Автор Тема: Коли настане час Аваківа, треба буде віддати його етім замечательним рєбятам  (Прочитано 440 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
 :Vedy_sebe:

Суд Харькова зачитал обвинительный акт Максиму и Ярославу Костюковым, которые осенью убили бывшего милиционера Евгения Петрова, а затем расчленили тело и ели человеческое мясо.

Об этом передает kriminalukraine.com.ua.

Мужчин обвинили в умышленном убийстве по предварительному сговору. За то, что они ели мясо человека им ничего не будет, поскольку соответствующей статьи нет в Уголовном кодексе Украины.

Также отца обвиняют в незаконном хранении боеприпасов, он служил на Донбассе и мог привезти 60 патронов оттуда. Во время судебного заседания обвиняемые молчали. До этого они требовали сделать процесс закрытым, поскольку их оскорбляет, когда их называют каннибалами.

Родственники убитого потребовали не только посадить убийц, но и возмещения моральной и материальной компенсации. Обоим обвиняемым продлили арест на два месяца. В апреле должен начаться допрос свидетелей.
Mocsia delenda est

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
:Vedy_sebe:

Суд Харькова зачитал обвинительный акт Максиму и Ярославу Костюковым, которые осенью убили бывшего милиционера Евгения Петрова, а затем расчленили тело и ели человеческое мясо.

Об этом передает kriminalukraine.com.ua.

Мужчин обвинили в умышленном убийстве по предварительному сговору. За то, что они ели мясо человека им ничего не будет, поскольку соответствующей статьи нет в Уголовном кодексе Украины.

Также отца обвиняют в незаконном хранении боеприпасов, он служил на Донбассе и мог привезти 60 патронов оттуда. Во время судебного заседания обвиняемые молчали. До этого они требовали сделать процесс закрытым, поскольку их оскорбляет, когда их называют каннибалами.

Родственники убитого потребовали не только посадить убийц, но и возмещения моральной и материальной компенсации. Обоим обвиняемым продлили арест на два месяца. В апреле должен начаться допрос свидетелей.

А "час Авакова" коли настане?
Коли знову в Харкові буде ХНР?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
А "час Авакова" коли настане?
Коли знову в Харкові буде ХНР?

після виборів
Mocsia delenda est

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
А "час Авакова" коли настане?
Коли знову в Харкові буде ХНР?

Знаєш, як ХНР розшифровують? - хєр на рило.
Не буде нічого такого.

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Знаєш, як ХНР розшифровують? - хєр на рило.
Не буде нічого такого.

Вся наша ХНР відбувалася на моїх очах.
І не забуду ніколи, що завдяки рішучості дій Авакова, Харків з ХНР зараз не з Лугандономі.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Вся наша ХНР відбувалася на моїх очах.
І не забуду ніколи, що завдяки рішучості дій Авакова, Харків з ХНР зараз не з Лугандономі.

+100500

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Вся наша ХНР відбувалася на моїх очах.
І не забуду ніколи, що завдяки рішучості дій Авакова, Харків з ХНР зараз не з Лугандономі.

цирк тривав місяць, рішучі дії  кілька хвилин.
це дуже схоже на торгівлю єблом цього підараса.

я вже не буду про Миколаїв, бо рішучі аваківські менти навіть мене затримали, коли я з кацапом махався :lol:
Mocsia delenda est

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
цирк тривав місяць, рішучі дії  кілька хвилин.
це дуже схоже на торгівлю єблом цього підараса.

я вже не буду про Миколаїв, бо рішучі аваківські менти навіть мене затримали, коли я з кацапом махався :lol:

Може для вас здалеку це був цирк.
Для нас - ні.

Для когось і в Донецьку та Луганську також був цирк.
Але там не знайшлося "Авакова" і цирк перетворився в трагедію.

Може комусь і не подобається, як діяв Аваков, може для когось він "підарас". Он в Кремлі на нього справа відкрита, особливо в Лугандоні Авакова хають.
Ворог мого ворога - мій друг!
ПС. "Аваківські" менти, це те саме, що населення краде, а "винний Порошенко" :(

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Може для вас здалеку це був цирк.
Для нас - ні.

Авжеж. Це було реально страшно.

Хоча, Южанін та Кабс також про свої міста розкажуть таке. Але їхні міста не були ключові, а от якби Харків впав, то вже України не було б.