Автор Тема: Свобода Донбасу, або чому я переконаний донецький сепаратист.  (Прочитано 4587 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Власне, треба вміти визнавати реальність.
Українська армія на Донбасі - це окупанти. Звичайно де-факто, не де-юре.
Колоради, що там бігають-блокують - це герої, борці за волю свого народу.
Так сталося історично, що народ Донбасу опинився в межах держави Україна, але зараз у них є шанс звільнитися.
Щоб чобіт українського окупанта ніколи не топтав їх святу землю так би мовити.

Не тролінг. Не жарт. Таким є моє переконання

Ты просто быдло... или казчек засланый... и не расписывайся за весь донбасс. У меня сестра на данбассе живет. Большинство людей просто запугано. с 90-х донбасом заправляет гопота под руководством криминала.
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Maverick

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
От двояке ставлення до цієї теми.
З одного боку - Донбас наша земля, ну завезли в свій час туди дебілів в теплушках. То що ж, тепер кусок нашої землі їм віддати?
З іншої сторони, якби прийшлось моєму синові там воювати. Не хотіла б, щоб йому бидло кричало "шоб ти сгарєл в єтой машінє!". І щоб він їхав між ворожого населення з гранатою з вирваною чекою.
От якось так... :smilie2:

Ты хотела бы, чтобы твоему сыну "кричали женщины -ура! и в воздух чепчики бросали"? Ну так это война, дорогая.  Выиграет тот, у кого психика сильнее.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
У меня только один вопрос к "убежденным сепаратистам" со стороны Украины: а как после ухода Крыма и Донбасса вы будете избавляться от газовой зависимости от России?
Газова залежність - черговий міф. Україна - енергодостатня держава. Після звільнення Донбасу Україна стана навіть краще забезпечена енергією

+ Чого нас мають гребсти їхні проблеми?  :smilie11:

Astronaut

  • Гість
Власне, треба вміти визнавати реальність.
Українська армія на Донбасі - це окупанти. Звичайно де-факто, не де-юре.
Колоради, що там бігають-блокують - це герої, борці за волю свого народу.
Так сталося історично, що народ Донбасу опинився в межах держави Україна, але зараз у них є шанс звільнитися.
Щоб чобіт українського окупанта ніколи не топтав їх святу землю так би мовити.

Не тролінг. Не жарт. Таким є моє переконання
Це в кращому випадку таки товстий троллінг і поганий жарт, або в гіршому випадку тобі, сепаратисте, дуже не пощастило в цьому житті. За мирних обставин мені тебе навіть жаль. Було б. А так і сперечатися нема про що. :smiley23:

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Власне, треба вміти визнавати реальність.
Українська армія на Донбасі - це окупанти. Звичайно де-факто, не де-юре.
Колоради, що там бігають-блокують - це герої, борці за волю свого народу.
Так сталося історично, що народ Донбасу опинився в межах держави Україна, але зараз у них є шанс звільнитися.
Щоб чобіт українського окупанта ніколи не топтав їх святу землю так би мовити.

Не тролінг. Не жарт. Таким є моє переконання

Ты просто быдло... или казчек засланый... и не расписывайся за весь донбасс. У меня сестра на данбассе живет. Большинство людей просто запугано. с 90-х донбасом заправляет гопота под руководством криминала.

Тьі что, обиделся что ли?
У мене теж рідня на Донбасі, в багатьох з нас. Чудові люди доречі. Просто це інший народ і він має право сам розпоряджатися власною долею

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Тільки що по ТСН. Активісти в Сєвєродонецьку будують блок пост на трасі з Славянськом, щоб не допустити сепаратистів.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Просто це інший народ і він має право сам розпоряджатися власною долею

Чемодан-вокзал-рассея... Кто мешает распорядиться своей судьбой. А зачем распоряжаться судьбами других. Предствь себе что китайцы, арабы, африкацы проживающие в США  сейчас начнут требовать присоединения мест их компактного проживания к другим государствам...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
У меня только один вопрос к "убежденным сепаратистам" со стороны Украины: а как после ухода Крыма и Донбасса вы будете избавляться от газовой зависимости от России?
Газова залежність - черговий міф. Україна - енергодостатня держава. Після звільнення Донбасу Україна стана навіть краще забезпечена енергією

+ Чого нас мають гребсти їхні проблеми?  :smilie11:

Почему это ИХ проблемы? Это наши общие проблемы.

