба розуміти що все це робилось навмисне
ніхто не збирався надавати людям можливість ВИБОРУ

а що, чекали що агресор надасть таку можливість?
навіщо отримували паспорти РФ?
навіщо писали заяви на отримання?
а як же житло, авто, бізнес?....так от з цих меркантильних причин треба і починати, а не з мене примусили.
зручності та мат. цінності просто  переважили .

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #58 : Січня 21, 2016, 12:22:31 12:22 »

а що, чекали що агресор надасть таку можливість?
навіщо отримували паспорти РФ?
навіщо писали заяви на отримання?
а як же житло, авто, бізнес?....так от з цих меркантильних причин треба і починати, а не з мене примусили.

жити без поспорту на території рф практично неможливо

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Самая большая проблема Украины
« Reply #59 : Січня 21, 2016, 12:24:17 12:24 »

а що, чекали що агресор надасть таку можливість?
навіщо отримували паспорти РФ?
навіщо писали заяви на отримання?
а як же житло, авто, бізнес?....так от з цих меркантильних причин треба і починати, а не з мене примусили.

жити без поспорту на території рф практично неможливо

Мені розридатися?