Автор Тема: Чи стане Україна другою Білорусією?  (Прочитано 518 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46567
  • Never give in!
Чи стане Україна другою Білорусією?
« : Липня 06, 2021, 07:48:57 19:48 »
Головна історична мета Хуйла і всієї камарильї под його орудою, як і головна мрія абсолютної більшості кацапів – повернення України до складу омріяної ними Російской імпєріі.
Можна вважати це маячнею звихнутих кацапів, а можна дивитися на це і як на політичну мету, яка підкріплюється багатьма конкретними кроками і діями Кремля.

Одним із ключових елементів політики в цьому напрямку є активне заперечення хуйлом і кацапами (політиками, медія, і кацапським населенням) окремішності українців і України як етносу і нації. Якщо подібне заперечення в 1990-ті роки не педалювалося, то саме тому, що воно вважалося абсурдним і політично шкідливим. Кремль намагався зрозуміти динаміку політичних та ідеологічних процесів в Україні, одночасно активно працюючи в медійному та культурному середовищі України, і тому не ставив це питання, щоб не нашкодити собі.
Але те, що говорилося Жиріновським в 1990-ті (і вважалося цілковитою маячнею), стало конкретною політичною метою і однією із головних ідеологем Русского міра тепер.

Виникає питання – чому?

Очевидно тому, що в Кремлі побачили, що після двох десятків років незалежності в українському суспільстві не сталося якісного зламу, який мав би перейти в кількісний, а саме – усвідомлення більшістю українців себе нацією в повному обсязі, що означало б зокрема цілковитий розрив із усім, що прив“язувало українців до “Русского міра“. Очевидно, що в Кремлі небезпідставно зрозуміли, що незважаючи на зусилля невеликої купки патріотично налаштованих політиків та журналістів, Україна залишилася там де й завжди культурно і політично була впродовж останніх двохсот років – на околиці імперії.
Коли ж відчайдушна спроба врятувати Україну від поглинення імперією у вигляді Майдану-2 ніби вдалася, то хуйло одразу вдався то агресії із метою не дати можливості “революції гідності“ зміцнитися і поширитися за межі Києва політично і культурно.

На жаль, всі надії 2014-15 років, що в Україні відбудеться тектонічни психологічний злам у вигляді тотального, всеохопного заперечення всього російського – від родинних стосунків, мови, і екномічних контактів починаючи і закінчуючи розривом дипломатичних стосунків, - не справдилися. Більше того, в Москві зрозуміли, що незважаючи на агресію і вбивства українців на Донбасі, принципових змін в стосунках не відбулося, і можна подавати світові цю справу як якусь суперечку всередині родини.
 
Українці в абсолютній більшості не змогли (або не захотіли) сприймати все російське як екзистенційно вороже і смертельно небезпечне. Більш того, вони відмовилися підтримати політиків, які про це прямо говорили. Це було промовисто підтверджено катасторфічною поразкою Порошенка і його партії на президентських і парламентських виборах. Нагадаю, що Порошенкове гасло “Віра, Мова, Армія“ не стало гаслом для переважної більшості населення. Цього не могли не помітити в Москві.

Відтак, в Кремлі стали всерйоз розглядати можливість відновити свій цілковитий контроль над Україною в можливо навіть в недалекому майбутньому. Очевидно процес цей буде відбуватися за іншим сценарієм як це сталося з Білоруссю, але те, що Кремль має це на меті – сумнівів не викликає.

Питання про те, що Україна зможе протиставити цьому, наразі залишається відкритим.
« Останнє редагування: Липня 06, 2021, 09:37:45 21:37 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17292
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Чи стане Україна другою Білорусією?
« Reply #1 : Липня 06, 2021, 07:52:26 19:52 »
Навіть не читав.

 :fuck:

Це не тобі, це Хуйлу!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Re: Чи стане Україна другою Білорусією?
« Reply #2 : Липня 06, 2021, 07:54:35 19:54 »
Сам текст наваяв?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи стане Україна другою Білорусією?
« Reply #3 : Липня 06, 2021, 07:55:55 19:55 »
Сам текст наваяв?
Давайте якось поеднаемо гiлки...
http://ukrpravda.net/index.php?topic=63344.0

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46567
  • Never give in!
Re: Чи стане Україна другою Білорусією?
« Reply #4 : Липня 06, 2021, 07:57:36 19:57 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Re: Чи стане Україна другою Білорусією?
« Reply #5 : Липня 06, 2021, 07:58:18 19:58 »
Давайте якось поеднаемо гiлки...
http://ukrpravda.net/index.php?topic=63344.0

це різні за змістом гілки......

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Re: Чи стане Україна другою Білорусією?
« Reply #6 : Липня 06, 2021, 08:11:09 20:11 »
У мене теж було подібне розчарування після того, як я зрозумів що проукраїнські сили не проходять на виборах......
Але потім я побачив що і хуйло вже зовсім не той......
У нього був шанс у 2014....... зараз же йому залишається лише пиздіти та сподіватись шо Україна загнеться від власних проблем раніше чим кацапстан...........

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46567
  • Never give in!
Re: Чи стане Україна другою Білорусією?
« Reply #7 : Липня 06, 2021, 09:29:27 21:29 »
У мене теж було подібне розчарування після того, як я зрозумів що проукраїнські сили не проходять на виборах......
Але потім я побачив що і хуйло вже зовсім не той......
У нього був шанс у 2014....... зараз же йому залишається лише пиздіти та сподіватись шо Україна загнеться від власних проблем раніше чим кацапстан...........

Хуйло наразі особисто нічого не вирішує. Вирішує його оточення.
Що має значення нині, так це налаштування кацапів на повернення України. І ресурси для цього задіяні колосальні.
Один із головних їхніх ресурсів в Україні це адміністрація президента.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46567
  • Never give in!
Re: Чи стане Україна другою Білорусією?
« Reply #8 : Липня 06, 2021, 09:38:37 21:38 »
Навіть не читав.

 :fuck:

Це не тобі, це Хуйлу!

А ти прочитай. А то все русскую літєратуру штудіюєш...  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17292
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Чи стане Україна другою Білорусією?
« Reply #9 : Липня 08, 2021, 06:50:14 18:50 »
А ти прочитай. А то все русскую літєратуру штудіюєш...  :smilie7:

Ти брешеш, і я це можу легко довести.
За останні 7 років, я жодної книги кацапських письменників не прочитав.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46567
  • Never give in!
Re: Чи стане Україна другою Білорусією?
« Reply #10 : Липня 08, 2021, 06:59:53 18:59 »
Ти брешеш, і я це можу легко довести.
За останні 7 років, я жодної книги кацапських письменників не прочитав.

А тепер почитай мій пост і подумай...
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33231
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи стане Україна другою Білорусією?
« Reply #11 : Липня 08, 2021, 08:21:31 20:21 »
Україна вже давно не стала Білорусією.

Ти живеш парадигмою Народного Руху 90-х років  :fp2