Где сланцевый газ добывать собрались, вы в курсе?

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
У меня только один вопрос к "убежденным сепаратистам" со стороны Украины: а как после ухода Крыма и Донбасса вы будете избавляться от газовой зависимости от России?
Газова залежність - черговий міф. Україна - енергодостатня держава. Після звільнення Донбасу Україна стана навіть краще забезпечена енергією

+ Чого нас мають гребсти їхні проблеми?  :smilie11:

Почему это ИХ проблемы? Это наши общие проблемы.

Где сланцевый газ добывать собрались, вы в курсе?

Здається, Ви жінка? Тому максимально делікатно: Мені глибоко насрать на їхній газ, вугілля і всю цю індустрію 19-го століття побудовану Юзом і іншими європейцями. Певен, що у 21-му столітті Україна зможе прожити без власного вугілля й газу, як живе 90% західного світу. А як ні - то таку Україну не жалко віддати й північним корейцям.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Власне, треба вміти визнавати реальність.
Українська армія на Донбасі - це окупанти. Звичайно де-факто, не де-юре.
Колоради, що там бігають-блокують - це герої, борці за волю свого народу.
Так сталося історично, що народ Донбасу опинився в межах держави Україна, але зараз у них є шанс звільнитися.
Щоб чобіт українського окупанта ніколи не топтав їх святу землю так би мовити.

Не тролінг. Не жарт. Таким є моє переконання

Я згоден з вами, що Даунбас нафіг Україні не потрібним і вести там бойові дії рівнозначно вести бойові дії на чужій території, зі всіма наслідками. Але Путін теж не хоче Донбас брати до себе і незалежна держава теж варіант для них неприйнятний. Мета Путіна або федералізувати Україну, щоб утримати від руху на Захід або повернути в східні регіони Яника і розвязати громадянську війну між двома Українами. А від Даунбасу, я думаю ми так просто не відмажемся, навіть коли ми від нього самі відмовимся вони будуть на тих чи інших умовах пертися до нас як суб'єкт федерації або як ще щось невідомо що. Путлер розуміє, що Україна, скинувши гирю Даунбасу, зразу побіжить і в НАТО, і в ЄС.

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Просто це інший народ і він має право сам розпоряджатися власною долею

Чемодан-вокзал-рассея... Кто мешает распорядиться своей судьбой. А зачем распоряжаться судьбами других. Предствь себе что китайцы, арабы, африкацы проживающие в США  сейчас начнут требовать присоединения мест их компактного проживания к другим государствам...
Не зовсім так. Чому донбасці мають залишати свою рідну землю? Якщо їх більшість. А більшість вирішує - це золоте правило демократії. Погодьтесь, меншість не може розпоряджатися долями більшості. Це абсурд.
Коли китайців чи арабів буде більшість в якомусь з Американських штатів, вони там проживатимуть впродовж багатьох поколінь не асимілюючись і матимуть всі ознаки окремого народу, насамперед свою власну культуру в усіх розуміннях, тоді вони матимуть право вчинити аналогічно.
Щось подібне трапилося в Косово доречі.

Astronaut

  • Гість
Власне, треба вміти визнавати реальність.
Українська армія на Донбасі - це окупанти. Звичайно де-факто, не де-юре.
Колоради, що там бігають-блокують - це герої, борці за волю свого народу.
Так сталося історично, що народ Донбасу опинився в межах держави Україна, але зараз у них є шанс звільнитися.
Щоб чобіт українського окупанта ніколи не топтав їх святу землю так би мовити.

Не тролінг. Не жарт. Таким є моє переконання
Ти форумом не помилився? :smilie7:

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Форумом не помилився. Не провокатор і не засланий козачок.
Просто я так бачу цю ситуацію і не розумію чому більшість продовжує жити ілюзіями.
Сьогоднішні події - це ілюстративна перевірка реальністю.
І правди ніде діти, хоча іноді й боляче її визнавати.
Поставте себе на місце нашого солдата чи офіцера в тих умовах, коли в кожному селі тобі не дають проходу і проклинають останніми словами. А якщо ще цей військовий україномовний. Вони реально почуваються там окупантами, яких ненавидять. Бойовий дух відповідний. Тому так все і відбувається...

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Знову клоун з наполеонівськими компелксами виповз. Поїхав би до Маріуполя, розповів нашим воякам. що їм треба негайно втілити твої хворобливі хвантазії у життя... тьху на тебе.

Astronaut

  • Гість
Форумом не помилився. Не провокатор і не засланий козачок.
Просто я так бачу цю ситуацію і не розумію чому більшість продовжує жити ілюзіями.
Сьогоднішні події - це ілюстративна перевірка реальністю.
І правди ніде діти, хоча іноді й боляче її визнавати.
Поставте себе на місце нашого солдата чи офіцера в тих умовах, коли в кожному селі тобі не дають проходу і проклинають останніми словами. А якщо ще цей військовий україномовний. Вони реально почуваються там окупантами, яких ненавидять. Бойовий дух відповідний. Тому так все і відбувається...
Не треба видавати бажане за дійсне. Звідки така впевненість про "більшість"? Що достеменно відомо про бойовий дух і справжні накази? Про яку саме "реальність" мова? Хто і що саме "перевіряє"? Спробуй ще раз  :smilie7:

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Знову клоун з наполеонівськими компелксами виповз. Поїхав би до Маріуполя, розповів нашим воякам. що їм треба негайно втілити твої хворобливі хвантазії у життя... тьху на тебе.
Не нервуйтесь, будь-ласка. Це не допоможе.
Вояки, що чинять опір сепаратистам, просто виконують наказ. Наскільки ці накази тактично правильні - дуже складно сказати. Ситуація дійсно не проста і критикувати тимчасовий уряд не берусь.

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Форумом не помилився. Не провокатор і не засланий козачок.
Просто я так бачу цю ситуацію і не розумію чому більшість продовжує жити ілюзіями.
Сьогоднішні події - це ілюстративна перевірка реальністю.
І правди ніде діти, хоча іноді й боляче її визнавати.
Поставте себе на місце нашого солдата чи офіцера в тих умовах, коли в кожному селі тобі не дають проходу і проклинають останніми словами. А якщо ще цей військовий україномовний. Вони реально почуваються там окупантами, яких ненавидять. Бойовий дух відповідний. Тому так все і відбувається...
Не треба видавати бажане за дійсне. Звідки така впевненість про "більшість"? Що достеменно відомо про бойовий дух і справжні накази? Про яку саме "реальність" мова? Хто і що саме "перевіряє"? Спробуй ще раз  :smilie7:
Спробую  :smilie1:. Про більшість: Це саме та більшість, що голосувала понад 90% за відверто антиукраїнські сили. Бойовий дух: У вас є якісь сумніви, після того як зброю і техніку віддають купкам гопників? Перевірка реальністю - малось на увазі сьогоднішні події на Сході, те як місцеві зустріли нашу армію. Думаю для багатьох це було неочікувано.

Astronaut

  • Гість
Форумом не помилився. Не провокатор і не засланий козачок.
Просто я так бачу цю ситуацію і не розумію чому більшість продовжує жити ілюзіями.
Сьогоднішні події - це ілюстративна перевірка реальністю.
І правди ніде діти, хоча іноді й боляче її визнавати.
Поставте себе на місце нашого солдата чи офіцера в тих умовах, коли в кожному селі тобі не дають проходу і проклинають останніми словами. А якщо ще цей військовий україномовний. Вони реально почуваються там окупантами, яких ненавидять. Бойовий дух відповідний. Тому так все і відбувається...
Не треба видавати бажане за дійсне. Звідки така впевненість про "більшість"? Що достеменно відомо про бойовий дух і справжні накази? Про яку саме "реальність" мова? Хто і що саме "перевіряє"? Спробуй ще раз  :smilie7:
Спробую  :smilie1:. Про більшість: Це саме та більшість, що голосувала понад 90% за відверто антиукраїнські сили. Бойовий дух: У вас є якісь сумніви, після того як зброю і техніку віддають купкам гопників? Перевірка реальністю - малось на увазі сьогоднішні події на Сході, те як місцеві зустріли нашу армію. Думаю для багатьох це було неочікувано.
Як малювалась та більшість в 90% відомо. Я про так звану більшість зараз, і чого вона б була варта без "братньої  допомоги".  Бойовий дух перевіряється бойовими діями. До речі то були таки гопники чи та сама більшість "народу" що блокувала вояків?